Žygis prie Laumiakėlių

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 15 Geg 2006, 11:07
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#21 Standartinė rtfb » 25 Rgs 2006, 19:28

Aldarion rašėCOLONJei neatsiranda norinčių, tada žygiuojam sekmadienį. Kauniečiai atvažiuos į Vilnių traukiniu.
Aš noriu su nakvyne. Tik, deja, negaliu tiksliai pasakyti ar šį savaitgalį
galėsiu :-(. Jeigu galėsiu, tai 6-7-dienį. Ar pasirašyčiau ir ant vienos dienos
žygio, nežinau. Kažkaip nesiryžtasi trenktis į ANP dėl kelių valandų pasivaikščiojimo...

-rtfb
Vytautas Šaltenis
Tinkle: http://www.rtfb.lt

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#22 Standartinė Aiquen » 26 Rgs 2006, 10:03

*įnirtingai vedu derybas su kai kuriais užsispyrusiais šernais, pirštais į Zae nerodysim*

Šiaip aš už dvidienį - tik palapinės neturiu, ba Bea sulaužė. Jei bus nukelta vėlesniam laikui- šansai keliauti mažėja kartu su barškučiais piniginėje. :?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

pusinuke
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 27 Kov 2004, 20:30
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#23 Standartinė pusinuke » 27 Rgs 2006, 11:57

Siaip as prisideciau, bet dar nezinau ar galeciau:) P.S. As uz dvidieni:) P.P.S. Sveikas sugrizes, Aldai :)
Mes prie Nemuno užaugę,
Mylim savo gimtą Kauną,
Nieks tikriausiai neužpyks,
Kaunas - Lietuvos širdis!

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#24 Standartinė Aldarion » 27 Rgs 2006, 17:34

Sveika, pusinuke :) Malonu sugrįžti buvo ;)

Taip... tai oras kol kas nesikeičia ir aš siūlau surizikuoti ir šį savaitgalį pasibastyti po aukštaitijos nacionalinį parką. Žygiuojam su nakvyne, nes daug kam toks žygis priimtinesnis.

Kaip pastebėjau, nemažai ką atbaido atstumas iki vietos ir su tuo susijusios išlaidos. Ne studentams kelionė tikrai gana brangiai kainuotų... Siūlyčiau tada daliai žygiuojančiųjų tranzuoti, o likusiems važiuoti traukiniu. Tiesa, 102 kelias, vedantis į Ignalina gal ir nebus pilnas sujančių mašinų, tačiau atsistojus ant kelio apie kokias šešias, manau pavyktų nusigauti iki tikslo iki kokių 9.00~10.00. Bet tranzavimas kol kas tik atsarginis variantas, dar neaišku, ar atsiras pasirašančių. Aš bučiau tada iš tranzuojančių.

Dėl traukinių. Iš Vilniaus siūlau išvažiuoti .8:19 traukiniu - tada Ignalinoje butume apie 10:06 (rašo tinklapis litrail ).
Kauniečiams tokiu atveju būtų tinkamiausias 6:05 valandos traukinys į Vilnių. Stotyje tektų palaukti tik apie pusvalandį.

Tiek dėl nuvykimo. Pasižadu nekartoti Punios žygyje padarytų klaidų, kurios buvo: vėlavimas ir labai jau minimalus prisidėjimas (arba visai neprisidėjimas) prie tolkinistinės dvasios palaikymo.. :oops: Kol kas nesiūlau programai nieko, nors žygiui ir vakariniam laužui jau turiu kelias idėjas. Na, ir manau žygiuojant bus tikrai gera pasikalbėti tarpusavyje, kaip per Tolkūnų žygį (Indraja, Laiqua, Aiquen ir Izis ;)). Tada irgi buvo toks pat žavus metas!

Norėjau pasakyti, kad aš žygiuoju jau bet kokiu atveju, lietus ar netgi šaltis beužkluptų. Turėsiu trivietę palapinę, jei bus daugiau dalyvių, ką nors sugalvosim. Beja, mano šeima nežygiuos, ir dėl draugės dar nežinau. Taigi, labai kviečiu prisijungti prie Indrajos sugalvoto pasivaikščiojimo (tik atsiprašau, kad taip viską vienas nutariau... ne iš piktos valios :oops: Jei kas blogai, sakykit ;) ) Indraja, būtų žavu, jei prisijungtum, ar dvi dienos viską sugadiną? Tai pagalvokit visi. Norintys tranzuoti, parašykit man AŽ, pasitarsim ką kaip būtų galima daryti). Nemanau, kad reikia sakyti ką pasiimti. Tik turėkit kokius dvidešimt litų maistui (arba pačio maisto kuprinėse), šiltus miegmaišius (dar galit pasiimti ir po pleduką), vilnones kojimes nakčiai. Visa kitą - jau savo nuožiūra, aš turėsiu kirvuką! Liko dvi dienos :sm10:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Indraja » 27 Rgs 2006, 17:40

Šaunu, reik, kad vienąkart kas imtų ir aiškiai nuspręstų. Man truputį trukdytų nusususysis LSP, ir ne tik negaliojimo būdu, o ir norėt nakvynės, kai palapinės neturiu (tiksliau - turiu menamąją palapinę), kažkaip nepatogu.
O šiaip nelabai suprantu, kas visgi eis?... Gal reik gelbėt dalyvių skaičių nuo artėjimo prie nulio, atsiprašau, prie dviejų?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#26 Standartinė Aldarion » 27 Rgs 2006, 18:02

Manau gal kas nors dar turės palapinių. Tikrai eis Elanor, Izis nieko nesako. Jei tu, Indraja, eitum, tada jau būtum trys. Nilde, pusinuke, Aiquen, Izį, Aredhel, rtbf - prašau O:) Reikai dar palaukti dieną. Bet ir trise išgyventume :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#27 Standartinė rtfb » 27 Rgs 2006, 18:34

Labai noriu. Kol kas dar ir nematau priežasčių, kodėl galėčiau negalėti :-).
Jeigu prisijungsiu, turėsiu dvivietę palapinę.
Galiu ir dar vieną trivietę prigriebti, jeigu kas nors pasirašys +6kg ant
pečių tempti ;-).

-rtfb
Vytautas Šaltenis

Vartotojo avataras
Hildiko
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 151
UžsiregistravoCOLON 31 Sau 2005, 07:08
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Hildiko » 27 Rgs 2006, 20:05

Sveiki visi.
Ar galima prisijungti prie jusų?
Jei teisingai supratau, važiosite kažkūr Ignalinos link, šeštadienį? O nakvyne - palapyneje?
Aš dar nežinau, ar tikrai galėsiu, tad ir noriu tiksliai viska sužinoti.
... и носить всю жизнь чужие гербы (С) Анарион

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#29 Standartinė Aiquen » 27 Rgs 2006, 21:32

Sorry, visgi nežygiuosiu... taip jau yra, kad negaliu. :cry: Et, pabaidykit kokį teterviną už mane.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#30 Standartinė Aldarion » 28 Rgs 2006, 17:50

Taip, gali prisijungti visi norintys:) Kuo daugiau - tuo bus smagiau! Visa informacija puslapyje atgal, viena iš paskutinių žinučių. Tik Izis teisingai pastebėjo, neparašiau datos. Žygis vyks šį savaitgalį, rugsėjo 31 - spalio 1 dienomis. Vilniaus traukinių stotyje susitinkam šeštadienio ryte ne vėliau 8.00.

Izis, gali būti, kad prisijungs prie mūsų :), nors dar nėra tikras. rtbf, o kokio tipo tavo trivietė palapinė, sintetinė kupolinė, ar kokia nors kitokia (labai jau didelis svoris :?) Aš irgi dar turiu dvivietę, taigi palapinių tikrai užteks :) Tik dar reikia sužinoti kas dar važiuos o kas ne. Parašykit, tada žinosim tikslų skaičių :)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Indraja » 28 Rgs 2006, 17:58

Mhm, neinu - dabar ir darbinės priežastys jau susiklostė. Rodos, savaitgalį vėl nelis :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#32 Standartinė rtfb » 28 Rgs 2006, 18:24

Aldarion rašėCOLONrtbf, o kokio tipo tavo trivietė palapinė, sintetinė kupolinė, ar kokia nors kitokia (labai jau didelis svoris :?)
Tokio;-). Pasirodo, oficialus spekas sako, kad tik 5,3 kg.
Man padaugėjo šansų žygiuot, sakykim, kad beveik užtikrintai prisijungsiu;
nebent darbe kokia stichinė katastrofa ištiktų. Kaip su visokiais
apsimaistavimais? Kiekvienas sau?

Indraja, "neinu" -- tai, tikiuosi, mistaipas?

-rtfb
Vytautas Šaltenis

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Indraja » 28 Rgs 2006, 18:29

Bet tikiuosi, jog einu spalio 7-ą. TAI NE PRIEŽASTIS VENGTI EITI DABAR, bet jei kokia viena ar ir kita siela, kuri niekaip šį savaitgalį negali, o pabūti su ežerais ir miškais nori, tada dar norės vienos dienos ėjimo - būsiu dėkinga. Prašom AŽ.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#34 Standartinė Nilde » 28 Rgs 2006, 18:59

Aš tiesiog plėšausi, nes begal noriu pažygiuoti, bet šeštadienio vakarą esu pasižadėjusi dalyvauti kitur. Klonuokit mane :( Jeigu einu, tai komplekte su Dima (kai kurie pažįstat iš stovyklos). Palapinę turėsim.
Aldarion rašėCOLONŽygis vyks šį savaitgalį, rugsėjo 31 - spalio 1 dienomis.
Mano kalendoriaus nuomone rugsėjis turi 30d. :wink:
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#35 Standartinė nassa » 29 Rgs 2006, 00:41

o man tai nors imk ir užsimušk... kaip nemėgstu rinktis.. dar kai Aldas įdėjo žygio plana, norėjosi kaukt..
nu bet tos su***** teisės man gyvenimą visom prasmėm gadina :evil:
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#36 Standartinė Aredhel » 29 Rgs 2006, 09:14

bet tos su***** teisės man gyvenimą visom prasmėm gadina
Tai mesk tu jas velniop ir žygiuok! :wink:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#37 Standartinė rtfb » 29 Rgs 2006, 10:27

nassa rašėCOLONo man tai nors imk ir užsimušk... kaip nemėgstu rinktis.. dar kai Aldas įdėjo žygio plana, norėjosi kaukt..
nu bet tos su***** teisės man gyvenimą visom prasmėm gadina :evil:
Skambink instruktoriui ir sakyk "teisės yourself, turiu reikalų". Paprasta
kaip 2x2 :-).

-rtfb
Vytautas Šaltenis

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#38 Standartinė nassa » 29 Rgs 2006, 14:26

cha, pasakyt reiktų tėvam, kurie už visa tai moka :twisted: ... aš jau nusiraminau.. bus tų žygių.. ale šitas žiauriai fainas nusimato..
have fun..
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#39 Standartinė Aldarion » 29 Rgs 2006, 16:08

Gerai, tai ryt visi žygiuojantys susirenka traukinių story aštuntą valandą. rtbf, manau užteks tada tavo dvivietės, nors trivietė tokia patogi... Aš turėsiu savo trivietę. Maistui įsidedam daugiau indvidualių dalykų, tokių kaip sausainiai, arbatos pora mirkomų maišelių, sausainių, sumuštinių, sokolado ir pan. Bendrų produktų nusipirksim Ignalinoje. Pasiimkim vandens bent po 1,5 litro ;)

Tiesa, iš Ignalinos traukinys sekmadienį išvažiuoja 16:07, taigi manau juo ir važiuosim. Kauniečiai namus pasieks apie 20.00 :) Iki. Ryt ŽYGIS:)

pusinuke
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 27 Kov 2004, 20:30
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#40 Standartinė pusinuke » 29 Rgs 2006, 17:57

Na as jau tikrai prisijungsiu :) ir, jei palapiniu uzteks, tai savos neimu. Iki :D
Mes prie Nemuno užaugę,
Mylim savo gimtą Kauną,
Nieks tikriausiai neužpyks,
Kaunas - Lietuvos širdis!

BUTTON_POST_REPLY