Tolkien Lietuva tinklalapis

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Toidas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 24 Lap 2006, 21:20

#221 Standartinė Toidas » 15 Sau 2007, 19:37

Bet taip ir liko neatsakytas klausimas: ar būtų galima puslapį valdyti per TVS? Patikėkite, esu išbandęs, ir naudoju iki šiol- tai labai patogus dalykas, administratoriams sumažėja galvos skausmo gal dešimtgubai. O beje, kad atnaujinti, nebūtinai reikia prikurti naujos medžiagos- galima imti iš senojo puslapio :wink:
[img]http://fantasy.vhost.lt/images/DwarfSlayervsBlackOrc_s.jpg[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#222 Standartinė Aiquen » 16 Sau 2007, 14:15

Beje, apie dizaino atnaujinimą- kaka, niekur nerandu kompakto su senais failais. :( Reiks arba daryt namie pogromą, arba perdarinėt iš naujo.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#223 Standartinė Folkas » 18 Sau 2007, 15:02

TVS šiaip nėra blogas dalykas, bet man, asmeniškai, jų dizainas labai negražus. Žinau, galima keisti mygtukus, antraštes ir t.t., bet vos užmetęs akį jau matai...TVS...ir net nebesinori skaityt. Tokių puslapių yra milijonai ir kartais atrodo, kad jie vienas nuo kito niekuo nesiskiria. Su normaliu, kurtu php puslapiu, žinoma, yra daugiau bėdos, bet tai jau kur kas profesionaliau.
Ar yra čia mokančių programuoti? :wink: *šauksmas tyruose* :)
Būtų smagu, jei atsirastu koks jaunuolis su programavimo žiniom, kuris administruotų tinklapį. Už tokį darbą ir rangą negailą uždėt. :D

Į barnius nesiveliu, bet ginu Indrają. Vyriausioji ar nevyriausioji forumo lietuvintoja, bet ji darbų ir taip turi. Ir turi visi. Šiaip niekas neturi paskirto darbo naršyti visur ir ieškoti klaidų. Radai klaidą - pranešk ir leeedas. Tikrai nematau prasmės pykt ant vieno žmogaus už tokius dalykus. Tai pykim visi vieni ant kitų, kad nerandam klaidų, o kažkas panaršęs puslapį rado - jam medalis. Nu gi nesamonė.
Ir išvis pastaruoju metu, kad kažkas kitas tą "popierinę karūną" užsidėjo.
Po visko siūlau ištrinti šias beprasmes žinutes.
Pritariu, bet gal dar tegu Ex perskaito.

TAISA: Tik spausdinimo klaida, kuri galėjo sukelti neaiškumą.
Paskutinį kartą redagavo 1 Folkas. Iš viso redaguota 18 kartus.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#224 Standartinė Indraja » 18 Sau 2007, 15:25

Triskart perskaičiau nesusišnekėjimą su Elentari ir supratau, kad dėl visko kalčiausias neaiškus klaidų taisymo mechanizmas #-o

Klaidų taisymo instrukcija

Klaidos tinklalapyje gali būti ištaisomos tik tokiu ir ne kitokiu būdu (kitaip arba neįmanoma - pvz. kam nors kitam nei Exon pakeisti tinklalapio tekstą, - arba labai sudėtinga - pvz. Exon - surasti klaidas ir parinkti taisyklingus atitikmenis):

1. Skaitytojas randa klaidą.
2. Skaitytojas ta proga peržvelgia kuo didesnį teksto gabalą ir pasižymi kuo daugiau klaidų (po vieną jas taisyti - per daug vargo).
3. Skaitytojas surašo klaidas, nurodydamas skyrių.
4. Skaitytojas šalia kiekvienos klaidingos formos parašo taisyklingą.
5. Jei skaitytojas abejoja (o dar geriau - ir jei neabejoja), pasitikslina žodyne ir taisyklėse.
6. Skaitytojas sąrašą nusiunčia Exon.
7. Exon pataisymus suveda į tinklalapį.

Post scriptum - Indraja nelaiko savęs atsakinga už nieką, išskyrus nazgūlo pareigas ir asmeninius įsipareigojimus, tokius kaip Silmarillion redagavimas bei vertimas. Ir pasilieka teisę įsižeisti, jei jos ir kieno nors nuomonės šiuo klausimu nesutaps.

P.P.S. Jeigu skaitytojas mato klaidą, bet tingi sekti išdėstyta instrukcija, tai prieš barantis tegu geriau apmasto, kodėl aš neturiu teisės biški mažiau tingėdama ieškoti klaidų, kurių iš pirmo žvilgsnio nematau. - Exon.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#225 Standartinė Exon » 18 Sau 2007, 16:38

Turu vieną tokią idėją: o jeigu tinklapį valdyti su kokia nors TVS (turinio valdymo sistema)?
Brr… Toidai, buk malonus, vartok, prašom, tarptautinius pavadinimus, o ne lietuviškus sutartinius žymėjimus. Tiesiog aš ne iš lietuviškų šaltinių mokausi.
Ką turi omeny "redaguoti paprasta, kaip forumą"? Ta prasme, kiekvienas norintis gali prisidėti. Gi bardakas gausis. Nebent vienu kitu asmeniu galėčiau pasitikėti. O man redaguoti ir su esamomis programomis ne problema, problema pasiekti kompą, pageidautina naminį, būnant dar sąmoningos būsenos ir neturint kitų skubių reikalų.
Ir, kaip Indraja paaiškino, tinklapio atnaujinimui kritiškas yra medžiagos buvimas. Pati aš, kaip benorėčiau, retai parašau.
o tai daugiau kaip metus niekas nebuvo prisiruošęs atnaujinti...
Na, šita metinė pertrauka turi atskira istorija, ir, nors didžioji atsakomybės dalis tenka man, vis gi ne man vienai…
Dar man buvo kilusi viena mintis, o jei sukūrus bendrą Baltijos šalių įėjimą? Pvz. Enter to Lithuania site, Latvia forum, Estonia forum. Kaip jums?
O prasmė? Esame pakankamai skirtingi.
Pirma, manyčiau, reiktų glaudesnius ryšius užmegzti kitais atžvilgiais: debatai, žaidynės, konferencijos, o po to jau gal ir iškiltų poreikis kažkokiam bendram virtualiam portalui.
O beje, kad atnaujinti, nebūtinai reikia prikurti naujos medžiagos- galima imti iš senojo puslapio
Kad aš seną, kupina medžiagos puslapį turėčiau… Tiesą, jei turėčiau seną, kam su antru vargčiau?
Kažko aš čia nesupratau…

Kitiems:
Klaidas tinklapyje ištaisysiu. Jei negaišiu laiko aimanavimams, kad jo trūksta, tai jo turėtų užtekti. Ačiū Indrajai už sąrašą bei išsamią instrukciją ir Elentari už pastabas.
Tvaną galite trinti.
Kam Elentari nazgūliavimas? Jinai ir taip pagal veiklos mastus prilygsta neklasifikuotam majui už kategorijų ribų.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#226 Standartinė Senasis Gollumas » 18 Sau 2007, 22:20

Jei norit, kad kiekvienas galėtų redaguoti tinklapį - teks visiems ir priėjimo prie ftp serverio kodus išsiuntinėt?
Sorry, bet tai nesamonė.
Aš taip jau pasimokiau, kai administruodamas Lietuvos Sportinės žūklės klubų lygos internetinę svetainę daviau kodą Lygos prezidentui. Rezultatas - porą savaičių negalėjau nei pats prie duomenų bazės prieit, nei kiti galėjo pasižiūrėti kas tinklapyje rašoma.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Toidas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 24 Lap 2006, 21:20

#227 Standartinė Toidas » 20 Sau 2007, 10:18

Jūs ne taip supratot. Pagrindinis administratorius, pvz. Exon, galės dėti rangus- administratorius, super administratorius. Galės duoti teises kitiems nariams. Taigi, jeigu duos teisę, kad redaguoti straipsniams- tas tą ir tegalės daryti. Jeigu duos teisę nuotraukoms, tai nuotraukas galės įkeldinėti, ir t.t. O jeigu nieko neduos- nieko ir negalės daryti. O su Folku nesutinku- TVS yra ne tik php-fusion (nors šita populiariausia), yra ir visai kitokių, kur sunku atpažinti. Pvz. Mambo. Tik jų lietuviškos versijos nėra, bet tai, manau, ne problema.
[img]http://fantasy.vhost.lt/images/DwarfSlayervsBlackOrc_s.jpg[/img]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#228 Standartinė Exon » 22 Sau 2007, 19:22

Aha, pagaliau kažkokius keywords panaudojo, tad susiradau, kad čia apie CMS šnekama. Šiaip ačiū už ideją, ir ateityje kažką panašaus gal ir sugalvosiu. Tačiau kol kas mano techninių žinių lygis man su PHP patenkinamai dirbti neleidžia, o aklai dėlioti paveiksliukus ir tekstą į templeitą aš nenoriu. Jau iš darbo su forumu patirties žinau: jei nesupranti, kas nuo ko ir kaip priklauso, tai žingsnis į kairę, žingsnis į dešinę neretai prilygsta kelių valandų galvos skausmui, kaip viską sugrąžinti, kaip buvo. Geriau jau senas geras HTML.
Ateitis, be jokių užuolankų – tai ne anksčiau kitų metų. Šiems turiu daugiau nei užtektinai renginių ir įsipareigojimų, nekalbant jau apie realą. Ir likusį laiką mieliau skirsiu tinklapio tūriniui, nei technikai, nes IMNSHO resursui yra svarbiau informacija ir jos struktūra, nei techninė realizacija. Ir man artimiausiu laiku yra paprasčiau ištaisyti man atsiųstas klaidas bet įdėti naują medžiagą, nei viską reorganizuoti iš esmės.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#229 Standartinė Starlin » 11 Vas 2007, 13:44

Sveiki,

per vakarykštę arbatėlę buvo visokių pamąstymų, na, jeigu kas nors susidomėjo, tai papasakos, ne esmė, o aš iš savo varpinės noriu vieną dalyką pastebėti ir pasiūlyti. Perželgiau dabar giją, matau, buvo diskusijų apie atnaujinimus, tai prisidėsiu prie jų, bet su konkrečiu pasiūlymu.

Žodžiu, priežastis: į tinklalapio "šviežumą" ir nuolatinį atnaujinimą turėtume pažiūrėti rimčiau, nes, kaip sau norim, tai yra mūsų vizitinė kortelė, ir, galimas daiktas, dažnai apie forumą sprendžiama iš tinklalapio, nes forumo gijas ne visiem įdomu skaityt, o vat užmesti akį į tai, ką tas forumas sukūrė, - paprasčiau. Be to, tai vienintelis lietuviškas puslapis (be Vikipedijos :)), kuriame yra tiek kokybiškos informacijos apie Tolkieną.

Problemų visgi yra kelios, visų pirma apie tai, kad tinklalapį tvarko viena Exon, ir tai yra negerai. Žinau, kažkada sakei, susitvarkysiu viena, bet noriu paklausti dar kartą: ar tikrai nenori pasidalinti su kažkuo kitu? Tą kitą dar reikia surasti, bet reikia pradėti ieškoti. Taip būtų lengviau ir geriau visiems.

Aš dabar galiu daryti ką nors tik virtualiai, todėl siūlausi - šiuo atveju ne tai techninei pusei, bet koordinavimui. Žr. toliau.

Peržvelgiau tinklalapį, galiu pasiūlyti tokius darbus:

* Atnaujinti forumo renginių / susitikimų skiltį. Tam nereikia ilgų straipsnių, tam užtenka Metraštininko parengtų trumpų įrašų, prie svarbesnių renginių - po nuotrauką kitą. Kodėl tai būtina: nes reikia parodyti, kad forumas gyvas ir šiandien, ne tik prieš dvejus trejus metus; jei kam nors reikia naujų entuziastų, galbūt tai galėtų tapti traukos priežastimi.
* Atnaujinti forumo narių kūrybos skiltį. Šiuo metu ten yra tik mano, Exon ir Indrajos kūriniai. Iš savųjų kai kuriuos dabar jau ten keista matyti... Manau, galima surasti daug baltesnius perliukus, prioritetas tolkinistiniams. Kodėl tai būtina: nes forume yra daug asmenybių, kurių pristatymas leistų atsikratyti bendruomenės beveidiškumo.
* Atnaujinti nuorodų skyrių. Kodėl tai būtina: apsivalymas.
* Iš naujo peržiūrėti DUK. Kodėl tai būtina: apsivalymas, atsinaujinimas.
* Peržiūrėti nuorodas į forumą ir el.pašto adresus. Kodėl tai būtina: kai kur jos dar senos, tai irgi rodo, jog vanduo tinklalapio kūdroj užsistovėjęs.
* Pažiūrėti, kuriuos straipsnius būtų galima pagyvinti nuotrauka. Kodėl tai būtina: net ir nekeičiant pagrindinio dizaino galima sumažinti "vajei kiek daug teksto" įspūdį.

Ką aš siūlau daryti, nes daug laiko niekas neturi. Apsiimčiau koordinuoti tinklalapio tvarkdarių darbo grupę (vėlgi, turinio prasme, nes technikos vis tiek neišmanau).

*Vienas žmogus turėtų užsiimti forumo veiklos pristatymu. Jeigu tai galėtų daryti Metraštininkas, būtų gražu iš jo pusės, bet tai ne nuo manęs priklauso.
*Vienas žmogus turėtų peržiūrėti nuorodų skyrių, patikrinti visas nuorodas į forumą bei el.pašto adresus ir pažiūrėti, kuriuos straipsnius būtų galima pagyvinti nuotrauka.
*Vienas žmogus turėtų peržiūrėti DUK ir atrinkti forumo narių kūrinius, kurie galėtų papuošti svetainę (bei gauti autorių sutikimą). Šitą daryti apsiimu aš.

Taigi man reikia dar dviejų žmonių ir Exon palaiminimo bei instrukcijų, kaip patogiausia gauti tinklalapio pataisymo medžiagą. Dar sykį, matau, kad viena nespėji, tai labai suprantama, taigi kas galit padėti, įkalbėkit Exon tą pagalbą priimti :) (tokiu atveju tai galėtų būti ketvirtasis grupės narys, kurio darbas - pervesti visą medžiagą į HTML taip, kad Exon liktų kuo mažiau darbo. Nežinau, kaip viskas veikia, taigi sakau tik kaip įsivaizduoju)

Tinklalapio išvaizda - taip pat problema, bet, kaip rašyta anksčiau, tie, kas gali ją sutvarkyti, šiuo metu neturi tam galimybių. Tačiau jeigu vis tik būtų entuziazmo, pataisyti tinklalapio dizainą reikėtų. Ir jeigu atsirastų savanoris, galintis padėti Exon ir Aiquen, būtų daugiau nei puiku. Nesiryžtu daugiau šitoj srity spausti...


Dėl visiškai naujos medžiagos taip pat turiu minčių, tačiau IMHO visų pirma reikia sutvarkyti šitai.

Jei/kai atsiras savanorių (rašykit atvirai šitoj gijoj), apsiimu sudaryti darbo planą, kuris tiktų visiems ir per daug nekliudytų Real Life, tačiau atitiktų pakankamai spartaus atnaujinimo idėją, nes Real Life, deja, yra labai svarbus faktorius.

Laukiu nuomonių.Addenda:
- pasiūlymas greitam naudingam atnaujinimui dabar - nuoroda į straipsnį Postscriptum.
- darbo grupė taip pat priimtų plačiosios tautos pasiūlymus dėl turinio atnaujinimo ir drauge nuspręstų, ar jie verti dėmesio - Exon neskaudėtų galvos.

Vartotojo avataras
uruk-hai
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 334
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2006, 18:58
MiestasCOLON vilnius

#230 Standartinė uruk-hai » 11 Vas 2007, 14:07

Labai pritariu Starlin. :plojam:
100% isitikines kad daugiau zmoniu prades dalyvauti forume jeigu puslapis bus atnaujintas. Prisideti negaliu del mano Lietuvu kalbos.
:oops:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#231 Standartinė Laiqualasse » 11 Vas 2007, 14:15

Ačiū už visus pasiūlymus :) Nesiimsiu komentuoti visko bendrai, nors atrodo realu ir tvarkinga.

Dėl renginių skilties: vertėtų turėti atskirus straipsniukus apie kasmetinius renginius - Gimtadienį, Žygį, Naujametį. Stovyklą (tikėkimės, tai irgi bus kasmetis renginys). Tuos straipsniukus paruošti pasistengsiu. Apie kitus, nereguliarius įvykius, taip pat parašysiu, nors būtų smagu, jei, pavyzdžiui, apie žygius parašytų kiti jų dalyviai.

P.S. Tikiuosi, kad bendrai Lietuvos reikalams galiojanti taisyklė "jei nori, kad problemą visi pamirštų ir niekas neišspręstų, sukurk jos sprendimui darbo grupę" šičia nepasitvirtins ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#232 Standartinė Starlin » 11 Vas 2007, 14:24

uruk-hai: ačiū už palaikymą.

Laiqua: so you're in? Dėl darbo grupės: nepamiršk, kad šios darbo grupės koordinatorius yra wicked :twisted:

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#233 Standartinė Izengardas » 11 Vas 2007, 14:51

Tamsta lektore , klausimas iš auditorijos , iki kada reiktų atlikti šį punktą ?

"*Vienas žmogus turėtų peržiūrėti nuorodų skyrių, patikrinti visas nuorodas į forumą bei el.pašto adresus ir pažiūrėti, kuriuos straipsnius būtų galima pagyvinti nuotrauka."

Su pirmąją dalimi susitvarkyčiau , su antrąją būtų sunkiau , bet pasistengčiau .
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#234 Standartinė Lothlorien Leaf » 11 Vas 2007, 14:52

Aš labai norėčiau/noriu/norėsiu prisidėti prie talkos. :)

Mano stipriosios pusės: a) entųziazmas, b) entųziazmas, c) galbūt ir konkrečių idėjų atsiras, kai kojas apšilsiu forume ir susigaudysiu jūsų insaiderių šnekose.

Silpnosios pusės: deja, visiškas forumų tvarkymo techninės pusės ir netgi tokio daikto kaip fotošopas neišmanymas :(
Tačiau: jeigu kuri(s) nors Jedi Master atrastų laiko mane išmokyti kai kurių nesudėtingų triukų (pvz., ištraukti virtualų triušį iš skrybėlės), lažinuosi, susitvarkyčiau :)

Ech... svarbiausia - nebijot prisipažint savo nemokėjimo, o tuomet gal ir mokėjimas ateis.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#235 Standartinė Starlin » 11 Vas 2007, 15:03

Nepakartojama :)

Izi: jeigu norinčių prisidėti prie TALKOS (mirkt) vis tik bus, galima tą punktą padalinti į dvi dalis, ir darbo dar sumažės. Iki kada - tai priklauso nuo to, kiek RL trukdžių turi tą darantis. Deadline'ai turėtų būti aptariami, kai komanda susirinks, kad visiems būtų patogu.

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#236 Standartinė Izengardas » 11 Vas 2007, 15:45

dar vienas klausimas : o mailus tai tuos visus kur sudėti po straipsniais ir t.t. ?

P.S jei galima ar galėčiau apsiimti pirmą dalį punkto , kur su nuorodomis ir mailais . ?
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#237 Standartinė Starlin » 11 Vas 2007, 15:57

Ten, beje, yra trys dalys, gal neaiškiai parašiau.
1. Nuorodos į įvairius tolkinistinius ir ne tik puslapius.
2. Nuorodos į forumą ir emailai straipsniuose ir po straipsniais.
3. Nuotraukos prie straipsnių.

Nori tik antros, ar ir pirmos dalies?

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#238 Standartinė Izengardas » 11 Vas 2007, 16:31

1. pirma dalis kaip ir padaryta .... :roll: (atsakaita paruošta )
2. galiu tuomet ir antrą pabandyti , jei ką šauksiu pagalbos :)
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#239 Standartinė Starlin » 11 Vas 2007, 16:36

Matot, dar neliepiau, o jau padarė :!:

Puikus darbas, eilini, taip ir toliau ;)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#240 Standartinė Indraja » 11 Vas 2007, 16:51

Bus jums (kada nors) straipsniukas apie Morgoth's Ring, nes aš jį vakar po penkerių metų skaitymo itin savita tvarka perskaičiau!

Techninių pareigų po klaidų taisymo kol kas tikrai nebenoriu...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BUTTON_POST_REPLY