Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 24 Bal 2018, 09:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: III foruminis karas gyvai
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:04 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Taip, jis bus, 2007 metais

bet pries tai ilgai jam reikes ruostis
vienas is pasiruosimo etapu yra reklama (Kronai, reikes tavo tu nuotrauku visu)

dali reklamos manau galime nufilmuoti jei bus kamera ir uruk-hai nores filmuotis :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:08 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Kaip suprasti filmuotis. Svarbiausia figurelius ir tik figurelius. Be figureliu karo nebus. (Siaip: dvorfu su kalkakmenu apbarstyti dar suprantu (Is nuotraukos labai aisku matesi kad netgi pilyje ta strategija veikia) bet orkai turi buti spalvingai. Teks nudazyti)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:18 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

filmuotis tai ir reiskia filmuotis

na jei nesutinki tai apseisim be filmavimosi :)

karas kol kas planuojamas 2007 m rugsejo pabaigai

iki to laiko bus viskas paruosta

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:53 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Nu idomu kas ten bus, jeigu paruosimas uztruks 9 men. Del filmavimo: as turiu nieko pries, bet del viso pikto noriu is anksto zinoti ko nori filmuoti. (Kad nepadarysiu be reikalio investicija i kirpykla)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 14:57 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Kitų metų rugsėjis? :-s Aš iki to laiko spėsiu univerą baigti, apsiženyti, vaikų prisigimdyti ir žaidimai jau man ne galvoje bus :D

Seriously, kam tiek ilgai? Kuo, pvz., balandis netinka?

As isvaziavau is Olandijos del ziemos. Man turistu vadovele parase kad Lietuvoje garantuota gera ziema. Bet siemet ziema tas pats kaip Olandijoje. Plius 5 ir lietaus. Ka daryti: tik galima figurelius dazyti. - uruk-hai

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 15:08 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

vytzka, nebutinai reikia daryti forumini kara kad pakariauti
va Kronas su Uruk-hai kariaus del hobitynes, junkis prie ju ir nesinervink

o kodel tiek ilgai? kad ir todel kad mano figureles nedazytos :)

Heroizmas ir foruminiai karai

Jūs kaip norite, bet as neįsivaizduoju foruminių karių be heroizmo. LOTR taisyklėse apie herojus parašyta pakankamai iš mechanikos pusės tačiau žaidimo dalį žaidėjai turi susikurti patys.
Teko girdėti tokias erezijas kaip “nenaudojame Fate tasku” ir panašiai. Tai rodo didelį nuosmūkį dėl ko tenka ruošti specialias heroizmo taisykles, pagal kurias herojai bus pagrindiniai karo dalyviai, o armijos vaidins antraeilį vaidmenį.

Herojus tai ne statistikų rinkinys. Tai asmenybė. Ir tai yra heroinė asmenybė kas reiškia jog asmeniniai isgyvenimai ir jausmai herojui savarbiau už pašalinius veiksmus.
Pavyzdžiui herojus kuris nuosširdžiai tiki Kalėdų Seniu staiga išgirsta jog Kalėdų nebus. Jį apima depresija, jis suklupęs rauda, pergyvena ir jam vienodai šviečia kas vyksta aplink – nes pagrindine tragedija yra Kalėdų nebuvimas, jis pasiruošęs padaryti bet ką kad tik Kalėdų senis vėl pasirodytų.
Kaip tai atrodo heroiniame kovos lauke?
Realiai toki apsiašarojusį veikėjai nukautų pats pirmasis priešas. Vienok heroinėje kovoje, bet kuris priešas kuris nėra heroju išdrįsęs užpulti herojų dazniausiai tiesiog miršta. Herojų gali užpulti tik kitas herojus, bet kadangi tas kitas irgi yra herojus tai jis neuzpuls pirmojo iš nugaros ar kitu efektyviausiu būdu, o puls atvirai, efektingai, ir dar prieš tai garsiai pasijuokęs.
Puikiu pavyzdžiu yra Witch King nužudymas LOTR filme:
Kai Teodenas miršta, jo dukrelė Eovyn verkia prie kuno ir jokie orkai jai netrukdo to daryti. Ir tik kitas herojus – pats Witch Kingas išdrįsta sutrukdyti šeimyninę atsiveikinimo tragediją. Jis liepia pasitraukti merginai nuo jo pabaisos grobio. Prasideda nuožmi kova. Pastebėkite kad tik trecias herojus – hobitas duria jam į koją, herojus o ne eilinis karys. Witch Kingas suklumpa ir vietoje to kad kovotų pradeda aiškinti kad jo negali nužudyti joks vyras gimęs iš moters. Negana to, jis kantriai laukia kol gražuolė Eovyn nusiims šalmą ir išsaiksins kad ji nėra vyras ir nudurs vargselį. Taip įmanoma tik herojinėse kovose.

Tačiau tokių II foruminiame kare nebuvo, III kare jos privalo būti.
Kadangi patys žaidėjai pasirodo nelinkę herojikai, o foruminių karų dvasia to reikalauja – bus sukurtos specialios taisyklės

Ar gali būti herojus nuzudytas neherojaus? Taip, gali, mes toki epizoda matome LOTR filmo Helmo daubos mūšyje kai nužudomas elfų vadas. Tačiau jeigu žiūrėti grynai žaidimo mechanika, tai jis prametė visus FATE kauliukus…

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 18:37 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Kad per II forumine kara heroizmo nebuvo, nesutinku. Gal neprisiminei kaip Teodenas narsai kovojo, apsuptas didele armija Uruk-hai'u. Kaip Aragornas nusoke zemyn, bandydama pakeisti musis eiga. Kaip Gimli su didele narsuma nugalejo pulka po pulko Uruk hai'us. Ir kaip Legolas savo strelemis nukove daugybe priesiu.
Heroismas buvo, ir herojus turejo labai svarbus vaidmuo.
Tai aisku ta vaidmuo gali buti didesnis, ir kantra lauksiu tavo papildomu taisyklu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 18:51 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

yra toks kulkosvaidis, vadinasi maksim
jei ji panaudot, visi urukhajai butu nusauti dar nedaeje iki sienu
cia heroizmas?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 19:32 
Atsijungęs
Forumo barzdyla
Vartotojo avataras

I foruminis karas vyko foruminio RPG pagalba. (priminkit, kas šventė pergalę?)
II foruminis karas vyko LOTR figūrėlių pagalba.
O III foruminis galėtų vykti stalo RPG / LARP / Bugurtų / Monopolio / kita pagalba.

//Kronas valo MG-42 vamzdį ruošdamasis panaikinti heroizmo sąvoką.//

If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2006, 22:49 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

O man atrodo vėl ima reikštis Smelisimo sindromas, t.y. "žaisim mano keime arba nežaisim visai". Smeli taisyklės, lyg nebūtų galima žaisti pagal jau esamas, spėju lenta irgi turės pagal Smeli būt... kažkur visa šita labai jau girdėta...
Heroizmo trūkumas? Na nebuvau aš tame žaidime, bet iš "raštų" susidarė įspudis, kad tamsta Smeli to heroizmo mažiausiai ir rodė.

Krono pasiūlymas, manau labai geras (išskyrus stalo RPG :lol: ).

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 09:50 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

tipo man nieko neorganizuot?

ok

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 10:17 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

smeli rašė:
tipo man nieko neorganizuot? ok

Ho, ho, ho. (Senelis saltis irgi taip kalba, bet ne apie tai)

Forumine kara, forumo grobimas, visa tai buvo Smeli mintis. Butent tokios minties yra smagu, pirmiausia per foruma aptarti, ir po to pazaisti. Jeigu norime pazaisti, mums reikia taisykles. Tegul Smeli duoda savo taisykles. Tik turetu buti imanoma kad kiti duos pasiulymus del taisyklu keitimo. Jeigu ten bus truputi demokratija (proto ribose) as isitikines kad gausime labai smagus resultatas.
Po to nugaletojai turi teise aprasyti zaidimo metrastis. Kas graziausia parase, ta versija taps oficiala neginciama metrasti. Del antro forumine kara Smeli versija buvo su kaupu geriausia. Tai reiskia kad viskas ka Uruk-hai'ai ir Dvorfai ir kiti parase jau nebeturi reiksmes. Warlordo versija geresnis ir grazesnis. Net reikia pripazinti kad nieko nemeluota. Tik viskas yra paaiskinta labia savotiska bet labai grazu ir teisingai.

Smeli organizuok daugiau zaidimu, taisykles siek tiek aptarsime, ir pazaisime. Jeigu Warlordas toliau rasymo plunksna moka valdyti kaip savo kariuomene, jis bet kokia atveju vel laimes.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 10:38 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

taisykles bus
zaidimas turi buti fun
jeigu kam nors bus nelinskmos taisykles tie gales ir nezaisti

herojus ne tas kuris visus nukauna
o tas kuris uzdega dvasine ugni savo bendrazygiu sirdyse
ar daug priesu nukove Frodas? panasu kad nelabai, bet jis didziausias herojus LOTR trilogijoje

PS. naudingas patarimas vyzkai ir kitiems jo pasekejams: pries pradedamas naudoti religine tematika zaidime, pasidomek ar tavo ideja neizeidzia zaidime esanciu tikinciuju. religines nesantaikos kurstymas mano zaidimuose yra baninamas lauk
kitas patarimas butu zaidime zaidiminiu daiktu nevadinti zaidybiniais daiktais o vadinti tiesiog daiktais. issireiskimas "mano zaislinis aragornas kerta zaisliniu kalaviju i tavo zaislini uruk-haju su zaisline ietimi" miniatiuru zaidimuose labai netoleruotinas, nes griauna ne tik herojine zaidimo dali bet ir apskritai visa zaidimo dvasia
as suprantu kad galbut tau linksma kai kazkam sugadini zaidima, nemazai tokiu asmenu pazistu, bet tolerancijos tokiems turiu tik uz zaidimo ribu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 11:14 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Smeli, aš tavimi stebiuosi... nuo kada toks jautruolis pasidarei? Tavo aikštijimasis tolygus elfų kūdikėliui.
Tikriausiai ne aiškiai išsireiškiau... Aš nesakau, neorganizuoti, ir atrodo niekur nesu sakiusi, kad tamstos idėjos nesamoningos ar nereikalingos. Kai nori gali tikrai gerai ir įdomiai sumastyt, pažaist su tamsta taip pat būtų linksma.
Man iš jūsų pasakojimų ir aptarimų susidarė vaizdas, kad tamstai nepatiko praeitas žaidimas, nes tamsta negalėjo jame daryti ką nori, žaisti kaip nori. Taigi sugalvojo, kad reikia naujų taisyklių. Aš išsakiau tik savo nuomonę cituoju: "...man atrodo..." kad tos ruošiamos taisyklės analogiškos I foruminiam karui, t.y. Smeli nemirtingas dievas.
Jei klystu, tai sorry. Jei tamsta nuoširdžiai ketina parengti įdomias taisykles bei būti atviras kitų pasiūlymams ir kritikai, tai puiku, pirmyn. Bet jei III karas dėka tų taisyklių taptų panašus į I karą, tada geriau jau nereikia.

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 11:29 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Beje, nėra labai gražu, netgi su "galbūt", kelti tokius kaltinimus - noru gadint žaidimą. Turbūt visa bėda buvo, kad jūs prieš žaidimą nesusitarėte, kokiu būdu jo metu reikės kalbėti.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 11:48 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Indraja, yra toks daiktas vadinamas "common sense"
zodziu visokiu yra tiek kad del visu nesusitarsi
juo labiau kad zodis "zaislinis" zaidime yra visai legalus norint pasityciotis is personazo. pavyzdziui "ei tu Aragorne su savo zaisliniu kardu, ka tu man padarysi?"
bet tyciotis is zaidejo negalima net neneudojant tokio zodzio

PS. beje pastebejai kad legalu yra:
"ei tu Aragorne su savo zaisliniu kardu, ka tu man padarysi?"
o nelegalu butu
"ei tu zaislinis Aragorne su savo zaisliniu kardu, ka tu man padarysi?"

visi like zaidejai visai zaide ir sugebejo negadinti zaidimo niekam
kazkas net bande sudrasuminti vyzka del religiniu issisokimu primindamas kad Tolkieno pasaulyje buvo toks asmuo kaip Gendlafas, kuris is Gendalfo Pilkojo virto Gendalfu Baltuoju
taciau vyzka giliai dejo ant zaideju jausmu ir Tolkieno ir vietoje to kad sakytu jog vietoje Aragorno Bastuno jus matote Aragorna Karaliu, jis pradejo savo religine ideja propaguoti

Aredhel, mazule, jei nori mokytis is warlordo tai sakyk
"mokytojau, koldel jus taip jautriai reaguojate"
zaidimas ivyko ir ivyko jis beveik stiliumi "mano baidykle ateina prie tavo baidykles ir metam kauliukus"
va sito stiliaus as nemegstu, man cia ne zaidimas. toki stiliu galiu per kompiuteri pastumdyti arba pats vienas su savimi pazaisti
mano reikalavimai zaidimui didesni, gali tai laikyti mano trukumu
o trukumu as turiu ir dar daugiau

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 11:56 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Komentarai (man jau tu rimtai pradedi nusibosti)

smeli rašė:
PS. naudingas patarimas vyzkai ir kitiems jo pasekejams: pries pradedamas naudoti religine tematika zaidime, pasidomek ar tavo ideja neizeidzia zaidime esanciu tikinciuju. religines nesantaikos kurstymas mano zaidimuose yra baninamas lauk

Kaip suprantu kalbi apie tą atvejį kai prisikėlusį iš mirties Aragorną (geriau neklauskit ;) ) vadinau Jėzumi? Nuolankiai atsiprašau jeigu kažką įžeidžiau. Šiaip ne kartą pabrėžiau kad pats esu katalikas ir man šitai žaidimo kontekste nepasirodė nieko blogo.

Cituoti:
kitas patarimas butu zaidime zaidiminiu daiktu nevadinti zaidybiniais daiktais o vadinti tiesiog daiktais. issireiskimas "mano zaislinis aragornas kerta zaisliniu kalaviju i tavo zaislini uruk-haju su zaisline ietimi" miniatiuru zaidimuose labai netoleruotinas, nes griauna ne tik herojine zaidimo dali bet ir apskritai visa zaidimo dvasia

Saugok Viešpatie, tokios frazės tikrai nesakiau ir nieko panašaus į ją. Taip, pavadinau tavo figūrėles nelegaliomis ir žaislinėmis (come on, raudoni plastikiniai sovietų laikų kareivėliai?), panašu kad priėmei tai kaip asmeninį įžeidimą? Ne aš vienas taip galvojau, anyway, gavai komentarų ir iš kitų žadėjų apie tai.

Apskritai, žaisti tiesiog neatsižvelgiant į point values ir parenkant figūrėlių skaičių iš akies yra vienas dalykas (nors aš siūliau pirmąjį variantą ir dabar dar tebesiūlau), o niekam nepranešus atsinešti pilną tašę iš visur prisirinktų žaislinių figūrėlių kurios visos nelabai jau betelpa ant stalo (bet tai nieko, nes tu reikalauji stalą padidinti nes neduok Dieve mūsų armija galės nuo pat pradžių į tavo figūrėles šaudyti) visai kitas.

Ir su visais šitais cheatais tesugebi stovėti aplink sienas ir galų gale perlipęs per tuščią sieną iš ~80 bandymų nušauti du hobitus?

Noriu rėkti.

...

...

...

Man jau geriau.

Tikrai. Galiu tęsti.

Cituoti:
as suprantu kad galbut tau linksma kai kazkam sugadini zaidima, nemazai tokiu asmenu pazistu, bet tolerancijos tokiems turiu tik uz zaidimo ribu

Aš sugadinau žaidimą? Konkrečiai kam? Tau? Vieno :roll: jau nebeužtenka man. Reikia mažiausiai e^:roll:

Disklaimeris: Labai atsiprašau forumo narių, kurių nedomina mano nuomonė apie Smeli supratimą apie stalo žaidimus, bet turiu atsakyti į man mestus kaltinimus

O Aredhel - pirmąjame kare nebuvau bet iš tavo apibūdinimo pastebiu tendenciją :?

As isvaziavau is Olandijos del ziemos. Man turistu vadovele parase kad Lietuvoje garantuota gera ziema. Bet siemet ziema tas pats kaip Olandijoje. Plius 5 ir lietaus. Ka daryti: tik galima figurelius dazyti. - uruk-hai

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:02 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

>o niekam nepranešus atsinešti pilną tašę iš visur prisirinktų žaislinių figūrėlių

gerai kitakart kur tu dalyvausi as elgesiuos kaip tu figureliu atsinesimo prasme - nieko neatsinesiu visai
o izeidineti as vitiek nieko neizeidinesiu
juo labiau kad gyvu figureliu o ne zaisliniu apksritai abejoju ar kas turi

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:02 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Žodžiu nesibarkit. Turbūt čia toks dėsnis: Smelio žaidimai bus pagal Smelį... Tik Smelis tai turi paskelbti atvirai prieš žaidimą, o tada kiti turės galimybę visai sąmoningai rinktis, eiti ar neiti.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Gru 2006, 12:13 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

>Taip, pavadinau tavo figūrėles nelegaliomis

Kronas pavadino juos nelegalais ir Kronas buvo teisus
o raudonus sukritikavo uruk-hai ir as juos is karto nuemiau
netgi nebandziau gincytis
vyzka, asmeniskai pries tave nieko neturiu, net man neskauda kad tel tyciojais, bet nenoriu kad gadintum zaidima kitiems potencialiems zaidejams

>Apskritai, žaisti tiesiog neatsižvelgiant į point values ir parenkant figūrėlių skaičių iš akies yra vienas dalykas

taip buvo paskelbta, sekanciame kare point values bus, tik vel jos bus ne visai taip kaip tu manai

>nelabai jau betelpa ant stalo (bet tai nieko, nes tu reikalauji stalą padidinti nes neduok Dieve mūsų armija galės nuo pat pradžių į tavo figūrėles šaudyti) visai kitas.

zmogau, paskaittyk foruminis karas gyvai II
ten aiskiai parasyta jog zaidime gali dalyvauti visi norintys
o tai reiksia kad figureles galejo netilpti ne tik ant stalo bet ir kambarelyje tame, taip as surizikavau taip skelbdamas bet pasigaileti neteko

galu gale yra LOTR, pagal kuri orkai ne visa laika buvo prieso saudymo zonoje

vienu zodziu vytzka daryk savo zaidimus kur galesi mindyti visus Ziedu Valdovo principus ir tuos kurie bando ju laikytis vadinti chyteriais
tavo reakcija irode man kad mano sprendimas tave baninti buvo teisingas

3D. Perkelta.

gruodžio 19, 2006, 11:17
aga, bartis nera ko
man atrodo pagrindine problema cia buvo ta kad
Kronas zinojo o kiti numane ir nesipriesino pagrindinems zaidimu taisyklems:

1. meistras visada teisus
2 jei meistras neteisus ziureti 1 punkta

na o meistro pareiga negadinti zmonems zaidimo, o daryti viska kad butu linksma zaidime

pvz sutiko Kronas kad katapultos negriuva, bet veliau pats pamaciau kad neidomu taip zaisti, todel atgaliniu laiku meciau misfire ir buvo BUM

teiseju sprendimai niekada nera gincijami
o patarimus visada isklausau ir neretai pakeicius savo sprendima vardan linksmumo, nes jei nelinksma tai tik i krosni tas figureles sukurenimui

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007