Partijos (vartotojų grupės)

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Elfhild » 26 Kov 2004, 14:40

Orkų batalionas
Juodoji kariauna
Mordoro imperija
Orkai ir co
Viva orcus

:lol:

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Lothlorien Leaf » 26 Kov 2004, 15:56

Orkai ir co... :lol: jėga! :D

Kadangi jaučiuosi siaubingai angažuota Fangorno ir kitų miškų labui, rytoj turbūt gausit mano per naktį pakeverzotas fantazijas apie tai, ką galima veikti, ir pan. :wink: :D

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#23 Standartinė Starlin » 26 Kov 2004, 16:56

...o kol kas jau galite preliminariai stoti į Fangorno frontą, kurio moderatorė - Lothlorien Leaf.

IMHO, turėtų būti toks pasiskirstymas:
1) Elfai - lingvistinis judėjimas, t.y. Quenyos ar Sindarin mokymasis, galbūt eksperimentiniai vertimai (t.y. partija turėtų savo kategoriją, kur galėtų šitaip reikštis, o kiti galėtų tik skaityti... arba ir komentuoti, priklauso nuo pageidavimų)
2) Fangornas - praktinė veikla, including žygiai į mišką, forumo susitikimai ir pan.
3) Orkai ir co - atvirai pasakius, nežinau. :roll: Gali būti tarppartinių RPG organizavimas... Nžn, žiūrėsim, ką Zaeginas pasakys :P

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#24 Standartinė BirdOfPrey » 26 Kov 2004, 22:40

Aiquen rašėCOLONnegi priklausydamas forumui jautiesi praradęs kokias nors asmenines laisves?
jo, visas įmanomas. Jei nepraradau tai tuoj prarasiu, ir ne į gera tai. Man vistiek neišeis likt nepriklausomam, greičiausiai tada prsijungsiu prei elfų, nes Quenya'os noriu.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Lothlorien Leaf » 26 Kov 2004, 23:28

Starlin ir kitos forumo globėjos, rytoj turėsit man ilgai ir nuobodžiai aiškinti, ką reiškia būti vartotojų grupės moderatore ir kaip tvarkytis toje savo gupėje, nes aš žalia :D aš moku tik akis į akį bendrauti, o forumo dalykus iki šiol ramia sąžine patikėdavau jums... :oops: :lol: :roll: :rolleyes:

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Maja » 28 Kov 2004, 15:12

Už Quenya visom keturiom :!:
:)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Starlin » 28 Kov 2004, 15:15

Gerai, tai aptarsim Quenyą su Elfhild, kad jau tiek norinčių, ir imsimės kurti kategoriją...

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#28 Standartinė gilthoniel » 28 Kov 2004, 15:24

Aš irgi už Quenyą :) Nors kartu ir už Fangorno frontą, nes grynas oras valdo :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Elfhild » 28 Kov 2004, 16:55

Grynas oras :cry: :cry: :cry: mums taip jo trūksta, mieliausiasisssss, taip trūksssta :cry: cruel city hurts us! Reikia mums fangorniečiams greičiau organizuoti kokią ekspediciją po mišką, nes aš jau baigiu uždusti :cry:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Laiqualasse » 28 Kov 2004, 19:24

O ar aš jau minėjau, kad taip pat žiauriai noriu mokytis Quenya??? :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Exon » 29 Kov 2004, 13:27

Hey, kas mane įrašė į Fangorno frontą :evil: ? Aš jei kur ir stosiu, tai tik savo laisva valia.
Be to, ką jūs žinote, gal aš vegetare tapau ne del to, kad myliu gyvūnus, o dėl to, kad nekenčiu augalų :twisted: ?
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Starlin » 29 Kov 2004, 17:18

Jaučiuosi kažką praleidusi. Kokia vegetarė? M?

Beje, LothLe, specialiai nepriėmiau Aiquen į Frontą, nes noriu leisti tau išmokti naudotis moderatoriaus privilegijomis :wink: Eik ir priimk ją, tučtuojau! 8)

Elfhild iš savo ir mano Quenyos pamokų greit padarys ką nors panašaus į pirmąją pamokėlę jauniesiems elfiukams, o aš tuoj sukuriu Elfų partijai kategoriją. Kadangi jau turime orkiškų entuziastų, tai gal atidaryti ir jiems kategoriją? Beje, šios kategorijos bus griežtai moderuojamos, tai yra, nukryptemių prasme. Kalbėsim tik į temą, va :twisted: Dar sugalvosim mokymosi sistemą, bet čia paskui.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Lothlorien Leaf » 29 Kov 2004, 18:53

Katastrofa. Košmaras.

Sniegas nutirpo, ir iš po jo pasirodė per visą žiemą kauptos šiukšlės... :evil:

Šįmet tarp vilniečių juk bus toks dalykas kaip balandžio tvarkymasis? Niekas nematėt skelbimų? Reikia eit gelbėt Vilniaus miškelių ir parkų, nes tikrai kraupiai atrodo... Žinau, kad vaikščiot po dailų miškelį ir elfiškai uostinėti žibutes yra romantiškiau, bet kad tai būtų įmanoma, reikia visų pirma tą miškelį ir tas žibutes ištraukti iš po plastmasinių butelių ir Maximos maišelių sluoksnio...

Garbės reikalas. Neromantiškas, bet būtinas. :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. Exon, įtraukdama tave į sąrašą, aš,atrodo, treniravausi kaip tai daroma :oops: :D bet juk tu norėtum joje ir pasilikti, tiesa? a?.... :wink: A? :wink: Mums taves reikia.

Aiquen, tave jau priėmiau :wink: Nagi nagi, kas daugiau? :D

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Indraja » 30 Kov 2004, 08:24

Gal, kai turėsim partijų kategorijas, galėsim prirašyti įvairių pasiūlymų apie ideologiją ir veiklą? Pvz., lingvistinė elfų partijos veikla - labai gražu, bet norėtųsi ir ką nors pasamprotauti apie elfiškumą šiandieniniame pasaulyje ir kt. (smeli įkvėpė). Ir dėl pavadinimo dar padiskutuot...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Starlin » 30 Kov 2004, 19:13

Kaip tik norėjau pasiūlyti, kad kol kas Elfų partija apsiribotų Quenyos mokymusi, taigi prašau joje pasilikti (bent jau kol kas) tik tuos, kurie mokysis arba mokys. Vėliau galėsit grįžti, tiesiog noriu sužiūrėti, kas, kur, kaip ir kada. Koncepcija jau yra, Elfhild padarys pirmą pamoką ir važiuojam!

O tie, kas širdyje yra elfai, bet Quenyos nesimokys, tegu kol kas pabūna laisvais piliečiais. Sakau kol kas, taigi jokių įsižeidimų, gerai? Indraja, apie elfiškumą siūlau visom jėgom kovoti Žaliajame drakone 8) Kas su mumis? :lol:

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Elfhild » 30 Kov 2004, 20:21

Pamokėlės laukite ne vėliau kaip ketvirtadienį :) Taigi jau galite sėstis į suolus ir trauktis sąsiuvinius ;)
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Indraja » 31 Kov 2004, 09:12

Chm... Būdavo anksčiau tokios partinės mokyklos :lol: Mokėsi ten maždaug šitą: SSRS komunistų partijos istoriją, marksistinę-leninistinę filosofiją, politinę ekonomiką, mokslinį komunizmą, mokslinį ateizmą.
Bet jos vis tiek vadinosi mokyklomis, o ne partijomis :(
O pamokėles matys visi norintys ar tik partiečiai? Pasiskaitinėti - viena, o mokytis - kita...
Gerai supratau - Žaliajame Drakone netrukus atsiras (o jei neatsiras - bus galima įkurti) skyrelis elfams?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Elfhild » 31 Kov 2004, 10:26

taip suprantu, kad matys visi. ir pasiskaitinės. Bet tie, kurie užsirašę, turės dirbti iš peties ;) juokauju. galit nesijaudinti, pažymių nerašysim ;)
Hrrrr

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#39 Standartinė smeli » 31 Kov 2004, 10:43

Ar galiu i galini suola sest?
Kaip tai ko, zinoma tam kad jumi elfom trukdyt. Mes, orkai, visada uzimame prestizines vietas galiorkoje ir ten ~ramiai~ sedime :)))
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Starlin » 31 Kov 2004, 16:25

Hm, o manai, kad elfai tave į savo partiją priims? :lol: Užsisklęs ir neįsileis. :)

Ne, rimtai, skaityti tai galėsite visi, bet žinutes rašyti - tik partijos nariai. Namų darbai bus, nes be jų neįmanoma išmokti nė truputėlio. O kaip tai nerašysim pažymių? Kaip be pažymių, ką? :twisted: Siūlau išeitį: leisti, kad pažymius rašytų Smėlius :twisted: :wink:

BUTTON_POST_REPLY