Klajonės 4

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Klajonės 4

#1 Standartinė Aldarion » 20 Spa 2004, 05:06

Hey :lol: Dabar sedziu Svedijoje prie 'Apple' kompiuterio ir 'ju' operacineje sistemoje nieko nekertu. Tikrai sunku naudotis kiti sistema kai esi priprates prie Windows'u - kaip as ju pasiilgau [-o< . Pirma karta esu toliau toliau nuo namu nei Latvijos sostine. Keliauti zinoma smagu, taciau lankyti 'miestu' izymybes tikrai gana nuobodus uzsiemimas - gamtoje penkiskart smagiau (jei ne sesis :) ).
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Exon » 20 Spa 2004, 13:21

Well, preciousss is back po egzų, mieliausieji. Laukit... na, ko nors nelaukto :twisted:

Aldarionai, kur Švedijoje randiesi, jei ne paslaptis? Ilgam? Beje, Stokholmas man labai patiko, nors ir ne gamta, bet tikrai gražus ir jaukus miestas 8) .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#3 Standartinė Ellorion » 20 Spa 2004, 15:54

Jag talar svenska. :D Och du?
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#4 Standartinė Alatar » 01 Lap 2004, 01:39

Taigi...
Eilinis prasiblaskymas,begimas nuo ligu bei mokslu-ir as vel Londone,kuriame pakankamai silta bei kaip visada-pilna zmoniu(vat nemielas man sis miestas tampa :?skurzdelynas... skurzdeles yra geris,bet kai ju labai daug,o ir lipt ant galvos pradeda tai greit pavargsti nuo gerio,nes isties nebezinai kur detis pagaliau...)
Visgi,sikelione skyresi nuo eiliniu...mat traukinyje buvau as ir is Bibliotekos paimti JRRT laiskai... 8) dar nesurijau,bet taupydamas atidziai skaitau toliau..kai kurios vietos isties intriguoja ir kelia ivairiu klausimu,minciu,hipoteziu bei ivairiu kitu pasvaiciojimu..Nepaleisdamas knygos nei parke,nei kavineje turejau ir kita tiksla..aplankyt kelias,geru zmogu,nurodytas parduotuves...ir visgi :cry: rasti Evenstar viltys praktiskai isgaravo..belieka internetas :x siaip ar taip Shaftesbury 179 aplankyta ne veltui:
parduotuve skirta grubiai tariant fantastams...nepaisant matytu dalyku(zinoma,ne kai kurie zmogai galbut mate ta geri Vokietijoje,bet as matau tai pirma karta savo akimis) isvydau kelis malonumus...visu pirma,zinoma kardu replikos-Legio durklai,Urukhajo skimtaras,Glamdringas, pedsekio kalavijas,Arwenos handhafangas,Aragorno durklas(bene ispudingiausiai atrodo,mat vienintelis atitinka tikraji dydi),orku skydas,Gondoro skydas,Elendilo salmas(gana ispudingai atrodantis!) bei pats Andurilas!!kaip katik mineta-dauguma ginklu yra zymiai trumpesni nei tiketasi,vadinasi neverti buti pinigu taupymo(tuo labiau,kad kaineles simtais svaru :shock: ) Neskaitant ivairiu,jau matytu filmo tematika sukurtu figureliu,matytu plakatu teko matyti ir neregetu Golumo biustu,bei kitu personazu atvaizdu iv. pavidale ir formu...na ir zinoma knygos...visas apatinis aukstas skirtas fantastikai 8) me kai kurie matyt ten nuo ryto iki vakaro praleistu,kol galu gale jiems galvos apsisuktu ir jie nebezinotu ka bepasirinkti..taip ir baigtu savo dienas :lol: (zinoma,komiksus praleidziam..man ta amerikietiska manija nesuprantama :? )...o is mano ieskotos juvelyrikos gavosi snipstas-buvo tik kelios sagiu imitacijos-matomai labai neprofesionaliai atliktos,o kainos tai siaubingai uzkeltos :evil: bet uztat teko pasigereti(deje tik is tolo) ivairiomis orku kaukemis,skirtomis,matyt Halouvynui(beje del pastarojo ivykio,itariu, daugelio eksponatu taip ir neisvydau-ispirkta!)kiek tai leidzia issireiksti sazine-grozis,geris,zavuma(c)..viskas padaryta kruopsciai ir gana baisokai...zinoma kainos irgi sauroniskos... :x
kitoji parduotuvele,nors ir zymiai mazesne,betgi skirta daugiausiai vien tik kinui,nustebino keliais daykais:
visu pirma,buvo pakabintos kelios lekstes arba marskineliai,arba zemelapiai,arba kitokie geriai,su ZV aktoriu parasais(salia kabejo kiti dalykai,ant kuriu pasirase S.Koneris,keli kiti "Bondai" bei kitos zvaigzdes)...e ivairiu akis gundanciu muzikos albumu,DVD ir pan gerio,radau ir ZV EE...tiesa ROTK EE dar nera,bet pakuote jau stovi(su Minas Tiritu)...coming soon - syptelejo pardaveja...suvirpejo,zinoma, sirdis..
Buvo galimybe,tiksliau miglotas neapibreztumas,kurgi patraukti sestadieni(nes nuo Londono jau :x )...tarp keliu variantu(Doveris,Hastingsas,Braitonas etc.) atejo i galva ir Oxfordas...bet kaip visada buna,visos geros mintys sauna per velai,arba sauna per kisene...
taigi viltys pamatyti "Du medzius",dar karta aplankyti "Eagle and Baby",kapinaites bei kitas vietas galutinai zlugo siryt :( ...bet...
niekada nesakau niekada,o juk as pazadejau sugrizti :o
Uzejes i vietini puba(netoli kurio gyvenau,greit spejo tapt vietiniu 8) ),bei islenkinedamas paskutini bokala elio(butent elio :!: jie cia turi tai,kas vadinama ale) pastebejau pazistama veida,palinkusi prie knygos..nu kaip is akies Luptas B. Hilas(Teodena vaidines aktorius..)Pamaniau,jog visai imanoma,jog kuklus aktorius uzsuktu i puba prie Padingtono...ir visgi... :? iki siol abejoju,jog tai jis..geriausiu atveju jo brolis...kai atsisuko i mane,tai nelabai buvo panasus,bet palinkes prie knygos,tai tikras Rohano Karalius :shock: del laiko stokos neuzkalbinau as jo,kartu ir futbolo rungtyniu dali praziopsojau :x nors i traukini nepavelavau :roll:
kagi,maniau,jog tai jau viskas...bet.. 8)
grizdamas i savo "namus",univera, traukiny siek tiek uzsnudau beskaitydamas viena ilga laiska :oops: ,bet prabudau nuo labai jau pazistamo balso: salimais atsisedo kaip is akies luptas Sviestmusys-su usais,kalbejimo maniera bei tokia pat "gera" atmintim(Where did I put those bloody glases??oooooohhhh,yessss!!!) :shock: -(ant galvos.... :lol: )..pamaniau,na ir sekasi man gi..praeita karta Pipinas,si karta Teodenas,Sviestmusys..ka kita karta sutiksiu :roll:
gardus sausainiai,arbata-ir as iki pat paskutinio traukinio sustojimo buvau mielai ilinkes i Laiskus..net nepastebejau gana elfiskos isvaizdos..elfes :roll: kazinkada prisedusios salia :p
stai taip,
keliones tesiasi...

P.S.
skaitydamas laiskus pastebejau kelias idomias detales:
pamineta,jog JRRT gyveno Leeds'e,taip pat minimas Humberis..abu visai netoli manes 8) bene ir miskas kazkoks turi buti,panasus i ta,kur susitiko Liutijena ir Berenas :roll:
sorry uz tokia ne vietoje bei nelaiku rasliava,bet pamaniau,jog jei jau tai siejasi su Tolkienu,tai kodel ne... :roll: visuomet galima ispeti uz nukryptemiamiamiamiavima :oops:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 01 Lap 2004, 11:46

Nedrįsk daugiau tokio GĖRIO vadint nukryptemiamiamiavimu, aišku? :evil:
Nuostabus pasakojimas. Tiksliau, nuostabi tavo kelionė, kone piligrimiška ;) Žaliuoju iš pavydo, bet neprarandu vilties ir pats kada nors pamatyti tas vietas :)

Apie laiškus - kiek žinau, JRRT save ilgą laiką tapatino ne tik su hobitu ("I'm a hobbit, in all but size"), bet ir su Berenu, o savo žmoną - su Lūtijena. Juk, jei neklystu, net ant jų kapų parašyta "Beren" ir "Luthien". Taigi visai nenuostabu, kad ir jų namų aplinka primena Dorijatą.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#6 Standartinė Aiquen » 01 Lap 2004, 15:47

*gilus pavydus atodūsis* :roll:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Maja » 01 Lap 2004, 19:23

Alatar prašymu perkeliu jo žinutę čia:

Zmogiskas tas jausmas,bet ji reikia malsint..taip as sau visada sakau,ir pastaruoju metu pavyksta,nes praeity ivairiu buvo nutikimu,limties pirstu...anyway..

Taip,ant Tolkieno kapo tikrai uzrasyta "Berenas ir Liutijena"(jei matosi senesnese foto,darytose dar vasara,tai tik patvirtina),bet kazkaip nepamenu,jog JRRT butu save konkreciai tapatines su Berenu.(aisku tam tikras detales gal..)Greiciau jau jis daugiau panasumu mate tarp jau minetu hobitu,bei.....kartu su Faramiru ypac tas momentas,kai Faramiras kalba apie beatsiritancia banda,primenancia jam Numenora...Tolkienas rase,jog tai grynai jo zodziai,vos ne nightmares

beje,del foto..visa ta laika buvo pleskinama vienkartine muiline.Butent todel skenuotas foto bus galima isvyst kiek veliau...
aciu,beje...
:)

Vartotojo avataras
Milda
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2004, 14:12

#8 Standartinė Milda » 02 Lap 2004, 13:36

ALATAR, nuostabus laiškas...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#9 Standartinė Alatar » 02 Lap 2004, 18:21

kagi kolkas tik viena nuotrauka,bet vis sis tas...progresas sakyciau :? :
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... orshop.jpg

jei tai reikia kelt i kita gija(bo nelabai pamenu kur tas nuotraukas det..,tad visko ko nepamenu dedu i pliurpalus),prasom kelt..jei palikt,tai prasom veizet,kas norit..

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#10 Standartinė Alatar » 04 Lap 2004, 23:53

Beje,siuo metu laiku parkai vis dar gali atrodyti nuostabiai :shock: ypac jei geras oras...
stai viena nuotrauka is Regent parko:
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... ntpark.jpg
taip,galima buvo ir daugiau padaryti,ypac del keliu vaizdu,man labai jau priminusiu Rivendela rudeni,bet del skubos bei kadru stokos to buvo atsisakyta,bet kaip as sakau: "as visur dar sugrisiu :wink: "

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#11 Standartinė Alatar » 05 Lap 2004, 22:37

Fireworks,fireworks,Gandalf!fireworks :sm10: ...

taigi issiaiskinau kas mmumi darosi sicia :? pastarosiom dienom pradejau jaustis lyg fronte per WWI. Danguj griaudi,aplink saudo,sprogineja. O siandien isvis-pati kulminacija,lyg savaite pries Somos kautynes! :shock:
o pasirodo pas juos po Halovyno yra tradicija issaudyt fejerverkus. Siandien yra finaline diena(tiksliau vakaras) tad matyt miego bus nedaug,arba kaip tikram fronte priprasiu prie to nuolatinio gausmo.
Ak,kaip romantiska :sm4: ,gal net griaudint pabuklams apkasuose ir laiska namiskiams ranka parasysiu :p
grazios tradicijos,beveik naujieji metai!

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#12 Standartinė Alatar » 07 Lap 2004, 18:28

Neee..paprasciausiai Saurono manfakturu deka paeme ir klonavo-identiska kopija..kad nesusipestu-kiekvienam po atskira pasauli i tegul valdo,valdo... :twisted:
juokai...

Grrr. :evil: prakeiktas univero serveris vakar vakare neleido parasyt svieziu prisiminimu,tad siandien bus nebesvieziena... :cry: bet pameginsiu atkurt.

Taigi keliones po vietas,kur JRRT paliko savo pedsakus tesiasi. Neisvengiamai,kazkodel tai,neaipseinama be nuotykiu....
Pirmoji roblema su kuria susiduriau yra ta,jog i Roos kaimeli patekti nea taip paprasta,ypac sestadieni(siandien nepatekciau isvis,bet patekimas dar niekis :twisted: ...veliau apie tai :wink: ). Vaziuoti reikia darant nemenka rata,o ir vaziuoja tik keli autousai per visa diena. Vienu zudziu,net info centras Hule pasimete,kurgi tas Roos kaimeliukstis isties yra-visi girdeje,bet niekas tiksliai nezino :roll:
Na bet cia niekis,susiradau autobusa,kuris vaziuoja is miesto centro,ir nusprendziau anksti ryte isvykt(na kaip anksti...sestadieni,6:55 :roll: )
Vat tada ir prasidejo grazumai: pasirodo,jog nuo univero campuso iki miesto centro taip anksti(apie 6) niekas nevaziuoja(nors as kaip kelmas laukiau inirtingai stoteleje). Likus pusvalandziui iki numatyto isvykimo laiko beliko viena ieitis-pasileisti begom per miesta. Buvo nedidelis "marsbrasokas",su nedidele ekipuote,siltu megztiniu ir pan. zodziu pats tas ryte pabegioti ir susilti..taip taip,smeli,zinau,jog orkai laksto su 40kg ekipuotes,sarvais ir pan., bet as tokio tikslo neturejau..na tos kelios mylios iki reikiamos stoteles nepasirode saldzios,bet visgi suspejau...is pradziu atvykau i Withernsea miesteli,prie pat Juros..Jura buvo gana nerami,o miestelis sestadienio ryta dar miegojo-ane vieno zmogo..pasivaiksciojes prie baltuju uolu tesiau kelione autobusu.
Aisku,iskiltu klausimas,o kodelgi ne pesciomis. Visu pirma provincijos keliai nera tokie kaip pas mus. Jie labai vingiuoti,ir,paradoksali problema-gerai sutvarkyti.Tai reiskia,jog nera skirti pestiesiems,nes salia pacio kelio nera palikta jiems vietos(pas mumi butu koks zvyrkelis ar pan.),kitas dalykas-laikas. Jo daug neturejau,o keliauti,kad ir 5 mylias visgi uzruktu laiko(per laukus eiti negalima,nes jie privatus). Dar viena priezastis-oras. Jis kaip tycia man buvo fantastiskas,tiesiog pats tas kelionei-smulkus bjaurus lietus,o zeme pavirtusi i purva..geriau ne nesugalvosi...
Palieku tai...nusigavau as iki Roos. Isties mazas kaimukstis,bandau pamatuoti,kokio gi jis dydzio,bet nelabai verta. Visame kaimelyje(aisku,ne musu tipo kaimelis,ne bakuzes,o jaukus kotedzai bei tvarkingai sustatyti namai,naujos masinos,geros gatves ir t.t.) tera du pubai,viena parduotuve-pastas,prie kurios mane isleido,viena kepyklele,viena suvenyru parduotue ir taskas...
Svarbiausia: surasti miska,kuriame vaiksciojo Tolkienas,suzinoti apie ji daugiau,ir pameginti isivaizduoti,jog tai yra Neldoretas....
lengva pasakyti..As buvau sventai isitikinesjog tas miskas yra St. Pauls,mat tai vienintelis miskas 2.5mylios atstumu nuo Roos. Pradejau klausineti vieiniu. isi malonus bei paslaugus,bet isgide "St. Pauls wood" tik guzsciojo peciais. Apie Tolkiena as neuzsiminiau,kad nepalaiktu kokiu nors isprotejusiu ar pan. Pasirodo,jog tai buvo klaida... Vienintelis miskelis,kuri jie man nurode,buvo prie baznycios,mazdau 1 m. nuo kaimelio "centro". Kagi patraukiau ten. Ir kagi jus manote,pamaciau kelis neitiketinus zenklus. Kiekvienas namas ar kotedzas kaimelyje turejo savo pavadinima(Rose cottage, Berton huose ir pan.) Ant vieno namo buvo aiskiu aiskiausiai uzrasyta- Imladris, ant kito kotedzo puikavosi uzrasas-Lorien. Beliko ispust akis :shock: ir stebetis,bet tai kartu suteike vilties,negali juk atsitiktinai buti tokie pavadinimai. Nuzingsniavau per purva takeliu link tos baznycios. isties ja supo daug medziu,bet vargiai ta vaizda galima buvo pavadinti "misku". Perejau senovines kapinaites,ant kai kuriu antkapiu dar imanoma iskaityti uzrasus,datuotinus XVIII-XiXa. kiti aba sunyke ir neiskaitomi,arba pakankamai nauji..Senovine grazi baznytele,salia antkapiai aplink auga daug medziu..yra nedidele laukyme..gal visa tai ir grazu,bet kur miskas? :? Matyt necia...o dar lietus pradejo lyti. Padariau kelias nuotraukas,tiesa sakant vienas vaizdas buvo labai grazus, na o medziu sankaupa,alia miskelis nebuvo labai isvaizdus.Tiesa pasakius gal net apleistas..jame matesi ir siuksliu,ir nukirstu medziu,o visai netoli stovejo gyvenamieji kotedzai. Viena idomi detale..man pasirode idomus laiptai,esantys salia baznycios ir vedantys gilyn,po zeme,lyg kokia sleptuve. jie buvo aptverti senoviska gelezine tvora,apaugusia vijokiliais,o laiptu apacioje matesi jau seniai beatidarytos durys...grazu,keista..nufotkinau...pasivaiksciojau siek tiek po nedidele laukyme,apklota margaspalviais lapais, o tuomet isgirdau zvengima!Visai netoliese buvo zalias laukas,kuriame ganesi zirgas(taip,sis zodis labiau tinka,nei "arklys",mat gyvulys atrode gana isdidziai,oriai bei pakankamai aukstas ir tvirtas). Zirgas buvo visas juodas,ir tik jo per snuki tesesi balta juosta. Jis mane stebejo ir retkarciais suzvengdavo. Zvengimas buvo pakankamai galingas. As pradejau vaikscioti,lyg zaisti su juo,bandydamas isvengt jo zvilgsnio. Uzeidavau uz medziu krumu,bei tvoros,bet jis vis atsoliuodavo i tokia vieta is kurios mane galedavo mayti. Keistas jo zvilgsnis buvo. As buvau kiek nusimines,nors nezinau ar jis mane suprato..jis tik paziurejo,garsiai suzvenge ir nusisuko,oriai iseidamas ir rekarciais pakramsnodamas zole..salia tekejo lyg ir upelis,lyg ir saltinis,neismaniau kas tai,mat tekejo is po zemiu,bet gana platus..atrode,lyg jis eitu po pacia baznycia...vanduo visgi buvo tyras ir vesokas.. Ir visgi buvo siek tiek nusivylimo,neradau... :cry: galbut tas miskas yra kur toliau? radau nedideli keliuka kuris vingiavo i pietrycius,tolumoje lyg i matesi kazinkokios medziu sankaupos. Paejau gal kokias geras 3 mylias. Pavargau,klampodamas po purva(mat keliukas visgi buvo slapias,neasfaltuotas),bet nieko taip ir neradau,tik priejau dead end-suarta lauka,kuris buvo panasus i nedidele kalva. Ji man primine Flandrijos laukus,kokius maciau is nuotrauku apie WWI. Nejaukiai pasijutau,bet nieko nematydamas uz tos suartos kalveles patraukiau atgal. Lietus kiek isismarkavo,o vejas pute tiesaii i veida,nesdamas gausius lasus.
Grizau i miesteli,dar ne vidurdienio nebuvo,o as jau maniau,jog nieko neberadau ir nusivyles kiutinau,ieskodamas vietos prisest. Perejes skersai isilgai visa aimeli siek tiek susinervinau-niekas nedirbo,mat pubai atsidaro tik 12 noon....Dar karta paveizejau i tuos uzrasus:Imladris ir Lorien..Na negali buti,jog tai tik atsitiktinumas!!miestelis lyg ir tas,bet niekas nieko nezino..o cia dar tie uzrasai... :roll:
taip man besvarstant atsiduriau prie minetos suvenyru krautuveles. Maloni moteris iskiso galva ir paklause:
-Ar ko nors ieskote jaunuoli?gal pasiklydote?
-Ne :) ..atsakiau.-Paprasciausiai ieskau vieno tokio misko..St. Pauls, berods, vadinasi,kazkur 2.5mylios atstumu,gal teko girdeti?
-Ne neteko....ir tuomet ji(kartu su dar viena moteriske,gerokai jaunesne) su nedidele sypsenele veide pridure:
- O kam jums jo reikia?ko konkreciai ieskote tame miske?
-Ech..na matot..kvailyste kazkokia..viskas del knygos,perskaiciau,jog cia gali buti tas miskas ir...
-Tolkieno?-nusisypsojusi pertrauke ji. - taip taip,uzeik vidun... :o
mano reakcija- :shock: ....
Na ir ji man parode,kad tarp ivairiu suvenyru buvo sistas is Ziedu Valdovo. Buvo du sidabriniai vyno kamsciai su Gandalfo ir Frodo veidais,bei su tu paciu personazu veidais,imantriai pagamintos dvi sidabrines taures. Kainele,znoma buvo kosmines..bet ne del suvenyru juk as atejau...I ji man viska paaiskino. Pasirodo,jog nuo 1918 J.R.R.Tolkienas cuia gydesi po karo(Roos kaimelyje). Tame miskelyje,kuris anais laikais buvo kiek didesnis,buvo isikurusi kariskiu stovykla. Ten buvo palapines,karo ligonine-artilerijos pulko berods...Prisiminiau,kaip as vaiksciodamas ir ziurinedamas antkapius pastebejau viena palaidota Royal Artilery soldier. Kapas senas,bet tvarkingas,padeta geliu(juk arteja lapkricio 11, visi jau dabar vaiksto isisege raudonas dirbtines geleles i svarka). Taigi ten tuo metu buvo ir pats Tolkienas. Ten jo aplankyti buvo atvykusi Edith,ir Roos kaimelyje jie kuri laika gyveno. Tame mielame jaukiame miskelyje Edith sokdavo Tolkienui,ir butent taip busimajam profesoriui gime mintis apie Berena ir Liutijena. Dar daugiau,tas miskas man pasirode kiek keistas,mat miskelio viduryje(jei ji vis dar galima vadint miskeliu) buvo gaug medziu,kuriuos buvo apsivije zalialapiai vijokliai. Na o ta vieta(kuria nufotkinau,bet su vienkartine muiline,tad foto bus veliau),kr Edith sokdavo Johnui buvo nuseta puikiais lapais,salia keliu galingu medziu(vienas tikrai buvo klevas). Tie mano minetieji laiptai zemyn buvo kelias i pozemius,kurie isvagojo zemele po Baznycia,ir pozeminiai keliai netgi vede i kitus namus ar saugia vieta(isliko nuo viduramziu). manoma,jog tai irgi paskatino Tolkiena rasyti apie Hobitu olas ir kartu misko elfu pozeminius bustus...tekejes upelis,pasirode ne veltui... 8) Taigi,as pasirodo,visgi aplankiau ta vieta...pats to nezinodamas :lol: Kaip sakoma,viltis kaip ir meile ateina netiketai. Vat butent taip netiketai atejo sviesi viltis!Zinoma,man moteriske maloniai primine,jog ten yra privati teritorija ir jos brolis ja priziuri,bet kadangi as to nezinojau,nesutikau nei jos brolio bei nemaciau jokiu draudzianciu zenklu bei tvoru,tai patekau ten laisvai...Nebuvau as pirmas,ir matyt ne paskutinis,butent todel jos brlis norejo apsisaugot nuo aplinkiniu.Tik zinoma,jis negalejo numatyti,jog kazkas is Lietuvos rysis diversijai ir aplankys Roos'a lapkricio vidury 8)
stai taip...laimingai baigesi pirma dienos puse..padekojes,maloniai nusiprkau viena suvenyra ir patenkintas nuejau i vietini,pagaliau atsidariusi puba. Ten,prie pykes bei keliu bokalu elio,prisiminus The Lost Road sis tas gime galvoje ir buvo uzrasyta. Kolkas tiesa tik 6 puslapiai ir toli grazu negaibta.Be to,matyt teks dar daug taisyti,ieskoti patarimu bei tikslinti kai ka(pvz. ka geriau pasirinti istorijos vietai: Arnora ar Numenora...?).Vat taip.. :p
Bet laimingos istorijos,kaip sakoma greit nutruksta arba baigiasi. Tuo metu,kai turejo atvaziuoti paskutinis ta diena autobusas(pasirodo,jog per diena i Roos uzsuka tik 2,taigi vienu atvykau o kitas...). Isejau 10 min. pries ir laukiau dar gera pusvalandi po numatyto atvykimo laiko,bet....niekas neatvyko...Tuo metu pradejo stagiaitemti,o Roos buvo gerokai apmires. Pinigu kiseneje kaip ir ne per daugiausiai,bet ir viesbucio jokio nera. Jokiu palapiniu,miegmaisiu ir pan neturiu..ka daryti?Gal kas pavezes?niekas nevaziuoja i ta puse...panikos nera,bet jau neamu darosi. Kagi anglai nebu anglai,jei nestebetu bent viena akimi svetimsaliu atvykeliu. Praktiskai visi kaimelio gyventojai vienas kita pazinojo ir sveikinosi gatveje(su manim taip pat,o maz naujas gyventojas atvyko..merginos vietines dar ir zvilgsniai palydedavo dviprasmaiskai-naujas grobis,svieziena! :twisted: )B man ne tas galvoj...Laimei mane stebejo vietine Miss Marpl...Linksma judri senute,kuri susirupinusi pribego ir paklause ar as autobuso laukiu..atsakiau teigiamai,o ji tik galva liudnai palingavo vis plepedama,lyg senoji Ioreta...Ji greitai,man tik kelis kartus spejus issizioti suveike plana.Nubego pas kaimynka,kuri pasirode buvo ta pati maloni Suvenyru krautuveles pardaveja. Visi sedom i jos masina ir mane,didziai dekinga, nuveze iki Withernsea.Is ten jau i Hula pats parsigabenau autobusu. O pesciom eiti iki Withernsea butu beprotybe,tuint omeny vingiuotus,nepazistamus kelius,kur masinos(beigi sunkusis transportas) laksto kaip pasele,pliusdar tamsa,o mane be jokiu atsvaitu lengvai gali kas nors nuskinti,plius dar nezinau, kur pasukti,zenklu apsviesti tai nelabai galiu,bet zodziu..viskas baigesi pakankamai laimingai..iskyrus tai,jog vakar del kompu kvailysciu negalejau to parasyti ir dar likau alkanas...
tai va tiek..
naudos buvo,idomumo irgi,bet kita karta reiks kitaip vykti,juk as,kaip jau tai tampa tradicija,pazadejau sugristi....

p.s.
atsiprasau uzu tokia ilgenybe bei nereksmingas nuokrypas,bet man kitaip,matyt sunkiai iseina... :roll:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#13 Standartinė Aiquen » 08 Lap 2004, 00:01

:shock: e... e... oi. Ojojoi. Oi. [-o<
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#14 Standartinė Alatar » 08 Lap 2004, 00:41

Beje,sujungtoji(vel) Karalyste(karaliaus Elesaro)..kaipgi ji tiksliai vadinasi..Jungtine Karalyste? :roll: Ar tiesiog ReUnited Kingdom :?a takze...po to kai karalius Elesaras atvyko i savo siaurines valdas,kuris miestas buvo chief?Fornost Erain ar Anuminasas?abu lyg ir buvo sugriauti,sunyke...katra pasirinti?

Alatar gruodžio 13, 2004, 16:34
--------------------------------------------------------------------------------
nezinau kas Lietuvoje darosi,bet viena nakti eidamas piktas namo akimis atsiremiau i sakas...jau maniau nurausius as jas,bet tuomet pastebejau keista dalyka...

http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... deliai.jpg

taip...sitaip atrode nakti...medis zydi,o nakties menulio sviesioje jis atrode kaip baltasis medis..ir visa tai prie pat mano namo

http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... e_tree.jpg

zenklai zenklai...

Indraja gruodžio 13, 2004, 16:49
--------------------------------------------------------------------------------
A-au. Keistas oras toje Europoje. Kai pernai žiemą buvau Gysene, ten visi irgi žydėjo...

BUTTON_TOPIC_LOCKED