Žygių sezono uždarymas

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#61 Standartinė Aredhel » 27 Rgs 2009, 19:49

Na ir kaip žygis? Ar gyvi dar kas? ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#62 Standartinė Indraja » 28 Rgs 2009, 01:57

Gyvi gyvi! Labai visiems ačiū! (Hm... Atrodo, aš pirmąkart gyvenime ėjau į žygį pėsčiomis su visais daiktais nuosvai nakvynei ant nugaros!).

Aldarionas mane rado Margionių kapinėse, buvome nuvežti į Randamonis ir ten susitikome su ėjusiais iš Druskininkų. Paklaidžiojome beieškodami Šunupio ir visgi jį radome, beieškodami Viršurodukio pataikėme tiesiai į Dubininką (į kurį būtume ėję iš V-R), nakvojome Puvočiuose. Stovyklavietėje - minios triukšmingų baidarininkų, bet mokesčio niekas nesurinko. Sekmadienį ėjom į Marcinkonis. Oras idealus, bruknių mažai, bet skanios, draugija gera, bet ėjimo stilius "bėgti-sėsti" man sunkokas, o ir būti su mišku kompanijoje daug sudėtingiau. Dėkui, kad kentėjote ilgus pasakojimus apie VŽ "Miestelis"! (Neskaitantiems forumo - nuoroda į puslapį su keliomis veikėjų nuotraukomis ir pavardėmis). Dabar žinosiu, kad palapinę visgi panešu, ir į tas vietas būtinai dar ateisiu.

Mano kreivos nuotraukos - www.mediafire.com , laurie (dot) lassi (at) gmail (dot) com.

P.S. O ar bus galima vieną kitą jūsų nuotrauką su gamtos ir kaimų vaizdais pasiskolinti (autorystę nurodysiu, bent jau pagal fotoaparatą...) pasakojimui tinklaraštyje? Mano ne visai reprezentatyvios.
P.P.S. Mano nuotraukos yra: 0390 - Margionys, 0391-4 - pakeliui nuo Šunupio į Dubininką, 0395-7 - Dubininkas, 0399-0421 - Puvočiai, 0422-0430 - pakeliui į Marcinkonis, toliau - Marcinkonys. Upė - visur Grūda.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#63 Standartinė le_golas » 28 Rgs 2009, 23:49

Na, ačiū už žygį. Buvo linksma, vietos gražios, oras geras. Mano miegmaišis su komforto temperatūra minus penkiais mane gerokai pašildė, bet naudojamas užsiklojimui, o ne įlindimui į jį, antrą naktį labai gerai suėjo. :D

Su nuotraukom tai tvarkingai: fotikas Mortos, praktiškai visas nuotraukas darė Aldas, o jums į interneto platybes įkeliu aš. :P Foto ten pat, kur ir Indraja įkėlė, Laiquos mediafire'yje. Prisijungimas prie jo - Indrajos žinutėje. Mano folderis: "Dzukvudas 2009.09.25-27.rar".
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#64 Standartinė Morta » 28 Rgs 2009, 23:55

Dar ir kaip gyva aš :)
Super žygis, gamta nuostabi tiesiog! O kompanija tai išvis ;)
Ačiū visiems už puikų laiką!
Tikrai verta buvo po bemiegės nakties trenktis penkias valandas autikais, tam kad pažygiuot ir taip pat nemiegot iki paryčių :D

Hm, gerai čia su fotiku taip išėjo, bendro naudojimo :P

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#65 Standartinė Indraja » 29 Rgs 2009, 00:05

Dėkui už nuotraukas (patraukiau jūsų failą-archyvą į šio žygio katalogą).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#66 Standartinė Gedeonas » 29 Rgs 2009, 01:01

Beskaitant kas čia rašoma "trinktelėjo"pakaušin mintis, kad pas mane buvo Panevėžio krašto žemėlapiukas su lankytinom vietom. Gal būtu "kabliukas" kitų metų kelionėms?
Aišku reiktu "perraust" darbo archyvą, bet jei ką domintų galėčiau paieškot.
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#67 Standartinė Exo » 29 Rgs 2009, 08:57

Eh kaip aš Jums pavydžiu.... :) Pažiūrėjus į nuotraukas apimė geras pavydas... mintimis keliavau su Jumis :)

BUTTON_POST_REPLY