Orkai - forumo pasididžiavimas

Ghâsh, snaga! - Karybos teorija ir praktika. Karo laukas.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

Orkai - forumo pasididžiavimas

#1 Standartinė smeli » 06 Lap 2004, 09:27

Paskutinį kartą redagavo 1 smeli. Iš viso redaguota 21 kartus.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Senasis Gollumas » 06 Lap 2004, 11:45

YŠsamus traktatas.
Iš kur pas Orką tiek kantrybės - tiek daug parašyti?
Ypač patiko punktėlys :Kaip Orkui Paturėti elfę: :twisted:
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Silme Nuquerna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 126
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 23:50
MiestasCOLON Krepšinio sostinė

#3 Standartinė Silme Nuquerna » 07 Lap 2004, 01:36

Mhmmm... perskaičiau ir supratau, kodėl nuo orkynės geriau laikytis atokiau... :D
=^..^=

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Maja » 07 Lap 2004, 12:50

Keista, o aš maniau, kad tai kaip tik paskatins čia apsilankyti?.. :lol:
:)

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#5 Standartinė smeli » 08 Lap 2004, 15:25

Klano Kronikos...NR???

Klano santykiai su kitomis rasėmis.
Kad geriau suprastūmėte toliau aprašytas mintis, pirmiausia pateiksime mokslinį požiūrį į nagrinėjamą problemą. Remsimės keliais žmonių šaltiniais: Darvino evoliucijos ir Civilizacijos vystymosi teorijomis, bei vienu elfišku šaltiniu.
1. Darvino teorija.
Skaitytojai nusimamantys šioje teorijoje puikiausiai atsimena aprašytus biologinės evoliucijos dėsnius ir mitybinės grandinės schemą. kurioje pačioje apačioje pavaizduoti planktonai, kirmelės, o pačiame viršuje - žmogus. Be abejo jums kyla klausimas kodėl šioje schemoje nėra elfų bei orkų. Šį klausimą plačiau nagrinėja Konspiracijos teorija, o mes nenukrypsime nuo pradinės temos. Mūsų nuomone elfus reikėtų įpaišyti žemiau žmonių o orkus aukščiau, nes pagal Darvino teoriją aukštesnės išsivystymo pakopos rasės minta žemesnės išsivystymo pakopos rasėmis. Banginiai minta planktonu, tigrai medžioja antilopes, orkai minta elfais - tai natūralus gamtos dėsnis.
2. Civilizacijos vystymosi teorija.
Jau girdisi šūksniai kad orku civilizacija per daug primityvi ir atitinka maždaug akmens amžių. Deja faktai byloja ką kitą. Civilizacijos vystymosi pradžia iš tikro datuojama akmens amžiumi. Vėliau civilizacija vystosi ir palyginti greitai pasiekia Graikijos ar Renesanso epochas, kurios pasižymi elfiška dvasia: klesti menas, filosofija, mokslas pažengia toliau nei eiliniai zmonės sugeba juo pasinaudoti ir t.t. Tačiau po to nugali pragmatiškumas, materialinės naudos siekimas bet kokia kaina būdingas žmonėms. Po truputi, tačiau užtikrintai elfiška prigimtis yra išstumiama iš gyvenimo. Elfiškos kultūros vieta užima MakDonaldsu kultūra. Atrodytu jau civilizacijos viršūnė pasiekta, iš pirmo žvilgsnio net sunku isivaizduoti kur gi čia gali atsirasti bent nedidelė niša orkų hegemonijai. Tačiau civilizacija vystosi ir neišvengiamai pasiekia branduolinės ar gamtinės-kataklizminės katastrofos stadiją. Štai čia, postapokalipsinėje radijacinėje/mutageninėje aplinkoje ir atsiranda orkai, kurie tampa vienvaldžiais civilizacijos lyderiais.
3. Elfų šaltinis.
Teigia jog orkai atsirado vėliau už elfus ir net už žmones. Tačiau gamtoje taip jau nustatyta: pirma atsiranda maistas, ir tik po to plėšrūnai-sanitarai, kurie tuo maistu minta.

Dabar, kai remdamiesi šiais šaltiniais, žinome jog orkai yra aukštesnė išsivystymo forma, galime panagrinėti orkų požiūrį į elfus bei žmones.
Pastaruoju metu labai gaji nuomonė, suformuota "Žiedų Valdovo" šviesoje, kad orkai neapkenčia elfų. Tačiau žiedųvaldovišką neapykantą sąlygoje juodoji magija, kuria plačiai naudojasi blogio herojai: Melkoras, Sauronas, Sarumanas ir kiti. Jie tiesiog užvaldo orkus ir pajungia savo valiai. Todėl natūralu, kad griuvus Saurono imperijai orkai, pajutę laisvę, kuo greičiau išsilaksto į visas puses - kol dar ne vėlu.
Beje šis įvykis sąlygoja orkų požiūrį į hobitus. Čia orkai susiskaldo į kelias dalis, viena kurių, loginiu pavadinimu "Prie Saurono buvo geriau..." hobitų atvirai nekenčia. Kaip bebūtų gaila, orkai yra labai jautrūs juodai magijai, todėl jie visa savo esybe nekenčia magijos.

Tačiau dabar, kai juodosios magijos šaltiniai pražuvo kartu su blogio valdovais orkai yra laisvi ir gali gyventi savo gyvenima, bei vadovaustis savo valia o ne aklai paklusti svetimai.
Taigi orkai grįžta prie savo ištakų ir vėl atranda elfus, kaip savo mylimus naminius gyvūnėlius. Taip, žmonės augina kiaules, karves, arklius, tuo tarpu orkai, budami aukštesnės išsivystymo pakopos atstovai augina elfus. Žinoma per tamsiuosius Viduržemės amžius elfai sulaukėjo ir paprastai stengiasi arti neprisileisti orkų, tačiau kuo toliau tuo arčiau ši ta valanda kai orkai vėl rūpinsis elfų saugumu, o elfai galės netrukdomi karų atsiduoti poezijai, menui, filosofijai, muzikai, mokslui ir kitoms ~aukštoms~ materijoms. Be abejo orkai rūpinasi elfais simbiozės metodu: elfai maitina orkus, orkai gina elfus. Kuo orkus maitins elfai nėra labai svarbu, svarbu kad mėsa būtų šviežia, maloni akiai bei skarndžiui. Orkų legendose neretai minimi didvyriški elfų pasiaukojimai, kada bado metais elfai patiekdavo orkams savo pačių kūnų mėsą. Vienok klysta tie orkai, kurie mano jog elfai savo mėsytę atiduoda be kovos. Už tokias klaidas yra tekę brangiai sumokėti ne vienam orkui. Kad ir situacija kada Legolasas Helmo daubos mūsyje nužudė 40 orkų. Čionai nėra nieko neįprasto, jei ne nuovargis, tai būtų dar 40 nudėjęs. Legolasas buvo elfų princas, taip sakant jaunesnysis warlordas. Todėl jo mėsa galėjo atitekti tik orkų warlordui. Blogio valdovai pavergdami orkus, pirmoje eilėje išžudė orkų warlordus, tam kad niekas negalėtų pasipriešinti jų tamsiai valiai. Vadinasi orkų warlordų tame mūšyje nebuvo.
Taip, elfai aktyviai gina savo mėsytę ir tai yra teisinga. Kas būtų jei jie nuolankiai duotųsi suvalgomi eilinio orko? Įsivaizduokite bado laikotarpį, ir silpna ir kūnu ir dvasia snagą, kuris pasislėpęs krumuose valgo elfa? Jokiu būdu taip nebuvo ir nebus - elfas atitenka tam kas ji nugalės, o ne tam kas prie jo prišliauš ir nužudęs nesiginantį lauks kol mėsa kiek apipūtų, nes šio šliužo dantys visi išmušti ir jis šviežios mėsos neįkanda. Elfai privalo gintis - tai sąlygoja orkų evoliuciją!

Istorinių šaltinių apie elfų ir orkų draugystę nėra išlikę, kaip beje ir kitų svarbių istorinių šaltiniu. Melkoras ir kiti jo bendrininkai tuo pasirūpino nuo pat pradžių. Tačiau mes pasistengsime iš elfų elgesio rudimentų atrasti tiesos krislus.
1. Elfai stato tvirtoves.
"Mano aptvaras - mano tvirtovė". Okai elfus laikė aptvaruose. Todėl elfams išliko aptvaro saugumo jausmas. Yra elfų kurie gyvena miškuose. Tai greičiausiai neprijaukintų elfų palikuonys, nors tikėtina kad kai kurie šeimininkai orkai nebuvo itin dėmesingi savo augintiniams ir nesirūpino nei aptvaru nei kita elfo gerove, o tiesiog išleisdavo į mišką pasiganyti.
2. Elfai mėgsta kovoje užsidėti FULL PLATE šarvus. Tai ~vientisi~ plieniniai šarvai, kurie primena puodą. Elfai tiesiog pasamone jaučia savo paskirtį, todėl bando patys lįsti į puodą. Ne veltui žodis PLATE reiškia ir lėkštę ėdalui.
3. Elfai gerai šaudo iš lanko.
Turint omenyje jog elfai pagrinde maitinasi lembasais, ir vengia žudyti miško žvėris, galima teigti jog šaudymas iš lanko tiesiog būtinas įgūdis norint maitinti šeimininkus orkus šviežia mėsa.
Galima būtų atrasti ir daugiau specifinių dalykų, kurie elfams reikalingi tik dėl to kad įtiktų savo šeiminikams orkams. Tačiau toliau paliksime šį užsiėmimą antropologams-etnologams.

Žmonių rąsę orkai laiko vergų rase. Žmonės vergavo nuo pat pirmųjų rašytinės istorijos atsiradimo laikų iki šių dienu. Vienok tiesioginis vergavimas žmogui netinka. Žmogus nori būti apgautas, įtikintas kad jo vergavimas teikia jam malonumą ir yra jo paties noras. Orkai sako tiesą, štai todėl nemėgsta jų žmonės. Žmogui arčiau širdies saldus populistinis melas, nei karti orkiška tiesa. Su vergais orkai ir elgiasi atitinkamai. Įpatingos meilės, tokios kaip elfams, žmonėms orkai nejaučia. Tačiau neretai žmonių patelės orkams atrodo pačios mieliausios. Tuo tarpu elfės ir orko seksualiniai ryšiai yra labiau išimtis nei taisyklė.

Galų gale pateiksime išvadas:
Elfai yra orkų mylimi tarnai, vertinga nuosavybė, naminiai žvėriukai/gyvuniukai.
Žmonės kurie yra nesajungininkai yra orkų vergai, skirti sunkiam fiziniam darbui atlikti, o jų patelės orkų įgeidžiams tenkinti.
Hobitai gyviai kurie ~išvadavo~ orkus iš blogio gniaužtų
Dworfai - žmonės kurie niekaip nenori pamiršti savo akmens amžiaus urvinės kultūros.
Entai - vaikčiojantys medžiai, kad orkams būtų lengviau malku gauti ten kur medžiai neauga. Entai tiesiog patys ateina į šias vietas.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Senasis Gollumas » 08 Lap 2004, 15:47

Elfiškos kultūros vieta užima MakDonaldsu kultūra. - vertingiausia traktato mintis. Visa kita - pilstymas iš tuščio į užkimštą.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Elfhild » 08 Lap 2004, 17:17

3. Elfų šaltinis.
Teigia jog orkai atsirado vėliau už elfus ir net už žmones. Tačiau gamtoje taip jau nustatyta: pirma atsiranda maistas, ir tik po to plėšrūnai-sanitarai, kurie tuo maistu minta.
Į aukso mintis :lol:
Susirūpinau smelio sveikatos būkle. Jau antrą kartą jis rašo su lietuviškom raidėm. Ką tai galėtų reikšti? gal pataikauja valdžiai, kad paskirtų jį nazgūlu? :twisted:
Hrrrr

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Maja » 08 Lap 2004, 17:56

:? pagrindiniai Darvino nuopelnai yra tai, kad jis įrodė, jog vyksta kova dėl būvio, bei gamtinė atranka. Jis taip pat rašė apie rūšių susidarymo mechanizmus ir t.t. Bet tikrai nemačiau niekur parašyta, kad aukščiausiame evoliucijos lygmenyje yra tas, kas ėda visus kitus. Panašu, kad orkai yra girdėję apie mitybines piramides, bet patys nelabai supranta apie ką čia kalba :lol:
:)

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#9 Standartinė smeli » 08 Lap 2004, 18:31

issivystymas remiasi ne tik mitybine grandine, bet ir organizmo sudetingumu
apie sudetinguma kalba nejo, ners jis analogiskas tiek hobitu tiek orku, tiek elfu
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#10 Standartinė Aredhel » 08 Lap 2004, 18:47

Įtariu, kad čia apsimetėlis, o tikrasis smelis seniai kažkur užverstas. Nors ir į purienas rašo, bet vis dėlto smegenim naudojasi. :shock:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Senasis Gollumas » 08 Lap 2004, 19:58

Aredhel rašėCOLONNors ir į purienas rašo, bet vis dėlto smegenim naudojasi. :shock:
Kyla klausimas: KIENO SMEGENIMIS?
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#12 Standartinė Aredhel » 08 Lap 2004, 21:09

Kas pažįstat Smeli susisiekit su juo ir įsitikinkit ar jam viskas gerai. Būtų gaila prarasti tokį chaoso kėlėją. Nesmagu pripažint, bet liūdnoka būtų be dalykų kurių priežastis yra Smeli, o pasekmės negyvi orkai. :twisted:
Paskutinį kartą redagavo 1 Aredhel. Iš viso redaguota 8 kartus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Ore » 08 Lap 2004, 22:54

:shok: :prayer: :prayer: lenkiu blusėtą galwą prieš naująjį mūsų warlordo(? po šio kūrinio imu abejoti jų išlikimu(ta wieta apie Helmo dauba paskatino...)) įwaizdį... Wiezo owacijos beigi plojimai naujam orkų himnui&puslapiui iš sutraukto istorijos-biologijos wadowelio.... :prayer:

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#14 Standartinė Coranar » 08 Lap 2004, 23:06

*Cora, suriesta juoko priepolio, atsargiai bando atsigauti.Pakyla nuo grindu(ant kuriu isitaise pati, kad netektu nukristi) ir puola tarskinti klava*

Geeerassss...Man labai i tiesa uznesa..Wow..Daugiau tokiu-butume tikri nemirtingi elfai :lol: :roll:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#15 Standartinė smeli » 25 Lap 2004, 16:57

Arda is not Enough

I know how to hurt
I know how to heal
I know what to show
And what to conceal
I know when to talk
And I know when to touch
No one ever died from wanting too much

The world is not enough
But it is such a perfect place to start, my orc
And if you're strong enough
Together we can take the world apart, my orc

Orcs like us
Know how to survive
There's no point in living
If you can't feel the life
We know when to kiss
And we know when to kill
If we can't have it all
Then nobody will

The world is not enough
But it is such a perfect place to start, my orc
And if you're strong enough
Together we can take the world apart, my orc

I...I feel strong
I...I feel elves cry
I...I feel ready
To kill and to die!

The world is not enough
But it is such a perfect place to start, my orc
And if you're strong enough
Together we can take the world apart, my orc

The world is not enough
The world is not enough
NO NO WHERE NEAR ENOUGH
THE WORLD IS NOT ENOUGH
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#16 Standartinė Alatar » 26 Lap 2004, 02:30

taip ir isivaizduoju garbage daininke orkes galva :lol:
nu eto darosi netgi labai saunu-respect :wink:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#17 Standartinė smeli » 01 Gru 2004, 19:58

ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Tomas :P
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#18 Standartinė Tomas :P » 02 Gru 2004, 16:02

Tikras "Gondoro fronte nieko naujo" :)

minimizuoti orkai - blakės, negaliu....
Sauron Sinii ....
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Arin Vilya
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 25 Gru 2004, 14:25
MiestasCOLON Ant debesų pūkų

#19 Standartinė Arin Vilya » 11 Sau 2005, 16:48

Kuo toliau tuo labiau man tie orkai patinka. Man reikia rimtos pagalbos=/
[img]http://www.elekta.lt/~sharas/Max%5b1%5d.gif[/img]

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Ore » 11 Sau 2005, 17:25

Jaučiu kai kas tuoj pasakys "Ne, tau pagalbos nereikia. Stok i orku klaną, ir orkuose atrasi daug daugiau teigiamu pusių"
[agitacija i Orku klaną #25xxx. Už agitaciją apmokėta is neprisistaciusio asmens sąskaitos]

BUTTON_POST_REPLY