Žygis per Lietuvą: vasara :)

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#41 Standartinė Alatar » 18 Geg 2004, 20:58

manau būtų patogu dabar visems žinantiems pasidalint savo žiniomis apie vertus aplankyt Lietuvos kampelius,keliaujant pėstute.Taip pat būtų neblogai,jei kas įmestų kokį didelį Lietuvos žemėlapį (su reljiefu ir pan.)jei neįmanoma,tai susitikimas ir aptarimas išties būtų sveikintinas. :roll:
Dėl tikslo:
Aldarion pasiūlytas tikslas-jūra,manau svarstytinas,arne?Žinoma ne perkrauta kūnais Palanga,bet..pajūris..praeitą vasarą,nuo Klaipėdos iki Palangos pajūriu vaikščiojau pėstute..kelelis netrumpas(nepamenu tiksliai,bet berods, 3-4val. ėjimo normaliu tempu)tai ramiu ir visai pakenčiamų vietų mačiau..manau,jog nuo Šventosios iki palangos tokių atkarpų irgi gali būt..galbūt tai būtų ir ne Orodruinas,bet simboliškai įmest kiekvienam į jūrą(arba tebunie tai kitas tikslas,vandens telkinys koks) kažką tokio..na neturim mes to žiedo,neturim,bet sugalvot ką galim(surašyti norai, palinkėjimai,koks daiktelis,kačiuko pelenai :wink: ar pan..)reikėtų tada iš anksto pasirūpinti grįžimu iš pajūrio(į Vilnių,kas į Kauną ir pan.)Bet jūra tai tik pasiūlymas..ne pro šalį būtų aplankyt Aukštaitiją,Dzūkiją..tik kad nebūtų ten viskas nusėta turistais ir prv. teritorijom :shock: tikslas manau turėtū būt simboliškas,nesudėtingas,bet ir kartu įsimenantis,užbaigiantis...
Bet primiausia manau, jog reikia žinių apie lankytinas vietas bei didelio žemėlapio..tada pajudėtų reikalas. Susitikti vidurdienį :shock: ?labai abejoju..greičiau jau vakarop ar savaitgalį..reikia daugiau nuomonių,daugiau atsiliepimų...ATGYJAM!!Achtung achtung..diskutuojam..

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#42 Standartinė Aldarion » 19 Geg 2004, 16:41

Dzūkija - tai Lietuvos rojus, tačiau aš asmeniškai labiau likęs pajudėt link Aukštaitijos, o vėliau žygiuot kur nors šiaurės Lietuva. Turiu kelis žemėlapiukus, todėl pasidomėsiu ir susirašysiu bent kiek lankytinesnius Aukštaitijos objektus. Kas nors galite apsiimti Dzūkija, kiti – Žemaitija ir pan. Manau susirinkimo metu galėtume pasiskirstyti tam tikromis kalbėjimo temomis :idea: , pvz. vienas papasakos apie privalumus keliauti pėstute, kitas dviračiais, trečias baidarėmis ir tada visi nusprendžia kaip žygiuosime. Tą patį galėtume padaryti su maršruto, tikslo parinkimu ir pan. Žinoma tai jau būtų per daug idealu, tačiau siekiant tobulumo, paprastai pasiekiama daug daugiau, negu apsibojant vidutiniškumu. Taigi :!: , preliminariai siūlau susirinkimą daryti gegužės 29-30 dienomis (kitą savaitgalį), o iki to laiko užversti šią giją beprotiškiausiais pasiūlymais idėjomis ir pamąstymas :supz: .
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#43 Standartinė Alatar » 19 Geg 2004, 19:24

Čia tokie keli žemėlapiukai iš "Radvilų kelių",o maž pravers :wink:

http://army.lt/up/radvilai2004_2extreme.jpg

http://army.lt/up/radvilai2004_1extreme.jpg

nebūtina šitais maršrutais sekti(kartoti),juo labiau,jog tai extreme :lol:
bet žemėlapis visada praverčia.

Vartotojo avataras
elbereth
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 22:25
MiestasCOLON Hornburgas

#44 Standartinė elbereth » 19 Geg 2004, 19:59

gerai, stai jums dzukijos nacionalinis parkas
http://www.alytus.org/index.php?langid= ... ntentid=11

o keliauti siulau baidaremis...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#45 Standartinė Alatar » 19 Geg 2004, 20:17

Žygio metu.Dzūkijos Nacionaliniame parke. Netoli Musteikos.Naktis.1.35am.
-Reiškias taip...sukam į rytus,kokį 12 km paeisim,tada žiūrėsim..
po 3 valandų.
Įsiutęs,girtas ir stambus baltarusių pasienietis(kai ką primena :twisted: ) tardo grupelę žmonių(likusi dalis grupės skuta bulves). ant nušiurusios sienos kabo "batkos" portretas. Gudas nerimastingai vaikšto iš kampo į kampą.pavargsta atsisėda ant kėdės. žiūri į išsigandusių "turistų" grupę.paniekinamai prabyla:
-Nuu chio! bratcy Litvini...kak ghovarit budem? :evil:

Čia aiškų nemalonus sapnas,bet tikiuosi taip nenutiktų :lol:
Ar galima taip atsargiai pasvajot,jog kelionė būtų kombinuota.t.y. keliaut galima įvairiai-vieną atkarpą pėsčiom,kitą baidarėm,trečią ant arklių(Cora matyt išsižios :shock: :lol: ) ir pan. ŽINOMA tai būtų nepaprasta,tiek sudėtingumo,tiek patyrimo atžvilgiu. Reikalinga,matyt, atsižvelgt į daugelį faktorių,smulkmenų,organizavimą..pastarasis yra labai svarbus, norint surengt tokią kombinuotą kelionę(reikalinga daug daug info bei ją gerai ir greitai apdotrojančių smegenų :wink: ).
Bet apie pačią idėją..kaip?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#46 Standartinė Aredhel » 20 Geg 2004, 12:49

Aldarion, nuostabu, kad ėmeisi iniciatyvos, nes jos siek tiek truko.
Jei viskas butu gerai ir pagal planus, tai eičiau su mielu noru. Pritariu Golumo pasūlymui pradėti Dzūkijoje (dėl asmeniniu privalumu :lol: ) ir pasiūlymui baigti prie jūros. Esu už kelionę pėstute, man tinka liepa ir rugpjūtis. Dėl dviraciu: tada reiktu keliauti keliais, manau, kad idomiau eiti per miskus ir kalvas. Dėl plaukimo: gali atkristi tie kurie nemoka plaukt.
Norėčiau prisidėti ir prie organizacinės grupės, jei kas priimtu, bet kadangi gyvenu Alytuje manau nieko neišeitu.
Siaip esu už ejimą kuo toliau nuo civiliacijos "sugadintu" vietu :wink: .
Alatar siūlo simbolinį tikslą manau tai puiku Man buvo kilusi mintis pasiulyti "kelionės per Viduržemi imitaciją", bet pagalvojau, kad ir tarp fanu pasirodysiu per dauk fanatiška :oops: . Dėl to ziedo imetimo.... as tikriausiai tuėsiu toki zieda, tik sidabrini, bet nesiruosiu jo niekur mesti, nes jis mano, mano brangenybė ir niekas kitas negali jo turėti :twisted: :twisted: :twisted:
Nesu dauk keliavus, togėl negaliu pasiūlyti lankitinu vietu, bet manau kad pasiūlys kiti. Kzkas siūlė keliauti marsrutu lietuva lenkija,tačiau aš nenorėčiau lysti i svetimos šalies teritoriją nemokėdama lenku ir rusu kalbu, be to kazin ar gautum detalu zemėlapi.
Dėl kombinuotos kelionės pasvajot galima, bet nemanau, kad iseitu. Is kur gaut baidares, kur jas palikt ir kaip i jas sukist 15 žmonių (tiek berods einančiu). Siek tiek paskaičiavau, jei per diena nueitum vidutiniškai 20 km, maždauk per 15 dienu nueitume nuo pačios dzukijos širdies iki juros. Per 13 dienu nuo žemaitijos iki dzūkijos.
P.S. kai susirinks taryba ir ka nors nuspresit praneskit arba siūlau sukurti atskirą giją.
Tai tiek, lekiu i paskaitą :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#47 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 16:15

Am..Simbolinis tikslas visai nebutinai turi būti Žiedo įmetimas į jūrą..gali būti bet kas(kaip jau minėjau,nors ir žiurkėno pelenai :oops: :) )
O dėl "Viduržemio kelionės imitacijos",tai nepasirodei "fanatiška",greičiau jau svajokliška :wink: bet nieko..because.."for it is also in my mind" :twisted: svajoti nieks nedraudžia:
Nemunas arba Nėris-tai Anduinas,kokia nors vietovė Alytaus nac. parke-Lotlorienas arba Rivendelas, jūra-tai...jūra..pilkieji uostai:)žinoma Morijos ir Ūkanotųjų kalnų nerasim,bet Shire vaizdų manau lietuvoje yra(ypač aplink Kernavę).Žinoma būtų komplikuota ir rizikinga,jei keliautų dvi grupės(viena iš vienos vietos,po vienas vietoves,kita iš kitos vietos po kitas vietoves),o paskiau susitiktų ir patrauktų prie jūros,bet...užginčykit :wink:
dėl baidarių ir nemokančių plaukt. Man rodos nebūtina turėt savo asmeninę baidarę(dar ir tokią į kuria tilptų 15 žmonių :lol: )aš bent įsivaizduoju,jog atvyksti į punktą A.išsinuomoji tam tikrą kiekį baidarių.plauki į punktą B.baidares priduodi ir būni įveikęs tam tikrą atstumą..
bet didžioji kelionės dalis turėtų,mano manymu būti pėstute(mažiausiai išlaidų ir problemų). tereikia turėt žemėlapių,žinot tikslias vietas,kur stosim(ar bent jau apytikriai žinot,jog ten ne pasienis arba ne privatus laukas..juk būna taip: naktį eini(vis dar) ieškai vietos nakvynei..sakai sau-viskas,daugiau eiti nebegalim,stojam ana ten..o ryte prabudus pasirodo, jog esi privačiose valdose(gerai jei priima tave miela bobulka.. ant šieno, klėty,bet šiais laikais ir su šakėm,ir su dvivamzdžiais pasitinka :shock: )nebūtina visiem(kiekvienam) iki smulkiausių detalių atmintinai žinot viską,kas susiję su kelione,tačiau būt susipažinusiam verta..o organizatoriai,tuo labiau..juk kažkas ir planuot turi,ir organizuot ir pan..
ašku,kaip pirmam kartui galima ir ne tokį grandiozinį pasivaikščiojimą padaryt(nusileidžia ant žemės):aplankai viena regioną(parką),nuvyksti į kitą ir galu gale prie jūros(galima ir be jos,bet čia diskusijų objektas)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#48 Standartinė Aldarion » 20 Geg 2004, 18:21

Visus pasiūlymus skaitau ir registruoju (bus Tarybai darbo :-k ). :?: Tai gal tada kas nors konkrečiai apsiimtų susižymėt Dzūkijos lankytinas vietas? Apie imitaciją ir aš svajoju :wink: . Gerai pafantazavus, manau kad laisvai galėtume adaptuoti LT teritorinius vienetus bei objektus į Viduržemės įžymybes, tik tam reikia noro, darbo ir žmonių. Aš susidariau tokį vaizdą, kad Žiedo brolija nakvodavo po atviru dangumi :idea:, todėl mano pasiūlymas būtų nesinešt su savimi palapinių, o geriau susimetus po kelis litus ir nusipirkti sintetinių “tentų” – paprastesnių pasitiesimui ant žemės, o geresnių apsisaugojimui nuo neišvengiamo lietaus. Jei kas matė “Bekraštes prerijas”, tai ten rodė, kaip panašiai ir daro klajojantys kaubojai :supz: .

Dėl ėjimo per miškus. Labai rizikinga, jei nesi pasiskiepijęs nuo erkinio encefalito (aš vienas iš tokių :cry: ), todėl lapuočių miškuose tikrai nepatartina “brautis tiesiai per”. Miško keliukai, blogesniu atveju, žvyrkeliai, šiuo atveju yra beveik neišvengiamas pasirinkimas. Dzūkijos miškuose situacija kiek geresnė, nes ten vienos pušys ir kadagiai :-k . Manau čia galėtume tikrai natūraliau pakeliauti, tačiau vis dar neatsisakau Aukštaitijos.

Iš dabartinio šios gijos lankomumo tikrai nemanau, kad į žygį patrauks 15 žmonių :cry: , tačiau viliuosi, kad šis pasyvumas tik dėl sesijos pradžios. Esant iki 10 dalyvių, abejoju, kad vertėtų pasidalinti po 5 ir eiti atskirais maršrutais. Jei viskas taip eis ir toliau, tai teks Tarybą (susirinkimą) atidėt dar vienai savaitei. :!: Ei, žmonės, aiškiai parašykit, koks laikas Tarybai jums yra priimtiniausias, nes tai, manau, bus pakankamai svarbus įvykis, tolesniam “Kelionės per Viduržemę” planavimui.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#49 Standartinė woodberry » 20 Geg 2004, 22:53

Alatar rašėCOLONaš bent įsivaizduoju,jog atvyksti į punktą A.išsinuomoji tam tikrą kiekį baidarių.plauki į punktą B.baidares priduodi ir būni įveikęs tam tikrą atstumą..
Jeigu tai yra praktiškai nesunkiai suorganizuojama, toks pasiplaukiojimas, man atrodo žavus ir priimtinas. Tik yra labai reali galimybė, kad daiktai sušlaps, kaip dažnai pasitaiko nepatyrusiems irkluotojams...
Ir dar manau, kad dalintis į dvi grupes neverta, nes ir taip bus nedaug žmonių, kurie eis VISĄ atstumą nuo pradžios iki galo.
O dėl susitikimo, tai gegužės 29-30d man tinka, bet turbūt didesnių problemų bus dėl vietos. Nors, ne - daugiausia problemų bus dėl dalyvių skaičiaus...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#50 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 23:08

ar bixai būtų priimtina 8-[ ?
bo ta proga,(jei gegužės 29) į savo sveikatą 1520 metų sukakties proga :drinkers: .. :lol:
ar neutralesnės,erdvesnės vietos reik?
Napoleono palapinės pvz.,kad galima žemėlapius būtų išskleist :wink:

Vartotojo avataras
elbereth
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 22:25
MiestasCOLON Hornburgas

#51 Standartinė elbereth » 21 Geg 2004, 10:38

jei valtyje nors vienas patyres irkluotojas, tai neapsiversi. beto buna dar upiu kur nera kaip apsiverst. Mano isbandytas marsrutas.. ilipi i baidare Marcinkonyse ,tik upeles pavadinimo neprisimenu, iplauki i Merki ir juo iki Puvociu.Tai butu vienos dienos zygis.
Pesimistas - tai toks žmogus, kuris iš dviejų blogybių pasirenka abi.
- Oskaras Vaildas

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#52 Standartinė smeli » 21 Geg 2004, 10:46

>.. ilipi i baidare Marcinkonyse

na as dar ne ant tiek durnas orkas, kad nesuprasciau jog i sita baidare statiniukas alaus netelpa. be alaus nera ko plaukt, o su alum ir apsiversti nesunku. Jei shamans paruos mums alu ir grybukus - siulau varyt visa chiebra i raudondvari.
O jei ne tai einam kur nors ant Ozo kalnu Vilniuje ir nesukam galvos del baidariu ir marsrutu.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Senasis Gollumas » 21 Geg 2004, 12:50

Beje, Dzūkijos nacparke teka švariausias Lietuvos upelis, kurį maitina kelios dešimtys šaltinių. Jo vandenį gali gerti tiesiog iš upelio. Vadinasi jis Skroblus. Kiek teko girdėti, mokslininkai hidrologai jį laiko švaraus vandens etaloniniu upeliu. Tiesa, paskutinį kartą ten buvau prieš 5 metus. O tiek titnago, kiek jo yra ant tų apylionkių miško keliukų - kitur niekur nebuvau matęs.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#54 Standartinė Maja » 21 Geg 2004, 14:28

Prieš tris metalius jis vis dar buvo tarp švariausių :D Bet ir vandenėlio šaltumas, brrrrr :roll: Teko beveik išsimaudyti, gerai, kad saulutė kaitri švietė, bo būčiau į varveklį pavirtusi.
O jei jau apie tas vietas prakalbom, tai šalia yra nuostabus ežeriukas, Trikampiu vadinamas. Turėjom tokį vieną labai alergišką kolegą, tai jis tik ten maudytis galėjo. Vadinasi vandenėlis - tyras kaip krištolas. O dar teko į tokią fantastišką vietelę užklysti - žemaūgės pušelės ir viskas kas įmanoma nuklota sidabriškom kerpėm ir samanom. Pasijutau, kaip pasakoj, net dairytis pradėjau, ar neišlys koks girinukas ar vilkas kalbantis... :roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 Maja. Iš viso redaguota 21 kartus.
:)

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#55 Standartinė Alatar » 21 Geg 2004, 14:33

Lygiai tas pats yra ir su Žeimena..brr..
bet nepasistokim vien tik prie vieno ar kito upelio,kaip likusios išvardintos idėjos,pasvarstymai? :roll:

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Senasis Gollumas » 21 Geg 2004, 19:15

Maja, atrodo ir aš tą vietelę su sidabrinėm sąmanom žinau. Tikiuosi, kad per tris metus niekas nepasikeitė? Beje, pavarčiau savo užrašus, darytus, kai fimavom DzNacPark. Skroblus yra apie 15 km ilgio ir jį maitina 38 dideli ir bene pusšimtis mažyčių (oficialai suregistruotų) šaltinių.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#57 Standartinė Aldarion » 21 Geg 2004, 19:25

Uch :oops: . Tikriausiai nė vieno nepraleidau :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Senasis Gollumas » 21 Geg 2004, 19:33

beje, vietiniai tik iš upelio vandenį "samanėlei" gaminti tik ir naudoja. O vietinė - SKANI :twisted: :twisted: :twisted:

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#59 Standartinė Aldarion » 22 Geg 2004, 15:55

Taigi, taigis :twisted: .Vakar buvau užsiėmęs apklausa, todėl nespėjau parašyti į šią giją. Kiek išsigandau vakarykščių Smėlio postringavimų apie alaus bačkutę :shock: , nes aš, kaip porą kartų (savo nelaimei) dalyvavęs klasės nusigėrimuose gamtoje (žinot visi vemia, vaikšto pabalę bei susirietę), to ir sunkesnių daiktų nelabai toleruoju :roll: . Jei būtų mano valia, tai alkoholiniai gėrimai būtų iš viso uždrausti, nes jie tik gadina geriems žmonėms (visiems kitiems taip pat) gyvenimą – bet čia tik mano pozicija. Tikiuosi, kad į tokį idealistinį žygį, kokiu aš įsivaizduoju būsimąjį Žygį per Lietuvą, nebus nešamasi ar perkamasi galonais šio ugninio vandens :evil: ?

Dabar pradėjau abejoti, ar pats tinkamiausias laikas Tarybai butų 29-30 savaitgalis (pats pasiūliau, o dabar sakau, kad nepatogus laikas). Esmė ta, kad man visą ateinančią savaitę vieni atsiskaitymai ir kontroliniai, kurių rezultatai nulems mano įrašus į studijų knygelę (nelaikysiu nė vieno egzamino), todėl spėčiau nebent labai grubiai sumesti savo siūlymus ir idėjas dėl maršruto, tikslo ir pan. Kadangi birželis man jau nuo pirmos savaitės bus laisvas, todėl liepos 4-7 savaitgalio Tarybai galėčiau ruoštis ištisą savaitę, todėl ir rezultatai būtų daug geresni. Tai kaip nukeliam? Jei daug kam netiks, juk jums tikriausiai bus kaip tik dienos prieš įvairius egzaminus (tai parodys apklausos rezultatai), tai aš sutiksiu susitikt ir 29-30 dienomis. Taigi… O dėl bixų, tai visų pirma kur jie yra ir kas tai per vieta (kiek kvailai jaučiuosi, bet ką aš galiu padaryti, jei po Vilnių beveik nesitrankau). Aš visai nieko prieš, jei susitiktume ir ne LŽJ būstinėje (Kalvarijų 130-48, prie Šatrijos stotelės). Jei dar būtų pasiųlymų, būtų labai šaunu.

Žinot, šiandien ryte kilo jau visai beprotiška idėja :twisted: . Kažkas Lituanicono gijoje kalbėjo apie filmo kūrimą – juk galim pabandyt sukurt visą filmą “Žiedų valdovas Lietuvoje”. Juk bus Taryba, joje sugalvosime tikslą (mano pasiūlymas būtų kiekvienam neštis kokį materialiai nebrangų tačiau ir ne patį moraliai nemieliausią niekniekiuką, kurį galėtų panėšėti kiekvienas Brolijos narys ir taip jis, prieš įmetimą, taptų gana brangus. Pati užduotis, atsisakyti savo valia, tuomet taptų labai panaši į tikrąją Žiedų Valdove), bus ištisa kelionė per Viduržemę, užduoties įvykdymas… Bet aš čia jau visai nusvaigau :oops: , nes kas apsiims visą tai režisuoti? Na tiek keistu ir gan netikusiu minčių iš manęs šiandien. Tad rezultatai bus maždaug apie antradienį. Ačiū už nuoširdžius atsakinėjimas :wink: .

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#60 Standartinė smeli » 23 Geg 2004, 01:00

>Kiek išsigandau vakarykščių Smėlio postringavimų apie alaus bačkutę , nes aš, kaip porą kartų (savo nelaimei) dalyvavęs klasės nusigėrimuose gamtoje (žinot visi vemia, vaikšto pabalę bei susirietę), to ir sunkesnių daiktų nelabai toleruoju

Radai koki pavyzdi pateikt. Nepilnameciams ir as draudziu gert nes saiko jie neturi. Ir dar - jei gersi alu - nevemsi. As pavyzdziui esu istikimas alui, ir jokia degtine neprivers manes sulauzyti sios istikimybes.

Antra galima padaryti grieztesni tikrinima gerimui: kas nulenkia smeliui ranka, tas gali vadinasi isgert.
Speju kad tik Zaeginas galetu bent teoriskai pretenduoti i tokio patikrinimo praejima. Na bet as geras, Zaegin praliesim be patikrinimo :)))
O visiems kitiems be sansu!!!
ROTW - Return of The Warlord

BUTTON_POST_REPLY