Žygis per Lietuvą: vasara :)

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Starlin » 21 Bal 2004, 11:41

Mano galėjimas ir negalėjimas, beje, priklauso nuo tam tikrų renginių: t.y. egzaminai baigiasi 16 birželio, po savaitės išleidžiu Elfhild ir esmi laisva iki išleistuvių kažkada liepos viduryje. O paskui vėl laisva iki Elfhild grįžimo rugpjūčio viduryje.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Lothlorien Leaf » 21 Bal 2004, 13:30

*Lothlorien Leaf jaučia, kad per Lietuvą teks eiti keletą kartų* :rolleyes: :lol: :wink:

pusinuke
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 27 Kov 2004, 20:30
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#23 Standartinė pusinuke » 01 Geg 2004, 12:14

hmmm...mielai prisidėčiau,tik yra viena bėda-tėvai(99% kad jie manęs neišleis )*snyyyff*

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#24 Standartinė Lady of the Rings » 05 Geg 2004, 18:35

O mane jau išleido... ir ne tik į žygį. Ne į temą, bet... kai man sueis 16, mane pažadėjo išleis į NZ! Bandau nusiderėt iki 15 metų, bet nelabai sekasi :( Anyway, svarbu kad važiuosiu :D

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#25 Standartinė Alatar » 06 Geg 2004, 15:25

Žygis??valio..o maždaug kur??Lietuva-plati sąvoka..o keliaut pėsčiom autostrada Vilnius-Klaipėda vargu ar tolkiniška :) pesčiom,ar dviračiais?ar baidarėm?reikia pasvarstyt apie apsistojimo vietas(laukas, pieva, troba, klėtis ar jaukus pūšyno pavėsis)tikslas?...pasivaikščiot?kai kurių tėvai tikrai neišleis jei dukrelė ar sūnelis pasakys:einu pasivaikščioti..dviem savaitėm...po Lietuvą..gal kas turit didijį žiedą?tada būtu aiški destination place..krliauti per miškus, kalvas, takelius ir pan. laaaabai faina,romantiška,bet reik žinot per kur keliaujam,kad pas koki batka nenuklystume(okolo granici su druzaskim nam gasudarstvom,gde bulby rastut na derevjach i babuski b chachej igrajut),taigi reiketu ir mapu, bojepripasu..am..siaip pripasu:) kas ten siule i raudonvari??cia kur prie Vilniaus??ten kariskiu mokymo centras..:))link Utenaaas?ideja nebloga..palei ezerus,upelius,kalvas(gaila kad neturim pas save mini NZ)..o po visą Lietuvą per kelias savaites pėsčiom neapkeliausi(nebent tam tikrais etapais peredvigadsta transportu)

Škiasss...laikas:

biržėlis matyt nelabai tinka..kai kam(man ir dar gal kam) sesija, kai kam egzai, kai kas į kaimą,kai kas dirbt,kai kas į užsienį ir pan..

Liepa(na aš asmeniškai tikriausiai negalėsiu)laaabai karšta.2 sav. Žygio visi tikrai nepatemtų..
Rugpjūtis(asmeniškai tinkamiausias mėnuo),tik nepataikyt ant atostogautojų ir turistautojų bangos ir visai galima būtent šį mėnesį. Per tą laika(iki rugpjūčio) galima būtų išsiaiškint visus niuansus(laikas,tikslas,žmonės maršrutas ir pan..), na tai kaip???

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Senasis Gollumas » 06 Geg 2004, 16:18

Отправная точка (lietuviškai atsispyrimo taškas) galėtų būti vietovė tolkienistišku pavadinimu. Pvz. Tolkūnai (apie 10 km nuo Alytaus, Seirijų kryptimi), Semeliškės (gaila, kad Bilbao per toli). O dėl laiko: antra rugpjųčio pusė, nes rytai pasitaiko fantastiškų rūkų.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Starlin » 07 Geg 2004, 16:01

Semeliškės - beveik Smėliškės :) Beje, primena Kukučio Žuveliškes... Aš gyvenime tik kartą baidare plaukiau, ir tai kokių ketverių metukų, taigi dviratis tiktų labiau. Bet LL, regis, pasiryžusi pėsčiom?..

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Senasis Gollumas » 07 Geg 2004, 16:51

Tau gerai, Starlin. O kur man rasti tokį dviratį, kad mane išlaikytų. Beje, šiais metais neuspėsim, bet kitais siūlau plaukti plaustais iš plastikinių butelių. Turiu bent 4 įvairių tokių plaukiojimo priemonių projektus. Per metus gaima surinkti atitinkamą butelių ssu kamšteliais kiekį ir kitąmet - "pušku, pušku...". :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#29 Standartinė Coranar » 07 Geg 2004, 18:25

Į vandenį? :lol:
Gal sveikiau bus idėjos neįgyvendinti...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Senasis Gollumas » 07 Geg 2004, 19:03

Aš ir nesiūlau plaukti į Baltiją ar keliauti Nemunu iki Kuršmarių. Yra Lietuvoje ir mažų upių (pvz. Nevėžis, Dubysa, turistų nustekenti Merkys ir Žeimena, Venta, Minija, abi Šventosios ect.)
O vandens bijoti nereikia - jis gyvybės lopšys (tam paprieštarautų nebent miškų elfai).

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#31 Standartinė Alatar » 07 Geg 2004, 19:41

Žeimena-labai graži bet ir apgaulingai pavojinga..nepatyrusiam žeimenoje gali net ir liūdnai baigtis :toimonster:
o kaip laikas?rugpjūčio vidurys?
o tai išpradžių kažkas kalbėjo apie 30-40km per diena pėsčiomis(kas,mano kuklia nuomone, mišriai grupei būtų laaabai sunkus uždavinys:)) o dabar jau baidarėmis, dviračiais..o kas geriau??
galima atlikt keletą bandomųjų-žvalgomųjų žygių tam tikrose vietose savaitgaliais :shock: įvairiom priemonėm..siūlykit,diskutuokit,bo kolei kas neatrodo,jog tai realu :wink:

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Senasis Gollumas » 07 Geg 2004, 20:09

30-40km per dieną - nerealu. Mes gi ne maratono bėgikai. Eiti reikia pasižvalgant į apylinkes. Manau, kad 20 km - per akis. Atsimink, kad yra ir pasiruošmai nakvynėms, ir pusryčiaipietūsvakarienė, ir pan.
O dėl laiko? Rugpjūčio vidurys - ko ne idealus variantas: grybai, uogos, nebe tiek daug uodų...

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#33 Standartinė woodberry » 07 Geg 2004, 22:07

20km/dieną yra pakeliamas tempas ir nepatyrusiems ėjikams. Ir rugpjūčio vidurys man tinka...

(O kai pagalvoju apie geogr. mokytojos organizuojamą maratoną - 100km per parą pėsčiomis...)

Vartotojo avataras
elbereth
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 22:25
MiestasCOLON Hornburgas

#34 Standartinė elbereth » 11 Geg 2004, 11:14

siulyciau kitoki marsruta, kadangi lietuvos lenkijos sienos kaip ir nebera, ten dabar galima klajoti, o krastovaizdis fantastiskas...Isivaizduokit, ten nuo kokiu 1922m. nebuvo vystoma jokia ukine veikla, ten tikra laukines gamtos karalija.Ir ezereliu yra...ten mano pacios mylimiausios vietos, gaila tik kad mano dvasia negaledavo pereiti spygliuotos tvoros..

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Zaegin » 11 Geg 2004, 12:02

Eikit, kur norit, bet i Raudondvari uzsukit. Kitaip mano Aiquen galutinai nusidepresuos.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#36 Standartinė smeli » 11 Geg 2004, 12:15

>30-40km per dieną - nerealu. Mes gi ne maratono bėgikai

visai normalu, nebent tavo kelionine sarvuote 40+ kilogramu
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#37 Standartinė Aredhel » 11 Geg 2004, 15:50

30 : 40 km? Hmmmm. As įvertinot oro sąlygas (vasaros karštis), nuolatinį nepratusių ėjikų kojų skausmą, kuris atsiras jau po poros pirmų dienų, nuospaudas, nepaisant pačių patogiausių batų.... Kazin ar pavyktų tokį tempą islaikyti iki kelionės galo.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#38 Standartinė smeli » 11 Geg 2004, 15:55

a jeeeee. zygio nuotolio tvermes desnis:
pirmos dienos nukeliautas atstumas paprastai lygus visu likusiu dienu nukeliautam atstumui
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Senasis Gollumas » 11 Geg 2004, 15:57

Smeliukai, jei kalbi apie pasivaikščiojima aplink maximą asfaltuotu takeliu tai gal ir gali sakyti visai normalu, nebent tavo kelionine sarvuote 40+ kilogramu. Bet ar esi vaiščiojęs raižyta vietove tokiu tempu? O dar žinant, kad susirinks ne profesionalūs ėjikai, bet paprasti mirtingieji. Atsibusk, vaikeli...

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#40 Standartinė Aldarion » 18 Geg 2004, 20:27

Sveiki. :roll: Čia, kiek pasėdėjęs prie palyginti neilgos gijos pakankamai informatyvių minčių, sudariau šiokią tokią santrauką. Pirmajame stulpelyje surašiau maždaug apie forumiečių galėjimą arba negalėjimą dalyvauti žygiuose, taip pat jiems tinkamą bei patogų laiką. Antrajame - mano gal ir nelabai tinkamai išrinkti ir sutrumpinti pasiūlymai dėl pačio žygio. Taigi, galite greitai peržvelgti :arrow:

+Lothlorien Leaf - organizatore
- Aiquen – “kai jūs naršysit po miškus, aš sėdėsiu prirakinta prie radiatoriaus, jei ne rūsio kampe užmūryta”
- Elfhild - 06 24-08 19 bus kažkur EU
~Laiqualasse - negali nuo birželio vidurio iki rugpjūčio antros savaites
~Serme - norėtų, bet tėvai tikriausiai neišleis
- Coranar - jai visad žygis, tačiau ir neklausus žino, kad jos neišleis
+Lady of the Rings – “mane išleis”
~Starlin - gali nuo liepos pradžios iki išleistuvių (07 vid), o paskui iki Elfhild grįžimo (08 vid)
~Bird of Pray - už žygį per visą Lietuvą
~Woodberry – rugpjūčio vidurys tinka.
- pusinuke - mielai prisidetų, bet bėda yra tėvai - 99% kad jie jos neišleis
+Altar – birželis netinka - sesija, liepas negerai - labai karšta; tinka rugpjūtis
+Senasis Golumas – siūlo antrą rugpjūčio pusę, nes rytais pasitaiko fantastiškų rūkų
~elbereth - nieko neužsiminta.
~smeli - nieko neužsiminta.
~Aredhel - nieko neužsiminta.

Siūlymai:

Elfhild: kas negalės eiti viso žygio, tas galės bet kada grįšti autobusu
Starlin: savaitės žygio pakaktų
Lady of the Rings: žygis dviračiais
Lothlorien Leaf: 30 km per dieną
Aiquen: Užsukti į Raudondvarį: parodys tobula medį ir pavaišins “dead marshes”
Zaegin: “Eikit, kur norit, bet į Raudondvari užsukit. Kitaip mano Aiquen galutinai nusidepresuos”
Alatar:
Pėsčiom, dviračiais ar baidarėm?
Apsistojimo vietos - laukas, pieva, troba, klėtis ar jaukus pūšyno pavėsis?
Tikslas - pasivaikščiot? Didysis Žiedas?
Reikėtų žemėlapių, bojepripasų ir šiaip pripasų.
Eiti palei ežerus, upelius, kalvas (gaila kad neturim pas save mini NZ)?
Visos Lietuvos per kelias savaites pėsčiom neapkeliausi, nebent tam tikrais etapais peredvigadsta transportu.
Išsiaiškint visus niuansus: laikas, tikslas, žmonės, maršrutas ir pan.
Senasis Golumas: atsispyrimo taškas galėtų būti vietovė tolkienistišku pavadinimu, pvz. Tolkūnai (apie 10 km nuo Alytaus, Seirijų kryptimi), Semeliškės
Senasis Golumas: plaukti plaustais kokia nors Lietuvos upe.
Alatar: padaryti kelis bandomuosius-žvalgomuosius žygius tam tikrose vietose, savaitgaliais, įvairiomis priemonėmis.
Elbereth: paklajoti Lietuvos-Lenkijos buvusio pasienio apylinkėse.
smeli: "30-40 km per dieną - visai normalu, nebent tavo kelionine sarvuote 40+ kilogramu".
Senasis Golumas, Alatar, woodberry, Aredhel: ~ 20 km per dieną

Atsiprašau, kad neprašytas imuosi čia šiokio tokio darbo :oops: , tačiau man labai svarbu, kad šis žygis įvyktų, todėl noriu kiek galėdamas prisidėti prie jo organizavimo :) .

Iš savo asmeninės (skautiškos) patirties galiu pasakyti kelis dalykus:
a) visų pirma, jei norim, kad žygis nebūtų vien tik studentiškas pasilinksminimas, o turėtų kažkokį scenarijų ir būtų įdomus jaunesniesiems forumiečiams, turi būti sudaryta žygio organizacinė grupė, kuri galėtų priimti konkrečius sprendimus;
b) vienas svarbiausių dalykų, nulemiančių žygio sėkmę, yra jo tikslas (vienintelis Alatar'as kol kas užsiminę apie kažką konkretaus);
c) maršrutas turi būti parinktas taip, kad būtų galima aplankyti kuo daugiau istorinių, kultūrinių bei gamtinių muziejų, paminklų ar šiaip objektų;
d) dienos nueitas kelias neturi viršyti 30 km (optimaliausias ~ 23), nes preišingu atveju, jau pirmąją naktį kai kas kentės nuo žiaurių pūslių;
e) turi būti žinomas apytikris norinčiųjų dalyvauti skaičius - dabar jų suskaičiavau apie penkiolika (jei turėtume planą, galėtume apsilankyti ir pas rūpestinguosius tėvelius :wink: )

Kol nebus įgyvendintas a) punktas, tol šioje gijoje bus tik pasiūlymai. Rekomenduoju Lothlorien Leaf arba kam nors ją pavaduojančiam pradėt rink savanorius (aš būčiau vienas iš jų, jei žinoma mane kas nors priimtų). Kol dar visi neišsilakstėm vasaros reikalais, siūlau greitu laiku susirinkt ir bent preliminariai sumesti planą: laiką, maršrutą, išlaidas, keliavimo formą (aš už pėstutę), tikslą ir pan. Gyvenu LŽJ Vilniaus skyriaus būstinėje, todėl kaip žaliems tolkinistams, manau, galėčiau suorganizuoti plotą kurį nors vidurdienį, popietę ar vakarą - vistiek daugmaž jau visi turi šiokio tokio laisvo, net ir studentai. Prrieštaraukit, o jai mano pasiūlymas tinka, siūlykit tinkamą sau laiką susitikimui (atsiprašau kauniečių, jums tikriausiai bus sunku čia atvažiuoti :( ).

P.S. Būtų fantastiška baikti žygį prie jūros :) [/b]
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY