Kino salėse ir dar ne: antras dublis

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#61 Standartinė Aiquen » 06 Spa 2006, 11:41

Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#62 Standartinė Indraja » 09 Lap 2006, 14:29

Gal kas nors pasidalintų nuomonėmis apie "Boratą" ir apie "Kvepalus"? Po gero pusmečio netikėtai atsiminiau apie kinoteatrų egzistavimą. Nors pirmasis portatyviniu pavidalu visgi būtų geriau.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#63 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 09 Lap 2006, 15:41

Aiquen rašėCOLONhttp://www.apple.com/trailers/wb/300/tr ... large.html

Atrodo,bus skanu. :tonqe:
atrodo bus įdomu, labai mėgstu tokius filmus

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#64 Standartinė Elentari » 09 Lap 2006, 18:49

Jei kada Lietuvoj rodys "Mariją Antuanetę" su Kirsten Dunst, YPATINGAI rekomenduoju NEžiūrėti. Gali ištikti staigi mirtis iš... nuobodulio... Vos ištvėrėme kino salėje iki pabaigos...
---

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 493
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#65 Standartinė Nilde » 10 Lap 2006, 15:38

Indraja rašėCOLONGal kas nors pasidalintų nuomonėmis apie "Boratą" ir apie "Kvepalus"?
Gali būti GADIKLIŲ pėdsakų.

Žiūrėjau "Kvepalai. Vieno žudiko istorija". Na, knygos lygio filmas nesiekia, bet žiūrisi smagiai. Ko gero labiau patiks neskaičiusiems - skaičiusieji per gerai žino, ko tikėtis, o istorija perpasakota nuosekliai, be ryškių pakeitimų, tai nebenustebina.
Ko man pritrūko, tai pačių kvapų. Jie taip vaizdingai aprašomi knygoj, o filme to turbūt net neįmanoma perteikti, bent ne taip efektyviai. Ir paties parfumerio darbo, kuris knygoj su visom smulkmenom apipasakotas (mane va tas labiausiai ir užvežė), filme mažai. Kas tikrai nepatiko: tarsi bandoma sukelti užuojatą Grenujui, ypač pabaigoje (knygoje jis - vien tik bjauri erkė, jis nekenčia žmonių, jis - bejausmis genijus, šlykštu, ką jis daro, nuostabu, kaip jis tą daro, o filme galų gale virsta tokiu nabagėliu). Kas patiko: Prancūzijos spindesys ir skurdas (mėgstu žiūrėti kostiuminius filmus). Puota akims tikrai bus.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#66 Standartinė nassa » 11 Lap 2006, 19:39

Boratas yra NICE.. aišku tiems, kuriems priimtini jo bajeriai ir gyvenimo filosofija.
tie kurie ėjo žiūrėti kaip paprastos komedijos buvo nusivylę, o tie kurie eina ir žino ko tikėtis būna pasipatenkinę :)
i like :)
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#67 Standartinė Indraja » 12 Lap 2006, 16:30

Mhm, o kaip žinot, ar "filosofija" priimtina? Įtariu, jeigu "Ragai" ganėtinai patinka (nors ir neatrodo labai kokybiški), tai turėtų būt? (Šiaip eit į komedijas beveik niekad nekyla noras, o čia kažkodėl ir netikėtai jis gimsta).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#68 Standartinė nassa » 12 Lap 2006, 22:51

na youtubej pasižiūrėk keletą vaizdų ir nuspręsi kaip ten..

šiąnakt buvau Scanoramos trumpametražių filmų nakį jaunimui. Skeptiškai žiūrėjau į tą pasakymą - jaunimui, galvojau tai gali reikšti du dalykus - filmai popsoviniai, arba pavadinta dėl to, kad kitokio amžiaus žmonės į kino nakį neitų.
Variantas buvo antras, susirinko žalio jaunimėlio kurie labiau domėjosi kas vyksta ir svarbiausia SĖDI salėj nei ką rodo ekrane..
na bet ne apie tai.
Pirmasis filmas, buvo nuo galvos iki kojų apdovanotas Bobby Peerso "Sniffler", manyčiau kad geresnių už jį shortų buvo, nes per daug akivaizdi pati idėja, gal už orginalumą, na nežinau.
buvo tokiu perliuku kaip "Rinkimų naktis" - apie visišką idealistą, kuris gale apšaukiamas rasistu, nepelnytai aišku.
taip pat "Perkele" - apie trijų vyrų istorijas, "Vieniši kartu" -čia buvo vienas iš geriausių - vyrų grupė susiburia į tarpusavio pagalbos grupę, nes juos įvairiai įskaudinusios paliko merginos/žmonos.. pasakojama kaip jie leidžia laiką kartu - žavingas vaizdas.Filmukas be pavadimo, apie įdomią sielų interpretaciją, be to montažas įdomus.
Man labiausiai patiko filmukas "vieną dieną žmogus nusipirko namą".. ir galų gale vedė jame buvusį įsibrovėlį.. :) ir "tai tave aš myliu" - apie baleto šokėjo istoriją - tai filmas kuris mane asmeniškai privertė iš naujo susižavėti šiuo menu.
įšverti tiek filmų galima, tačiau atsibosta taip sėdėti vienoj vietoj, išeiti negali, nes žinai kad praleisi ne kokia sceną filmo o išisą filmuką.
jei kam įdomu, Skalvijoj lapkričio 17tą bus lygiai tokia pati naktis.. tik nežinau ar su tais pačiais naktipiečiais ir pusryčiais (kurių nebuvo :D )
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#69 Standartinė Aredhel » 20 Lap 2006, 23:21

Ka tik pažiūrėjau HP treileri. Atrodo Sirijaus bus daugiau šį kartą ("kručiausias" veikėjas iš visu), kas manpatiktu, o visa kita kiek galima preliminariai sprest bus žiauriai holivudiška. "Pokšt, pokšt...." :roll:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#70 Standartinė shlykshtukas » 22 Lap 2006, 13:29

A, vis tiek blogiau nei filmai 1-2 nebus. Dar, bus sunku nesimpatizuoti Bonham-Carter personažui, ir stebėtina, į kokį negražų paauglį išaugo fainulis papūtžandis vaikiukas Haripoteriukas. :roll:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#71 Standartinė nassa » 23 Lap 2006, 23:53

Šiandien pas mus fakultete Medikų dienų proga buvo kino vakaras, jame rode A.Matelio "Prieš Parskrendant į Žemę"..
jau vien dėl to kad žiūri auditorijoj, į kurią susirinko daugiau studentų nei per kokią populiarią paskaita, buvo nerealu žiūrėti šį filmą...
tikiu kad gaus Matelis Oskarą už šį filmą, žinoma konkurentų jo nežinau bet vis tiek.
Ligoniukų išėjimas labai meniškai ir paslaptingai parodomas, kas neapkrauna filmo.. nejauti gailesčio, ta prasme tokio, kad iš kart po filmo pultum skambinti Nomedai ir aukoti jos akcijai... supranti kas gyvenime yra svarbiau, ligoniukų mamos tai puikiai papasakoja. ir šiaip..neatsigaunu po šio filmo dar... vis galvoju apie onkologiją rezidentūroj... :/
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#72 Standartinė Indraja » 30 Lap 2006, 11:57

Hm, kažkaip noras nueiti dar nė vienu atveju nepasiekė kritinės masės, nors turėtų būti neblogi...

Vargu ar "Fontaną" mums atveš... Aronofskis :supz: T.y. failo baisiausiai norėčiau.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#73 Standartinė Elentari » 20 Gru 2006, 03:34

Dėmasio, gali būti gadiklių.
"Eragon" - gaila, kad neskaičiau knygos, tad neturėjau su kuo palyginti (ekranizacijos prasme), o gal ir gerai. Gan nieko toks fentezi filmas (man tokie patinka), išspaudęs ir ašarą, ypač kai miršta Jeremy Irons herojus. Vėl gėrio ir blogio kova, kai kurie epizodai itin priminė ŽV... :roll:
Kita vertus, visai gerai žiūrėti filmą neskaičius knygos. Pvz. "The Devil Wears Prada", pamačiau pirmiausia filmą, patiko, radau kažką, o išgirdau nuomonę, kad ne pagal filmą, nepatiko, etc, gavau dovanų ir perskaičiau. Taip, dar ir kaip ne pagal knygą. Filme vos keletas elementų, na, ir vardai, pagal knygą. Tačiau ir viena, ir kita man patiko. Skirtingai, bet patiko. Filmas gal būt paliko didesnį, geresnį įspūdį.
"The Holiday" - romantiškas filmas, leidžiantis pasvajoti, kad galima tarsi apsikeisti gyvenimais, pasprunkant nuo savo kasdienybės ir nuo to, kas tave skaudina... Filmas tinkantis švenčių laikotarpiui, su jautriais elementais, o svarbiausia - primena, kaip svarbu per šventes būti su mylimais, artimais žmonėmis... (o tai mane šiuo metu skaudina labiausiai...)
---

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#74 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 20 Gru 2006, 20:14

Elentari rašėCOLONDėmasio, gali būti gadiklių.
"Eragon" - gaila, kad neskaičiau knygos, tad neturėjau su kuo palyginti (ekranizacijos prasme), o gal ir gerai. Gan nieko toks fentezi filmas (man tokie patinka), išspaudęs ir ašarą, ypač kai miršta Jeremy Irons herojus. Vėl gėrio ir blogio kova, kai kurie epizodai itin priminė ŽV... :roll:
O aš knygą skaičiau ir galiu pasakyti, kad jeigu tas Paolinis nėra skaitęs ŽV tai aš Warlordas :lol: Elfai atplaukę iš už jūros, dworfai ir jų požeminės karalystės, paprastas berniukas netikėtai patekęs į nuotykių sūkurį... Nieko neprimena? :roll:

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#75 Standartinė Nūmenorietis » 20 Gru 2006, 21:25

Hmm :-k kaškur girdėta, man net kyla tokia beprotiška mintis, kad jis pakopijavo ŽV :D
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#76 Standartinė Indraja » 20 Gru 2006, 21:30

...Ir tai vienu balsu tvirtina šimtai tolkinistų, kalbėdami apie filmą...
(T.y. kokius tris atsiliepimus skaičiau).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#77 Standartinė Elentari » 20 Gru 2006, 23:07

Nu taip ir sakau, ko man taip nešė.... Bet vis tiek patiko :)
---

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#78 Standartinė Nūmenorietis » 20 Gru 2006, 23:18

Na aš dabar skaitau "Eragoną", tai man jis liuks, aiški kopija, bet įdomumo nemažina. :)

Tik jei norit kalbėt apie knygą, siūlyčiau persikelt prie Fantasy arba bent prie ekranizacijų...
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#79 Standartinė Exon » 22 Gru 2006, 16:23

Skonio reikalas, sure, bet IMNSHO "Eragono" filmas kičiškumu ir štampų kiekiu nenusileidžia knygai (kurios net nebaigiau skaityti). Pradžia – a la "Žvaigždžių karai", skrydžiai – a la "Haris Poteris", gamtos vaizdeliai – a la ŽV, o mūšis pabaigoje – a la "Matrica" (iš nuobodulio į pabaigą net slešinės mintys pradėjo skverbtis). Tik pastatyta visa tai nepalyginus žemesniame lygyje, o tokios nekokybiškos režisūros ir operatoriaus darbo seniai nemačiau. "Mažasis tipinis rinkinys fentezi styliaus kūrinių" © statymui. Žiūrėti be tvirto moralinio pasiryžimo tai išvysti nerekomenduoju.
Aš tai daugmaž žinojau, ko aš ten ėjau. Aš ėjau Aironso ir Malkovičiaus. Aironso buvo nemažai ir neblogai, Malkovičiaus, žinoma, daugiau galėjo būti :).

<hr>
"Kvepalai" – sakyčiau, geras filmas pagal knygą. Žinoma, yra vietų, kuras asmeniškai labiau norėčiau paryškinti, tačiau kiekvienam savo. Nesitikėjau, kad pavyks kine gan neblogai perteikti veikėjo "olfaktorinį" mąstymą.
Bet, eina sau, kaip Rikmanas paseno… Gal jį dar ir pasendino, bet vis vien matosi, kad nedaug :(. Hofmanas gražiau sensta.

<hr>
Įdomu bus pažiūrėti, ką iš M. Semjonovos "Vilkogaudžio" padarė. Posteris tai – viens prie vieno RoTK su Aragornu pirmame plane.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#80 Standartinė nassa » 23 Gru 2006, 02:46

Šiandien buvau "linksmosios kojytės" premjeroj. labai muzikalus filmukas. bet siužetas eina aplink bjauriojo ančiuko scenarijų, tik su daugiau extreem'o :D žymiai daugiau.. tiksliau šnekant - imperatoriškieji pingvinai dainuoja, visą gyvenimą.. taip savo ištrinktuosius suranda ir šiaip "meistet den Alltag". o gimsta kartą toks pingvinas, tik dainuoja-klykia taip, kad kitiem skauda, bet užtad gerai šoka stepą. atrodytų nieko čia reikšmingo... atrodo.
don't read my AURA!!!

BUTTON_POST_REPLY