Aklasis Žygis (2006)

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#81 Standartinė Starlin » 26 Lie 2006, 23:05

Iš esmės reiktų dar vienos keturvietės arba poros dviviečių. Iš bėdos sutilptume maniškėje penkiese, bet neaišku, kaip ten :p Atsiliepkit visi, kas ką turit (tikiuosi, kad savaitgalį atsilieps ir Folkas).

Dar vienas prašymas:

Kas nors paskambinkit į kokią nors Dzūkijos turistų informaciją (yra kontaktai internete) ir išsiaiškinkit, kiek kainuoja nakvynė stovyklavietėse.
Taip pat paskambinkit į autobusų stotį (atrodo, numeris 1661) ir sužinokit, ar įmanoma iš Merkinės autobusu parsigauti į Vilnių, ar reikia važiuoti su persėdimu. Tuo pačiu išsiaiškinkit, iš kur važinėja autobusai pro Tolkūnus.
Taip pat, jei netingit, paskambinkit į ??? seniūniją (čia Toma žino, kur, kažkokia iš M raidės) ir paklausinėkit, kokios lankytinos vietos yra aplink Tolkūnus :)

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#82 Standartinė KRONAS » 26 Lie 2006, 23:07

Ale žiūrau žiūrau čia... galvoju galvoju... ir niekaip nepagaunu:
Kodel zygis taip suplanuotas nuo savaites vidurio iki savaites vidurio?.. Dabar net norint sudėtinga būtų prisijungti trims savaitgalio dienoms...

//Kronas bando isskalbti dūmų kvapą iš savo sermėgos, kad Estijos elfės nuo jo nepabėgtų.//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Laiqualasse » 26 Lie 2006, 23:56

Seniūnija Miroslavo.

Kronai, tai ilga istorija, bet viskas daroma tam, kad spėtume atsigauti nuo BBRI, nepavėluotume į Silo larpą ir Alataras bei Elentari galėtų pažygiuoti, nes jiems vėliau jau nebetinka.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#84 Standartinė Elentari » 27 Lie 2006, 00:40

Na, mes bet kokiu atveju iki sekmadienio žygiuosim. Sekmadienį kažkaip turėsime parsigauti Vilniun.

Kronai, pernai juk irgi tas pats buvo, ir man teko ieškoti jau trečią ar ketvirtą dieną žygiuojančiųjų. Aišku, ačiū jiems, kad suradau :) Tai manau, kad įmanoma kažką sugalvoti ir šį kartą, jei žinotum kada ir kur gali būti pagal numatytą maršrutą, o ten jau sumąstytume, kaip tave pasitikti. Ar ne? Taip kad nenurašyk dar :wink:
---

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#85 Standartinė Toma » 27 Lie 2006, 08:26

Patikslinu, kad Tolkūnai Miroslavo seniūnijoje yra Alytaus rajone. Kaip suprantu, jums aktualiau Varėnos rajonas. Tolkūnai Varėnos rajone yra Varėnos seniūnijoje. Bandykit teirautis informacijos ten. Jei patys neatsakys į klausimus, gal bent pasakys, kas galėtų tai padaryti.

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#86 Standartinė Nilde » 27 Lie 2006, 11:24

Aš turėsiu dvivietę palapinę tikrai, taigi kažką priimsiu. Didelės sovietinės, deja, neatsivešiu, nes ji sveria daugiau už mane pačią turbūt :)
Dima planuoja prisijungti penktadienį vakare ir pažygiuoti iki sekmadienio vakaro. Jis galėtų irgi dvivietę atsivežti.

Taip, informacija:

Nakvynė stovyklavietėse 2Lt vienam žmogui. Automobiliui 5Lt.

Kelionė į Vilnių:
- Druskininkų autobusas iš Tolkūnų išvažiuoja 8 val. ryto.
- Tas pats autobusas iš Merkinės išvažiuoja 7.30.
- Autobusai (vėl Druskininkų) iš Merkinės kryžkelės: 12.25, 13.25, 15.15, 17 (paskutinis). Dar ryte važiuoja, bet tų nepaklausiau, nemanau, kad iš pat ryto lėksim...?

Arti Tolkūnų nieko tokio lankytino nepasiūlė: Perloja, kurią ir taip aplankysim, Nedzingio kaimą ir upelį, ežerą, kurie galėtų būti aplankyti pakeliui iš Merkinės į Tolkūnus.
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#87 Standartinė Elentari » 27 Lie 2006, 15:27

Nilde rašėCOLONDima planuoja prisijungti penktadienį vakare ir pažygiuoti iki sekmadienio vakaro. Jis galėtų irgi dvivietę atsivežti.
Nu va, štai Kronui ir kompanija pasivyti visus :)
---

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#88 Standartinė Nilde » 28 Lie 2006, 10:55

Starlin rašėCOLONPasiūlymas toks: ne tik apžiūrėti gražias ir įdomias Lietuvos vietoves, bet ir šį tą apie jas sužinoti. Kai bus žinomas maršrutas, norintys galime pasiskirstyti sritim, kas kam įdomiau (gal pvz. kam nors įdomiau sužinot apie vietinę nykstančią florą ir fauną, o kam nors - apie istorinius mūšius tose vietovėse) ir pabūti vieni kitiems gidais. Ne per daug rimtai ruoštis, nes laiko nebus, bet vis šis tas. Žygis taip įgautų ir rimtesnę dimensiją...
Ką manot apie pabuvimą gidais viens kitam? Aš tikrai galiu pasiruošti ir papasakoti kažką apie keletą vietų. Reikia tik susitarti ir pasidalinti...
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#89 Standartinė gilthoniel » 28 Lie 2006, 20:07

Sveiki.
Labai norėčiau prie jūsų prisijungti, tačiau dar nežinau, ar pavyks.
Turiu keletą patarimų:
pirmiausia, siūlau daugiau pavaikščiot miškais pagal azimutą, negu dulkančiais smėlėtais Dzūkijos keliais. Išbandžiau pati prieš kelias dienas, ir žinokit, pranašesnis miškas. Ir saulė nespigina, ir gražiau.
antra, net jei ir neisiu pati, tikriausiai galėsiu suveikti jums militaristinį smulkų ir gerą žemėlapį (ten įeina Marcinkonių ir Ratnyčios apylinkės, tai jums nors kažkiek maršruto ten paklius), su pažymėtom proskynom ir pan. Jei reikia, pasakykit, aš sekmadienį būsiu Vilniuj, arba vėliau perduočiau Iziui.
trečia, siūlau jums imt tentus, o ne palapines. Palapinėse žiauriai karšta, o ir nešt sunku, tai jeigu tik turite, imkit tentus. Jei norit ir neturit, vieną tikriausiai galėčiau suveikti.
ketvirta, siūlau vietoj sausainių imt riešutus, daug mažiau troškina :roll: Ir citrinos kiekvienas asmeniškai būtinai pasiimkit, nes tokiu oru nerealiai troškina.
Tai tiek bent kol kas, kaip sakiau, norėčiau prisijungti, o jeigu neišeis, linkiu jums turiningo ir įdomaus žygio :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#90 Standartinė Folkas » 29 Lie 2006, 12:12

Mano kuprinė su visais daiktais dingus kažkur, tai ar iki 2-os ją atgausiu (ir ar išvis atgausiu) yra labai didelės abejonės. Nežinau ir ką galvot. Dar peržiūrėsiu atdidžiau, ką čia prirašėt>
P.S. Kuriu galų mes lankom tuos Tolkūnus???
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#91 Standartinė Indraja » 29 Lie 2006, 12:33

Dėl pavadinimo, preciousss!
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#92 Standartinė Starlin » 30 Lie 2006, 23:11

Ačiū, Nilde, už informaciją!
Nilde rašėCOLONKą manot apie pabuvimą gidais viens kitam? Aš tikrai galiu pasiruošti ir papasakoti kažką apie keletą vietų. Reikia tik susitarti ir pasidalinti...
Tai kad tas buvo siūlyta jau prieš kelis mėnesius turbūt :roll: Aš tai aišku už, bet per dvi dienas jau turbūt nieko rimto nepadarysiu...

Tento neturiu, maistą jaučiu imsiu tokį, koks pasitaikys po ranka, nes jau antra savaitė gyvenu miške ir man viskas dzin :)

Velniop tuos Tolkūnus. IMHO.

P.S. Gavau tokį atsakymą iš turistų informacijos:
Alkunes kampo pazintinis takas nuo Marcinkoniu yra 7 km atstumu.
O is Merkines i Tolkunus galite nuvaziuoti tik per Varena.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#93 Standartinė Folkas » 31 Lie 2006, 06:44

Kuprinė turėtų šiandien pasiekt mane pagaliau.
Vien dėl vardo neketinu nieko lankyt.
Liškiavą būtinai aplankyt reikia! Ten gal gražiausia vietą iš tų, kurias lankysim, o paliekat ją galui ir tai ant klaustuko.

Dar vinas blogas dalykas: visa kitą savaitę lietūs. Dar yra žygiuojančių? Na, orai bus šilti: dieną iki 28, bet lietūs rimti. Nežinau, ką ir daryt, jei taip kaip pernai, tai nenoriu.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#94 Standartinė Laiqualasse » 31 Lie 2006, 10:24

Folkas rašėCOLONVien dėl vardo neketinu nieko lankyt.
Hms... O kiek entuziazmo buvo, kai pirmą sykį iškėlėm idėją aplankyti visas idėjiškai pavadintas Lietuvos vietas - Tolkiškes, Tolkūnus (ir ne po vienus), ir kitokius, jei tik rasim... Ech. Na, bet nieko neverčiu, galim ir nelankyti :roll:

Žygis bus. I hope. Taip, žada, kad lis, bet prašysim Ulmo malonės ir gal jis išgirs.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#95 Standartinė Starlin » 31 Lie 2006, 11:43

Dėl Liškiavos: taip, ji gale ir su klaustuku, bet priežastis bent kelis kartus viršuj minėjau: labai nepatogiai išdėstytos stovyklavietės. Ir taip pat sakiau - jei turite konstruktyvesnių pasiūlymų, sakykit.

Dėl lietaus: vakar visą dieną prasėdėjau lietutyje, aišku, nemalonu, bet į žygį noriu, ir lietus man nesutrukdys - prie visko priprantama. Manau, einam, ir nutrauksim žygį kažkurioj vietoj, jeigu matysim, kad jau blogai.

TAISA: dėl "pabuvimo gidu" - imu pirmas dvi dienas. Jeigu manęs netyčia nebūtų, medžiagą kam nors perduosiu.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#96 Standartinė Aredhel » 31 Lie 2006, 12:18

Ahm, kaip supratau apie maistą spręsim vietoj... Ok. 2-ą Zervynose, pasistengsiu suspėt laiku, nors iš Alytaus autai į tą miestuką nevažiuoja, teks per Druskininkus, tikriausiai autu...
Lietus, anokia čia problema :roll: Folkai baigi laužytis dėl tokių nesamonių, pakuojieės ir šiauši į žygį. Kronai, Dima kooperuojatės (arba nesikoperuojat) ir abu penktadieni vakare prisijungiat, t.y. atsirandat Puvočiuose ar kur kitus netoliese, ir mes jus pajamam, kaip ir pernai paėmėm Elentari. Niekas nepaklydo, tuos kelis papildomus kilus eidami pasitikt nužygiavom linksmai ir savaitgalis buvo šaunus :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Aredhel. Iš viso redaguota 31 kartus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#97 Standartinė Starlin » 31 Lie 2006, 12:20

Tai dalis maisto (kruopos) yra pirmoms porai dienų bent jau. Kaip suprantu, trūksta tik tušonkės - visa kita yra "graužatis". Tai gal tušonkės nupirkt į bendrą fondą (aš nesisiūlau, aš siūlau)?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#98 Standartinė Folkas » 31 Lie 2006, 13:02

Aha, šneka tie, kurie paspruko pernai metais nuo lietaus. Žinokit mes toliau ėjom ir nebuvo perdaug maloniausia...

Šiaip, o kodėl paskutinę dieną mes negalim pėstute nuo Merkinės į Liškiavą nueiti? Apytiksliai paskaičiavau tai kažkur 16-17 km primečiau. Įmanoma. O Liškiavą aplankyti jaučiu pareigą. Be to, autobusų nekenčiu, visą žygį gadina.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#99 Standartinė Laiqualasse » 31 Lie 2006, 13:03

Tušonkės reikėtų, yra tik viena dėžutė jautienos, o mes juk norim ir turistienos, ar ne? :twisted: Bet aš nepirksiu - ir taip tempsiu visą bendrą maistą, t.y. n+k kruopų, makaronų, dribsnių ir pan. (tiksliau žr. aukščiau ir dar pridėkit 2 pakelius marakonų).

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#100 Standartinė Lady of the Rings » 31 Lie 2006, 16:08

Tušonkės aš galiu nupirkti, tik pasakykit kiek.

BUTTON_POST_REPLY