Puslapis 14

Sniego Žygis

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 03:37
Aldarion
Sveiki :) Idėja, kurią nutrukus pristatysiu (dėkui Aredhel bei Folkui, Gilthoniel ir Iziui už jos įvertinimą išankstinės apklausos metu :wink:), kilo prieš dvi savaites, Lietuvą lepinant išties nuostabiam rudeniniam orui... Jep, buvo taip gražu, jog tiesiog neatsilaikiau nesusapaliojęs kokios nors nerealios fikcijos. Taigi, siūlau užbaigti Tolkien Lietuva Žygį 2005 ir ta proga Labanoro regioniame parke suorganizuoti Sniego Žygį (žinoma, sniegas galės būti ir tariamas :lol:)! Jo pabaigtuves džiugiai atšvęstume smuklėje “Po Gluosniu” Naujamečio naktį ar vieną prieš ją - būtų tiesiog gėris [-o< Neįmanoma? Ši gija ir bus skirta tam, kad tiksliai tai išsiaiškintume.

Aš tikrai labai noriu keliauti (visgi būtų nepaprasta atrakcija prieš nuostabią Naujųjų naktį :wink:), tačiau vienam žiemą braidyti po pusnis ar šalti -10 laipsnių temperatūros ore nėra per daug prasminga... Reikėtų dar bent vieno, dviejų, šauniausia trijų bendrabepročių, kurie ryžtųsi tokiam ekstremaliam ir bastūniškam išbandymui. Manau, kiekvienas iš jūsų tai pakeltų, nepakeltumėt – padėtume kuo galėtume, kad tik jums pavyktų, tad tikrai nebijokit reikšti savo norų, pageidavimų ar galimybių :)

Paveikslėlis

Ilgai sėdėjau prie žemėlapio ir numačiau kelis maršruto variantus. Keliautume su viena nakvyne (žinoma, nesunkiai galėtume ir su dviem, jei tik atsirastų norinčių?) ir jos preliminari vieta būtų Mindūnų pradinė mokyklėlė, esanti 9 km nuo Molėtų, 11-15 km nuo smuklės “Po Gluosniu” (tarsiuos per pažįstamą, bet tik sulaukęs jūsų pritarimo ar nepritarimo). Pats maršruto ilgis svyruoja nuo 18 iki 30 km abiem Sniego Žygio dienom, tad jo galutinis kilometražas priklausys nuo to, kurį variantą mes pasirinksim. Bet, iš pradžių nuomonės :wink:

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 10:53
Aiquen
Mintis- :supz:
Bet su jos įgyvendinimu gali būti bėdos. Mano manymu, būtinos sąlygos- minimum sniego (daugų daugiausia- iki pusės blauzdų) ir temperatūra apie -1. Per pusnis ilgai nepaklamposi, o atšilus orui būtų ne žygis, o imtynės su krūmais purve. ;)
Mielai pasirašyčiau tokiai aferai, bet bijau, kad dėl suprantamų priežasčių manęs galite neskaičiuoti (nebent atvažiuoti anksčiau, palikti Destrukciją su Zae grauti Starlin sodybos, o pačiai dumti į starto vietą).
Einantiems primenu- nesvarbu, ką apsirengsit- judant vistiek nebus šalta, bet va batus rinkitės atidžiai- didelius (kad tilptų kojytės su dviejom porom vilnonių kojinių) ir lengvus- jei oras atšiltų, tektų tempti ne tik juos, bet ir po kilogramą prilipusio sniego. :) Apie pirštines, kepures ir šalikus jau nebekalbu. Susirgęs Žygio metu asmuo turės atsiskaityti man asmeniškai- nesigailėsiu aplaidūnų. :twisted:
Ir šiaip- siūlau rinktis trumpesnį maršrutą- žiemą tai ne vasara, pirmo tokio pasivaikščiojimo metu geriau nerizikuoti. ;)

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 10:55
Laiqualasse
:supz:
Jau krautis daiktus? A, dar ne... na nieko, sulauksiu. Bet be manęs jūs niekur neeisit :twisted:
Jei rimtai - labai noriu ir tikiuosi galėti, bet 100 proc. nieko nepažadu.

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 10:58
Aiquen
Laiqua, jei eisiu aš- tai ir tave kaip kačiuką dantim už sprando atsitempsiu :D Kitaip ir būti negali... Betrūksta tik Folko- ir žymioji ALFA komanda vėl krūvoje :supz:

Tai yra... khem... jei man pačiai pavyks prisijungti... :oops:

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 13:40
Aredhel
Aldarion, pagaliau parašei, jau buvau bepradedanti manyt, kad atsisakei šios šaunios minties.
Jei tik galėsiu prisijungsiu ir aš.

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 18:00
KRONAS
Savižudžiai... :-k

//Kronas pačiupinėja vos šiltą krosnį, įmeta paskutines 2 pliauskas ir šiltai susisupa į meškos kailį//

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 22:16
Starlin
Nežinau, ar tik neišpuls man koks atsiskaitymas tada :roll: (su siaubu prisiminiau, kad žadėjo 30d. daryti koncertą... neeeee....) Be to, jeigu aš eičiau - kas jum namą sutvarkytų, pašildytų :p Jei rimtai, tai labai nuo daug ko priklauso. Bet mintimis aš su jumis.

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 23:04
Folkas
Nežinau dėl oro ir sveikatos, bet aš netgi 3 dienų žygio neatsisakyčiau (pažįsti mane Aldai). ;) Taiva.. Šiaip nežinau, gal čia ir gyvybei gresia, bet neturėčiau sustumt ir nekeliaut. Nu žodžiu, dabar be minčių esu, kai turėsiu, ką protingo pasakyt, tada ir pasakysiu. Čiūūūūz :D

ParašytasCOLON 16 Lap 2005, 23:40
Laiqualasse
Folkas rašėCOLONŠiaip nežinau, gal čia ir gyvybei gresia, bet neturėčiau sustumt ir nekeliaut.
Kadangi nakvotume ne palapinėse, tai gyvybei nepavojinga :twisted:

ParašytasCOLON 17 Lap 2005, 06:45
Aldarion
:p Pažįstu tave Folkai, su tavim nors ir į NZ :dancing: Kaip ir su Laiqua, Aredhel, Aiquen... Šaunūs žmonės šitam forume, išties :wink: Dėkui, Starlin, tavo palaikymas Žygio metu bus tikrai labai labai svarbus!

Na, tai tuomet pradėdu derybas dėl nakvynės. Taip pat parengsiu ir maršrutą, artimiausiu metu peteiksiu jį jūsų apsvastymui. Tikriausiai bus du variantai: vienos ir dviejų nakvynių - geriau daugiau nei mažiau, tiesa? :lol:

P.S. Aredhel :wink:

ParašytasCOLON 17 Lap 2005, 21:41
Aiquen
Teoriškai- geriau daugiau ir kuo daugiau, praktiškai- primenu: kaip pirmam sykiui neverta užsimot per daug. Nebent yra turinčių žieminių žygių patirties (a, Aldarionai? Turi?) ;)

ParašytasCOLON 17 Lap 2005, 23:29
Folkas
Ar turi Aldarionai? O man tai nerūpi turi tu ar ne, nes va tą patirtį žadu įgyti būtent tada. Ištvėriau saulės žygį, lietaus žygį, sniego žygis tikrai nebus didesnė beda. Taiva, aš su malonumų eičiau tris dienas. :) Na dar tas malonumas netoks aiškus ir skaidrus atrodo, bet žygis visuomet lieka žygiu ir vien tas žodis malonumu tampa. Dabar tegul kiti pasireiškia apie keliavimą. :) Anyway, Alduk, jau viens yr.

ParašytasCOLON 17 Lap 2005, 23:33
Elentari
Nesu tikra, kaip su laiku, darbais, etc., bet kodėl gi ne? :) Išbandyt save verta...

ParašytasCOLON 18 Lap 2005, 11:07
Laiqualasse
Na, man tai trijų dienų žygis atrodo kiek per ekstremalu. Gal užteks dviejų? :)

ParašytasCOLON 18 Lap 2005, 23:04
Starlin
Nepamirškit, kad po žygio dar laukia filmavimai ir tolkinistinės kvailionės su detektyvo elementais :twisted: Kadangi, kaip sakiau, gali būt (ir bus) problemų su vandeniu, žygeiviams kursim pirtį ;)

ParašytasCOLON 21 Lap 2005, 10:27
Folkas
Starlin rašėCOLON ...žygeiviams kursim pirtį ;)
*trina delnus* Jėga... :supz:
Ei, brangieji, pasisakykit kelių dienų žygio norit. Potencialūs žygiuotojai apsireikškit!

ParašytasCOLON 21 Lap 2005, 19:56
Izengardas
1-2 dienu maximum . Nors neesu visiskai tikras ar keliausiu .

ParašytasCOLON 22 Lap 2005, 06:03
Aldarion
Pirtis - jipii :p Starlin, tu angelas, ačiū :sm6: Čia tai nerealus dalykas, dabar pavojus gyvybei tikrai nebegresia. Ei, žygeiviai, sugalvojau: per tas dvi ar tris dienas turėsim išmokti hobitų dainą apie pirtį! Neprisimenu, Tolkien Ensemble yra sukūręs jai melodiją? Snortinge praeitą kartą irgi minėjo, jog yra bandžiusi pritaikyti jai akordus - manau, ką nors sugalvosim ir, baigę savo žygį, Starlin garbei sutrauksim savo darniu choru :lol: Ką pasakysit, draugai?

Šiaip žiemą palapinėje niekad nesu nakvojęs (vieną kartą kieme specialiai pamėginau, bet buvo -16 laipsnių, tai po poros valandų visgi "atsitraukiau" - pabūgau nušalti nosį, patį veidą, susivaryti inkstus ir pan. :?), bet vienos dienos žygių tai turėjęs gal kokius penkis. Keliavom su rogėm - miške tai nepasiteisino, tad visgi geriau su kuprinėmis :wink: Prisimenu, vieną kartą suplanavom žygį, bet sutartą dieną paspaudė -23 laipsnių šaltukas - susirinkom tik trise ir vos nukeliavom 7 km - stovyklavimas truko apie 1,5 val., per kurias sunkiai susikūrėm laužą (be pirštinių buvo galima išbūti tik minutę), ir išsivirėm arbatos. Jos karčio nespėjome pajusti :lol: Na, bet vistiek buvo smagu - pasiprikolinom kaip reikiant. Žygiuojant žiemą vietoj šalia šaliko verta turėti ir skarą - veidui apsidengti ji daug tinkamesnė. Manau, kad bet kokiu atveju nepražūsim :)

O į klausimą su keliom nakvynėm keliauti aš kol kas ir pats neturiu vienareikšmio atsakymo. Tikriausiai reiktų planuoti smuklę "Po gluosniu" pasiekti penktadienio vakarą, tai yra 30 d. Aš koncertuosiu Kaune arba 27 arba 28 d., taigi antru atveju mano galimybė apsiriboja Žygiu su viena nakvyne. Bet dar ne faktas, artiniausiu laiku turėčiau sužinoti. Šiaip aš irgi už dvi 8)

O tu, Vytai, tikrai pagalvok, turėsi atsiminimų visam gyvenimui, negi ne žavu. Elentari požiūris man patinka! :wink:

ParašytasCOLON 22 Lap 2005, 09:41
Starlin
Aldarion rašėCOLON manau, ką nors sugalvosim ir, baigę savo žygį, Starlin garbei sutrauksim savo darniu choru :lol:
Oi, ROTFL, prajuokinot: juk sakiau "kursim", vadinasi, daugiskaita - as tai nemoku pirties pakurt :P

Neviltis ima... Negana to, kad internetas nenormaliai veikia, dar ir lietuviskos raides dingo... :cry:

ParašytasCOLON 22 Lap 2005, 11:27
Aldarion
Džiugu, kad galėjom tave taip prajuokinti! :) Tada tikrai padėsim ją užkurti, bus netgi dar linksmiau :wink: Gėris [-o<