Aklasis Žygis (2006)

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Aklasis Žygis (2006)

#1 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 14:04

Sakyčiau, pats laikas pradėti organizuotis. Vakar sužinojau, jog mūsų vyr. Bastūnas Aldarionas negalės prisidėti (tikiuosi, tai nebuvo ypatinga paslaptis... jei taip, labai atsiprašau :oops: ). Teks išgyventi be jo tvirtos rankos ir didžiosios kuprinės.

Ką reikia nuspręsti:
  • *Laikas
    *Trukmė
    *Maršrutas
    *Tema?
Mano mintys: žygiuojam jau gana tradiciškai rugpjūčio pradžioje; žygis, kaip ir pernai, galėtų būti dviejų etapų - 4-5 dienos didesnėje kompanijoje, 7-8 - didžiausiems entuziastams. Aišku, būtų gerai, jei žygiuotume taip, jog visi norintys galėtų prisijungti / atsiskirti kada panorėję, bet taip greičiausiai neišeis.
Maršrutas - buvo Panemuniai ir Aukštaitija. Gal Dzūkijos nac. parke galima?
Tema - nežinau, pats minties neturiu, bet gal kam nors kas šautų į galvą?
Dar idėja fix - baidarių žygis? Tikrai nesu bandęs ir nieko apie tai nežinau, bet galbūt įmanoma bent dalį žygio paplaukti baidarėmis?

Diskutuokim :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 09 Bal 2006, 14:29

Žygis be Aldariono? :cry:

Jeigu bus baidarės, aš nekeliausiu. Atsiprašau, bet ir nesiaiškinsiu, kodėl. Dėl Dzūkijos nieko prieš, bet kada ten būna daugiausia mašalų? Dar yra variantas Žemaitija. Būtų proga žemaitiškai pasimokyt :twisted:

Taip pat turiu pasiūlymą didinti kilometražą :twisted:

Temą galbūt padiktuos maršrutas. Jeigu nebus stovyklos, galima žygiui dovanoti temą apie medžius. Pasidomėtumėm iš anksto - kas Lietuvos medžiais, kas medžiais Tolkino kūryboje.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 14:39

Starlin rašėCOLONJeigu bus baidarės, aš nekeliausiu.
Ok, supratau. Tada galbūt, jei atsirastų entuziastų baidarių idėjai, galėtume tokį žygį padaryti kaip antrąją dalį - mažesne grupe.
Taip pat turiu pasiūlymą didinti kilometražą :twisted:
Bendrą ar per dieną? Jei per dieną, tuomet reikia griežtinti ir tvarką, kad sugebėtume atsikelti ir pajudėti ne antrą dienos, o bent kokią dešimtą. Taigi keltis reikėtų aštuntą (kas neruošia pusryčių - devintą), o vakarais skirstytis po palapines ne trečią nakties, bet iki vidurnakčio. Nesakau, kad tai neįmanoma, bet reikia atsižvelgti, kad vis dėlto ir pabendrauti norime, o einant tai daryti nėra labai patogu.
Temą galbūt padiktuos maršrutas. Jeigu nebus stovyklos, galima žygiui dovanoti temą apie medžius. Pasidomėtumėm iš anksto - kas Lietuvos medžiais, kas medžiais Tolkino kūryboje.
Ok. Tema galima, bet įdomu ir kitos. Tiesą sakai, kad padiktuos maršrutas.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 09 Bal 2006, 14:51

Per dieną. Pajudėt iš vietos ne 10, o 11-11:30 (apytiksliai). 12val dar įmanomas variantas, bet 14 - atleiskit, absurdas :roll: Nedaug didinti tą kilometražą, tik šiek tiek, bet kad jaustųsi, kad čia žygis o ne šiaip malonus pasivaikščiojimas. Malonus žygis, tskant :p Aišku, aš čia tik siūlau. Ir niekas nekliudo eit gulti antrą nakties ;)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 14:58

Aišku, niekas netrukdo eiti gulti antrą nakties, bet jei paskui žygeiviai iš ryto vos pajuda, tai taip ir gaunasi, kad pajudam tik 14 val. Bet šiaip su pasiūlymu sutinku, kad tik tai neatibaidytų potencialių dalyvių :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 09 Bal 2006, 15:08

Tai vidurnaktį eina gult du-trys žmonės, kurie atsakingi už pusryčius ir kitų pakėlimą. Reikia iš anksto pasidalint, tuomet reiks tik kokią vieną žygio naktį paaukoti naktinėjimą, žiūrint, kiek žmonių eis. Žodžiu, tie atsakingi žmonės eina gult anksčiau, visi kiti - kada nori. Jeigu pajudam 11:30, 9:30 atsikelti turėtų užtekt (su mūsų tempais), nes pusryčiai bus jau padaryti. 7:30 val miego taip pat pakankamai. Turbūt. Na, patylėsiu, kol kas nors kitas nepasisakė.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#7 Standartinė Folkas » 09 Bal 2006, 21:52

Oo... Gera tema. Nežinau kodėl, bet ji man patinka. :wink:

Laikas: taip, beabejo.
Trukmė: taip, beabejo.
Maršrutas: aš norėjau Dzūkijoje. Linkuva, Merkinė... Oh, koks grožis. Žemaitija galėtų būt galėtų... Yra dar vienas variantas. Ką manote apie žygį Neringa? Išilgai visą.
Tema: šviesti žmones? Jeigu tai įmanoma. Augalai man labai patiko kaip tema, bet ar turėsim kaip užpildyti ~4 dienas medžiais visokiais etc? Nuoširdžiai tikiuosi :wink:

Aldarion? Kodėl? Juk laiką galima koreguoti dėl tavęs. Visi nusipelno argumento, kodėl dėl jo reikėtų tikslinti laiką, bet dėl tavęs abejonių turbūt niekam nekyla. Pamėgink kaip nors... noriu mokytis žygiuot, o tai galvojau padaryt per žygį. Na gal dar bus koks mini iki tol.
Dėl orientacijos perdaug galima nepergyventi, nes Alatar puikiai tai išmano, bus proga ir man pasimokyt. Didžiausia bėda jeigu atsitiktų taip, kad tu nežygiuotum būtų ta, kad netektųme dar vieno iš tų "entuziastų", kurie žygiuoja iki galo. O tai komplikuoja padetį su daiktais. Reikės kažkaip išsidalinti reikalingiausius daiktus. Bet dar per anksti apie tai. Grįžtu prie žygio:
dieninio kilometražo didinimas padėtų palaikyti didesnę tvarką. Visų pirma, žmonės labiau pavargtų, tai mažiau jėgų liktų naktinėt
:twisted: Antra, anksčiau gulęs, anksčiau kelsiesi. Bet betkokiu atvėjų turi būti laiko limitas iki kiek galima maximaliai miegoti. (oh pity me...)
Reikia, kad būtų pasidalinta rolėmis, kas ką atlieka. Nebūtinai iš anksto. Tiesiog išvakarėse pasitari, kas ką ir tiek.
Dėl romantikos norėčiau grįžti prie naktinio sargo įdėjos, bet jei nepavyks, tai tikrai nepergyvensiu, nes tai sudėtinga.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 22:28

Folkas rašėCOLONYra dar vienas variantas. Ką manote apie žygį Neringa? Išilgai visą.
Už. Bet gali būti ir Dzūkija... t.y. man nėra didelio skirtumo, kur žygiuoti. Tiesa, Neringos nac. parke yra gana griežta tvarka su vaikščiojimu - per kopas laipioti draudžiama. Prieš 10 metų niekas to nežiūrėdavo, bet kaip yra dabar - neįsivaizduoju.
Aldarion? Kodėl? Juk laiką galima koreguoti dėl tavęs.
Paliksiu jam pačiam viską papasakoti (jei neskelbė viešai, tai turbūt turi priežastį), bet jis prisidėti tikrai negalės. Žinau, man irgi labai gaila.
Dėl romantikos norėčiau grįžti prie naktinio sargo įdėjos, bet jei nepavyks, tai tikrai nepergyvensiu, nes tai sudėtinga.
Vėlgi už. Esu pasiryžęs budėti, jei tik būsiu ne vienintelis toks.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Laiqualasse » 17 Bal 2006, 10:19

Susižinojau šiek tiek apie Neringos nac. parką. Jei mes esame pasiryžę visą laiką nakvoti ne kopose (kad, ginkEru, nesugadintume), nestatydami palapinių ir nekurdami laužų, tuomet viskas gerai. Kitu atveju reikia ruoštis nemalonumams. Ilgai pamąstęs šiuo klausimu, nusprendžiau, kad gal geriau žygiuojam Dzūkijoje.
Dar dėl laiko: BBRI vyksta liepos 27 - 30 dienomis. Liepos 31 - pirmadienis. Man būtų patogiau, jei žygį pradėtume pirmadienį, baigtume - šeštadienį. Nebūtinai liepos 31-rugp. 5, galima ir savaite vėliau. Bet reikia kuo greičiau žinoti. Ką galvoja kiti potencialūs dalyviai?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 17 Bal 2006, 10:38

Ot velnias, tai kur dabar man važiuot, į Estiją ar į BBRI :? Ir ten, ir ten noriu...

Rugpjūčio 5 - gerai.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#11 Standartinė Aredhel » 20 Bal 2006, 17:05

Aš už žygį Dzūkijoj. Tema man patinka, bet abejoju ar ja viena užpildysim kelias dienas. Dėl naktinio sargo idėjos visom keturiom už. Kilometražą, sutinku, padidinti šiek tiek galėtum. Dėl miegojimo laiko, manau visi gerai žino savo galimybes ir tuo vadovaudamiesi eina gulti kada tinkami, kad galėtų atsikelti nustatytą valandą.

Darbų pasidalijimas ir avangardo su ariergardu atsikratymas (bent jau kai juos skiria 0,5 km.) būtinas.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Starlin » 20 Bal 2006, 21:32

Mes šiandien su Folku pakalbėjom ir nusprendėm, kad žygio būtinai reikia (štai tokia mūsų posėdžio išvada :lol: Bet mes rimtai apšnekėjom... na, kiek tas "rimtai" įmanoma, kai susitinkam mes su Folku). O aš vakar panaršiau po Dzūkijos nacionalinio parko puslapį ir pagalvojau, kad visai gerai ta Dzūkija. Man tik vis tiek tie mašalai nerimą kelia, bet gal nieko. Kol kas taip random, nežiūrėjusi į žemėlapį, į maršrutą galiu pasiūlyt Čepkelių raistą (nebuvau, turėtų būt egzotika?), Merkinę, kažkoks dar piliakalnis yra. Beje, nac. parke stovyklaviečių 15. Jei apsispręsim eiti per Dzūkiją, galiu nueit iki Rotušės ir nupirkti žemėlapį, bus paprasčiau orientuotis.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Laiqualasse » 20 Bal 2006, 21:47

Kitų pasiūlymų juk nėra (rašiau - Neringa atkrenta, nes sąlygos "laukiniam turizmui", kaip mūsiškis, ten neįmanomos). Taigi tikrai lieka Dzūkija.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Starlin » 20 Bal 2006, 21:48

Tai pirkt žemėlapį? Gal kas nors turi? Bet kokiu atveju reikės poros.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Laiqualasse » 20 Bal 2006, 21:48

Jei tau pakeliui - nupirk. Jei ne - nupirksiu aš kitą savaitę.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#16 Standartinė nassa » 21 Bal 2006, 03:24

tik dabar mano keturios akys užklydo už šios temos :oops: norėjau iš karto siūlyti žygį valtimis Ignalinoje, afigieniau ar gali būt?.. bet reikia gerbti ir kitus, ką aš ir darau...
Dzūkija cool, naktinis sargas irgi cool, viskas cool, bet rugpjūčio 5 man, netinka :cry: .. na jei netyčia pasikeis data, prisijungsiu..
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2006, 10:15

O kokia data tau tinka?
Ignalinoje klaidžiojom pernai, kartotis nesinori, nors ir valtimis.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Starlin » 21 Bal 2006, 11:22

Rotušės turistų informacijoj Dzūkijos nacionalinio parko žemėlapio nėra. Laiqua, kai turėsi laiko, pamėgink Vilniaus gatvėj. Ir paklausk nebūtinai nac. parko - gal šiaip Dzūkijos kokio regiono turės.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2006, 12:02

Gal geriau išvis iš maps.lt arba kur panašiai surasiu ir atspausdinsiu. Gal kas žinot, kur galima rasti didelio formato žemėlapių internete?

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Elentari » 21 Bal 2006, 13:31

Mums tiktų nuo rugpjūčio 1 d., nes tą savaitgalį, 5-6 d., žygį baigtume. Vėliau niekaip netinka nei man, nei Alatarui. Nebent laabai truputį anksčiau. va..

BUTTON_POST_REPLY