Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Lie 2018, 15:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 170 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Bendri pamąstymai
StandartinėParašytas: 20 Sau 2005, 16:28 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Taigi pagaliau forumo hobitai turės savo kampelį. Į šį naują skyrių, pavadintą "Žaliuoju drakonu" (pliurpalų skyrius tapo "Šokančiu poniu"), bus perkeltos gijos "Valgo hobiai, valgo elfiai, ryja visi orkai" ir "Rūkymas ir tolkiniškumas". Maistas ir rūkymas - kol kas dvi specifinės hobitynės temos, jeigu norite pasiūlyti daugiau, galėsite tai padaryti šitoje gijoje, kai skyrius bus atrakintas.

Hobitynės koncepcija forume gan nauja. Tai - savotiškas eksperimentas, šiuo skyriumi norima išbandyti, ar įmanoma padaryti ką nors panašaus į Lotr Plazos modelį. Tai yra, beveik visa šio skyriaus veikla turėtų vykti in character (IC). Tuoj pabandysiu paaiškinti, ką turiu omenyje.

Taip, čia bus tokių gijų kaip jau minėtos maisto ar rūkymo, kur galės reikštis visi, tačiau pabandykime padaryti taip:
-visi, norintys įsijungti į hobitynės IC veiklą, turėtų įstoti į vartotojų grupę "Hobitai", kurios moderatorė kol kas esu aš (vėliau paskirsim kurį nors iš hobitų. Galėsit surengti RPG stiliaus rinkimus, žr. žemiau).
-kiekvienas įstojęs į grupę turi susigalvoti savo hobitišką personažą taip, tarsi rengtųsi vaidmenų žaidimui: kas jis toks, koks jo vardas, kas jo tėvai, seneliai, žmonos/vyrai, vaikai, trečios eilės pusbroliai, ką jis mėgsta, o ko ne, kaip klostėsi jo gyvenimas, kuo jis užsiima ir iš ko valgo duoną ir geria elį. Šie personažai ir bus tikrieji hobitynės gyventojai.
Kol kas labai prašau neatidarinėti "Žaliajame drakone" jokių naujų gijų, kol iki galo neišsiaiškinsime, ar IC sistema jums tinka ir patinka. Perkeltose gijose ir šitoje galite rašyti kiek tik norite.
- vėliau susikurti personažai apsigyvens hobitynėje. Tik nuo jų priklauso, ką jie norės turėti (tarsimės čia): turgų ir parduotuves, smuklę, šerifo įstaigą (galės būti daug NPC, tokių kaip nusikaltėliai - o gaudyti juos tai reikės 8) ), paštą (kuriame susirašinės kad ir su "Gluosnio" veikėjais: tie juk gali iš Minas Tirito į Šyrą pasiųsti žinutę... Fantazijos reikalas), istorijų sekimo kambarį, atskirų Šyro regionų/miestelių gijas ir panašiai. Svarbiausia veikti in-character.
- jeigu norės, hobitai galės leisti savo naujienlaiškį tik grupės nariams, kuriame surašys per keletą mėnesių susikaupusius receptus, atpasakos, kas per tą laiką nutiko Šyre.

Fantazijai ribų nėra. Klausimas tik, kiek iš viso šito jūs norite padaryti ir ar IC sistema jums patiks. Todėl prašome įspūdžius ir pageidavimus rašyti čia.

Jūsų preciousss, Starlin

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2005, 17:00 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Gerai, kraustausi su savo pamąstymais dėl tvarkos čia. Manau, kad bent jau manoji Elfhild, ta, kuri Gluosnyje dalyvauja, negalėtų į Šyrą atvykti - nelogiška. Jau Itilienas jai buvo užsienių užsienis, o čia - iš vis kitas pasaulio kraštas. Rohanietė į Šyrą vargiai...

Išvada: kuriu hobitę :)

Neapsigaukite, hobitai: vartotojų grupė uždara ir parašyta, kad "narių nebepriimame". Iš tikrųjų dar ir kaip priima, tik reikia kreiptis į Starlin ir pranešti, kad nori stoti. Nes į šitą grupę priėmimas griežtesnis, nei į kitas - stoja tik tie, kurie vaidins hobitus.

Jei čia bus užsiimama tekstiniais RPG, manau, kaip ir priklauso mūsų lietuviškajam forumėliui, reiktų sukurti lietuviškus atitikmenis tokiems trumpiniams kaip OOC, IC... Nors, tiesa, nematau didelės bėdos, jei nepakeisim, nes šitos santrumpos labai jau įaugusios į kraują. Bet jeigu sugalvotume vykusius pakaitalus... :roll:

V ir NV būtų gerai, bet manau, kad kur nors plepant viena raidė V gali likti nesuprasta. Praktiškai taikant santrumpą, man labiau žiūrėtųsi dviraidinis junginys. Pvz jei kalbėčiau:
Parašysiu IC, kad išeinu iš kambario
Tai turbūt nekaip atrodytų šitoks:
Parašysiu V, kad išeinu iš kambario
Aš siūlyčiau tokius:
VK - veikėjo kalba / vaidinimo kalba (kalbėjimas)
NVK - neveikėjo kalba / nevaidinimo kalba
Tuomet išeitų:
Parašysiu VK, kad išeinu iš kambario.
Man daug geriau žiūrisi :roll:
O gal geriau net šitaip:
VV - veikėjo veiksmas
NVV - neveikėjo veiksmas (primena OOC - dvi vienodos, viena kitokia raidė)
Parašysiu VV, kad išeinu iš kambario

Paštas - :supz: Tačiau kur gluosniečiai pasiimtų laiškus? Įvairiuose pakelės paštuose? Kol kas Minas Tirite, tačiau jei pajudėsim, vienoje vietoje ilgai neužsibūsim.
Galima dar su orkais susirašinėti :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Sau 2005, 16:52 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Galima susirašinėti su visais, jeigu jų veikloje yra nors krislelis IC sistemos, pvz. orkai visada gyvena IC. Tegu tik atsidaro pašto tarnybą. Gluosniečiai, žinoma, keliauja, taigi jiems nelabai, čia tik šiaip pasiūliau. Jeigu atsidarytų Khazad-dūmas ir ten atsirastų DVARFŲ (tikrų, t.y.), jie irgi galėtų turėti savo paštą... Kaip ir Fangornas... Va taip patys su savim ir susirašinėsim 8)

Man visai patinka angliškos santrumpos, bet jeigu jau galvojat, sugalvokit vertinį ir NPC.

Hobitų grupę kuriam laikui atidariau, nes sunku dabar sugaudyt, kas nori stot, kas to visai neprašo. Taigi stokit, o aš priimsiu (jeigu kils įtarimų, aptarsiu juos čia, viešai).

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Sau 2005, 18:00 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

NPC- PV (Pagalbinis Veikėjas). Tiktų? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2005, 13:42 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Na, aš jau susikūriau savo hobitę (vakar buvau kupina entuziazmo ;) ), tik dar kol kas nedrįstu registruoti jos gyventojų registre.

Tai kaip su santrumpomis? PV - pritariu. O ką manot apie mano pasiūlytus VV ir NVV? :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2005, 16:13 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Aš tai sutinku. Nors šiaip tai vis tiek bus sunku atsisakyti tarptautinių. Labai jau įaugę į kraują, net konspektuodama išsiverčiu su "out of context - ooc"...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2005, 20:48 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Idėjų pasisėmimui apsilankiau Plazos Šyro karalystėje.
Ką aš ten radau:
- Mero kabinetas - jei nori atidaryti naują giją (pradėti naują veiklą), turi gauti mero leidimą;
- Šerifai - palaiko tvarką, saugo pasienį;
- Aišku, paštas;
- Triušių lenktynės :lol: (matyt kažkoks vienkartinis įvykis)
- Istari rengiamas fejerverkų šou hobitams :lol:
- Žaliojo Drakono smuklė;
- "Scouring of the Shire" RPG (žodžiu, kartais jie RPina kokias nors scenas iš knygos);
- "The Periannath Walking club" - šiuo metu vyksta žygis prie Jūros;
- "The International Shire and Pipeween Association" :lol: - galima užsisakyti tabako, taip pat vyksta dūmų ratilų pūtimo kursai, taip pat tabako ir pypkių gaminimas ir kt.;
- Turgus;
- Aukcionas (nežiūrėjau, ką ten parduoda... tikiuosi, ne Bilbo daiktus iš Begendo :lol: );
- "Snow Elf and the Seven Hobbits" - Šyro teatralų parengto spektaklio premjera. Va čia tai geras :lol:
- Cooking Guild;
- Shire Medical Clinic;
- Shire Farmers' Cooperative;

Na ir dar daug visko. Daug kas mūsų situacijoje netinka, bet idėjų galima pasisemti. Pavyzdžiui, mes irgi galėtume turėti mero kabinetą, bet naudoti jį kitiems tikslams, o ne leidimų dėl gijų atidarymo prašymams.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2005, 23:12 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Vai, nežinau :( Pirmiausia tai mum reikia žmonių, norinčių dalyvauti. Ar yra kritinė masė, pamatysim tik išbandę. Jei atmenat, galimybę daryti plazos variantą aptarinėjom dar kraustydamiesi čia, bet nusprendėm, kad nekas išeitų. Žodžiu, užpuolė mane totalus pesimizmas (tiesiog šiaip sau), bet gal ne toks jau ir baisus, jeigu turiu pirminę idėją: taigi kai registre atsiras trys-keturi personažai (pati savąjį kaip ir turiu, bet palauksiu kitų), atidarysiu mero rinkimų giją. Hobitono mero. (prisimenat dvarfų karaliaus rinkimus? 8) ). O toliau žiūrėsim.

Beje, o neplanavom kartais čia ir muzikos perkelti?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2005, 01:11 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Planavom. Manau, taip... Perkelkit kas nors...

Niekaip nesusišneku su savo personažu- nesako, bjaurybė, kur nori gyventi ir kuo užsiimti... Nenori viena profesija apsiriboti, suprantate. Bangas kelia, bjauri mergiūkštė... :twisted: Sako, nežino, kaip Bywater Road versti, tai ir spyriojasi. Va ir dabar už klešnės tampo- sako, paklausk, kaip ten pagal tą koncerviją... koncla... kocep... pagal tą 'visuotinę idėją' skamba... Štiš, kudle, paklausiu, tik dink kol kas man iš akių! :twisted: Ką? Eik sau sakiau. Dar klausia, ar jai leis kas nors siuvyklėlę atidaryti.

Kur jau čia tokią registruosi... Išdresiruoti pirma reikia ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2005, 18:01 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Maniškė, tarp kitko, bus žurnalistė, taigi nusimato ir laikraštuks.

Dėl Bywater aš turiu išsivertus Pavandenė, taigi Pavandenės kelias? Man regis, visai neblogas variantas. Na, dar paklausiu Indrajos. Siuvyklėlę prašom, viską prašom 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2005, 18:12 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Na, o Buckland, kaip Starlin sakė, Stirnynė, tai aš "Stirnynę" ir naudoju.

Dar klausimas, kaip būtų "tweens". Toks geras žodis, kad nesinori versti. Starlin sakė kažką apie "užauglys"... :roll:

Na gerai, manau, nieko daugiau neprigalvosiu tai savo personažei, todėl registruoju. Gaila, registre nėra skilties "biografija" arba "charakteris" - labai nedaug apie savo personažą galima parašyti, vien tik bendrą informaciją...

Beje, plazoje išmokau labai pravartaus tekstinio RPG etiketo: kai rašai tekstą, visus vardus paryškini (įskaitant ir savo), tuomet niekas nieko nepražiopso.

TAISA: Starlin, tik dabar atidžiau perskaičiau, ką tu NVV parašei mero rinkimuose. "Kai kurie personažai dalyvauti negalės, nes negyvena Hobitone". Vadinasi, Raktažolė negali balsuoti? :roll: Aš kažkodėl buvau įsikalusi į galvą, kad tai viso Šyro mero rinkimai, bet tik dabar suvokiau, kokia tai kvaila mintis, nes juk Šyras negali turėti mero - tai ne miestas ](*,) :oops: Tokiu atveju tegu kas nors neišmanėlei Raktažolei išaiškina, jog ji balsuoti negali.
Kita vertus, gal Raktažolei geriau iš vis kraustytis į Hobitoną, nes šitaip daug problemų kyla - tai balsuoti negali, tai dar ką...
Ar galiu pakeisti gyventojų registre keletą smulkmenų? T.y., kad Raktažolė yra registruota Hobitono gyventoja, nors jos verslas glaudžiai susijęs su Stirnyne, gimtine. Gabena iš ten grybus ir parduoda Hobitone. Tuomet problema bus išspręsta ir balsuoti galėsiu. O jau parašytą žinutę rinkimuose pakoreguočiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2005, 13:18 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Elfhild, koreguok taip, kaip tau geriau, svarbu, kad nebūtų taip, kaip dabar: tu negali rinkti Hobitono mero, nes nesi Hobitono gyventoja :!: Taigi kol kas nieko neatsakau Raktažolei, laukiu, kol situacija pasikeis į vieną ar į kitą pusę.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2005, 15:01 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

O aš turiu rinkimų teisę? Nes, tiesą sakant, mano mažė gyvena beveik užmiestyje, tai kaip ir nėra hobitonietė... bent jau negryna... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2005, 16:09 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Pakeičiau, dabar jau viskas viską atitinka...

O dabar tik nesakykit, kad hobitai gauna balsavimo teisę sulaukę 33 metų. Tokiu atveju man dar ir amžių teks pakeisti (Aiquen personažė, beje, tokiu atveju irgi negalėtų balsuoti, nes jai 31). Bet turbūt jie jau gali balsuoti būdami "užaugliai"?

Aiquen, jeigu gyvena užmiestyje, manau, balsuoti gali. Svarbu, kad Hobitono apskritis :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2005, 19:38 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Užsiregistravau :D kadangi nelabai noriu dvejintis - o ir dvi hobitės į mane niekaip nesutelpa :lol: tai likau Maja. Bet kaip suprantu, ši Maja turi būti ne ta pati, kaip kandidatė į mero posta, ar ne?
Jei čia kas nors negerai, pakoreguosiu - arba keisiu personažo vardą, arba pakeisiu kitas registro detales.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2005, 21:42 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Su tais merais painiava :? Supranti, čia tik įdomiai apžaidžiam grupės moderatoriaus rinkimus. Kadangi tu ir tavo personažė sutampa, gali nesidvejint ir ateiti jos asmenyje. Jokių problemų.

Elfhild skundėsi, kad nemoku aiškiai išaiškint žaidimo taisyklių. Kas dar skundžiasi? Jeigu nieks nieko nesupranta, man teks keisti įpročius... ir pataisyti taisykles. :roll:

TAISA: Smeli, kaip sau nori, bet iš "Žaliojo drakono" orkynės padaryti neleisiu. Gali rašyt, bet prašom kuo labiau taikytis prie bendros atmosferos ir apgraužtų kaulų kur papuola nemėtyt :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2005, 02:31 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

jei jau nori kazka neleist tai daugiau treniruokis, taip kaip sakiau. o tada paziuresim

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2005, 07:54 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Jei gerai suprantu, registre įrašomi tik hobitai,todėl smelio orkams ten ne vieta. Jeigu jis nori būti apsauginiu būriu, tai gal galima tą padaryti kokioje darbo sutartyje, ar pan.?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2005, 10:56 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Kaulas buvo ne apgraužtas, tai pasekmė arklio, masyvia kanopa mušančio taktą :lol:

Aš irgi noriu prisijungt, tik niekaip nesugalvoju kuom užsiimti :? .Arklių, čia, nėr, tačiau yra ponių...Taisa:O gal dainuoti.Balso realybėj neturiu, turiu tik galimybę rimuoti...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2005, 17:04 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Aš turbūt taip pat prisijungsiu... Artimiausiu laiku. Žiūriu, nemažai hobitų skaityt mėgsta, tai gal manoji gali knygynėlį atidaryt?

Kur pavasaris ir rudens derlius ir, ir aukšti javai?
Viskas pranyko kaip vėjas pievoje, kaip lietus, nuprausęs kalnus...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 170 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007