Žyg žyg per Lietuvą 2005

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

Žyg žyg per Lietuvą 2005

#1 Standartinė woodberry » 01 Vas 2005, 20:31

Mielieji pernai žygiavusieji ir nežygiavusieji,
ką manot apie šią vasarą? Niekas dar neketinat kojų ir kitų galūnių laužytis? Nenugrūdot į sandėliukus ir garažiukus kuprinių ir palapinių?

Reikškitės, kas norit, kokių pasiūlymų turit, kada galit.

Jei bus pakankamai snukių, galima bus neblogai pasivaikščiot kokią savaitėlę (jei tiek kiek pernai, tai gali ir "tranzas po Europą" išeit :lol: )

Vartotojo avataras
King of nothing
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 05 Geg 2004, 22:48
MiestasCOLON Vilnius

#2 Standartinė King of nothing » 01 Vas 2005, 20:47

Aš esu pirmasis norintis snukis :) , kuris neturi pasiūlymų ir kuriam nesvarbus laikas.

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#3 Standartinė Lady of the Rings » 01 Vas 2005, 20:51

Aš visom keturiom už! 8) Bet šįkart siūlau ne pėsčiomis žygiuot, o pasiimti savo plieninius žirgus (dviračius) ir važiuoti pas brolius latvius arba pusbrolius estus :) Arba prie Viduržemio jūros. ~5000-6000 km, negi čia daug :lol:

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#4 Standartinė woodberry » 01 Vas 2005, 21:09

Na... mano dviratį ištiko žiauri lemtis.
Pėsčiom juk autentiškiau - daugiau pamatai :D
King of nothing - hrrr

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 01 Vas 2005, 21:36

Aš irgi už kelionę pėsčiomis. Jei ne pėsčiomis, tai nebent tikrais žirgais ;)
Taigi - esu labai už, tik manau, kad reikia kuo anksčiau susiderinti, kam kada tinkamas laikas - bent jau man pirma pusė vasaros bus užimta...
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Elfhild » 01 Vas 2005, 21:42

Aš susidomėjau. Man žygiai visada patinka, ir labai tikiuosi šį kartą dalyvauti.
Kada galėsiu, kol kas visai nežinau, nes dar net nepradėjau vasaros planuoti.
Aš už pėsčiom.
Apskritai nelabai galiu ką pasiūlyti - tiems, kurie pernai keliavo, geriau žinoti, o aš nelabai nusimanau. Būtų neblogai gražių Lietuvos kampelių pasižiūrėti.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Starlin » 01 Vas 2005, 21:49

Aš už Estiją arba Latviją (jau verbuoju atvažiuot į jubiliejų) 8) Bet tiks ir Lietuva. Ką manot apie kelionę po Lietuvos dvarus? Man asmeniškai norėtųsi po Vidurio Lietuvą pakeliauti, nes iš ten viena mano giminės atšaka kilusi. Arba aplink Kražius... Bet čia mano giminė, ne jūsų, taigi nebūtinai. Beje, man iki liepos pradžios sesija. Bandysiu ieškotis darbo lieos mėnesiui, o rugpjūtį norėčiau pasilikti visokioms kelionėms.

Tiesa, esu bailiukė, todėl keliaučiau tik tokiu atveju, jeigu sutiktumėt nakvoti pas žmones - na, į kokį padorų kiemą įsiprašyti ar bent jau ne tiesiai vidury miško. Bailiukė, juk sakiau :oops: Arba galim kas naktį sargybą statyti :twisted: Stot, kas eina :!:

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#8 Standartinė Lady of the Rings » 01 Vas 2005, 23:00

Jei pėsčiomis, tai pėsčiomis :wink: Kai dėl miegojimo pas žmones, tai kas ten žino pas ką galim pakliūti, be to ir miegoti miške linksmiau. Net ir įsigrūdus tarp voratinkliais apipintų eglių, kur žemė ne iš lygiausių, ane Aldarionai?. Gaivus oras, medžių ošimas, šliužai samanose... 8)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 01 Vas 2005, 23:03

Linksmiau tai linksmiau, bet tamsią naktį gūdžiam miške... :roll: Kai tokia krikrikriminnnogenninė situacija mūsų Mmmmarijos žemėj *bėga po lapais slėptis* Šliužai šliužais, nebijau nei vorų, nei šliužų. Šunų bijau. Ir žmonių piktų.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#10 Standartinė Alatar » 01 Vas 2005, 23:31

Lady of the Rings rašėCOLONAš visom keturiom už! 8) Bet šįkart siūlau ne pėsčiomis žygiuot, o pasiimti savo plieninius žirgus (dviračius) ir važiuoti pas brolius latvius arba pusbrolius estus :) Arba prie Viduržemio jūros. ~5000-6000 km, negi čia daug :lol:
paskutinis klausimas naiviausias :?
As asmeniskai dar nepalaidoju vilties keliaut po Lietuva,taciau keliones planuoti pradejau jau po naujako. Ko gero po Lietuva neiseitu su laiku(ypac,jei kelione zadama liepa ar rugpjuti (del birzelio daugiau galimybiu :!: ),mat didziaja dali vasaros pats keliausiu po Europa(hmm..kaipstik 2 zmoniu truksta :roll: bet kelione ne is pigiuju ir ne is trumpuju,tad rezervus jau reikia turet but sukaupus).

Pesciomis per Latvija ir Estija :shock: ..naaa..net ir su dviraciais suvalgytu nemazai laiko(juo labiau zinant karcia dviracio patirti :roll: )
tai nebent tikrais žirgais
cia tai fantastika..bet svajoti galima.As tai visom keturiom uz,uz combined kelione zirgais ir pesiomis.

Ką manot apie kelionę po Lietuvos dvarus? (...) po Vidurio Lietuvą pakeliauti
Sitas pasiulymas geriausias..Vidurio Lietuva,o kur konkreciau...? Velesnis pasiulymas yra Kraziai... :? As buciau linkes arciau Sventosios upes,Sventosios baseinas and beyond..zodziu grubiai tariant Aukstaitija..

Velgi,pazvelgus i praeitu metu zygio zygieviu zygeiviska patirti,galima padaryyti ivairiu isvadu. Visu pirma,tai nemalonus ir malonus atsitikimai kelyje. Galima fantastikai kelias dienas praleisti Dzukijoje arba sustikti Rivendele,taciau lygiai taip pat galima Ventes rage buti visai netoli negeru dalyku...Netiketumai,nesklandumai ir chaotiskas suplanavimas butu minuseliai.
Zygis pesciomis realiai imanomas pakankamai ribotame plote(tarkime regionuose),nes kitu atveju jau naudojamasi ivairiu transportu. Gerai kai yra didele dviraciu zygio grupe,o jei keli zygeiviai ir dviraciai nueina saibom?
Tam tikros daugam dabar ant zemelapio apibreztos teritorijos geras isnarsymas-dvarai,galbut netoli piliakalniu,tie patys Aldariono graziai nupasakoti vakarai prie lauzo ir istoriju pasakojimai ir pan. visa tai yra geris 8) O sliuzai ir pan. tai daugiau priedeliai/prieskoniai..
taciau viska aisku lemtu laikas... :?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Starlin » 02 Vas 2005, 12:31

Pirmam kurse darėm projektą, reikėjo suplanuoti kelionę dviračiais po Aukštaitijos nacionalinį parką. Galima ir ten eiti, prie Ladakalnio mane visada traukia...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Indraja » 02 Vas 2005, 12:34

Akhm, jei reikia kelionių po ANP - galiu suplanuoti bet kokias. Kojom, valtim, dviračiais. Svarbiausia - galiu apibūdinti daugumos stovyklaviečių "stilių" ir ne vieno užkampėlio atmosferą. Tik kainos painiojasi, bet netgi atsimenu vietas, kur inspekcija turėtų nieko nerasti :)

Tik dviračiams jis mažokas. Ir šiaip nedidelis - vieną dieną gana netiesiai nuėjau iš Ignalinos į Ladakalnį, o Ginučiuose išsiaiškinau, kad vakarinis autobusas atgal yra visai kitą dieną. Tai jau apytuščiu plentu parėjau pati.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#13 Standartinė Aiquen » 02 Vas 2005, 12:51

O aš ir vėl greičiausiai neisiu. )':
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Starlin » 02 Vas 2005, 13:04

Gaila, Aiq :(

Tai gal rimtai po ANP? Man visai patiktų. Juolab kad turim gerą informacijos šaltinį.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#15 Standartinė Alatar » 02 Vas 2005, 13:18

Time,Faramir,Time!!!? When we would reach that place?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 02 Vas 2005, 13:24

Man tinkamiausia rugpjūčio pati pradžia. Tikrai ne pabaiga. Ir geriau ne liepos mėnuo.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2005, 19:49

Maršrutas man asmeniškai nesvarbus, tačiau norėčiau, kad jis nesidubliuotų su pernykščiu (na, Raudondvarį aplankyt galim ;) Bet nors kitur ir smagu, ir gražu, bet labiau traukia dar nematytos vietos) :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#18 Standartinė woodberry » 02 Vas 2005, 21:06

Aš galiu beveik bet kada nuo birželio vidurio (išskyrus galimų larpų laiką).
Siūlau neužsibrėžti tokio didelio atstumo, kaip pernai, jau geriau apsiribot kokiais 50-70km per savaitę (ir visus pėščiomis :!: )
Maršrutui nesu labai išranki - svarbu, kad nebūtų labai monotonoškas.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2005, 21:17

Visom keturiom pritariu, kad Žygis turi būti Žygis, o ne tranzas per Lietuvą ;)
Man visai tiktų rugpjūčio pirma pusė. O antra - tikrai nelabai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#20 Standartinė Aldarion » 07 Vas 2005, 19:41

Šaunu, Wood, dėkui už šią ilgai lauktą giją :wink: Nudžiugau, perskaitęs pirmąsias žinutes - visi pernai žygiavę forumiečiai pasirengę naujiems išbandymams - fantastika! Vis bandžiau prisiruošti sukurpti tinklapiui tinkamą mūsų praeito žygio ataskaitą, tačiau... :oops: Na, tikriausiai ilgiau delsti būtų nelabai korektiška, tiesa?

Patirtis. Pernykštis "Žygis per Lietuvą" virto "Tranzu per Lietuvą" tik dėl vienos priežasties - per trumpą laiką norėjome pakartoti Brolijos Kelionę palei Lietuvos Anduiną 8) Nežinau, tikriausiai dėl to kaltas aš, tačiau, tiesą sakant, visai dėl to nesigailiu - pamačiau tikrai daug per palyginti tikrai trumpą laiką :p . Netikėtumų, įvairių nesklandumų neįmanoma išvengti net ir tobuliausiai, brangiausiai suorganizuotose kelionėje. Mes galime, nebent, pasistengti kuo geriau viską suplanuoti, o jau pačią Žygio klotį visgi reiktų pavesti aukštesnių jėgų valei. Iš patirties esu susidaręs tokį gana keistą asmeninį požiūrį: kai užsidedi kuprinę ir užtrenki namų duris, tau tereikia žygiuoti ir širdyje dainuoti - net didžiausios tave užklupsiančios "nelaimės" bus tik neišvengamos Žygio dalys, be kurių nebūtų ir tikro Žygio. Sunkumai grūdina, toks turėtų būtų požiūris... kalbu kaip koks adrenalino fanatikas :-k

Sutinku su teiginiu, kad kriminogeninė situacija Lietuvoje yra nepavydėtina, kad Lietuvos miškuose gali net peilį į paširdžius gaut nuo kokio kaimo marozo (visi tikriausiai pernykštėje spaudoje skaitėte dviejų vokiečių porelio tragedijas, kurios, nors ir nesibaigė mirtimis, tačiau paliko žmonės, geriems žmonėms, psichologines traumas visam gyvenimui :-s ). Tai žinodamas gali pradėt bijot ir kojas iš namų iškelt, bet ar tai išeitis? Gerai, dvi porelės buvo užpultos naktį miškuose, o kiek nebuvo užpultos? Tūkstantis, dešimtys tūkstančių. Kaimo sodybos - variantas, dažniausiai pasiteisinantis, suteikiantis patogumų (vanduo, tualetas), garantuojantis saugumą, tačiau kartu kai kam apkartinantis ir patį pagrindinį žygio teikiamą malonumą - galimybę pabūti laukinėje gamtoje tiek dieną tiek ir naktį. Aš siūlyčiau neatsisakyti galimybės pernakvoti "vidury miško", kaip neatmest ir galimybės praleisti naktį prie žmonių. Esu išbandęs budėjimą nakvynvietėse, tai įmanoma esant nemažiau kaip šešiems žmonėms - du budi, keturi miega, budėjimo trukmė apie 2 val. Jei pajėgsim, galėsim išbandyti.

Pritarčiau idėjai paklajoti po ANP bei Labnoro girią, tačiau be klajojimo dar reiktų prisigalvoti ir kokių nors konkrečių atrakcijų. Be knygų skaitymo, žygioraščio rašymo bei istorijų sekimo prie laužo, galėtume rimčiau apsvartyti bendro dainorėlio sudarymą, kokios nors istorijos suvaidinimą, "Išmok išgyventi Aukštaitijos gamtoje" arba "Pažink Aukštaitijos augalus" pažintinių žaidimų idėjas. Kas yra kelevęs, supranta, jog jėgų papildomai veiklai apart žygiavimo ir valgio ruošimo neleika daug, tačiau visgi kaip nors reiktų pasisitengti suderinti kultūrinę veiklą su fiziniu krūviu. Toks būtų mano ketinimas.

P.S. Praeitų metų priedėlis, 15 cm šliužas Nidos pušyno samanose buvo tikrai šiurpus, :shock:
P.S.S. Kaip vakar prisimenu Žygio ketvirtadienį - įsimintiniausia ir šauniausia žygio diena [-o< .
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY