Vasarinės antraštės konkursas 2013

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.

Balsuojame, kuri antraštė puoš TL forumą visą vasarą!

Apklausa baigėsi 03 Bir 2013, 13:32

1.
1
5%
2.
0
Balsų nėra
3.
0
Balsų nėra
4.
0
Balsų nėra
5.
3
14%
6.
1
5%
7.
5
24%
8.
6
29%
9.
0
Balsų nėra
10.
0
Balsų nėra
11.
5
24%

Viso balsųCOLON 21

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

Re: Vasarinės antraštės konkursas 2013

#21 Standartinė Aredhel » 30 Geg 2013, 14:09

Jo, jo. Šiais laikais pasakyti, kad antraštė tiesiog lieva - neužtenka. :D
Draconika - kojinės, nes po visos dienos žygio jos skleidžia specifinį kvapą, kuriuo žymima teritorija ir kuris atbaido kitus galimus pretendentus į tą teritoriją. ;) Apatiniai tokio efekto toli gražu nesukeltų....
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Elentari » 30 Geg 2013, 14:18

Na va, kaip įdomu skaityti :D
O kas tas "stroke efektas"? Čia turbūt iš tavo minėto photoshopo? Ką jis daro, tas efektas?
Turtbūt ne visi turi ir moka tokiais dalykais naudotis, pavyzdžiui, aš ne :D Gal kada nors gyvenime... :sm4: Tai įdomu, ką galima tavo minėtais būdais išgauti, nes dabar man tai tik mistiški pavadinimai, tai ateityje gal pravers, kai tą fotošopą turėsiu ir pradėsiu mokytis juo naudotis. :)

Tai jau tikrai, tos kojinės tai epic :lol:

Casiopeia, man užkrauna normaliai.
le_golas rašėCOLONEi, chebra, tik nepjaukit grybo - balsuojam už 5-ą! Visiems prieš akis tiesiog nuostabi galimybė patrolint, o jūs dar už kitas balsuojat..
Hell yeah! Oi, negaliu :lol: :lol: :lol:
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#23 Standartinė Gedeonas » 30 Geg 2013, 14:27

Draconica rašėCOLONDėl aplinkybių - konstruktyvi kritika ir vertinimas. (You know what you are)
....
Nežinau, kas nors įsižeis (vėl) ar ne, tačiau štai.
Na va, moki kai nori :). Plėstis apie efektus gali kiek nori, kas nesupras pasidomės plačiau :).
Cassiopeia rašėCOLON[ar ir jums šitą giją labai keistai krauna kompiuteris? Paskutinės žinutės iš pirmo karto niekaip neužkrauna..]

Įdomu buvo perskaityti nors ir žiaurius, bet konstruktyvius Draconicos komentarus :)

Aš kaip už pavasarinę balsuodama rašiau, kad 7 antraštė - tai vasarinė stovykla, taip dabar labai džiaugiuosi, kad jai buvo leista dalyvauti :D (nors kažkaip dabar žalių spalvų užsinorėjau... bet vis tiek :D )
Ir dar norėjau pasakyti - 5 antraštė smagi! :D Nors suprantu, kad čia ne vaikų forumas ir pan., bet daryta, tikiu, savom rankom, be stock'inių nuotraukų ir puikiai tinka Tolkinistų bastymuisi per kalvas :D
Žalių spalvų visi manau dabar vis dar pasiilgę esam. Šitokio ilgio žiema buvo :). Taip, 5'a tikrai smagi :).
le_golas rašėCOLONEi, chebra, tik nepjaukit grybo - balsuojam už 5-ą! Visiems prieš akis tiesiog nuostabi galimybė patrolint, o jūs dar už kitas balsuojat..
Beveik įkalbėjai mane prašytis, kad moderatorė balsą kitur perstumtu :D. Ar tik nereiks taip ir padaryt :D.
Aredhel rašėCOLON Draconika - kojinės, nes po visos dienos žygio jos skleidžia specifinį kvapą, kuriuo žymima teritorija ir kuris atbaido kitus galimus pretendentus į tą teritoriją. ;) Apatiniai tokio efekto toli gražu nesukeltų....
Būtent! Pro tokią „užkardą“ orkai nepraeitu, ką jau ten apie žmones kalbėt :D.
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Draconica
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 11 Kov 2013, 15:16
MiestasCOLON Nightmare

#24 Standartinė Draconica » 30 Geg 2013, 14:48

Elentari - stroke efektas prideda juodą apibrėžimą aplink raides, todėl jos nesusilieja su fonu/vaizdu. Yra daug variancijų, į išvedžiojimus nesileisiu, nes jei jau pradėsiu tai galo nebus. . .(a la PS "asė").

O kodėl apatiniai ne? Jei keletą savaičių neskalbti, tai ne tik kad orkus atbaidytų, bet visus kitus grėsmingus padarus :D
We swam among the northern lights, and hid beyond the edge of night.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Elentari » 30 Geg 2013, 14:51

Ačiū, Draconica, žinosiu ;)
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#26 Standartinė Gedeonas » 30 Geg 2013, 14:52

Draconica rašėCOLON O kodėl apatiniai ne? Jei keletą savaičių neskalbti, tai ne tik kad orkus atbaidytų, bet visus kitus grėsmingus padarus :D
Matai, kojinės tokį pat „efektą“ pasiekia jau po 20 - 25 kilometrų :). Įsivaizduok kas darosi po 35 - 40 :D. Bandžiau, daugiau tokio ekstrymo/klaidos nebedarysiu :).

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Elentari » 30 Geg 2013, 14:56

Na nežinau, mano kojinės po dienos 30 km žygio tikrai taip nesmirdėjo :lol: Bet ką gali žinoti, po 2-3 dienų žygio gal ir pasidarytų orkus žudantis kvapas :lol: Taip dar nebandžiau :lol:

Nukryptemiaudami mažinam šriftą.
---

Vartotojo avataras
Draconica
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Nightmare

#28 Standartinė Draconica » 30 Geg 2013, 15:14

Per pusvalanduką susukau savosios antraštės versiją. Žinau, tiek prikomentavus ne kažin kas, bet tiesiog norėjau parodyt savo viziją. :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Cassiopeia » 30 Geg 2013, 15:15

Jeigu būtų galima už 2 balsuoti, mano antras balsas tikrai būtų 5 :D

Elentari, o čia forumo taisyklė rašyti mažom raidėm off-topic'us?
Nes aš nesuprantu kartais tokio šrifto rašymo, kad reikia nusikopijuoti kur nors, kad perskaityčiau.. :/ Kažkoks išsidirbinėjimas :( (atsiprašau :P )

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#30 Standartinė Gedeonas » 30 Geg 2013, 15:23

Elentari rašėCOLONNa nežinau, mano kojinės po dienos 30 km žygio tikrai taip nesmirdėjo :lol: Bet ką gali žinoti, po 2-3 dienų žygio gal ir pasidarytų orkus žudantis kvapas :lol: Taip dar nebandžiau :lol:
...
Būtinai reikia pabandyt ;). Kaip manai, kodėl į aną pajūrio žygį su šlepetėm ėjau? :D
Draconica rašėCOLONPer pusvalanduką susukau savosios antraštės versiją. Žinau, tiek prikomentavus ne kažin kas, bet tiesiog norėjau parodyt savo viziją. :)
Paveikslėlis
Ir kur tave „velniai nešiojo“ kai dar buvo galima jas į konkursą siūst? :-k

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Elentari » 30 Geg 2013, 15:25

Casiopeia, taip, taisyklė, 3a) to be specific :)
Ten, kur prirašoma neįskaitomo dydžio šriftu, to aš irgi nelabai suprantu, koks tikslas, dažniausiai pataisau į įskaitomą, bet vis tiek sumažintą, jei tai nukryptemė.

Draconica, na ir aš pasakysiu savo, žinoma, neprofesionalią nuomonę :) Idėja nieko tokia, tačiau tie žmogeliukai atrodo, kaip pridėti iš kažkur kitur, to paveikslo vientisumo man trūksta. Ir užrašą atitraukčiau dar bent milimetrą nuo kraštelio. Taigi, kaip esu pačiai minėjusi, lauksime tavo darbų rudeninės antraštės konkurse, va gali ir iš anksto jau ruoštis, kokius 3 variantus padarytum, net ir šitą patobulintą galėtum atsiųsti, visai tokia rudeniška, sakyčiau :)

Gedeonai, na ji juk jau paaiškino pradžioje, kodėl nesudalyvavo šį kartą.
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#32 Standartinė Gedeonas » 30 Geg 2013, 15:30

Elentari rašėCOLON...

Gedeonai, na ji juk jau paaiškino pradžioje, kodėl nesudalyvavo šį kartą.
Žinau, žinau. Aš čia apgailestauju jog jai nesigavo sudalyvaut. Viliuos jog rudeniop į kitą konkursą gausis :).
Paskutinį kartą redagavo 1 Gedeonas. Iš viso redaguota 30 kartus.

Vartotojo avataras
Draconica
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Nightmare

#33 Standartinė Draconica » 30 Geg 2013, 15:33

Elentari rašėCOLONDraconica, na ir aš pasakysiu savo, žinoma, neprofesionalią nuomonę :) Idėja nieko tokia, tačiau tie žmogeliukai atrodo, kaip pridėti iš kažkur kitur, to paveikslo vientisumo man trūksta. Ir užrašą atitraukčiau dar bent milimetrą nuo kraštelio. Taigi, kaip esu pačiai minėjusi, lauksime tavo darbų rudeninės antraštės konkurse, va gali ir iš anksto jau ruoštis, kokius 3 variantus padarytum, net ir šitą patobulintą galėtum atsiųsti, visai tokia rudeniška, sakyčiau :)
Juokingiausia, kad paėmiau vietą tiesiai iš Žiedų Valdovo filmo (pirmojo). Matyt žmogeliukai iš konteksto krenta todėl, kad vėliau taisant šviesumą ir ryškumą tvarkiau žalią spalvą leisdama žmogeliukams nublankti :-k
O dėl užrašo atstūmimo tu teisi, pati nepastebėjau, bet kaip sakiau, pusvalandžio darbas, kai šiaip tokio tipo darbam išeina valanda/valanda su puse.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Elentari » 30 Geg 2013, 15:35

Va tie žmogeliukai kažkaip ir neišblanko, o atsiskyrė nuo bendro vaizdo... :-k
---

Vartotojo avataras
Draconica
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Nightmare

#35 Standartinė Draconica » 30 Geg 2013, 15:44

Pažvelgiau dar kartą, panašu šiek tiek į 3D vaizdą man kažkodėl. Likau patenkinta :whistle:

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Cassiopeia » 30 Geg 2013, 16:25

Draconica rašėCOLONPažvelgiau dar kartą, panašu šiek tiek į 3D vaizdą man kažkodėl. Likau patenkinta :whistle:
Taip, 3D'iškumo tikrai duoda.

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#37 Standartinė Nimrodel » 30 Geg 2013, 19:26

jo jo, su 5-ąja į šviesų rytojų!
helou

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#38 Standartinė Morta » 30 Geg 2013, 20:25

Draconica rašėCOLONPer pusvalanduką susukau savosios antraštės versiją. Žinau, tiek prikomentavus ne kažin kas, bet tiesiog norėjau parodyt savo viziją. :)
Paveikslėlis
Matosi, kad per pusvalanduką, bet gal tavo tokia idėja ir buvo:) žinai, kompozicija paklypus, efektai perspausti.. ;) Bet iš šio eskizo išvystyti galima gerą darbą, tad lauksim dalyvaujant rudeninės antraštės konkurse :) Kaip matai, mūsų forume dažnai trūksta kuriančių rankų ;)

Žmonės, palaikom kūrybiškiausius ir drąsiausius žmones - balsuojam už 5-tąją!

Vartotojo avataras
Draconica
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Nightmare

#39 Standartinė Draconica » 30 Geg 2013, 20:34

Dėl perspaustų efektų galima ginčytis. Tiesiog ryškios/sodrios spalvos man prioritetas. Darbas tada atrodo gyvas. Skonio reikalas. \:D/

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#40 Standartinė Aldarion » 04 Bir 2013, 13:47

Paveikslėlis
Vos tik pamatęs šią antraštę, iš karto pagalvojau, oh jėė, kokia graži Snow White and the Huntsman apraiška forume! \:D/ Nors vėliau ir perskaičiau, jog čia kadras iš ŽV pirmo filmo, bet kažkaip vistiek neįžiūriu jame brolijos narių, ir atvirkščiai, iš dešinės į kairę akivaizdžiai išskiriu Eric the Huntsman, Snow White, William, Beith, Nion, Gort ir gale vieną už kito Muir su Quert :) Gal rimtai čia man haliucinuojasi, bet smagu, dievinu tą filmą! Tikrai šauni antraštės idėja, kad ir kas ten jos fone žygiuoja! [-o<
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY