Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Lie 2018, 17:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 19:50 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Paskolines esu knygas, tai negaliu pasiziuret:(

And in the darkness bind them.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 19:24 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Neradau kur rayt, tai čia rašau :roll: čia ant rimto sindiškai mokinsimės, tai aš tada užsirašau

And in the darkness bind them.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 19:26 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

aš tai norėjau paklaust o kada baigsim kvenją? ir kiek dar liko pamokų?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 22:47 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Seigneur, ar kaip ten tave trumpint, neskubėk užsirašyti, vis tiek tik rudenį normalios pamokos prasidės ;) O kai jau prasidės, tai čia bus kur užsirašyt.

Ellorion, tai, kada mes baigsim, priklauso nuo to, kokiu tempu eisim naujas pamokas. Tokiu tempu, kaip dabar, mes viso kurso dar kokius metus neišeisim :roll: Jeigu mokytumėmės kur kas greičiau (pvz., pamoka per dvi savaites, kaip kažkada buvo), tai galbūt realu baigti iki rudens, t.y. iki Sindarin pamokų pradžios. Bet nemanau, kad vasarą tai pavyktų - atostogos ir pan. Pagal tokį planą, kokį dabar esu sudėliojus, pamokų yra 18, iš bėdos galima sutrumpinti iki 17. Nežinau, kas geriau - ar mažiau pamokų, bet kiekvienoje daug medžiagos, ar daugiau pamokų su mažiau naujos medžiagos.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 23:43 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

šiaip galima sumažinti pamokų, bet po daugiau mokintis, nes vistiek ... lėtai einam :roll: :)
aš tikiuos, kad iki Sindarin baigsim arba BENT JAU iki žiemos...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 08:21 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Ellorion rašė:
šiaip galima sumažinti pamokų, bet po daugiau mokintis, nes vistiek ... lėtai einam :roll: :)
aš tikiuos, kad iki Sindarin baigsim arba BENT JAU iki žiemos...

Gerai, jei taip sakai, galiu sumažinti :) Manau, kad iki žiemos baigti realu, jei dabar nesustingsim. Marš ruošti pamokų :twisted: :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 11:49 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Yra dar viena išeitis: daryt pagal grafiką, t.y. kas dvi savaites įmetama nauja pamoka. Kas spėja atsiųst namų darbus, kas nespėja... Jų reikalas. Sindų kalbą galiu ir šiek tiek vėliau nukelti, bet man baisiai nepatogų būtų pradžią nutempt į gruodžio mėnesį - tada pats darbymetis. Taigi geriau arba rugsėjį, arba jau sausį. Užsirašymas į pamokas prasidės rugpjūčio vidury.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 18:21 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Starlin, jau esu svarsčiusi tokį variantą, bet nerizikuočiau. Pirmąsias penkias pamokas išeina gana daug žmonių, 5-10 pamokose jų gerokai sumažėja, o štai dar vėlesnėse iš viso liko vienetai, o ir tie ant plauko. Kažkaip nenoriu dėti dar 5 pamokų (vis tik nemažas darbas jas paruošti) nebūdama tikra, jog jų kam nors kada nors reikės (nes jeigu taip kas dvi savaites pagal tvarkaraštį dėčiau, tikrai abejoju, kad būtų tokių, kurie pagal tvarkaraštį ir namų darbus darytų, todėl praktiškai tai būtų tiesiog neaiškus indėlis į ateitį) :roll:

Laiqua, Ellorion, kaip ten jūs? Aš į jus didžiausias viltis dedu, taip sakant :twisted: Savaitgalį išvažiuoju ir grįšiu galbūt negreitai, todėl jei šiom dienom susitvarkytumėm su dabartinės pamokos namų darbais, galėčiau įmesti naują pamoką, ir galėtumėt ją nagrinėtis, kol būsiu išvažiavus. Vis šioks toks pasistūmėjimas būtų, o tai dabar kažkaip... hmm :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 20:34 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

O aš tau savo namų darbų dar neatsiunčiau? :oops: Kažkaip buvau įsitikinęs, kad nusiunčiau, ir ramiai sau sėdėjau. Jei ne, tuoj pasitaisysiu. Viskas dėl to, kad priebėgom darau :oops:

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 20:41 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Laiqua, bent jau aš negavau. O ir galvoju, kad kažkaip žadėjai, bet neatsiuntei...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lie 2005, 22:05 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Man įdomu kaip čia su naujokais? :roll: Man nuo pradžių viską ir pradėt? Ar kaip? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lie 2005, 22:09 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Ai, na aišku, kad ne nuo vidurio ;) Susirask pirmos pamokos giją, perskaityk, padaryk namų darbus, atsiųsk man - jei viskas aišku, gali kelias pirmas pamokas vienu ypu padaryti ir siųsti man. Kelių pirmų pamokų namų darbai atskirose gijose, po to teorija ir pratimai kartu. Beje, jei nerandi reikiamos gijos, primenu, kad šita kategorija dar ir antrą puslapį turi ;)

Atnaujinsiu pirmą šitos gijos žinutę ir visa tai ten surašysiu, nes labai jau daug kas klausia :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lie 2005, 21:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Galima būtų ir nuorodas padaryti į visų pamokų gijas iš vienos žinutės - patogiau naujiems mokiniams surasti būtų. Ir ne tik naujiems :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lie 2005, 21:39 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

Taipogi prašyčiau ir mane prie mokinių prirašyti :) Pasitengsiu atsiūsti visus namų[jeigu mano mažam proteliu nedašus,padėsit išsiaiškinti?]..

Elfhild : tau namų dabus geriau siūsti į e-mail ar AŽ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lie 2005, 22:21 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Laiqua, gera mintis, taip ir padarysiu :)

Gandalfai, geriau į emailą (tą, kuris profilyje; tik NE hotmailą), prisek worde.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 00:01 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Šiaip klausimėlis:
Ar pamokose yra įtrauktas liaudies mokymas rašyti tengvomis? :) Būtų beprotiškas gėris.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 00:24 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Nea, nėr. Jau siūliau Laiquai daryti atskiras tengvų pamokas, bet jis, matot, pasakė, kad galima ir pačiam išmokti, o gal tiesiog patingėjo :p Apeliuokit į jo sąžinę :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 02:33 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Aha, dėl tengvų tegu visų žvilgsnis krypsta į Laiquą :twisted: Galėtų būti tiesiog atskiras kursas (tuoj pasidarysim Elfų Universitetas: quenya, sindarin, tengvos...), bet šiaip forume būtų sudėtinga mokyti, nes žinutėse nėra kaip rašyti tengvomis, visa tai daug paprasčiau tiesiog ranka, ant popieriaus lapo - savarankiškai.
Tengvom rašyti išmokti tikrai nėra sunku, tik reikia žinoti, ką mokaisi. Vienokia rašyba kvenjoje, kitokia sindarin... dar kitokią galima išsigalvoti lietuvių kalbai ir, kaip aš, naudoti buitiniams tikslams mokykloje :twisted: Užtenka po ranka turėti norimos rašymo sistemos (pvz. kvenjišką) abėcėlę-lentelę, pagauti jos principus (pvz. kad lankelis paskardina priebalsę) ir tada berašinėjant savaime išmoksti :)

TAISA:
Taip, pirmoje žinutėje dabar kur kas daugiau informacijos negu buvo (dabar tik bandykit klaust ko nors, kas ten jau parašyta :twisted: ). Taip pat ruošiuosi atlikti dar du didelius darbus: 1) Šalia nuorodų į kiekvieną pamoką dar ir parašyti tos pamokos temas. Turėtų būti naudinga. 2) Pamokų gijų pavadinimus susisteminti - tai bus ir pasiruošimas būsimoms sindarin pamokoms, kai turėsim dalintis erdve... Į gijos pavadinimą turės būtinai įeiti žodis Quenya arba bent raidė Q, kitaip prasidėjus Sindarin pamokoms čia gali pasidaryti tikra makalynė.
13-os pamokos namų darbai coming soon šiom dienom, būkit pasiruošę.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 12:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Starlin, būk tokia gera, primink, kur manęs prašei vesti tengvų kursus? Taip, kažkada kažkas klausinėjo apie tengvų mokymą, ir visiems padėjau, kiek galėjau. bet ten nėra ką mokyti - reikia tik įsiminti (beje, tokie dalykai, kaip 'lankelis paskardina priebalsę' ir t.t., visiškai nebūtini žinoti - įmanoma ir taip atsiminti). Svarbiausia - praktika. Rašykite mokykloje, ir išmoksite :)
[Jei nepatingėsiu, tuojau padarysiu trumpą informacijos apie tengvas santrauką atskiroje gijoje]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 12:52 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Ogi štai čia, brrrrangiausssiasis: http://tolkien.balt.net/viewtopic.php?t ... &start=100 :twisted: Supranti, aš irgi galiu pasakyt "va kvenjoj nėr ką mokytis, juk yra linksnių lentelės, yra keletas aiškių taisyklių, yra keletas neaiškių - tai va, pasiimk ir jau, galima sakyt, moki kalbą." Gerai, kai tu pats sugebi sau pasidaryti "praktiką" arba kad aš galiu įkirst kokį linksnį, bet kiti juk nebūtinai - visada naudinga, kai kitas padeda praktikuotis, duoda pratimų ir pan. Namų darbai - neįtikėtinai geras išradimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007