Vasarinis baidarių žygis

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

Re: Vasarinis baidarių žygis

#41 Standartinė Bombadilas » 21 Vas 2014, 21:37

Visos 4 (keturios) už! Tik klausimas dėl datos ir dėl maistų, nes nelabai išmanau, kaip tokiuose žygiuose (ilgesniuose turiu omeny) su maistu elgiamas/kaip jis ruošiamas/perkamas. Esu tik vieną dieną plaukęs, tai ten beveik jokio maisto nereikėjo. Tik tiek :)
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Re: Vasarinis baidarių žygis

#42 Standartinė Aldarion » 26 Vas 2014, 14:16

O, kokia šauni iniciatyva! :) Mielai prisijungčiau, bet daug šansų, jog visą šią vasarą parduosiu užsienyje, tad greičiausiai neišeis... :( Na, kurį laiką dar pabūsiu su klaustuku.

Keturių dienų maršrutas nuo Ūlos ežero (netoli Rudnios) iki Merkinės būtų tobulas. Parduotuvė tokiu atveju būtų priplaukta tik trečios dienos vakare arba ketvirtąją dieną Puvočiuose, tad tektų pasirūpinti negendančiu maistu: grikiais, ryžiais, žirniais, dripsniais ir pan. Kadangi ant pečių jo tempti nereiks, o į baidares tikrai tilps, tai jokių problemų neturėtų kilti ;).
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

Re: Vasarinis baidarių žygis

#43 Standartinė Elentari » 11 Bir 2014, 03:14

Taigi, liepa artėja, ar būtų norinčių šiemet pasidaryti baidarių žygį Ūlos upe? Datos būtų arba liepos 7-10, arba 14-17 dienomis, sakykit, kada kam tinkamiau. Bus darbo dienos, kaip minėta anksčiau, darbo dienomis gerokai pigesnė baidarių nuoma. Reikėtų žinoti, kiek žmonių plauktų, nes noriu perskambinti nuomos punktus dėl geriausių kainų, o netrukus tikriausiai jau reikėtų ir užsisakyti baidares ;)

Bombadilai, dėl maisto šiek tiek rašė Aldarion. Tinka visas maistas, kaip bet kokiam žygiui, ir dar daugiau, kadangi jo nereikės neštis ant pečių. Svarbu, kad ilgiau negendantis, bulvės, kruopos, duona, kad ir kokie konservai, daržovės ir t.t. Net koks Margės pienas tetrapake, kondensuotas pienas ir panašiai. Pirmam vakarui galima kad ir mėsos įsimesti, prieš tai užšaldžius, kol ateis vakaras, kaip tik atitirps, ir bus garantuota, kad šilumoje nesuges iki kepimo :) Taip pat, žinoma, vanduo. Aldarionas gal patars, kur pakeliui pasisemti vandens.
---

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

Re: Vasarinis baidarių žygis

#44 Standartinė Elentari » 22 Lie 2014, 00:16

Kaip gaila, kad norinčių taip ir neatsiranda plaukti su baidarėm, reikės organizuotis su kažkuo kitu, matyt, tolkinistai nebenori... :-k
---

BUTTON_POST_REPLY