Žygis prie Laumiakėlių

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

Žygis prie Laumiakėlių

#1 Standartinė Folkas » 20 Rgp 2006, 23:25

Ai, pripainiojau...

Indraja rugpjūčio 19, 2006, 14:49
Tubūt bastūnams idėjų netrūksta, bet viena pasidalinsiu (atleiskit, nežinau, ar ši gija - tik žygiams pagal bastūnų nuostatus ir įstatus: idėja siūloma visiems).

Laikas (idealus): ruduo, kai lapai jau nugeltę, kai nelyja ir saulėta.
Vieta: ANP (kas buvo, galės prisiminti Žygį - bet jis juk buvo vasarą, ne rudenį).
Tvarkaraštis labai apytikslis, reiks tikslint, nes traukiniai dar keisis (bet sako, jog vis tiek panašiai būna).
Traukiniu iš Vilniaus išvažiuojama apie aštuntą, į Ignaliną atvykstama apie dešimtą. Tada einama į Petriškę - Jonalaukį - Vaišniūnus - prie Laumiakio ir Laumiakėlių (neatsimenu, turbūt apie pora valandų bus; su šiais ežeriukais pabendraujama), tada nueinami pora km iki Asalnų "apendicito" - Trakalunkio (mwhahaha, tame miške keliukų daug, klystkelių irgi, bet jie vis tiek kur nors gražion vieton nuveda). Pabendraujama su Trakalunkiu. Tada einama į Meironis - Palūšę - Ignaliną (turbūt irgi bent porą valandų).
Jei buvo skubama (ko šiaip nereikėtų, arba, jei norėtumėt žygio, orientuoto į nulėkimą iš A į B, o ne į vėpsojimą į vandens raibuliavimą apie gelsvas nendres, įspėkit iš anksto...), pataikoma į traukinį apie 16 val. Šeštadieniais, beje, jis paskutinis. Tačiau yra autobusas apie 18.40 ir dar vėlesnis, o sekmadieniais yra ir traukinys apie 19, ir apie 19.50 (?) (sekmadieniais autobusai būna labai pilni).

Šiaip tai tiesiog mano svajonė - pažiūrėti į ANP rudenį. Jei norėsit, sutarkit laiką kaip jums patogu, o pati į šį žygį eiti labai stengsiuos - stengsiuos tada, kai nutarsit, bet jei ne tada (visgi man reik būtent tokio oro, vėpsojimo į nendres ir galimybės nedirbt), tai kitąkart vis tiek eisiu (~90%).

<hr>
Folkas
Žemėlapio neturiu taip kad nesupratau kiek čia tų kilometriukų susidaro. Jei pats ėjimas nuo 10.30 iki 16.00, tai turėtų nedaug būti. Juk dar sustojimai papildyti skrandį ir šiaip poilsinio tipo. :) Šiaip ideja graži. Ruduo turbūt mėgstamiausias metų laikas, bet, deje, negaliu prisidėti. Pirma, darbas savaitgaliais (čia tikriausiai bus savaitgalį, nebent bus kažkokios rudens atostogos, bet netikiu, kad tokios egzistuoja dirbantiems pilnu etatu); antra, išlaidos. Man iki Ignalinos bilietas kainuoja labai daug, taigi vienos dienos žygiui aš negaliu sau leisti šitaip išlaidauti. Sorry... tikiuosi, kad kitiems kas nors išeis. Ačiū, Indraja, už iniciatyvą.

TAISA: A, matau yra ir kitų autobusų, tai dėl kilometrų taip smarkiai nereikia nervintis, bet vis dėlto būna, kad paskutiniai autobusai nevažiuoja. Praktiškai įrodyta. :evil:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Indraja » 20 Rgp 2006, 23:36

Manyčiau, kokie ne daugiau nei 22km, bet esu kokius penkis kartus ėjusi "mwhahaha" atkarpėle ir dar nė karto nepataikiau tiesiai (šiemet jau pasistengiau įsidėmėti surastąjį vieną iš teisingų maršrutų, bet tai vyko iš kitos pusės), o kilpa kartais susidaro ir nemaža. Bet kartą ji nuvedė labai stebuklingan Dringio iškyšulin...

Ja, iš Vilniaus irgi ne itin pigu. Bet žinau, kad verta :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#3 Standartinė Aredhel » 04 Rgs 2006, 14:53

Ja, idėja graži, šaunu būtų pamatyti ANP rudenį, tačiau tokiam trumpam laikui per daug babkiu. Tuo labiau man važiuot iš Alytaus. :roll:
Sėkmes, tiems, kas eis. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Indraja » 04 Rgs 2006, 15:35

Taip, iš Alytaus - toloka... O laiko ilgumas čia ne svarbiausia (užimtiems žmonėms netgi būtų daug sudėtingiau kur nors eiti porą dienų ar tris), svarbu - kokybė.

Nagi, nejau Vilniuje žygiuotojų nebėra?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 15 Geg 2006, 11:07
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#5 Standartinė rtfb » 04 Rgs 2006, 20:18

Yra yra. Sėdi ir tyliai stebi Bastūnų neveiklumą ;-).
Vat tuoj išsigydysiu tą šlykštų peršalimą, kurį pasigavau, ir galėsiu jungtis
prie beleko kas kur nors ko nors žygiuoja.

-rtfb
Vytautas Šaltenis
Tinkle: http://www.rtfb.lt

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#6 Standartinė Aredhel » 05 Rgs 2006, 15:11

Sėdi ir tyliai stebi Bastūnų neveiklumą
Palauk, sugrįš vyr bastūnas, veikla suaktyvės. Manau Aldarionas pabandys atsigriebt už vasarą ir bus numatęs rudens/žiemos žygių. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#7 Standartinė Aldarion » 15 Rgs 2006, 15:04

Aredhel rašėCOLONPalauk, sugrįš vyr bastūnas, veikla suaktyvės. Manau Aldarionas pabandys atsigriebt už vasarą ir bus numatęs rudens/žiemos žygių. :)
I'm back:) Dekui už tokį pasitikejimą ir laukimą - labai malonu, kad nepamiršot:) Man dabar net truputį gėda, kad taip rugpjūty nieko ir nebeparašiau... Nespedavau, turėdavau prie kompiuterio tik pusvalandi:cry: Bet atsispausdines zygiorasti, Starlin ir Nildes pasakojimus, peskęsdavau jūsų nuotykiuose beveik kiekvieną vakarą, tas tęsėsi kokią savaitę:D Prigalvojau maršrutų, turiu minčių dėl pačios Gildijos! Tik man dabar...tkelta sesija:? Dėl to taip iškart viskuo ir nepasidalinau su jumis... Buvau Kaune sutikęs tik Izi, gilthoniel, Elanor:) Vytas sakė, jog tolkinistinė vasara buvo jėga! Taiiip, noriu už ją atsigriebti, svajojau visa likusį rugpjūtį tik apie apie tolkinistinę draugiją ir Lietuvos miškus. Prisijungsiu prie bet kokių žygių, o jei atsiras norinčių, galėsit prisijungti prie keliu idėjų :))) Man dar liko pusatros savaitės, chrrr kaip tas rugsėjis tirpsta...tokie orai :cry:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#8 Standartinė Aredhel » 18 Rgs 2006, 11:18

Sveikas sugrįžęs namo, Bastūne :) Ja orai tikrai geri, bobų vasara prasidėjo... ruduo IMO geriausias metas žygiams ir atsinaujunusiai veiklai. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Indraja » 19 Rgs 2006, 12:27

Taigi, traukiniai jau gal nesikeis. Iš Vilniaus į Ignaliną išvažiuoja 08:19. Iš Ignalinos į Vilnių - 16:07 ir (sekmadieniais bei d.d.) 19:08. (19:53 tik darbo dienom). Planuot reik taip: jei mūsų bus daug, tai sekmadienį, nes šeštadienį gaudomas autobusas greičiausiai bus prikimštas mikriukas. O kada?... Kažkurį savaitgalį, pradedant nuo 09 30 - 10 01. Labai apgailestauju, bet tiksliai žinot darbo eigos negaliu, tad planavimas kol kas gali vykti tik taip: jei kas nors nori eiti ir kažkada tikrai negali - sakykit. (Ir šiaip, jei be rtfb, dar kas nors nori, sakykit :) ). Gaila, oras dabar geras, o lapai dar ne tokie...
Mhm... negi niekas nenori pamatyti, kur gyvena tikroji laumutė Indraja? Kviečiu ne šiaip pasivaikščiot, o į savo dvasinę tėviškę...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 15 Geg 2006, 11:07
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#10 Standartinė rtfb » 19 Rgs 2006, 14:00

Su manim ir laiko planavimu reikalas irgi panašiai neapibrėžtas: ilgam
į priekį žadėt nenoriu, nes galiu ir netesėt. Užtat aš kuprinę susipakuoju
per 15min ;-)

-rtfb
Paskutinį kartą redagavo 1 rtfb. Iš viso redaguota 20 kartus.
Vytautas Šaltenis
Tinkle: http://www.rtfb.lt

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#11 Standartinė Aldarion » 20 Rgs 2006, 16:29

Man geriau būtų 30-31 :) O, Indraja, tikrai negalėtume kaip nors ten susitarti dėl nakvynės. Ar dviem dienom tu nelabai gali? Kaip supratau, su nakvyne daugiau žmonių eitų:) Bet aš pasirašau ir po pasivaikščiojimu - gėris :wink:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Indraja » 21 Rgs 2006, 17:28

Kai jie visi penki dabar tame butuke, tai aš pati viena nakvoti prašyčiausi tik labai labai kraštutiniu atveju... Teisybė, dviem dienom visada ir visur galiu kur kas mažiau nei vienai. Bet jau seniau minėjau - "Jei norėsit, sutarkit laiką kaip jums patogu", o jau jei man tiks - eisiu kartu. (Bet tylu buvo, tad pati tartis pradėjau). Visgi, jei norit porai dienų, prašom tartis, nieks tam nekliudo.

Beje, kada tiksliai ten (kur?) atsirastum? Turėtų būti autobusai iš Kauno (?) į Ignaliną, štai Kautros lyg ir "Ignalina išv. 7.30 Š atv. 11.10" (bet nesuprantu - iš kur toks ilgas laiko tarpas???), o atgalinį man rodo tik 14.40 S... Ar važiuotum į Vilnių? (Eiti kartu nepavyks, jei nebus tikslaus susitikimo laiko).
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 23 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#13 Standartinė Aldarion » 22 Rgs 2006, 16:10

As tada pakalbinsiu Izį, Elanor sakė važiuotų tikrai. Jei atsiras dar bent vienas žmogus iš Kauno, tada aš važiuočiau su mašina ir ją palikčiau kur nors Ignalinoje. Bet žygiuojančių būsim tik dviese, tada mes greičiausiai atvažiuosim traukiniu į Vilnių ir tada važiuosim į vietą kartu su jumis, vilniečiais. Folkai, galėtume tave prigriebti Ukmergėje, nenori prisijungti? Turiu žemėlapį, bet jis kažkodėl nenori įsidėti į Photobuchet'ą. Pamėginsiu vėliau. Indraja, o sakai dar gali per daug ankstyvas metas pasivaikščiojimui tarp nugeltusių medžių. Galim tada žygį kelti į spalio vidurį, bet tu privalėsi eiti;)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#14 Standartinė Aiquen » 22 Rgs 2006, 16:26

Stop stop stop... :shock: Kas, kada, kur? Galima gauti info, sutrauktos į vieną sakinį? Ba norėtau lapnoti kartu, bet galimybės priklauso nuo išankstinio planavimo, taigi...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Indraja » 22 Rgs 2006, 16:33

Radau 2000 turbūt 09 29 nuotraukas - tada ANP buvo jau pakankamai pageltęs, bet gali būti ir dar truputį labiau :)
Va va, reikalas ir yra "laisva partnerystė" - jūs sutarkit, kas, kiek, kur, kaip ir kada, iš anksto praneškit, o aš pamėginsiu :wink: Kažkodėl man gana dažnai kaina, kurią reikia mokėti už buvimą kažkur tiksliu laiku, yra labai nemaloni...
P.S. Kad objektyviau būtų, išsitryniau asmeninius negalėjimus.
Paskutinį kartą redagavo 3 Indraja. Iš viso redaguota 23 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#16 Standartinė Aiquen » 22 Rgs 2006, 16:45

Na, vienžo, jūs planuokit, o aš pamėginsiu prisiderinti. Mažu mano kelmas bus supratingas šįsyk.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#17 Standartinė Nilde » 22 Rgs 2006, 19:25

Hail, Aldarion, bastūnų vade, džiugu, kad grįžti. Oi, trūko tavęs Aklajame žygyje... Man, naujokei, kiti žygeiviai apie tave tiesiog legendas pasakojo, ir nuolat tave minėjo, apgailestaudami, kad nežygiuoji kartu. :wink:

Žygiuoti norisi labai, bet mano gyvenimo būdas šiuo metu toks nenormalus yra, kad savaitgaliais dažniausiai esu užimta, o šiokiadieniais – laisva... Taigi lengviau išsiruoščiau vienai dienai. Bet kokiu atveju, greičiausiai prisidėsiu.
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#18 Standartinė nassa » 23 Rgs 2006, 03:43

aš irgi baisingai noriu prisjungt prie žygeivių.. bet bliam, koks laikas netinkamas..(tądien suplanavus ir užsiregistravus teises laikyt..)
na jei žygį atidėsit kaip Aldarionas pasiūlė... :)
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#19 Standartinė Folkas » 24 Rgs 2006, 14:03

Sveikas, Aldarion. Senai girdėtas.
Prie šito ale žygio neprisidedu. Nėra laiko, pinigų ir noro (?). Nu, nea, noras yra kaip visada. Tik tik iš to pačio ANP grįžau, tik dabar keliavau valtimis. Užteks šiam rudeniui klajonių. Reikia žaizdas išsilaižyt ir mokslų nepaleist.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#20 Standartinė Aldarion » 25 Rgs 2006, 18:03

Sveikas, Folkai:) Jei visai neseniai buvai tenai, tada tikrai, suprantamas tavo sprendimas. Bet labai gaila... Mmm, taip pasiilgau dainų :cry: Na, žiūrėk.

Nilde - malonu susipažinti :p Jėga, taip ryžtingai atrodai nusiteikusi! Jep, būtinai lik tokia, kad ir kas benutiktų:)

Liko tik keturios dienos iki šio šeštadienio. Tai štai: turiu tris žemėlapius. Indraja buvo teisi, vienos dienos žygio maršrutas būtų apie 20 km:

Paveikslėlis

Žinoma, mano širdžiai daug mielesnis būtų dviejų dienų žygivimas, nueinant per dieną pavyzdžiui po 15 km

Paveikslėlis, bet kaip jau kompanija pasakys. Gaila, kad nemažai kam nepatogus šis savaitgalis. Kažkaip gaila gražaus oro, jei jis toks dar laikytųsi savaitę... :wink: Šianakt kaip tik vienas mano draugas nakvojo miške kažkur prie latvijos sienos, sakė nakvoti palapinėse įmanoma. Bet ar atsiras norinčių? Nakvotume antrame žemėlapyje pažymėto apskritimo vietoje, "Mėmio rage" :lol:
Paveikslėlis

Jei neatsiranda norinčių, tada žygiuojam sekmadienį. Kauniečiai atvažiuos į Vilnių traukiniu.

BUTTON_POST_REPLY