Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Spa 2018, 23:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:30 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
taip buvo paskelbta, sekanciame kare point values bus, tik vel jos bus ne visai taip kaip tu manai

Tai prasme ne tokios kaip būna logiškai paskaičiuotos Warhammer taisyklėse kad abi pusės turėtų lygias galimybes laimėti?

](*,) Beviltiška, aš garantuoju kad net nesupratai sarkazmo prieš tai buvusiame sakinyje (bet dar bandau tęsti).

Spėčiau kad point values bus a la

vienas orkas kainuoja 1 tašką o vienas geriečių karys kainuoja 100 nes
a) aš esu Warlordas
b) nes orkai turi laimėti
c) nes man neįdomu žaisti pagal knygas
d) nes mano ultra-cheatinių unitų nėra aprašyta taisyklėse
e) nes aš esu Warlordas
f) nes orkai turi laimėti
g) nes aš ateisiu į žaidmą su šarvais
h) ar minėjau kad aš esu Warlordas?

Kaip gerai kad aš šitame NEDALYVAUSIU.

Cituoti:
zmogau, paskaittyk foruminis karas gyvai II
ten aiskiai parasyta jog zaidime gali dalyvauti visi norintys
o tai reiksia kad figureles galejo netilpti ne tik ant stalo bet ir kambarelyje tame, taip as surizikavau taip skelbdamas bet pasigaileti neteko

Uruk-hai tikrai ne paskutinę dieną parašė stalo matmenis (150 cm x 100 cm) tai galėjai susirasti liniuotę, susidėlioti savo žaislus ant grindų ir pasiskaičiuoti kiek vietos jie užima (turint galvoje kad be tavęs dar bus ir kitų žaidėjų bei įtvirtinimai).

Cituoti:
vienu zodziu vytzka daryk savo zaidimus kur galesi mindyti visus Ziedu Valdovo principus ir tuos kurie bando ju laikytis vadinti chyteriais
tavo reakcija irode man kad mano sprendimas tave baninti buvo teisingas

Tu manęs nebaninai nes aš pats anksčiau paskelbiau kad tavo moderuojamuose žaidimuose nežaisiu. Buvau sudvejojęs bet dabar supratau kad tai tikrai yra beviltiška.

Nevermore.

topic closed :-#

Moderatoriai - I feel your pain. Bet labai stengsiuosi kad šis postas būtų paskutinis mano šia tema

As isvaziavau is Olandijos del ziemos. Man turistu vadovele parase kad Lietuvoje garantuota gera ziema. Bet siemet ziema tas pats kaip Olandijoje. Plius 5 ir lietaus. Ka daryti: tik galima figurelius dazyti. - uruk-hai

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:43 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

taskai bus skaiciuojami pagal warhamer taisykles
kiekvienam zaidejui vienodas tasku skaicius

tokiu budu jei uruk-hai bus vienas o like 10 zaideju bus gerieciai
tai uruk-hai armija bus 10 kartu silpnesne nei sajungininku
tai teisinga nes jei uruk-hai nesugebejo surinkti sajungininku tai pats del to ir yra kaltas :)

TAISYKLIU APTARIMAS KITOJE GIJOJE

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:13 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
zaidimas ivyko ir ivyko jis beveik stiliumi "mano baidykle ateina prie tavo baidykles ir metam kauliukus"
va sito stiliaus as nemegstu...

Kažkaip maniau, kad žaidimo "stilius" labiau priklauso nuo žaidėjų susitarimo, įsijautimo, etc. o ne nuo taisyklių. Taisyklės žaidimą daro kitokio pobūdžio, o ne stiliaus. Lentos žaidimai ir yra tokie "mano baidyklė eina prie tavo ir metam kailiukus...". Čia jau įsijautimo ir žaidėjų reikalas, įsijautimu "sumažint" šitą "faktorių". Jei nelinksmai žaidėt, patys kalti.
Labai gerai, kad tavo reikalavimai didesni, tik vat tamtą pažystant, ta frazė "linksmas žaidimas" skamba labai dviprasmiškai. Linksmas kam? Tamstai ar visiems. Jei tamsta mano, kad visiems yra linksma tas, kas linksma tamstai, tai tamsta klysta. Nes kitiems žaidėjams įdomiau patiems sunaikint tamstos įrengimus, negu atvirkščiai.

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 14:39 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

aredhel, imkim kaip pavyzdi pati vyzka kuris labiausiai cia nepatenkintas

jokie mano sprendimai daryti zaidimo metu neitakojo jo zaidimo
netgi atvirksciai man teko pastoviai jam sakyti kad tu kariauji ten, tai ten ir ziurek, o cia mes su Kronu kariaujame. jei galejau kam sugadinti zaidima tai tik Kronui
Vyzkai buvo linksma tiek kiek jis norejo kad jam butu linksma
jis kariavo su uruk-hai ir uruk-hai itakojo tai ar vyzkai linksma ar ne
uruk-hai zaidimu patenkintas
o vyzka nepatenkintas
tai galetu reiksti tik viena - uruk-hai gadino vyzkai zaidima
betgi uruk-hai zaide pilnai pagal LORT taisykles ir saziningai, netgi savo armijas vyzkai paskolino
kodel vyzka nepatenkintas matyt vienintelis Dievas tezino

>Kažkaip maniau, kad žaidimo "stilius" labiau priklauso nuo žaidėjų susitarimo, įsijautimo, etc. o ne nuo taisyklių.

visiskai teisingai, bet I karas parode kad isijautimas be taisykliu irgi neteisingas kelias
taisykles turi ne trukdyti isijausti o padeti
pavyzdziui stalo RPG strityje VTM settingas ir specifines taisykles padeda isijausti. o mechanika tai paprasta stiliumi "mano baidykle ateina prie tavo baidykles"

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 17:14 
Atsijungęs
Forumo barzdyla
Vartotojo avataras

Na, vytzka jau galėjo nuspėti kas bus iš to, kaip warlordas elgėsi mūšiui dar neprasidėjus. Juolab kai ateini mūšiui visai nepasirengęs, priešingai nei warlordas, tai ir piktintis mažiau reikėtų.
Vat aš tik prasidėjus mūšiui sužinojau, kad Smeli yra teisėjas. Bet per daug ir nesiginčijau, nes "1. Meistras visada teisus." :)

Nesutinku su teiginiu "I foruminis karas buvo visiškas chaosas, taigi ir kiti foruminiai karai turi būti chaosas". Tačiau pilnai pritariu, kad šiaip galim susirinkti pažaisti taip, kaip žaidžiama warhammer turnyruose, bet kai vyksta Didysis forumo karas arba peržaidžiamos kokios nors forumo gyvenimo atkarpos, tada galima taisykles keisti, pridėti savų ir pan, tam kad viskas, kas vyksta čia, atsispindėtų žaidime ir šiaip būtų smagiau kariauti.

//Kronas liepia savo būriui nusiprausti kalkakmenio dulkes ir pasiruošti krūmynų maskuotes, nes sekantis mūšis laukia Hobitynėje.//

If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 17:40 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Pirmiausia del taisykles:
Pries paruosant sita zaidima, daug kartu esu zaides sita sturma. Kad sansas butu mazdaug po lygai, santykis turi buti mazdaug 1 gynejas and 3 puoleju. Taip ir buvo: mazdaug 110 puoleju ir beveik 40 gyneju. Ir gynejus turejo 4 stiprus herojus.
Jeigu mes zaistume pagal taskus su santykiu 1 : 3 tada gynejus is viso beveik savo zmogeliukus neturetu: Vien Aragornas jau vertas 170 tasku, ir paprastas moria orkas tik 5.

Vytzkai laime siek tiek pakiso koja, ir Uruk-hai'us jau labai greit atkariavo dalis is zemutines pilies. Po to visi gynejai pradejo traukti i ta zemutine pili. Gynejai turejo daugiau ziureti i knyga ir i filma. Kada zemutine siena buvo prarastas, visi traukesi i pagrindine pili, ir pradejo ta pili ginti. Kada knygos ir filmos antra etapa prasidejo (pagrindine pilies sturma) Per forumine kara gyneju jau nebeliko. Beveik visi zuvo pirmame etape.

Su mielu noru kartosiu viska, bet dabar busiu gyneju puseje, ir tada dar matysime kas laimes.

Tikrai nemanau kad Vytzkai is karto buvo nesmagu. Tik dabar per sita visiskai nereikalinga diskusija jau nebetampa smagu. Ir is esmes turbut mes visi kalbame apie ta pati: Taisykles turi buti, ir visi turi tureti sansa laimeti. Taisyklu pakeitimai tik bendra sutarima. Koziras gali buti kaip "joke' bet ne gali sugadinti zaidimo eiga.

Del manes dabar geriau baigti sita tema. Labai smagai praleido laika, bet dabar dar viska bus sugadinta. Geriau ziurekit i nuotraukus ir skaitykit metrascius is ziurek i visa sita reikala su humoru.

Paskutinį kartą redagavo uruk-hai 19 Gru 2006, 17:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 17:47 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

KRONAS rašė:
Na, vytzka jau galėjo nuspėti kas bus iš to, kaip warlordas elgėsi mūšiui dar neprasidėjus. Juolab kai ateini mūšiui visai nepasirengęs, priešingai nei warlordas, tai ir piktintis mažiau reikėtų.

Na as visai neturiu figureliu (ir nedariau is to jokios paslapties), o ju atsinesti visai ir nebuvo butina (o nestis visokius vaikystes zaidimu kareivelius kazkaip mintis nesove i galva). O to piktinimosi tai tiek ir tebuvo, pasakiau kad daugiau jo organizuojamuose eventuose nedalyvausiu tai pavaizdavo cia mane vos ne kaip Antikrista ir "uzbanino" :roll:

Savo pamoka siaip ar taip ismokau :) Kokia ji tiksliai buvo geriau nesakysiu, kad jautraus Smelio neizeisciau ;)

O smagumo visai man buvo smagu, labai sauniai pries Uruk Hai pasizaideme (taktiskai jis mane absoliuciai ismaude, ir pagarba jam uz tai). Gal todel kad su Smelio uber-armija vis tik neteko akis i aki susidurti.

Peace.

As isvaziavau is Olandijos del ziemos. Man turistu vadovele parase kad Lietuvoje garantuota gera ziema. Bet siemet ziema tas pats kaip Olandijoje. Plius 5 ir lietaus. Ka daryti: tik galima figurelius dazyti. - uruk-hai

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 17:55 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
tokiu budu jei uruk-hai bus vienas o like 10 zaideju bus gerieciai
tai uruk-hai armija bus 10 kartu silpnesne nei sajungininku
tai teisinga nes jei uruk-hai nesugebejo surinkti sajungininku tai pats del to ir yra kaltas :)

Visiskai teisingai Smeli kalba. Jeigu Smeli neras sajunginku, jis bus silpnas, ir pats del to yra kaltas. Geriau taikysime visi del to kad mes dar nezinome kas ateityje gali buti potentialas sajungininkas.

Peace. ( bent iki III forumines karo)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 18:13 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

kaip veikia WH goblin Doom Diver Catapult warhameryje ir kaip turetu veikti foruminiame kare

imho foruminiame kare turetu veikti taip pat isskyrus ta momenta kad po kiekvieno suvio prarandi po viena goblina. goblinai skirti suviams i tasku suma neieitu, o ju armija galetu tik ginti Doom Diver Catapult, bet negaletu patys nieko pulti ir net nueiti nuo savo katapultos pasivaikscioti

cia mano ideja tokia :)
beje mano tos apsaugines sieneles puikiai sueina kaip Doom Diver Catapult :)
O mano katapultos bei trebucetas kaip Stone Lobber :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Sau 2007, 17:25 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

taigi III foruminis karas vyks del Vardos rumu

warlordas siuo metu treniruoja islikusios po II karo karius ir renka naujus rekrutus

kaip zinau Vardos rumuose karaliauja visa forumo vadovybe ir grietinele.
taip taip, musyje dalyvaus ir Starlin ir Exon ir Indraja ir Aiquen ir Maja ir visos kitos, geriau jei ne NPC hobitu pavidalu

taip pat manau kad kai uruk-hai bus sumustas Hobityneje ir dar kur nors, jis supras kad reikia jungtis prie warlordo

o Kronas manau jau dabar supranta kad reikia jungtis prie warlordo, nes Vardos rumai yra TRUE blogis siame forume

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Sau 2007, 17:33 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Hm, kokia garbė, mano vardo NPC! :lol:

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Sau 2007, 18:03 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
taip pat manau kad kai uruk-hai bus sumustas Hobityneje ir dar kur nors, jis supras kad reikia jungtis prie warlordo

o Kronas manau jau dabar supranta kad reikia jungtis prie warlordo, nes Vardos rumai yra TRUE blogis siame forume

Jau viena karta Uruk hai'ai dare sajunga su Warlordu. Resultatas buvo kad visi be Warlordo pagalbos visa darba buvo padaryta. Warlordas tik siek tiek padrasina ir palinksmina ir po musies sugebejo geriausia paaiskinti kas 'is tikruju' ivyko. Daugiau negu moraline pagalba nemaciau.
Kronui su tokia sajungininku bus sunku. Ir turbut Warlordas Kronui tik maisys po kojomis. ( Ir taip dvorfu kojos trumpos)

Warlordas turi dabar pirmiausia irodyti kad jis didelis strategas ir ne geras poetas kas tik sugeba ivykiu taip aprasyti kaip jis nori.

Siaip Warlordas pats irgi klastingai sliauzia prie forumo grietineles. Jo vardas irgi zalios spalvos. Kaip visada Warlordas nezino ko jis nori ir jis nezino kaip jis to, ko jis nezino gali igyvendinti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 09:34 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

kaip jau minejau
warlordas viska zino, warlordas cia karalius

beje mieloji Indraja ir visos likusios, galetumete ir nuspresti ka daryti, jungtis prie warlordo ar uzsiimti vardos rumu gynyba

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 09:51 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
kaip jau minejau
warlordas viska zino, warlordas cia karalius

Man viskas kvepia kaip Napoleonas. Pirmiausia jam buvo gana buti karvedys (Warlordas) po to kaskaip uzsimane tapti emperatorius (karalius).

Smeli tu turbut zinei kaip Napoleonui baigiasi. Jauciu kad Warlordas irgi greit ras savo Waterloo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 11:13 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

jei warlordas per daug kalba
tai uruk-hai per daug galvoja

vienu zodziu jei noresi galesi dalyvauti vardos rumu sturme

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 11:59 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Gal pirmiausia Warlordas gali aprasyti kaip jis planuoja sturmuoti vardos rumus. Pagal kokios taisykles, ir kas bus. Tada galima tinkamiausia pasiruosti. Gal pasirodys kad Uruk-hai'ams geriau apsimoka apginti vardos rumus ir kovoti pries Warlorda.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 12:19 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Dievo keliai nezinomi...
warlordo keliai dar labiau nezinomi

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 13:43 
Atsijungęs
Forumo barzdyla
Vartotojo avataras

smeli rašė:

Kol kas Vardos rūmų deivės pamalonino mane epitetu "Forumo barzdyla", tuo tarpu iš Smelio kol kas negavau nieko, kas verstų žygiuoti prieš Vardos rūmus...

//Kronas, kaip ir kiekvieną rytą, sėda šukuotis barzdos.//

If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 13:54 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

aisku, papirko Krona
nu ka padarysi, teks apseiti be Krono pagalbos
nes as neturiu kuo papirkti apart savo graziomis akimis, o dworfai sprendziant is warhammer army booko nelabai tiki orku graziomis akimis, net svelniai pasakysiu jog visai netiki

uruk-haju uzvalde pavydas, egocentrizmas ir blogas virusas (viruso diagnoze: pastovi warlordo kritika)

ar yra dar kas kad pades warlordui sudazyti vardos rumus?
ar man tai reiks padaryti vienam?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2007, 17:29 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
uruk-haju uzvalde pavydas, egocentrizmas ir blogas virusas (viruso diagnoze: pastovi warlordo kritika)

Uruk-hai'ai su mielu noru darys vel laikinoji sajunga su Warlorda. Bet tada Warlordas turi irodyti elgtis garbingiau negu per II forumine kara.

Pasirodo kad Warlordas labai jautrus kritikui. Tai nelabai gera savybe Warlordui.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007