Apie kategorijų pavadinimus

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY

Koks kategorijų pavadinimų variantas jums atrodo tinkamiausias?

Gerai taip, kaip yra dabar
2
14%
Gerai taip, kaip buvo anksčiau
7
50%
Mano variantas (parašiau gijoje)
0
Balsų nėra
Mygtukas!!!
5
36%

Viso balsųCOLON 14

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Apie kategorijų pavadinimus

#1 Standartinė Laiqualasse » 23 Vas 2011, 13:02

Kaip gal netyčia atkreipėte dėmesį, prieš kurį laiką buvo praplėsti forumo kategorijų pavadinimai. Prisipažįstu, kad tą agitavau padaryti šiek tiek skubotai, taigi gavosi tam tikra makalynė. Kritišką požiūrį atspindi ši Elentari žinutė. Pasiūlymas buvo iškeltas šioje mano žinutėje.

Kad neatrodytų, jog visas šitas forumas yra vieno ar poros žmonių žaidimų aikštelė, būtų labai smagu sulaukti daugiau nuomonių šiuo klausimu. Kad būtų lengviau nuomonę išreikšti, sukūriau apklausą.

Taigi, ką manote? Kaip geriau? Gal kas turite nuostabiai puikių pasiūlymų, kaip viską sutvarkyti, kad būtų ir patogu naujokams, ir gražu pamišusiems senbuviams?
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

Re: Apie kategorijų pavadinimus

#2 Standartinė Bombadilas » 23 Vas 2011, 22:07

Tiesą pasakius visiškai nematau skirtumo. Kas žabalas tas gal nematė kaip būdavo anksčiau, o db kažkaip net negražiai atodo tos antraštės su paaiškinimais.
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Exo » 24 Vas 2011, 22:13

Iš tiesų man asmeniškai vulgarumas viską supaprastinant lenda per gerklę viskame kame aplinkui (turiu omenį visą mūsų gyvenimą), tačiau taip pat laikausi nuomonės jog tikslas pateisina priemones. Todėl atsižvelgiant į tikslą pritariu ir naujam variantui. Todėl balsavime rinkausi geriausią variantą - Mygtuką :sm4:
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#4 Standartinė Bombadilas » 25 Vas 2011, 20:56

Actually as irgi... :lol:
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Exon » 27 Vas 2011, 03:55

Apklausa yra gerai, bet argumentuotą atsakymą aš laikyčiau dešimt kart vertingesniu už mygtuko paspaudimą. Esu tinginė, todėl prieš eilinį forumo pertvarkymą noriu žinoti, ar žmogus šitaip nubalsavo dėl to, jog turi ką pasakyti aptariamuoju klausimu, ar dėl to, jog ranka sudrebėjo anksčiau, nei akys pasiekė variantą "Mygtukas" :mrgreen: .

Man asmeniškai tie paaikinimai visiškai nereikalingi, bet aš šitame forume užmerktomis akimis orientuojuosi. Manau, vertingiausia šiuo klausimu laikytina naujokų nuomonė. Jeigu žmonėms tikrai šie paaiškinimai padeda, aš sutinku, kad jie reikalingi. Mano estetinių jausmų jie nežeidžia, o biologinis išsilavinimas ir ilgametė studentų mokymo patirtis byloja, jog informacijos dubliavimas smarkiai pagerina sistemos funkcionavimą.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Exo » 27 Vas 2011, 10:32

Šiuo atvėju visisiškai pritariu Exon, kaip ir minjėjau "tikslas pateisina priemones"....
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Indraja » 28 Vas 2011, 10:25

Man dabar kartais panašu į sviestuotą sviestą, bet ne taip ir baisu, jei taip kam aiškiau. (O užrašai tolkiniškomis kalbomis labai reikalingi, jie suteikia forumui savitumo ir, hm, tolkiniškumo).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Laiqualasse » 23 Kov 2011, 22:36

Šiuo metu rezultatai tokie, kad šešiems geriau, kaip buvo anksčiau, vienam geriau, kaip yra dabar, dar penkiems patinka mygtukas. Visgi turint omeny, kad balsavusieji yra forumo nariai, taigi greičiausiai šiek tiek besigaudantys jo struktūroje, o ne netikėtai atklydę, kurie gali ir pasiklysti, nesu tikras, ar grįžimas prie ankstesnio varianto yra tikrai geriausias sprendimas.

Kol kas siūlau pakeisti pirmų dviejų kategorijų apibūdinimus, kad labiau atitiktų jų turinį. Ypač turint omeny, kad visi sėkmingai pamiršom, jog gijoje Sveiki atvykę į forumą tokie apibūdinimai jau yra. Kas nors nuomonę apie tai išsakyti nori?
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#9 Standartinė le_golas » 24 Kov 2011, 15:15

Čia ne visai į temą, bet aš vis dar nesuprantu "Mygtuko" prasmės... Pavyzdžiui aš, pamatęs tokį variantą, net nebegalvoju apie temą ir kaip čia aš manau, nes vienas iš variantų yra nesąmoningas ir tik jį norisi spausti. Jei mygtukas reiškia "susilaikau nuo atsakymo", tai mygtukui nesant tie susilaikę bet kuriuo atveju nebalsuotų. O tokie kaip aš, radę tik rimtus variantus, be jokio mygtuko, jau pagalvotų ir pasirinktų tą, kuris atitinka nuomonę.

Tiesiog manau, kad jei kuriant apklausą yra siekiama sužinoti kažkokius rezultatus, daryti išvadas, tai toks nesąmonė/prikolas/nieko nereiškiantis pasirinkimo variantas kaip "mygtukas" nėra reikalingas. Čia šiaip pamąstymas, kaskart apie tai pagalvoju, kai kokioj nors apklausoj pamatau tuos "paskutiniuosius" atsakymų variantus. :)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#10 Standartinė Bombadilas » 24 Kov 2011, 20:56

Ne rimtai, pagal mane tie paaiškinimai tik darko forumą.čia kas durnių travianistų suvažiavimas? o kas dėl mygtuko jis tiem kurie arba nenori sakyti arba išvis jiem gerai bet kaip IMHO
Paskutinį kartą redagavo 2 Bombadilas. Iš viso redaguota 25 kartus.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Laiqualasse » 24 Kov 2011, 22:02

Teisingai tomas paaiškino - "durną" variantą įdedu kaip reiškiantį "neturiu nuomonės / man vienodai". Galiu ateityje jį pakeisti būtent tokia fraze.

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#12 Standartinė Acta est fabula » 12 Bal 2011, 23:44

Manau, Andrius turėjo omeny, kad tie, kurie neturi nuomonės, tokiam mygtukui nesant balsavime paprasčiausiai nedalyvaus. O jeigu norės - turės pasukti galvelę, kuris variantas visgi jiems labiau priimtinas.
O šiaip aš vis dar lieku prie nuomonės, kad forumo struktūra, tokia, kokia ji buvo, aiškesnė ir būti negali, o papildomi prierašai yra tik bereikalingas balastas.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Exon » 15 Bal 2011, 00:26

Supratau, ištaisysiu artimiausiu metu :).
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_POST_REPLY