Bastūnų žygiai dviem ratais

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232
UžsiregistravoCOLON 15 Lie 2008, 23:11

Bastūnų žygiai dviem ratais

#1 Standartinė Nibenon » 03 Lie 2012, 18:37

[Povilo prašymu iškėliau iš bendros žygių gijos. ~Laiqualasse]

Kažkada per tolkinėjimus buvo pusiau pritariančių balsų pasigirdę, taigi ar būtų norinčių pasidaryt pusdienio pasiblūdinėjimą apie Vilnių dviračiais. Maršrutui siūlyčiau Kernavę, nes tikrai žinau kad iki jos geras kelias su ne per daug mašinų. Be to pakeliui jei būtų noro yra vertų užsukti vietų (pilkapynai, ažuolynai ir .t.t prie Dūkšto). Data derinsim jei atsiras norinčių :)

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

Re: Bastūnų gildijos žygiai: čiupk batus ir prisijunk

#2 Standartinė Nimrodel » 03 Lie 2012, 18:47

Būtų.
helou

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Laiqualasse » 03 Lie 2012, 20:00

Dviratį kas nors paskolintų? Taip, aš esu toks keistuolis be dviračio.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#4 Standartinė le_golas » 03 Lie 2012, 20:23

Dviračiais (beje, kaip ir BAIDARĖM!) būtų kada įdomu ir pilnavertį žygį pasidaryt. Per savaitgalį nemažai km galėtumėm įveikti ir daug pamatyti. :) Tik, žinoma, reikėtų pasirinkti mažiau paplenčių važiavimui... Anyway, padoraus dviračio ir aš neturiu. :D
What have I got in my pocket?

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232

#5 Standartinė Nibenon » 03 Lie 2012, 23:03

Nu apie pilnavertį žygį dviračiais aš jau nustojau svajot, nes jis toks dar mistiškesnis nei tolkinistų plaukimas baidarėmis. Bet kad būtų faina tai tikrai nesiginčiju (kad ir ta panemunė, kur karts nuo karto kaip variantas žygiui pasiūloma, bet visad atmetama nes ten tik laukai ir kelias). Plentas dviračiu važiuojant nera toks jau baubas. Aišku jei ne magistralė o toks kuriuo per valandą 5 automobiliai pravažiuoja. Tokiu dažnai net maloniau važiuot, negu kokiu kad ir miško šunkeliu kuriuo važiuojant pasižvalgymui laiko nelabai pakanka, nes reikia tik žiūrėt kad į kokią duobę neįvažiuot.
Dėl dviračio paskolinimo tai nebent prieš tai pasirašysi ir notaras patvirtins dokumentą kad aš už tavo gyvybę neatsakau, nes stabdžiai mano seno ir pernai beveik neveikė, o po to jis dar žiemą garaže pašalo. Ir šiaip jis mažiukas, tai miško keliukais dar nieko, bet ilgesnį atstumą jau užknisa mint.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#6 Standartinė Aredhel » 04 Lie 2012, 08:36

Jei liepos pabaigos ar rugpjūčio kurį savaitgalį ir atsiras atliekamas dviratis - su malonumu važiuočiau. Taip taip, keliu daug salygų, esmi čia svarbiausia 8-[
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#7 Standartinė Aldarion » 07 Lie 2012, 15:27

Nibenon rašėCOLONNu apie pilnavertį žygį dviračiais aš jau nustojau svajot, nes jis toks dar mistiškesnis nei tolkinistų plaukimas baidarėmis.
So true! :lol: Bet vistiek, būkim optimistai, gal kada nors mums vistiek pavyks tai padaryti. Panemunė tiktų puikiausiai, esu ja dviračiais iki Klaipėdos važiavęs, galėtume tuomet žygį baigti netgi Nidoje, būtų nerealu [-o< . Ok, bet pradžiai, pasirašau po vienadienio pasivažinėjimo idėja :) Man geriau būtų po liepos 15 dienos. Galim, tarkim, liepos 22 d. sekmadienį, jei Laiqua jau bus grįžęs ir Aredhel galės, ir dviračius jie abu turės. Pačiam dar reiks dviratį susitvarkyti, jau gal kokius 5 metus nesu juo važiavęs... Jei ne, tai tiktų ir liepos 28-29 dienos.

Bet jei ir toliau tokie tropiniai karščiai kankins, siūlyčiau gal pagalvoti apie važiavimą iki Trakų ežeryno, būtų galima smagiai pamirkti vandeny ;). Galima būtų pro Grigiškes važiuoti palei Nerį (kaip kažkada bastūnai (Starlin, Sielgaudys, Laiqua ir aš) žygiavo link Kernavės) iki Lazdėnų, o tada tiesiai arba lankais iki Traku ir atgal į Vilnių pro Kariotiškes bei gi tas pačias Grigiškes (kaip žygiavom (Laiqua, Exo, Elanor ir aš) iki Trakų). Atstumas būtų apie 65 km (grįžtant iš Trakų traukiniu, būtų tik apie 40 km). Arba galima į Trakus važiuoti ir pro Kernavę, grįžtant iš Trakų jau traukiniu (susidarytų apie 72 km). Ką manot, ne per daug? Dviračiais, be sunkios mantos, tai 5 valandų pasivažinėjimas be sustojimų, pilnos dienos su viskuo.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232

#8 Standartinė Nibenon » 12 Lie 2012, 18:10

Gal gali tiksliau apie tuos maršrutus , nes kiek maps.lt žiūrėjau tai pro Grigiškes tai arba magistralė arba miškas. Pro Kernave tai taip suprantu tuo tiltu per Nerį kur prie Dukštų nusukimas? Atstumai tai bent man dideli neatrodo, nebent ten labai žvyrkeliai, grindiniai ir pan.
Dėl datos tai man pakolkas tie abu savaitgaliai tinka, kad tik važiuojančių būtų.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#9 Standartinė Aldarion » 14 Lie 2012, 18:57

Gerai, tai tada dviračiais siūlau važiuoti liepos 21 dieną, šeštadienį (sekmadienį turėčiau išvažiuoti iš Vilniaus bent kokią 17.30, nes būtinai turėsiu būti Kaune 19.30). Kur renkamės? Prie gėlių rato žiedo? Kada? 10.00? Dabar nelabai turiu laiko pažymėti tuos maršrutus žemėlapyje, bet jei taip grubiai, tai iš Grigiškių važiuojant tiesiai į Trakus, tą galima padaryti keliuku, esančiu pietinėje magistralės pusėje (prasidedančiu pačiose Grikiškėse), vėliau išeinančiu į normalius žvyrkelius, o jei dar norėtume padaryti lanką palei Nerį, šiaurinėje magistralės pusėje esančių Grigiškių pačioje pabaigoje taip pat prasideda kažkoks akmenimis grįstas kelias, nuo kurio paskui galima nusukti link Neries, ir pavažiavus palei ją, kirsti autostradą arba tuo jau rimtu asfaltu, ateinančiu nuo Dūkštų, arba arčiau esančiu viaduku ties Lazdėnais (ortofoto jis labai gerai matosi). Aš tai labiausiai gal būčiau už pavažiavimą nuo Grigiškių palei Nerį, autostrados kirtimu ties Lazdėnais (važiuotume mažiau intensysniu keliu) ir važiuoti iki Traku, iš kurių, dar likus jėgų galėtume grįžti dviračiais, o nelikus - traukiniu. Bet galim važiuoti ir pro Kernavę, ten irgi gražu. Realiai galėsim visai tai nuspręsti ir vietoje :). Taigi, kas tikrai nori pasivažinėti?

Pasirašau ir po pasivaikščiojimu. Tik dar nelabai susižiūrėjau, kuris iš QT mes esam. Jei QT1, tai gerai, nes sekmadienį žaistume su Argentina tik 23.15 (?), bet jei QT2, tai su Tunisu 10.00 (?). Gal kas jau žinot tikslius tų burtų traukimo rezultatus? Vienu, žodžiu, jei esam QT2, tai gal tada galėtume į žygį išeiti 27 dieną (dzin tas Olimpiados atidarymas :lol:)?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232

#10 Standartinė Nibenon » 15 Lie 2012, 15:44

Aldarion rašėCOLON Kur renkamės? Prie gėlių rato žiedo? Kada? 10.00?
O kur toks žiedas yra? Pirmą kart apie tokį girdžiu...
Per tolkinėjimus buvo vienbalsiai nutarta, kad šeštadieniais 10.00 yra gerokai per anksti bet kam išskyrus miegą, taip kad siūlau nukelt bent iki kokios 12-tos.

Pėsčiom pablūdyt tikriausiai irgi pasirašysiu.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#11 Standartinė Aldarion » 17 Lie 2012, 02:51

Nežinau iš kur aš ištraukiau tą gėlių ratą... :lol: Pasižiūrėjus į eismo schemą, galiu patikslinti, jog turėjau galvoje žiedą prie Gerosios vilties stotelės. Bet, geriau pagalvojus, gal susitikimo vietą tegu pasiūlo vilniečiai, 12.00 galėčiau būti bet kur :)

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232

#12 Standartinė Nibenon » 17 Lie 2012, 13:06

Nu jo, tokio savanorių žiedo pavadinimo dar negirdėjau :D Bet susitikimui vieta gera.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#13 Standartinė Aldarion » 20 Lie 2012, 20:01

Grįžau iš prasto ryšio kaimo zonos - darbuojamės dabar Meškučiuose mėgindami juos padaryti kiek komfortabilesne poilsio sodyba! :lol: Tai ką gi, ryt su dviračiais renkamės 12.00 Gerosios vilties stotelėje (toje pusėje, kurioje yra ir Vingio kino teatras)? Man tinka bet koks žmonių skaičius, tik vienam gal jau truputį liūdna būtų minti... Tad gal dar pasisakyt visi, kurie maždaug planuojat būti ;). Lietaus daug neturėtų būti, bet saulės taip pat - gal ir visai nieko oras pasivažinėjimui.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Laiqualasse » 22 Lie 2012, 14:19

Na ir kaip pasivažinėjote? Papasakotumėte ką nors, ar ką? :)

Dėl kito savaitgalio - aš taip neapsižiūrėjęs pasiūliau, sugebėjęs pamiršti kitus planus, kurie šeštadienio dieną man padarys nežygiuotiną (situacija dar gali netyčia pasikeisti, bet turbūt kad ne). Bet gal kas nors pasirašytų pusiau naktiniam žygiui? Nuvažiuojam į Pirčiupius šeštadienį 18:40-19:20 autobusu, pasibastom iki nakties, pernakvojam miške, o sekmadienį nueinam iki Stasylų, iš kur 18:00 važiuojame traukiniu į Vilnių?

Žinau, kad siūlau avantiūrą, bet juk apie naktinį žygį seniai sklando idėjos? :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232

#15 Standartinė Nibenon » 24 Lie 2012, 14:32

Dviratinėjimas kaip bebūtų keista įvyko, nors ir minimaliu dalyvių skaičium (be manęs ir Aldo daugiau pasirašiusių neatsirado). Ir netgi visai gerai gavosi. Paklaidžiojom miškuose ir tarp sodų palei Nerį, po to jau normalesniais keliais nulėkėm iki Trakų, apsukom dvarą, pilį, maximą ir išsiskyrėm Lentvaryje. Nuvažiavom apie 85 km. Pakeliui pasitaikė netgi įdėjiškas momentas. Beklaidžiojant palei Nerį atsitiktinai aptikom tiesųjį kelią ir nuvažiavom iki Valinoro. Gaila tik kad iki šių laikų iš jo tik Valų kaimas belikęs. Matomai per tiek laiko net ir elfams gėlytėms šypsotis nusibodo ir jie kažkur išblūdijo.
Nuotraukų nebus, jei norėjot pamatyt reikėjo patiems važiuot :)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

Re: Bastūnų žygiai dviem ratais

#16 Standartinė Aldarion » 25 Lie 2012, 12:59

Dėkui Nibenon ir Laiqualasse už naują giją! :)

Pasivažinėjimas buvo tikrai nerealus, ypač antroji jo dalis, kai šiek tiek išsigiedrijus įvažiavom į įspūdingo kraštovaizdžio Trakų istorinį nacionalinį parką: nerealu riedėti apsuptam vien tik žydinčių pievų ir kalvų, miškais apaugusių ežeriukų, apsilankyti šviežiai atrestauruotame Užutrakio dvare, jo parke, ir kas be ko - Pilyje... [-o< Palei Nerį taip pat buvo smagu važiuoti, niekad taip prie jos už Vilniaus nebuvau nusileidęs, tad patiko, ypač tą padarius Valų kaime :). Pagaliau galėjau prisiminti, ką reiškia keliauti dviračiais ir šio keliavimo būdo privalumus: jokio stiklo tarp tavęs ir pravažiuojamos aplinkos, greitis, jokių nutrintų kojų ar pečių. Tiesa, kitam kartui būtinai reiks pasikeisti sėdynę, ta, kuria važiavau buvo išties labai jau neergonimiška :lol:. Šiaip reiktų visą dviratį pasikeisti, bet taip greit gal neišeis.

O šiaip, žemai lenkiuosi prieš Nibenon užsigrūdinimą minti dviratį - you are the Lord of It! Net neįsivaizdavau, kad paprastiems civiliams įmanoma per 9 valandas numinti 150 km, man ir šie 85 km jau buvo gana daug (išlipęs iš traukinio 4 km iki namų myniau gal 20 minučių :lol:). Vienu žodžiu, dėkui už pasiūlytą ir įgyvendintą idėją, lauksiu daugiau!

BUTTON_POST_REPLY