Šeštasis Didysis Vasaros Žygis

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#101 Standartinė Laiqualasse » 20 Rgp 2009, 23:54

Na va, grįžau ir aš į ryšio zoną. Žyginės nuotaikos labai standartinės - paties Žygio metu pilna priekaištų, tiek dėl nesireguliuojančios karšto vandens srovės duše, tiek dėl lėto aptarnavimo kavinėje ir t.t.; po Žygio nuotaika puiki, norisi dar.

Kaip Metraštininkas pastebiu: Žygis buvo ilgiausias tiek laiko (7 ėjimo dienos + 1 poilsio + po 1 nuvykimo ir grįžimo), tiek atstumo (~140 km) prasme. Pagal dalyvių skaičių (pradėjo 6, vėliau prisijungė dar 3) tai buvo antras gausiausias Žygis - gausesnis buvo tik antrasis (Aukštaitijos nac. parke), kur žygiavo 10.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#102 Standartinė Gedeonas » 21 Rgp 2009, 14:25

O kur Aredhel fotukės? Baisiai knieti pažiūrėt :).

O mūsų trejetukas (abu Šyro gyventojai + Košmaraitė) padarė nediduką žygį po žygio :). Atsisveikinę su Laiqualasse ir Aredhel nuo Klaipėdos teatro paklajodami nupėdino skersai visą miestą link aerodromo pasiimt mašiniuko. Taigi dar + 10 km :).

Pakeliui ne kartą skambėjo: Ooo Šyro laaauukai!. Arba: Viskas bus geraai, AKROPOLIS!
Nedraugiškų praeivių nesutikome, tiesa tranzuotojai gana nepatikliai į mus žiūrėjo. Turbūt manė, kad konkurentai būsim :).
Tiesa, kiek nepatogu buvo per paskutinį žiedą bei už jo esančius kalnus pėdint. Visgi mašinų daug, teko eit gretą jų nes kitoje pusėje labai jau nedraugiškas skardis žiojėjo. Bet galiausiai lengvai pakeiksnoję burzgiančias mašinas ir ne visai minkštą asfaltą pasiekėme tikslą :).
Tikrai nepakartojamas jausmas. Kaip mat pasimiršta kas ten kur skaudėjo ir vos ne džigą aplink mašiną šokt norisi :).

Tiesa, kaip kitiems važiavusiems po visko autobusu su kojomis? Męs kol parvažiavom tai pėdos tiesiog vienoje padėtyje užsifiksavo :). Nors išlipus ir kiek paėjus kaip mat atgaudavo lankstumą.

Bet kelionės pamokos veltui nenuėjo. Važiuojant dieną, akys pačios pakelėse dairėsi bitkrėslių ir pelynų, o naktį sekiojo kur švyti šiaurinė žvaigždė :).

Malonu ir tai, kad net ir labai sėslų gyvenimą mėgstantys Šyro gyventojai sugebėjo eit kartu su visa grupe ir nueit tiek, kiek ir visi. Nors abiems pradžioje tas atrodė sunkiai įveikiama :).
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#103 Standartinė le_golas » 23 Rgp 2009, 22:38

Ingrida, duok tu Laiquai tą fotiką, nes pati tikrai neįkelsi nuotraukų. :D
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#104 Standartinė Aldarion » 03 Rgs 2009, 10:46

Keletas nuotraukų ir Žygio alternatyvaus maršruto Neringos juosta: http://dl.getdropbox.com/u/1849568/VI%2 ... eringa.rar . 2009 08 15 124 nuotraukoje pavyko užfiksuoti už medžio pasislėpusią stirną (dvi pro mus palengva prapėdino, nes matyt net nepastebėjo įsibrovėlių :) ). Ji nesimato labai aiškiai, bet gal iššifruosit lygindami centro kairėje pusėje esančios proskynėlės medžių foną su 2009 08 15 125 nuotraukos fonu be stirnos. Taip pat tą patį vakarą matėme kažkokių dviejų super stilingų paukščių šokį ore beveik tiesiai virš mūsų kokių 3 m aukštyje :p Grįžtant autobusu į Klaipėdą, pakelėje išvydome tai, ko visas tris žygio dienas pakankamai bijojome - tikrą didžiulį baisų briedį :lol:, ramiai sau rupšnojantį pakelės žolę (apspistą keliautojų mašinų). Įdomu, ką toks padaras darytų, naktį aptikęs palapinę, pilną maisto ir ... žygeivių?.

2009 08 15 212-2009 08 15 224 nuotraukos darytos iš priešgaisrinio bokštelio (sugebėjau įlipti į kokių 20-ies metrų aukštį, iki pat viršaus pabijojau...), esančio prie kažkokios karinės bazės, šiauriau Juodkrantės. 2009 08 16 310 - 2009 08 16 315 nuotraukos darytos nuo Senosios Smuklės kalno, bet mobilus jau buvo kartą išsikrovęs, tai tik tuos šešis vaizdus ir tespėjau užfiksuoti antru įjungimu. Nuo pačios viršulkanės atsivėrė dar fantastiškesnis vaizdas - jei kada būsit Neringoj, tikrai verta aplankyti - jis už kokių 2 km nuo Preilos Nidos link. Ta proskyna 2009 08 16 311 nuotraukoje baigiasi dviračiu taku, einančiu palei Kuršių marias.

Paskutinėse keturiose nuotraukose - saulydis virš Kuršių Neringos, stebėtas nuo Ventės rago. Kairėje 2009 08 16 316 nuotraukos pusėje matomas didžiausias Neringos gubrys ir yra Senosios Smuklės kalnas :)

Šiaip smagu kad baigėt Žygį ne Klaipėdoje ir dar spėjot pažygiuoti miškingesnėmis vietovėmis ties Kretinga. Kita vertus, dėl nuostatos, jog 10 artimiausių metų nebežygiuosit tomis vietovėmis dėl skurdžios gamtos, mano manymu, yra jūsų pačių klaidingų sprendimų pasirenkant maršrutą pasekmė. Suprantu, jog galbūt bijojot pajūryje nerasti tinkamų nakvynės vietų, bet būtent dėl to ir praradot galimybę pažygiuoti čia pat pašonėje ošiant Jūrai ir pušims aplinkui. Jei tokio poreikio net nebuvo, tada viskas tvarkoje. Man tik gaila, kad sužinojęs jūsų maršrutą nebegalėjau prie jūsų prisijungti, nes man šitas poreikis praiktiškai tapo gyvybiškai svarbiu :).
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#105 Standartinė Laurien » 03 Rgs 2009, 13:50

Ech, gaila gaila, tikrai norėjau žygiuoti...

O lietaus ar buvo?

Nes aš be jokių žygių tą savaitę dukart perlijau iki siūlo galo...
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#106 Standartinė Laiqualasse » 03 Rgs 2009, 16:02

Lietaus buvo šiek tiek, permirkti sugebėjom, bet nieko baisaus :)

Dėl pajūrio ir žygiavimo tenai - Nerijoje pažygiuoti galima savaitgalį, bet ne visą savaitę. O šiaip ten gražių vietų žygiavimui yra mažai, taigi dėl to ir nesinori belstis į kitą Lietuvos galą dėl ilgo asfaltinio masažo kojoms ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#107 Standartinė Aldarion » 03 Rgs 2009, 16:03

Aš tik tris paskutines dienas žygiavau, tai lietus tik naktimis nulynodavo, šiaip oras tobulas buvo. Bet jei paskaitysi Žygioraštį, suprasi, jog nuo antradienio iki ketvirtadienio žygiavę žygeiviai pakankamai prisimaudė po atviru dangumi...

Taisa: Mielai būčiau Nerijoje žygiavęs ir visą savaitę, nes nueiti joje 10 km pagal įspūdžių kiekį prilygsta nupėdinties 20-čiai km Labanore ar Dzūkvude. Na, neadvokatausiu, žymynine pajūrio dalimi esu tik dviračiu keliavęs :).
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY