Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 21 Spa 2018, 17:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 15:40 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

As drąsus, bet ne durnas ;) Manęs niekas niekur neuždarys jau geriau būsiu mires paskutinysis nūmenorietis, nei gyvas ir įkalintas nūmenorietis :)

P.S. Bailiai miršta pirmutiniai, o aš vis dar kvėpuoju :twisted:

Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 15:57 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Kada didysis Warlordas sugris i foruma, tada bus nuspresta ka darysime ( Kur Smeli??) Iki tol tau geriau garbingiau kalbeti apie orkus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 15:58 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

He He ir ką jis man padarys aš juk Panevėžy :p

Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 16:48 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Numenorietis rašė:
He He ir ką jis man padarys aš juk Panevėžy :p

Tu nekaltas kad Panevezyje gyveni ;) Tai turbut netgi galima traktuoti kaip palengvinanti aplinkybe. As pazistu viena vyruka is Panevezio. Jis ten tik 5 metus gyveno ir po to jau pradejo galvoti kad jis Al Capone. Tu turbut jau visa gyvenima gyveni Panevezyje. Del to nekeista ;) kad taip kalbi apie orkus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2007, 17:06 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Taigis, kad visą gyvenimą ir orkus pažystu kaip nuluptus, ;)

TAISA:Man su orkais tokia priešprieša todėl, kad jie viską sprendžia iš išvaizdos, aš su ilgais plaukais kitaip sakant neformalas, o jiems tokie visi priešai :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 00:40 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Numenorietis rašė:
Man su orkais tokia priešprieša todėl, kad jie viską sprendžia iš išvaizdos, aš su ilgais plaukais kitaip sakant neformalas, o jiems tokie visi priešai :)

Man kažikodėl susidaro keistas įspūdis, kad tamsta painiojat orkus su forsais :roll: ar panašiais "realaus" gyvenimo siaubais :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 09:47 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Nepainioju, nes tarp jų nėra skirtumo, vienodos padermės tie forsai ir orkai ;) ir tie, ir tie parazitai. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 12:06 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Numenorietis rašė:
, aš su ilgais plaukais kitaip sakant neformalas, o jiems tokie visi priešai :)

Nu, nu. Dauguma Uruk-hai'u irgi su ilgais plaukais. Pagal tai kaip kalbi, tu tikrai gali buti vienas is musu. :p

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 18:23 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Aragornas ir daugėlis Gondoriečių bei kiti viduržęmės žmonės irgi su ilgais plaukais :p

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 12:43 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

uruk-hai rašė:
Nu, nu. Dauguma Uruk-hai'u irgi su ilgais plaukais.
o kodėl? stereotipas iš filmo?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 13:47 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

pavejui rašė:
uruk-hai rašė:
Nu, nu. Dauguma Uruk-hai'u irgi su ilgais plaukais.
o kodėl? stereotipas iš filmo?

Nemanau kad cia stereotipas is filmo, bet tai daugiau logiskai. Orkai ir Uruk-hai'ai galima vadinti: save nelabai priziurinti padarai. Del to ir butu logiskai kad jie nedaznai randa laika ar nora eiti i 'kirpykla'. Plaukai vis tiek auga, ir del to butu logiskai (kaip ir filme) Uruk-hai'ai isivaizduoti su ilgais plaukais.

Pasirodo kad Nemenoriecia irgi su ilgais plaukais. Turbut jie turi daugiau panasumu su Uruk-hai'ais negu jie patys isivaizduoja. (ar nori isivaizduoti) :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 14:09 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

uruk-hai rašė:
Orkai ir Uruk-hai'ai galima vadinti: save nelabai priziurinti padarai. Del to ir butu logiskai kad jie nedaznai randa laika ar nora eiti i 'kirpykla'. Plaukai vis tiek auga, ir del to butu logiskai (kaip ir filme) Uruk-hai'ai isivaizduoti su ilgais plaukais.
na barbarai mėgo ilgas barzdas augintis ir galvas plikai skustis... Man asmeniškai orkai plaukuotumo požiūriu daugiau į šimpanzes/gorilas panašūs - tankūs, bet ne per ilgi plaukai.
Cituoti:
Pasirodo kad Nemenoriecia irgi su ilgais plaukais. Turbut jie turi daugiau panasumu su Uruk-hai'ais negu jie patys isivaizduoja. (ar nori isivaizduoti) :twisted:
Numenoriečiai - paradoksali tauta(?) - iš vienos pusės, puikūs kariai ir jūrininkai, iš kitos - pasipūtėliai, metę iššūkį dievams... Filme gondoriečiai (numenoriečių palikuonys) ilgaplaukiai a la barbarai, o man juos norėjosi matyt trumpaplaukius a la civilizuota tauta :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 14:46 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

pavejui rašė:
Filme gondoriečiai (numenoriečių palikuonys) ilgaplaukiai a la barbarai, o man juos norėjosi matyt trumpaplaukius a la civilizuota tauta :(
Na, civilizuotumas- dalykas sąlyginis. Kaip ir jį atitinkanti išvaizda. Man ilgi plaukai neturi nieko bendra su barbariškumu, greičiau priešingai (čia apie žmones); skirtingais laikais madingas buvo vis kitoks plaukų ilgis, ir barbarais būdavo tie, kurie netilpdavo į kanoną.
Cituoti:
Man asmeniškai orkai plaukuotumo požiūriu daugiau į šimpanzes/gorilas panašūs - tankūs, bet ne per ilgi plaukai.
Nah, iš kur tas tankumas? Nuo dusulio po šalmu tankiausia ševeliūra nutrupės ir išpliks kaip... kaip žandai. Iki ŽV orkus apskritai įsivaizdavau su kažkuo tarpiniu tarp arklio karčių ir pankiškos skaiuterės iki tarpumenčio (ta prasme, ta dalis, kuri iš po šalmo išlenda), bet Džeksono "šukuoseninis" variantas man irgi nieko. O kad orkai, hm, į beždžiones panašūs... Hm, vat galvoju, kam čia įžeidimas- orkams ar goriloms?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 15:09 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

pavejui rašė:
na barbarai mėgo ilgas barzdas augintis ir galvas plikai skustis... Man asmeniškai orkai plaukuotumo požiūriu daugiau į šimpanzes/gorilas panašūs - tankūs, bet ne per ilgi plaukai.
(

Orkai skyriasi nuo barbaru ir nuo gorilu. Kur barbaras dar zmogus, Orkas daugiau zmogu atskalunas. Gorila tikras gyvulys. Orkas tam tikra prasme panasesne i zmogu.
Nors barbaras neitin civilizuotas, jis dar turi noras pasipuosti. Tai galejo pasireiksti kad jis nusikute savo galva plikai. Orkams viskas dzin, ir tikrai nevargina savo plaukus priziureti.
Gorila tikras gyvulys. Jis turi kaili ir jiems plauku prieziura nesvarbu. Plaukai auga iki tam tikro lygi.
Pas orkus plaukus ne tik ilgi, bet visiskai nepriziureti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 17:20 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

pavejui rašė:
Numenoriečiai - paradoksali tauta(?) - iš vienos pusės, puikūs kariai ir jūrininkai, iš kitos - pasipūtėliai, metę iššūkį dievams... Filme gondoriečiai (numenoriečių palikuonys) ilgaplaukiai a la barbarai, o man juos norėjosi matyt trumpaplaukius a la civilizuota tauta :(

Na, kad ilgi plaukai yra lyginama su necivilizuotumu tai tikrai keistas požiuris, mano plaukai TIKRAI ilgi ir esu gana civilizuotas bent mano manymu :) beto ilgi plaukai dažnai būna tam, kad galėtumei iš pilkumos išsiskirti ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 19:17 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Numenorietis rašė:
Na, kad ilgi plaukai yra lyginama su necivilizuotumu tai tikrai keistas požiuris, mano plaukai TIKRAI ilgi ir esu gana civilizuotas bent mano manymu :) beto ilgi plaukai dažnai būna tam, kad galėtumei iš pilkumos išsiskirti ;)
sorry, kalba šiuo konkrečiu atveju eina ne apie tave asmeniškai, o apie ilgus plaukus istoriškai, kurie civilizuotoms antikinio pasaulio (su kuriuo tapatintinas JRRT pasaulis) tautomis a la graikai ar romėnai - jie tikrai nebuvo apžėlę, ta "priivilegija" priklausė barbarams klasikine prasme.
dėl išsiskyrimo iš pilkumos - nu jo, kaip šiandien prisimenu kokius 1972-75uosius, kai dėl kiekvieno plaukų ilgio ar kelnių klešnių pločio centimetro kovot reikėjo...
šiaip man orkai labiausiai asocijuojasi su "Voyage of the Unicorn" (Hallmark, 2001) prezentuotais goblinais - būtent tokius aš juos ir įsivaizdavau visąlaik, kol ŽV filmas iš esmės sugadino visą reikalą. ypač nykiai man atrodo scena Morijoje, kur orkai lekia kolonomis ir net olos lubomis, lyg gravitacija būtų dingus. tfu :vom: , o ne filmas :evil:
Paveikslėlis
na argi jis ne gražuolis :?: ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2007, 17:28 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Tai tu dar nematęs orkų įvairiuose žaidimuolse- raumeningi žmogeliai pilaki žalia oda. O pats orkus visada įsivaizduoju ne tokius šlykščius kaip ŽV, kur jų nosys stovi ne į tą pusę. Įsivaizduoju juos kaip pilkžalius raumeningus žmogelius :D Nors iš dalies tokie jie ir buvo visada ir bus visada. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2007, 12:35 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Toidas rašė:
<...>raumeningi žmogeliai pilaki žalia oda. O pats orkus visada įsivaizduoju ne tokius šlykščius kaip ŽV, kur jų nosys stovi ne į tą pusę. Įsivaizduoju juos kaip pilkžalius raumeningus žmogelius
Na va, radikaliai skirtingas orkų įvaizdis ;)
O šiaip ŽV filmas man patiko tik dėl gerai parinktų peizažų ir gerai padarytų statinių. Visa kita - taip sau ar net blogiau... Ypač, kaip minėjau, tragiškai atkurti orkai :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2007, 16:23 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Ko jums neitinka ŽV orkai? Aš asmeniškai visad tokius įsivaizdavau juos. ;) Juk orkai gamtos išperos tokie ir turi atrodyti. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Kov 2007, 17:42 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Numenorietis rašė:
Ko jums neitinka ŽV orkai?
Kaip jau rašiau - Morijos scenoje jie MINIOMIS laksto tarsi kokie tarakonai olų sienomis ir lubomis bei kolonomis, kas IMHO yra totali glupstwo :( Na ir jų išvaizda man nepatiko - šiaip ar taip, jie yra buvę elfai, todėl jų išvaizdoje norėjosi mažiau gyvuliškumo, taip aksentuojamo filme, o daugiau žmogiškumo/elfiškumo. Be abejo, tai mano asmeninė nuomonė ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007