Taisyklės: komentarai, pasiūlymai. Skundimasis nazgūlų darbu

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#141 Standartinė Maja » 25 Kov 2005, 09:47

Nieko negadino :twisted: Tiesiog aiškiai yra parašyta, kad hobitynėje karo veiksmai draudžiami. Galėjai kreiptis į Preciousss ir atsiklausti, jei kas nors neaišku buvo.
:)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#142 Standartinė Starlin » 25 Kov 2005, 12:56

smeli rašėCOLONExon tu paziurek i tuos musu hobitukus:
gelininkystes centras, siuvyklele, pasagele...

net realia hobitanija dunadanieciai saugojo, o sita tai vabshe nekaringa, apie koki prevencini smugi eina kalba?
Taip, mes taikūs. Ir tuo didžiuojamės. Šiaip sutikčiau leisti žaisti karą tokį, kokio norėtų smeli, jeigu Hobitynė gyvuotų jau mažiausiai pusę metų ir norėtųsi kokio nors paįvairinimo. Bet dabar ne. Tiesiog kitokia ten atmosfera ir kitoks tikslas.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#143 Standartinė Folkas » 25 Kov 2005, 14:41

Ir ta atmosfera mane kol kas puikiausiai tenkina (dėl kitų hobitukų beveik neabejoju). Va rimtai kaip Starlin sako gal po kokių pusės metelių ir galima kažkokių paįvairinimų padaryt. O gal orkai pavogę mūsų bulvių ir tabako derlių patys prisiprašys hobitų žygio į Orkynę. :lol:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#144 Standartinė Exon » 28 Kov 2005, 22:05

Exon tu paziurek i tuos musu hobitukus:
gelininkystes centras, siuvyklele, pasagele...
net realia hobitanija dunadanieciai saugojo, o sita tai vabshe nekaringa, apie koki prevencini smugi eina kalba?
Teisingai, saugojo, o hobitai nei neįtarė. O čia atžaidinėjami hobitai, o ne dūnadanai. Juk Hobitynės gija buvo planuojama kaip RPG eksperimentas, ir apie tobulą Ardos modeliavimą, su orkais, dūnadanais ir t.t. kol kas šnekos nebuvo (arba buvo vien šnekos). Taigi ir tenka ši netobulą modelį “dengti”, kad nesuniokotų. Štai, jei kas tikrai pasiryžtų žaist ir kitus Ardos gyventojus – tada, prašom, ir kariaukite į valias.
Be to, jei jie nemoka kariauti, tai ko su jais išvis kariauti? Jokio sportinio intereso, tik kataną paskui valykis :snakeman:
Mes uzknisti tiesiog fiziskai nieko nespejome
Gal vaistų nuo kuklumo? Gerbiamasis warlorde, tai, kad forumiečiai išmoko iš dalies toleruoti orkus toli gražu nereiškia, kad jūs nebemokate jų sekmingai užknisti. Bent kartais ;).

Taigi, jokių karų Hobitynėje. Pagrindiniai kariai pas mus – orkai, todėl ir kariaujama bus, jei bus noro, Orkynėje. Lygiai taip pat, kaip komandų į LARP formavimas vyksta Rohliandijoje, nors raitelių jose nepastebėta , ir pan.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#145 Standartinė smeli » 28 Kov 2005, 23:43

Kaip galima kariauti Orkyneje, jei ten nera nei siuvykleles, nei pasageles...
Aj..........
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#146 Standartinė Starlin » 29 Kov 2005, 10:05

...Orkynėj gali būti siuvyklėlė ir pasagėlė, jeigu įsivaizduosim, kad Orkynė - Hobitynės atspindys - atsiprašau, šešėlis 8)

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#147 Standartinė smeli » 29 Kov 2005, 10:25

>jeigu įsivaizduosim, kad Orkynė - Hobitynės atspindys - atsiprašau, šešėlis

argi tai ne absurdas :)))
Mordoras yra Syro seselis. Nu nesamone kapitali

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#148 Standartinė Indraja » 29 Kov 2005, 10:29

Jie abu yra idealiojo Šyro ir idealiojo Mordoro atspindžiai/šešėliai mūsų forume. O kiekviena šalis savo ruoštu yra šalies idėjos atspindys. Taigi, net jei jie nėra vienas kito šešėliai, gali turėti daug bendro.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#149 Standartinė smeli » 29 Kov 2005, 10:35

>Taigi, net jei jie nėra vienas kito šešėliai, gali turėti daug bendro

isskyrus siuvyklele, pasagele, skalbyklele, kepyklele, etc.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#150 Standartinė Elfhild » 29 Kov 2005, 15:55

O kas trukdo įsteigti Orkynėje orkų sargybos postą, kalvę, virtuvę, drapanų siuvyklą...? Juk kažkuo orkai gyvena, jie irgi tam tikrą buitį turi. Įsisteikit sau įstaigų ir tada kariaukit, nereiks į Hobitynę lįsti.

O apskritai, pritariu kažkieno pasakytai minčiai, jog toksai karas, kai užpuolama hobitynė, būtų visai įdomus pvz. po pusės metų, kai ten jau viskas būtų įsigyvenę ir norėtųsi paįvairinimo. Kol kas gėlytės dar tik dygsta, laikraštis dar tik pirmus straipsnius spausdina...
Hrrrr

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#151 Standartinė smeli » 29 Kov 2005, 16:20

>O kas trukdo įsteigti Orkynėje orkų sargybos postą, kalvę, virtuvę, drapanų siuvyklą...?

reikalingu prieigos teisiu nebuvimas.
give me preciousssssssssssss!!!, preciousss is MINE!!!"

pirmoje eileje Orkyneje atsikratyciau susikompromitavusiu nazgulu (rustus zvilgsnis i Maja)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#152 Standartinė Elfhild » 29 Kov 2005, 16:35

reikalingu prieigos teisiu nebuvimas.
O, tai tikrai netrukdo.
Bet jeigu kalba vėl ima krypti ta tema, tai nematau prasmės tęsti šitą beprasmybę...
Hrrrr

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#153 Standartinė Folkas » 08 Bir 2005, 20:16

Jeigu jau 3d taisyklė prikišinėjama kas antroj gijoj, tai kodėl 3a taisyklė neveikia.
a) Diskutuojant forumo gijose pageidautina nenukrypti nuo gijos temos. Nukryptemiški pasisakymai turi būti apiforminami mažuoju (devintojo dydžio) šriftu.
Tai, kad devinto dydžio šrifto nebeužtenka.
Tai jeigu ji nereikalinga tai ir panaikinkit.
Ir išvis čia dar sugebėjimą reik turėt šitaip separuot savo mintis į atkiras gijas. Maždaug dabar žodis pro šalį ir tu didžiausias nusikaltėlis, teršėjęs, orkas. Nieko nebesuprantu. Nazgūlams gal ruduo, kad tokios nuotaikos blogos? Būčiau naujokas, bijočiau prisiregistruot, kad nesuėstų antroj žinutėj. Atsiprašau už griežtą pareiškimą, bet jau kas perdaug tas nesveika. O dabar ryškiai perdaug. Aš nesiūlau palikt belekaip ir nazgūlams atsistatydint, bet jau ŠITAIP, tai sorry- negalima.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#154 Standartinė Elfhild » 08 Bir 2005, 20:38

Folkai, tu čia apie ką? Jei apie tai, ką Starlin ką tik pakomentavo tavo žinutėj avatarų gijoje, tai galiu štai ką pasakyti.
Nežinau, kaip kitoms nazgūlėms, bet man jau geriau nukryptemė negu švaistymasis [kad ir neakivaizdžiai] piktom ir įžeidžiančiom replikom, nukreiptom vienų į kitus. Nenoriu minėti vardais (nikais), bet pastaruoju metu forume tikrai atsirado tokių irzlių asmenų, iš kurių teko išgirsti net ir gana kraštutinių žodžių (suprask, riebių keiksmažodžių). Jau ilgai mes forume gyvenom draugiškai ir laimingai kaip hobitai Šyre, nesinori to prarasti. Todėl pastarosiom dienom ir pati parašiau, ir mačiau kitų nazgūlių parašytus komentarus, prašančius nutraukti kokią nors kilusią diskusiją - bet pagrindinė tų komentarų priežastis buvo ne nutraukti nukryptemę (savaime suprantama, kartais jos neišvengiamos ir nepiktybiškos), o nutraukti ginčą (ginčas (ne diskusija, o ginčas) savaime bet kokioje gijoje yra nukryptemė, bet mano minimais atvejais esmė buvo ginče, o ne nukryptemiavime). Pavyzdžiui, man nei malonu ar jauku, nei įdomu skaityti tokius komentarus kaip "tu flūdini, galėtum užsičiaupti" (hint, hint) :( ir jeigu yra kas nors, kas nepatinka, galima tiesiog tolerantiškai nutylėti ir sau laimingai gyventi toliau (arba nekeliant skandalo asmeniškai pakalbėti su nazgūlais/tuo asmeniu, kuris kažkuo neįtiko). Man jau geriau naivus beprasmis flūdas negu pikti kandūs pastebėjimai. O jei tas naivus beprasmis flūdas pasidarys piktybiškas, esu tikra, nazgūlų taryba tuo pasirūpins (pavyzdžiui, mums galima skųstis AŽ, būtų daug mandagiau visų atžvilgiu).
Hau. Prašau to, ką pasakiau, nepriskirti visai vadovybei - čia buvo grynai mano nuomonė :roll:

O jei tu apie kažką kita, tuomet nežinau - gal kur nors iš tikrųjų buvo persistengta, bet aš nepastebėjau. Dėl taisyklių 3a vs 3d - matai, 3d taisyklė labai aiški ir joje daug nepriinterpretuosi. Parašyta antra žinutė (išskyrus tas išimtis) - taisyklė pažeista. O 3a - kas nustatys ribą tarp nukryptemės ir diskusijos? Gana abstraktu.

Tikiuosi, pavyks šitą nesusipratimą išsiaiškint geruoju :) (tikrai nesinori ginčytis :cry: )

P.S. va į ką tie įžeidinėjimai panašūs. Į Delfi lygio komentarus =;
Paskutinį kartą redagavo 1 Elfhild. Iš viso redaguota 8 kartus.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#155 Standartinė Starlin » 08 Bir 2005, 20:51

O dėl naujokų gijos: tiesiog aš nieko prieš (ir pati turiu tą nuodėmę), kai visi supuola sveikint naujokų, ir dar mesteli kokį komentarą maždaug "elfas pamojuoja naujokui ir apgina jį nuo dvarfo" (no offence). Bet kai iš to išsivysto trijų-keturių žinučių pokalbis apie skirtumus tarp elfo ir dvarfo, jau darosi tvindymas... Apskritai visais šitais klausimais šiuo metu tarp nazgūlių vyksta diskusijos, o akcija "Stabdyk tvinstamumą" kaip vyko, taip ir vyksta pakankamai vangiai, kad ir kokios griežtos naujokams atrodytų mūsų taisyklės.

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#156 Standartinė Ellorion » 09 Bir 2005, 00:41

Nėra namų be dūmų
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#157 Standartinė KRONAS » 09 Bir 2005, 12:30

//Kronas nujaučia, kad danguje skraidantys nazgūlai kalbasi apie jį, tačiau ignoruoja ir galąsdamas kirvį niurna//
- Palauksiu, kol nusileis. Tada ir pakalbėsim...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#158 Standartinė Folkas » 09 Bir 2005, 16:45

Aš gerb. Nazgūles puikiausiai suprantu. Ir apie tą atvejį, apie kurį minėjo Elfhild, sutinku. Ten kaltas. Bet tikrai buvo žinučių, kuriomis nei kas nors pašiepiamas, nei engiamas, nei kaltinamas, bet užsidirbdavom nazgūlių perspėjimus. Tikrai kartais persistengiama.
PVZ.: Yra gija "Vienpusio ryšio palantirų perliukai". Ten rašomi tik anonsai, bet nukryptėmės apiformintos devintuoju šriftu neturėtu kažkam kliudyt. Dar turint omeny, kad jos nereikalauja kažkokio atsakymo ir nekelia jokio ginčo. Bet kažkodėl užkliuvo ir buvau įspėtas. Ir dar turint omeny, kad ta gija bus vistiek trinama kažkada.
Niekas nesipykstam, tik išsiaiškinam. :) visiems geriau bus. Aš, gink Eru, nenoriu nei teisti, nei kritikuoti nazgūlių darbo, bet naiškumai kyla būtent su 3 a) taisykle.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#159 Standartinė Indraja » 09 Bir 2005, 17:11

Ar štai taip parašyti niurzgimai bei prašymai irgi laikomi "įspėjimais"? :lol: Dažniausiai tai būna tik prašymas. Beje, kartais gal atrodo, jog nukryptemė "nereikalauja atsakymo", tačiau atsakymai tiesiog pasipila. Tad geriau iškart cituoti pranešimą iš vienos temos kitoje temoje ir ten aptarinėt, arba kurt naują temą.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#160 Standartinė Starlin » 27 Bir 2005, 11:02

Perkelta iš techninių problemų gijos

ari13
Exon rašėCOLONTo ari13 aka user:
Visų pirma, patsai paprašei trečio pliuso ir, atitinkamai, bano parai. Kadangi bano laikytis nepanorėjai, busi užbanintas savaitgaliui, kol administracija negrįš iš Rasų. Gali, žinoma jungtis per trečią ar iš vis plaukiojantį IP, juk esi pas mus kompjuterastas kietas it tris valandas virtas kiaušinis, - trinti nazgūlai mėgsta :twisted: . O jei nesupranti elementaraus netiketo (aš nesivarginsiu išdėstydama jo taisyklėse), reiškia, aplamai nesi dar pakankamai pribrendęs, kad bendrautum šiame forume.
Visu pirma, trečio pliuso prašymas buvo sarkastiška pašaipa, noras parodyti jog normaliam prota turinciam zmogui jus NIEKO padaryt negalite... Kiek aš turiu/galiu naudoti IP čia jau klausimas sunkus. Jeigu nazgulai taip mėgsta trinti, tai tegul gaval trinasi. Etiketa aš suprantu, tik va šis forumas ten nepatenka(ir apskritai, apie mano auklėjima ne jums panelės kalbėti, jei aš jums gėlių dovanojau, nei miegojau) O aplamai yra kalbos kultūros klaida, jus čia didžiosios lietuvininkės, turėtu buti gėda...

Argumentų kodėl "user" pirmoji žinutė buvo išrinta iš mano gijos taip ir nesulaukiau, remiantis KOKIA taisykle ji buvo ištrinta?(Taisyklė, punktas, be polemikos prašom) Per kuria vieta jus man parodysit/irodysit jog tai mano klonas? IP skiriasi, registracijos IP skirasi, email skiriasi.

Indraja

Ogi klonus mes triname netgi be absoliučių įrodymų, tiesiog tada, kai įtariame. Tai vis vien niekis, palyginus su bakterijų ir mielių klonų kiekiu, kurį yra tekę sunaikint. Ko tamsta tikėjaisi iš nazgūlų? Tolerancijos ir puoselėjimo? Ne ta padermė...
O dabar akcija special for Exon and Starlin: naujasis žaidimas, surask mano kloną... Kiek jų yra – nesakysiu, bet yra dar...(ir pakankamai daug)
Manual; Linex (nors šitą esą kažkas pažįsta). O ir šiaip matom, jog pastaruoju metu visokių neaiškių pagausėjo. Šiaip man keistas žmonių potraukis teršti forumus tokiu būdu. Bent jau prašyčiau tai daryti kitur.

Retais atvejais klonai pasirodo esą pakankamai įdomūs ir savarankiški. Tokių niekas neliečia.

Kažkaip nesimato, kad suprantame tą patį etiketą. Geriausias būdas įrodyti, jog mes negalime tamstai padaryti nieko - nedaryti nieko, dėl ko mums kiltų noras kažką daryti. Beje, nesuprantu, koks čia šaunumas parodyti, jog gali užsiregistruoti iš kito IP? Ir kodėl iš vis reikia tą "šaunumą" demonstruoti čia ir mums? Ar keiktis - irgi šaunumas? Mūsų forumas yra "visai šeimai", betgi niekas netrukdo susirasti kokį skirtą tik paaugliams ar kitiems keikūnams ir keiktis visą dieną. Neketiname keisti profilio vien todėl, jog keiksmažodžiai egzistuoja ir yra vartojami. Kai kuriuos žmones jie tiesiog atstumia ar įžeidžia; kai kam močiutė gali nebeleisti rašyti forume...

O kalbos kultūros klaidų čia būna, ne šventi esam, be to, kai kam lietuvių nėra gimtoji.

Starlin

Pakartosiu tą patį kaip ir tavo fotogijoj: smeli ir Pegaso elgėsi lygiai taip pat. Taip kad jeigu nori būt originalas, nepavyko.

Antra, kartais mums visai nebūtinos taisyklės, kad galėtumėm ką nors ištrinti, nes yra nazgūlų proto ir kantrybės ribos. Be to, dar tas faktas, kad čia mūsų forumas, kuriam mes galvojam bendrą veiklos koncepciją ir todėl su juo darom, ką norim. Normalių žmonių, kurie supranta, kas yra netiketas ir moka nesišaipyti iš kitų žmonių, kuriems lietuvių kalba ne gimtoji ir todėl "aplamai" gali atrodyti visai normalus žodis (jis ir yra nomalus žemaitiškai, tik reiškia ką kita), tai va, tokių žmonių atžvilgiu mes ir elgiamės normaliai. O kur baigiasi elementarus mandagumas iš forumo narių pusės, baigiasi jis ir iš mūsų pusės. Jeigu gerb. ari baisiai nori viską pagal taisykles daryt, tai tegu žino, kad yra ir toks dalykas kaip nerašytos taisyklės. Mandagumo ir pagarbos kitiems taisyklės.

BUTTON_POST_REPLY