Klajonės 3

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#21 Standartinė Alatar » 25 Rgs 2004, 02:45

kagi dvieju jureiviu prasymu paseksiu sita pasaka:
...o buvo taip:
kai jau buvau beprarandas vilti..ji vel atgijo..kai tik ji atgijo,ir maniau ja turis kiseneje,ji eme ir istirpo..mano akyse..ir vel atgijo..ir suzibejo, ir muzikos garsai liejosi per mane...o tada..viska aptrauke tamsa...nekokia buvo pabaiga..ir apie ja cia-ne vieta..geriau apie koncerta 8)
tingintiems ir skubantiems siulau iskart pereit prie KONCERTO 8) cia tik ivadas pradziai...
taigi,kaip minejau,nusipirkes bilieta i autobusa(gana pigiai) netveriau savo kailiu:"rytoj vaziuosiu!rytoj vaziuosiu!!.."....sedejau visas patenkintas prie arbatos puodo ir kimsau knyga akimis pernakt..uzmiigau, Ir...pramiegojau pirma autobusa :oops:bajsu!pagalvojus,jog man gali neleist patekt i kita,arba reiktu damoket baisia suma,o juk tik du reisai...apmaudas didesnis,jog pirmas autobusas isvaziavo tieisogine zodzio prasme pries nosi!!saukiau,o vairuotojas kurcias, aklas...
:evil: o bilietu biuras uzdarytas...kaput..
bet visgi ilipau i kita autika ir 6val prasikrates tos masinos gale atsiduriau (nebe)mylimam Londone.
Royal Albert Hall,kuriame vyko pats smagumas,jau buvau aplankes anksciau..toks keistas apvalainas pastatas..siek tiek primena Oxfordo Radclife camera..ne veltui manau Tolkienas is jos semesi ikvepimo,ne veltui buvo pasisirnkta ir sivieta..kazkokie keisti sutapimai...
visgi nufotkinau is keliu pusiu(deje,kaip visada su muiline,tad nuotraukos bus ooooi kaip negreit..).kadangi atvykau gera pusvalandi pries zmoniu ileidima i sale,tai nepastebejau nieko isskirtinio is pradziu,bet pasidairius aplink galima buvo pastebet neiprastai didele jaunu zmoniu koncentracija aplink Royal Albert Hall bei Hyde parko dali.Ne patys zmones keisti,bet ju akys :shock: O taip! ju zibancios besidairancios bendraminciu akys ir nekantrios sypsenos:)ju buvo visur,ir ju daugejo...bet pirma poilsis,ka gali zinot kada teks atsisest,juk mano vieta tai stovinciajam skirta,paciam sales virsuje...atsisedes,lyg Bilbas po medziu uzsikurenau savo pypkute bei susidraugavau su keliomis voveremis(ju ten pilna!smirineja ir kaulija ko nors lyg bezdzioneles)...man iseinant jos dar ampete mane kastonais is virsaus :)
KONCERTAS:
prie duru jau buvo nutisusi britams taip miela eile..visi gargaliavo savo skirtingais akcentais..bet ju buvo is visur,ne tik britai!!daugiausiai jauni zmones,bet ne kaip JAV,jokiu imantrybiu,ar klykavimu(aaaa...as noriu OB!).Visi daug maz inteligentiski...kas labai nustebino,tai gana pasiturinciu ponu bei poniu apsilankymas(ju apranga,masinos..)bei nemazai..naaa..Tolkieno anuko ar sunaus amziaus zmoniu-diedukai su porelem trauke i koncerta,lyg i "Eagle and baby" pasiklausyt JRRT,C.S.Lewis and co. diskusiju.
Is pradziu apytuste sale nuteike keistai-kiek vietos,kiek erdves..kaip grazu,negaliu patiket,jog as jau cia...
mano dziaugsmui buvo galima ir prisest ir pritupt,kas kaip nori.
(padarytos kelios nuotraukos)prasidejus masiniam zmoniu antpludziui is rukomuju,kaviniu,tualetu ir siaip is kazinkur beliko laukt...
uzgeso sviesos,zmoniu kaip sieno..visu akys ziba,laukia.iseina.muzikantai.choras.ploja publika.akys ziba dar labiau.kabo didelis ekranas.iseina.Howardas Shoras.publika ploja!
be jokiu kalbu prasidejo...pati pirma FOTR daina graziai ivede i konteksta.Kiekvienadaina tiesiog susiliedavo su kita..zinoma gala,kad buvo daug kas praleista,bet juk esutalpinsi visko.Ekrane rode berods A.Lee iliustracijas,o muzika liejosi toliau.Griausmingais plojimais palydea pirma dalis,ir dziaugsmo asaros kai kuriu ziurovu veiduose-grazu. TTT prasidejo Rohanu,tai labai pakiliai nuteika..ir nors TTT buvo gana trumpas,bet nauja soliste(matyt pakeitusi E.Torrini) neileido nuobodziauti.Gal ir ne tas pats balsas,bet visvien grazus(koncerto pabaigoje teko ai pripazinti,apie tai veliau)Buvo galima nusipirkti programele ir suzinoti kas ji tokia,ta dainininininke,bet del susijaudinimo,ar skubejimo uzimti vieta to nepadariau,ko dabar gailiuosi...
ROTK(mano megstamiausia) skmbejo kiekkitaip,bet velgi igi labai grazu.Kiek komiska gal buvo girdeti ne Viggo atliekama solo partija elfiskai(ne tas balsas,bet mano subjektyvia nuomone,geresnis elfu k. tarimas),bet siaip viskas puiku.Na o minetos daininkes atlikta "Into the West" skambejo,drisciau teigti net geriau nei Annie Lenox.Gal Annie ir yra gera daininke,turi unikalu balsa,bet ramesnis tonas puikiai derejo prie siosdainos zodziu.Puse sales su palaimos kupinomis akimis sedejo ir negalejo patiket,jog jau viskas(truko apie 2.5val).Kelis kart audringais plojimais iskviestas biso H.Shore tik mandagiai irkiek aristokratiskai padekojo,nusilenke kartu su orkestru,sta ir viskas...isejome is sales gyvai aptarinedami tai ka regejome,girdejome(sutikau viena zavia fane is Vokietijos,ji matai kazkokia ne siaip sau,su E.Woodo bedravusi ne karta ir siaip LOTR (bei SW :supz: )fane..nuostabu..
minusai:
gal kiek keistai isdeliotos bei pasirinktos dainos,tad nemazai praleista.Labai truksta Billy Boydo,Viggo,Enyos,E.Torrini(jei ten tikrai ne jinai buvo) ir keliu kitu...kita vertus kiek naivu tiketis,jog jie visi ciasusirinks...
gal man tik taip pasirode,bet atrode,jog tiek orkestras,tiek H.Shore neidedai koncerta visos sirdies.Nesakau,jog viskas buvo daroma atmestinai,bet gal kiek saltokai,lyg eilinis,kad ir malonus darbas..suprantu-orkestras keliauja po pasauli,surengia tu koncertu,gal irpaosta..bet visgi...kai viena smuikininke isbego vidury koncerto kalbeda telefonu,tai pagalvojau:"kas cia dabar?..."
ekranas rode nelabai ryskiai,o ir vaizdu nebuvo tiek daug..tikejausi isvyst kad ir simta kart matytu vaizdu is filmo(juk muzika buvo sukurta filmui,o ne knygoms)..deje ne...
naobetaciauvisgi nepasigailejau!!!!dziaugiuos,jog isvydau si regini..tikiuos dar karta pamatyt,ar isgirst ka nors nauja..be to,laukiu nesulaukiu gruodzio pradzios,kai EE will rule them all.. :twisted:
na po koncerto bemige naktele praleista bastantis po Londona neturint nakvynes,susalus ir isleidus visus pinigus(net neklauskit kur) bei ilgos laukimo valandos ryte,ziurint,kaipletai slenka laikas (8 val laukti iki autobuso) tai nebuvo taip smagu..luzinejau belaukdamas autiko,bijojau uzmigt,bet visgi as sveikas gyvas ir patenkintas!!!!tik paplonejusia pinigine:)
p.s.
manau nazguliauja gali kelt sita..hmmm...rasliava kur jai patogiau,(t.y. kur nors i tamsu uzkabori,mat ji neverta but kur nors patalpinta+kai nera dar nuotrauku) ir kur ji nebadys akiu..
aciu ir atsiprasau uz ilgi,klaidas,kurias darau,dar vis neissimiegojes nuo to laiko..bei....nu uz ka cia dar atsiprasiu...
vien zo..taskas! 8)

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#22 Standartinė gilthoniel » 25 Rgs 2004, 20:55

Oooooiii :shock: Me mirinėja iš pavydo :shock: Sekasi gi kai kuriems... :) Manau, ne pro šalį būtų į tinklalapį parašyti pasakojimą. :)

O krikštynos su kečupais ant galvų šiaip yra nesąmonė. Mūsų gimnazijoj vienos buvo itin žiaurios, po jų pusė devintokų susirgo ir nėjo į mokyklą. Užtat dabar krikštynų nebebūna :p
Anyway, krikštynos yra žaidimas, bėda tame, kad fux'ai nesupranta, kad jas reikia žaisti... :roll:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#23 Standartinė Coranar » 25 Rgs 2004, 21:47

Vien skaitant šitą pasakojimą galima užsihipnotizot :oops:
Fantastiška...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Laiqualasse » 25 Rgs 2004, 23:05

:shock: :prayer: :supz: - čia apie alataro pasakojimą.
Didelis spalvotas AČIŪ!!!
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#25 Standartinė Alatar » 25 Rgs 2004, 23:16

prasom :oops: kazka tikrai dar norejau pridet bet pamirsau...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Laiqualasse » 26 Rgs 2004, 10:44

Tai pasistenk prisiminti ;)
O negirdėjai, kada nors planuojama tą simfoniją paleisti į prekybą? :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Starlin » 26 Rgs 2004, 16:38

Alatarai, skamba fantastiškai, atrodo, tau buvo tikrai smagu (ypač tas jaučiasi, kai pasakoji apie "fellow fans" ir panašias personas ;)). Niekur šitos tavo rašliavos nekelsim, bet... tikiuosi, padarysi ką nors panašaus į Oksfordo aprašymą? Gali nors ir po pusmečio ar kada tu ten tas savo nuotraukas turėsi.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#28 Standartinė Alatar » 26 Rgs 2004, 17:33

man atrodo prisiminiau...
kai kurie fanai(daugiausiai poreles,arba net sutuoktiniai) atejo i konecerta prisilipine elfu ausis 8) gal faktas ir ne is svarbiausiuju,bet atrode tai neblogai,kai tokie "elfai" isejo i gatves:)japonu turistai pleskino savo fotikais su placiom sypsenom veiduose :lol:
nuotraukos,manau bus gruodzio pab. kai grisiu i Lietuva,tuomt ir nuskenuosiu :?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#29 Standartinė Aiquen » 27 Rgs 2004, 02:05

Alatarai, manau, nesuklysiu pasakius, jog patyrei nirvaną... [-o<
Dėkui už pasakojimą :prayer:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#30 Standartinė Coranar » 27 Rgs 2004, 09:16

Gatvėm elfai vaikštinėja... :lol: *Cora sėdi prie kompo su plačia šypsena veide* :wink:
Aiquen-kodėl aš taip teisingai nepagalvojau? :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#31 Standartinė Toma » 27 Rgs 2004, 10:19

Kaip matau, Alatar, įspūdžiai smagūs. Beje, norėjau paklausti, ar nekilo problemų su garsu? Antverpene koncerte pirmoji dalis turėjo įgarsinimo trūkumą, be to, simfonija buvo atliekama ne visai "simfoninėje"aplinkoje, bet niekada nesigailėsiu, kad visą tą grožį girdęjau gyvai. Ir nubrauktos ašaros negėda :)
O koncerto CD planuojama išleisti. Jei gerai pamenu, tai turėtų būti vienas diskas iš 9, kartu su pilnu filmo garso takeliu.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#32 Standartinė Alatar » 27 Rgs 2004, 16:18

teip teip :? su garsu ir man buvo klaustuku..as tikejausi geresnes akustikos..ir nors Royal Albert Hall yra pritaikytas ivairiems koncertams,bet garso norejosi dar daugiau.Galbut man taip atrodo tik todel,kad as buvau paciame virsuje,stovimose vietose(paskiau tik su vokiete prasmukome aukstu zemyn ir atradom dvi laisvas sedimas vietas..vos ne vieninteles visoje saleje,nes paskiau uz nugaru girdejosi nusivylusiu balsu surmuliukas,kad likusios laisvos vietos jau uzimtos 8) )
itariu,jog tiems kurie sedejo priesais orkestra,pirmose eilese,arba pakankamai arti,ispudis buvo tikrai super super..o man tik super :wink:

BUTTON_TOPIC_LOCKED