Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 14 Lap 2018, 01:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 622 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 12:06 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Perskelta iš senosios gijos.
~~~

Dėkui visiems už nuotraukas, nemažai čia jų susikaupė šitam žygyje. :)

Hm, taigi... Liko dvi savaitės, galima viešai (t.y. ne bastūnų gildijos kategorijoje) pamąstyti apie naują žygį. Per Šilutės žygį buvo išvystyta idėja pasinaudoti penkiomis laisvomis gegužės dienomis (1-5d) ir pažygiuoti Dzūkijoje. Labai abstraktus maršrutas būtų toks: Varėna - Aldo sodyba (Meškučių kaime). Buvo siūlyta žygiuoti tris dienas (Varėna - kažkokia stovyklavietė kažkur pusiaukelėje - Aldo sodyba), bet dabar reikia nutarti kelis dalykus. Pirmiausia, kuriomis būtent dienomis. Mano manymu geriausiai tiktų 2-4d, bet svariausias čia Aldo žodis, nes juk iki jo sodybos žygiuojame (Aldai, netylėk :D ). Taip pat, kas nors, nestokojantis kompetencijos šioje srityje, gal galėtų sudaryti tikslesnį maršrutą? Aš su tokiais dalykais neprasidedu... :) Ir dar, ar išvis bus žmonių, norinčių žygiuoti? Be manęs su Aldu susidomėjimą dar rodė Morta, Aredhel tada Šilutėje lyg ir minėjo, kad eis, jei kažkas vyks. Žodžiu, šnekėkit, bo šiandien pamačiau, kad jau už dviejų savaičių tas ilgasis savaitgalis... Ne tiek ir daug. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 14:04 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Taip, jau reikia kalbėti viešai... le_golo iniciatyva labai sveikintina :D
Aš ketinu keliauti, galiu padėti sugalvoti maršrutą. Man patogiausia būtų 1-3 dienos, tada galėčiau važiuoti iš Vilniaus, kitaip nelabai gaunasi :( Taigi, Aldai, tark lemiamą žodį, kaip geriausia tau :) Morta, tu taip pat netylėk ;)
P.S. Pora maršrutų pasiūlysiu kelių dienų bėgyje.

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 15:10 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Na, man nelabai tinka 1d. Būtų geriausia Gegužės 2d. pradėti, kaip kad Le_golas siųlė.
O tau, Aredhel, niekaip neišeitų 2d.? Na jei nesigauna tau, tai tuomet žygiuokit pirmą dieną, o aš jau žiūrėsiu, ar pavyks man išsisukt iš padėties..
Nes jau ir tai, jei 2d. pradėtumėm, aš gaučiau vidury nakties pabėgti.. Na nesvarbu, čia mano problemos :) Darykit, kaip jumi patogiau ;)
Taip, Aldai, tark žodį :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 17:08 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Aš turbūt būsiu vienintelis, kuriam visiškai nesvarbu. 2-4d man geriausias variantas tik dėl vienintelio dalyko: turėčiau dieną pamiegojimui prieš žygį ir dieną pamiegojimui po. :D Kitaip sakant, man tinka viskas, kas tinka kitiems.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 17:51 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Miestas: kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu
//me visaip demonstruoja susidomėjimą, nes matyt nepakankamai aiškiai būdamas Šilutėj demonstravo...

Neatsisakyčiau ir aš prisijungti. Patogiausia man būtų 1-3, bet galiu ir kitom, tiesiog gal maloniau būtų turėt dvi iš eilės laisvas dienas per ilgesnį poilsio tarpą.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008, 13:10 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Atleiskit, kad ilgai nieko neatrašiau - man kaip tik dabar medelių sodinimo bumas :lol:

Na, tą savaitgalį aš manau jau būsiu apylaisvis, tad geriausia datą būtų pasirinkti taip, kad galėtų žygiuoti kuo daugiau žmonių :) Tikrai visi galėtų žygiuoti penktadienį, tad preliminariai galime tą dieną ir pradėti. Jei kas keičiasi, iš karto rašom čia, bent man tikrai nebūtų didelio skirtumo žygį pradėti ketvirtadienį ar net šeštadienį. Sodyboje, jei bus poreikis, galėsime pasivaiksčioti ir aptarti olos statybų vietą (kai namuose susitvarkysiu internetą, įdėsiu kelias galimos naujos vietos nuotraukas). Žygio metu, kadangi žygiuos du nauji mūsų nariai, senieji galėsim jiems pamėginti papasakoti keletą Viduržemės istorijos fragmentų :lol:.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008, 17:22 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Žinoma dar ankstoka, bet būtų įdomu sužinoti, kas iš kur kada keliauja į Varėną(kaip supratau, tai ten pradinis žygio taškas).
Kada vilniečiai pasijudina iš stoties, kas dar iš kur vyksta?
Iš kur, Aldarion, vyksi tu? Iš Vilniaus ar iš Kauno? Ar dar kaip nors?
Kada maždaug reiktų būt Varėnoj?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008, 19:10 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Vis dėl to teisingai jūs sakot, geriau būtų pradėti ketvirtadienį. Kaip dėl tikslesnio žygio maršruto? Aredhel, žadėjai kažką pasiūlyt. :P

Hmm... Radau kažkokį tvarkaraštį, bet ten visi "galioja nuo 2008-05-25", tai kaip man surast tų, kurie važiuoja iki tos datos? :D Arba ieškot nemoku...

EDIT: Kažkoks š vyksta man su url kodu... :/ Žodžiu, tą tvarkaraštį ėmiau iš čia: http://www.litrail.lt/wps/portal

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008, 21:59 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Teip, teip, žadėjau. Gaila tik, kad savo gerąjį Dzūkvudo žemėlapį palikau Alytuj, ten visos stovyklavietės ir beveik visi miško keliukai sužymėti... O dabar spaudžiam ką galim iš maps.lt
So... kaip supratau ketinam vieną naktį nakvoti laukuose/miškuose, kitą Aldo sodyboje? Siūlyčiau eiti pro Senąją Varėną, sukti link Smalninkų, perėjus Varėnę sukti miško keliukan ir eiti į šiaurės rytus tarp Glūko ir Varėnio ežeriukų. Jei ten nepavyktų pereiti, Glūko ežeriuką galima nesunkiai apeiti. Tose apylinkėse būtų galima ir pernakvoti, turėtų būti stovyklavietė/čių. Ryte galima toliau traukti miško keliuku link Vaizgirdonių, praėjus juos bei plentą keliauti pro Pabezninkų ežeriuką, Sarapiniškes, Pamušius.
Galima dar nuo Glūko ežero šiek tiek paėjus miško keliuku sukti į šiaurės vakarus ir eiti tiesiog mišku (tokiu atveju reiktų patvaresnės avalynės, paprasti kedai netrukus sušlaptų, nebent atėjus sodybon būtų karšta krosnis ir per naktį būtų galima išsidžiovinti). Plius kelyje painiojasi kažkoks upeliukas, bet bastūnams tai neturėtų būti kliūtis ;) Eidami mišku keliautume šiaurės, šiaurės vakarų kryptimi ir taikytume tiesiog į plentą, jį pasiekus galima paeiti į pietvakarius, ir pasukus į žvirkelį be išsukimų keliauti į Meškučius, arba paėjus į šiaurės rytus keliauti pro Sarapiniškes ir Pamušius (tuos kur labiau į šiaurę, nes Pamušiai ten yra dveji, arba jau labai didelis tas kaimas ;) ).

Pirmai dienai būtų apie 10 km, antrai 15-17 km.

Prašome kritikuoti ir siūlyti kitus variantus :)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 15:53 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Aš dėl maršruto pretenzijų jokių neturiu :)

O vat dėl datos.. Tikrai niekaip negalima būt pradėt penktadienį?
Nes aš nežinau ar sugebėsiu pasprukt Gegužės 1d.. Žinau, ne jūsų problemos.
Jei tikrai būtinai ketvirtadienį, tai tuomet visgi kaip nors gal atvyksiu ir surizikuosiu susipykt su keletu asmenų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 16:37 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Geriausia būtų, jei visi pasakytų, kurios dienos labiausiai tinka... Man 1d tinka labiau, bet ne labai. Turiu omeny, kad tikrai nieko baisaus pradėti ir antrą. ;)

O Ingridos maršrutą dar per žemėlapį patyrinėsiu, dabar laiko nėra... Bet jau žinau, kad man tiks. Man svarbiausia eiti, per daug į maršrutą nesigilinu ir jo nesureikšminu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 19:09 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Man svarbiausia eiti, per daug į maršrutą nesigilinu ir jo nesureikšminu.

Vat kur bastūno dvasia... :D

TAISA:
Laiqua pasiūlė užsukti į Tolkūnus, jei pasirinktume šį variantą, maršrutas būtų toks: Varėna-Senoji Varėna, žvyrkeliu į šiaurės vakarus iki Tolkūnų. Ten kažką nuveikiam po to tyliai kur nors arba pas ką nors kieme pernakvojam ir tyliai išsėlinam šiaurės - šiaurės rytų kryptimi. Čia miškas pasibaigia ir keliaujame laukais, žvyrkeliu iki plento. Šiek tiek paeiname plentu ir vėl žvyrkeliu laukais šiaurės kryptimi iki Meškučių. Bendras atstumas apie 30 km. (Pirma diena apie 15 kim, antra apie 16 km.

Ankstesniojo varianto pliusai: daugiau miško/keliavimas miško keliukais/takais, nakvynė toli nuo žmonių, prie vandens.
Antrojo varianto pliusai: Tolkūnai (lankytinų vietų kaip ir nėra, esmė pats vardas).

Asmeniškai rinkčiausi ankstesnį maršrutą, bet jei "liaudis" nutars, kad nori Tolkūnų - pėdinsim. Reikškit savo nuomonę. :)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 21:23 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Aredhel rašė:
Ankstesniojo varianto pliusai: daugiau miško/keliavimas miško keliukais/takais, nakvynė toli nuo žmonių, prie vandens.
Antrojo varianto pliusai: Tolkūnai (lankytinų vietų kaip ir nėra, esmė pats vardas).

Asmeniškai rinkčiausi ankstesnį maršrutą, bet jei "liaudis" nutars, kad nori Tolkūnų - pėdinsim. Reikškit savo nuomonę. :)

Neee... Mišką galima iškeisti nebent į daugiau miško. :) Balsuoju už ankstesnį variantą.

Ir vis dėl to... Kurią dieną? Man, pasirodo, visiškai vienodai (jau susiderinau, kad tep būtų), todėl mano balso šiuo klausimu nėra.

Paskambinsiu šiandien į stotį ir išsiaiškinsiu dėl traukinių, tik nežinau kaip seksis, jei vėl tokios bjaurios bobos kaip visada sėdės prie tų telefonų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 21:29 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Visiškai pritariu Le_golui :) Norim daugiau miško, net jei ir kojos sušlaptų kiaurai. Taigi, aš už ankstesnį variantą ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008, 23:35 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

ooo..., tai pasirodo le_golo balsas dėl išvykimo dienos yra perkamas :twisted:
Jei reikia kaip nors išsikrapštysiu penktadienį. Žodžiu jei Mortai negaunasi ketvirtadienį, pėdinam penktadienį, negalima palikti taip žygiuoti norinčio žmogaus ;)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 14:55 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

le_golas rašė:
Mišką galima iškeisti nebent į daugiau miško.
[nukryptemė]:agree: :taip: [/nukryptemė]

Morta, batai geriau jau nesušlaptų, vis tik ne vasara (net ir vasarą negerai, ir nemalonu, ir kojas pritrint lengviau, ir problema išsidžiovint batų ant laužo nesudeginus :mlin: ).

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 15:27 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Elentari rašė:

Morta, batai geriau jau nesušlaptų, vis tik ne vasara (net ir vasarą negerai, ir nemalonu, ir kojas pritrint lengviau, ir problema išsidžiovint batų ant laužo nesudeginus :mlin: ).

Na taip.. žinau, kad nergerai, reiks įsigyt normalius batus vieną kart. :)
Bet iki šio žygio tikrai nespėsiu, tad teks truputi atsargiau eit. Bet vis viena eisiu! :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 16:59 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Aš tai nusikaliau kažkokius iš armijos bei civilių, žiūrėsim kas per batai. :)

Tai einam penktadienį? Man jau irgi geriau ketvirtadienį (nuomonės keičiasi :D ), bet galutinis - Mortos žodis. :)

Ir dar Aldo, žinoma, jei kažkurią dieną mūsų nakvojimas jo sodyboje keltų kažkokių rūpesčių.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 19:53 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Na, tuomet palaukim dar Aldo nuomonės ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 22:07 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Dėl palapinės... Aldai, tu lyg kažkokią turi, gal kas dar gali pasiūlyti?

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 622 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007