Klajonės 2

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#21 Standartinė Alatar » 29 Lie 2004, 21:03

oi, sory sory uz tokia zioplybe :oops: tai juk Starlin studiju objekto saly sie gyvuneliai turi saugotis zmogu 8) bet pala,negi koriejieciai nevalgo(na juk ne visus turiu omeny) situ "gerybiu"?ar vaiksciojai po ju gatves,vietinius turgus,kur ne tik turistai lankosi?ar tai tikrai tik kinu virtuvei budinga..? :?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Laiqualasse » 30 Lie 2004, 11:32

Na, vabalų valgymo Korėjoj tikrai nepastebėjau. Nors, žinoma, kai kurios jūros 'gerybės' atrodo gana panašios į peraugusius vabalus :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#23 Standartinė Coranar » 30 Lie 2004, 14:37

O aš galvojau, kad vabalai valgomi.Ir uodai.Pati porą kartu esu ragavus delikatesą...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#24 Standartinė Alatar » 10 Rgp 2004, 22:30

kagi..
po jūsų kelionių iš kurių jūs turite,žinoma didesnių ir geresnių įspūdžių,beigi geresnių nuotraukų ar filmuotos medžiagos aš kukliai kukliai čia pristatau savo kelionę į oxfordą keliomis nuotraukelėmis(jei tik atsidarys vanas)
:oops:
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... ofrest.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... ndbaby.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... exeter.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v425/ ... oxford.jpg

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#25 Standartinė Aiquen » 11 Rgp 2004, 00:48

Ei ei ei, tik tiek nuotraukų? :shock: Ei, Alatarai, neskriausk mūsų, rodyk visas, kiek turi :) Ar tik tiek tefotkinai? :?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#26 Standartinė Alatar » 11 Rgp 2004, 08:10

tiek,kiek skenuota...neišėjusių(mano galva) ir netinkančių nuotraukų neskenavau.O tos kurios su Tolkienu nesusijusios(ir nežinia su kuo apskritai susijusios ) čia nedėtos :roll: na gal dar vieną įmesiu tik..vėliau..dabar vėl išvažiuoju 8) pas braliukus zirgas :p

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#27 Standartinė Elva » 11 Rgp 2004, 21:26

Mano mama kai buvo Oxforde irgi nusifotkino prie The Eagle & Child. Dar klause ar nenorėčiau Tolkieno kapelio nuotraukos :lol: na dabar turėsiu :)

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#28 Standartinė Alatar » 15 Rgp 2004, 21:37

Na va,grįžau iš braliukų krašto,ir turiu pasakyti kad bent jau Liepojojojojoje jie ten...nosį krapšto :roll: labai daug apleistų pastatų,gamyklų griuvėsių,netgi sovietinių reliktų..ką jau kalbėti apie mažą kaimuką kur gyvenome mes,studentai :shock: apšiurusi vietelė,ale turi savo šarmo..deja nutiko bėda-fotomuilinė visai išėjo iš rikiuotės,tad nuostabių(kokių tikėjausi) foto iš dar nuostabesnio ir tykesnio, dėl tyro smėliuko(nepainioti su orku Smeli 8) )nuostabaus peizažo ir jūros ošimo..(gal net kiek laukinio,palyginus su mūsiškiu..)nebus(nebent kas nors išeis su skaitmeninėm,nors tuo aš giliai abejoju,mat fotkinta buvo viršijant leistiną alkh. kiekį kraujyje :lol: )
mmm..vienintelis tolkienistinis akcentas:
seminare buvo toks vienas islandas...Viggo :!: taigi..iš jo veido išraiškos(kai aš išsižiojau norėdamas leptelėti apie vieną tokį galbūt jam girdėtą aktorių) greit supratau,jog Viggo apie Aragorną girdėjo daugybę kartų :D

kadangi čia pripliurpta jau nemažai nuo paskutiniojo apsilankymo,o praeitame puslapyje buvo Starly klausimėlis apie foto,tai trumpas raportas/reziume:daugiau neturiu any photo related with JRRT(išskyrus neišėjusią,kuri daryta "Eagle and baby" viduje)jei mokėčiau nuotraukas patalpinti,taip ir padaryčiau(su komentarais,negaila),bet kadangi su tokiais veiksmais nedraugauju,tad viską perleidžiu...kažkam.. :roll: )

o krepšinio,velnias,nemačiau,mat tuo metu buvau pasienyje,autobuse,kurį tingus pasienietis tikrino,matyt dėl rusų turistų(vat taui ir ES)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Elfhild » 19 Rgp 2004, 12:19

Kukliai pravėrusi duris, į Pliurpalų salelę įsėlina Elfhild.
Ačiū už šiltą sutikimą :) Tikrai gera namo grįžti, bet iš tikrųjų iš ten išvykti buvo sunku kaip niekad. Todėl jei kartais nusišnekėsiu ateinančiom savaitėm, nenustebkit - mano mintys klaidžioja kažkur kitam pasaulio kraštelyje :cry:
Tai va. Žiūriu, daug ką nuveikėt per vasarą - meetas buvo, žygis (aš prisipažinsiu irgi trumpam 3 dienų žygyje buvau, Danijos kalveles kopinėjau), o dabar emaile radau naujų antraščių kandidačių. Taigi laukia nemažai darbelio, bet kol kas noriu šiek tiek atsipūsti, todėl tegu ištikimoji Maja dar paeina mano pareigas iki rugsėjo. Man reikia susigaudyti, kaip čia kas vyksta.
O mano vasara... Net šimtas UT storumo knygų nesutalpintų viso, kas nutiko. Todėl gal net nepradėsiu. Tik pasakysiu, kad sutikau daugybę malonių ir protingų žmogelių iš viso viso pasaulio ir tie du mėnesiai buvo patys nuostabiausi mano gyvenime. šniurkšt :cry:

O dabar einu pasižvalgyti po forumą :) ojoj, kiek naujo :shock:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#30 Standartinė Aiquen » 19 Rgp 2004, 12:23

Biskiką vėluoju, ale...

SVEIKA SUGRĮŽUSI!

Paveikslėlis
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Indraja » 19 Rgp 2004, 12:30

Elfhild, ar galima tikėtis nuorodos į nuotraukas?
Ar su kitais stovyklautojais teko pabendrauti tolkiniškomis temomis?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Elfhild » 19 Rgp 2004, 12:35

Ačiū, Aiquen :)

Na, nuotraukų turiu ne mažiau kaip 500, gal net daugiau, bet jei yra paklausa, galiu išrinkti kokias 10 (sunku bus) ir įmesti į fotobucketą. Bet tai užims nemažai laiko, reikia dar man pačiai su ta daugybe vaizdinės informacijos susidoroti...
O tolkinistinėm temom... na, šiek tiek, keletą kartų, bet iš esmės turiu prisipažinti, kad ten atsiribojau ne vien nuo viso pasaulio, bet dar ir nuo Tolkino pasaulio :roll: :oops: Žinau, gėda, bet ne tai galvoj buvo....
Hrrrr

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#33 Standartinė gilthoniel » 19 Rgp 2004, 12:49

Sveika sugrįžus! Būtų labai įdomu pamatyti nors 10 nuotraukų ir išgirsti kokį nors trumputį pasakojimą, ką išvis ten veikėte :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Exon » 19 Rgp 2004, 14:05

VA HEY!!! :sm10:
Liudnoka, kad vasara į pabaigą eina, užtat džiugu, kad vėl sena chebra susirenka :)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Laiqualasse » 19 Rgp 2004, 14:15

Elfhild rašėCOLONNa, nuotraukų turiu ne mažiau kaip 500, gal net daugiau,
Iš asmeninės patirties žinau, kad 'gyvai' apie 700 nuotraukų galima papasakoti per valandą su trupučiu. Reikalui esant ir greičiau. Taigi, lauksim ataskaitos ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#36 Standartinė Coranar » 19 Rgp 2004, 15:33

Sveikinu!!!

Me precioussss...
Passsilgom...
Kaip gyvenai, ką veikei, kur info?
Paskutinį kartą redagavo 2 Coranar. Iš viso redaguota 19 kartus.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Maja » 19 Rgp 2004, 15:35

O, kaip smagu :D ir lūdna :( ... Smagu, kad Elfhild vėl su mumis, liūna - kad mano karjera truko taip trumpai... Gal aš čia truputį ir meluoju, bet žinia - valdžia tokiaaaa saldi...
Žodžiu, sveika sugrįžusi, mieloji :sm10:

O šeštadieninio susitikimo vieta ir laikas mane taip pat labai domina. Kaip ir tai, ar bus kur persirengti...
:)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Elfhild » 19 Rgp 2004, 16:34

Na, jei jau taip reikalaujat pasakojimo, tai pradžiai galit pažiūrinėt šitą:
http://www.risingsun.org (eikit į "Camps", o tada žr. "CRS Europe", kur aš ir buvau)
Tai ten toks maždaug aprašas. O jei kam daugiau įdomu, papasakosiu per ateinantį meetą :)

Kaip čia taip negerai išėjo, kad taip ir nepamačiau HP3. Išvykau dieną prieš premjerą, o parvykau dieną prieš rodymo pabaigą :? Teks palaukti, kol nuomykloj pasirodys, bet tada vis tiek ne tas pats, kaip kine žiūrėti...
Hrrrr

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#39 Standartinė woodberry » 19 Rgp 2004, 20:24

Sveika, sugrįžus, Elfhild :D
Tikėkimės stovyklos vadovai nepersistengė iš jūsų darydami lyderes...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Elfhild » 19 Rgp 2004, 23:02

Žinoma, kad persistengė. Dabar turėsit su manim problemų :twisted: Together, Pinky, we will take over the WORLD!
Beje, woodberry, iš tavo kurso net dvi merginos buvo CRS. jei su jom bendrauji, turbūt jau daug esi girdėjus?

Na gerai paspoksokit į keletą nuotraukėlių:
http://photobucket.com/albums/v400/hild/
Paskutinį kartą redagavo 1 Elfhild. Iš viso redaguota 29 kartus.
Hrrrr

BUTTON_TOPIC_LOCKED