Kino salėse ir dar ne: antras dublis

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#161 Standartinė Indraja » 21 Geg 2009, 22:13

Star Trek man patiko! Logiška 8)
Jame radau, ko senokai ilgėjausi - nuo pat Star Wreck.
Bet imti ir palaidoti visą legendinę planetą?..
O warp lietuviškai buvo trauka. Suprantama, greitai tokios prasmės ėmė nebeužtekti, tad atsirado vorpingas. Nerimtai.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#162 Standartinė Starlin » 22 Geg 2009, 20:08

Indraja rašėCOLONBet imti ir palaidoti visą legendinę planetą?..
doh, taigi Alt. Uni. :roll:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#163 Standartinė Indraja » 23 Geg 2009, 00:06

Starlin rašėCOLONdoh, taigi Alt. Uni. :roll:
Tai bet jei jie dabar visąlaik apie tokią filmus statys?.. :? Man tokio dalyko gaila nepriklausomai nuo to, kurioje laiko linijoje ans pražuvo... Ypač jei toje, kurią man dabar rodys - anos taigi ir nesu mačiusi.

O šiaip gerai tokiai fantastikai, kur tokie dalykai pakankamai natūralūs - galima nesišakoti, kad kažkas, matote, drįsta filmuoti fanfikus :)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#164 Standartinė Aiquen » 23 Geg 2009, 10:58

Bandėm žiūrėt vakar. Maždaug tą sekundę, kai pasirodė užrašas "Star trek", supratau - šito filmo aš konkrečiai nekenčiu. Reiks prisiverst pabaigti akiračio plėtimui, skylių išsilavinime lopymui, ir taip toliau... gal kas įdomaus ir pasitaikys, gal pakeisiu nuomonę, bet...
Na negalima gi pradėti filmo nuo tokios SYSIOS!
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#165 Standartinė Starlin » 23 Geg 2009, 21:19

Indraja rašėCOLONTai bet jei jie dabar visąlaik apie tokią filmus statys?.. :?
Nestatys turbūt. Nors yra problema su Spock Prime (kas jam atsitiko in the original timeline), bet čia gi fantastika, milijoną visko galima sugalvoti. Aišku, dar vienas filmas su Chris Pine ir Karl Urban tai niekam nepakenktų, koks skirtumas, kuris ten timeline'as :mrgreen:
Aiquen rašėCOLONBandėm žiūrėt vakar. Maždaug tą sekundę, kai pasirodė užrašas "Star trek", supratau - šito filmo aš konkrečiai nekenčiu. Reiks prisiverst pabaigti akiračio plėtimui, skylių išsilavinime lopymui, ir taip toliau... gal kas įdomaus ir pasitaikys, gal pakeisiu nuomonę, bet...
Na negalima gi pradėti filmo nuo tokios SYSIOS!
Čia turi omeny epizodą su Kirk'o tėvu?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#166 Standartinė Aiquen » 23 Geg 2009, 21:26

Jo, tikriausiai. Stačiai nepakeliama. Košmariška. Kraupu.

O kas tas Kirkas? 8)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#167 Standartinė Starlin » 23 Geg 2009, 21:45

Captain James Tiberius Kirk! C'mon 8) Tas pagrindinis.

O tai kodėl kraupu? Nes herojus išgelbsti pasaulį ir žūva pats, o jo žmona per tą laiką spėja pagimdyt? Sakyčiau, dauguma superherojiškų filmų turi šitų bruožų :)
Šiaip čia esmė ta, kad originaliojoje laiko linijoje Captain Kirk tėvas niekad nežuvo. Aišku, aš tą sužinojau tik filmui jau persiritus į antrą pusę :roll: Bet tie, kas matė pirmąjį serialą, turbūt nuo pirmų minučių turėjo susivokti, kad kažkas ne taip.

Beje, rekomenduoju pažiūrėti Onion News reportažą: http://www.youtube.com/watch?v=02LgdXVkXgM

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#168 Standartinė Indraja » 23 Geg 2009, 21:56

Nežinojau, kaip "turėjo būti". Pagalvojau, kad toks žanras, space opera, jam tai dera. Bet jautėsi, kad kažkas įtartina - neturėtų būti, jei rimtai, tokių herojinių-ašarinių scenų pačioje pradžioje, be išankstinio žiūrovų pripratinimo prie žūsiančių personažų.

Beje, ten ir toliau pilna labai neįtikėtinų triukų, veiksmo scenų ir t.t. - bet tai juk - tam tikra prasme - pasaka ;) Man labai patinka, kad kai kuriose kultūrose jau pasakos žmogui teigia, kad padėčių be išeičių nebūna. Už tai ir respect.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#169 Standartinė Gedeonas » 26 Geg 2009, 11:59

Nesenai atradimu tapo "Marlis ir aš". Kadangi kaip visada su nuėimu į kino teatrą gavos problemų tai parsisiunčiau namie paspoksot.

Matosi, kad kas kūrė tą istoriją tikrai myli šunis. Senai neteko matyt filmo apie gyvūnus, kur jausmai ir gyvenimas su keturkoju šeimos nariu būtu taip puikiai perteiktas..
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#170 Standartinė Elentari » 26 Geg 2009, 18:10

Gedeonas rašėCOLONNesenai atradimu tapo "Marlis ir aš". .
Pusę filmo juokiausi iki pilvo skausmo, bet likusią... isteriškai verkiau... Pasidarė visiškai nepanašu į komediją. Bet taip, įtraukė visiškai. Labai jausmingas filmas.
---

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#171 Standartinė Starlin » 29 Geg 2009, 21:53

Gedeonas rašėCOLONNesenai atradimu tapo "Marlis ir aš". Kadangi kaip visada su nuėimu į kino teatrą gavos problemų tai parsisiunčiau namie paspoksot.

Matosi, kad kas kūrė tą istoriją tikrai myli šunis. Senai neteko matyt filmo apie gyvūnus, kur jausmai ir gyvenimas su keturkoju šeimos nariu būtu taip puikiai perteiktas..
Sako, knyga daug smagesnė nei filmas...

Knyga pas mus namie atsidūrė todėl, kad turime gyvą auksaspalvio nuktrūktgalviškojo retriverio pavyzdį ;)

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#172 Standartinė Gedeonas » 02 Bir 2009, 15:09

Starlin rašėCOLON
Sako, knyga daug smagesnė nei filmas...

Knyga pas mus namie atsidūrė todėl, kad turime gyvą auksaspalvio nuktrūktgalviškojo retriverio pavyzdį ;)
Na knygos dažniausiai būna geresnės už filmus :). Reiks irgi pasidairyt.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#173 Standartinė Starlin » 19 Lie 2009, 20:27

Pažiūrėjau HP6.

Vis dar nesu tikra, kad Seamus Finniganą vaidina tikrai ne Folkas :-k

Vartotojo avataras
Elesaras
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 10 Spa 2008, 16:06
MiestasCOLON Kaunas

#174 Standartinė Elesaras » 20 Lie 2009, 09:47

Hp Šiemet mano mastymu per daug sumaišė scenos kaikur išvis nesiderina nu ,bet kartais ir gerų vietų

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#175 Standartinė Indraja » 20 Lie 2009, 13:18

HP6. Standartinis pamurmėjimas: nebelabai atsimenu, kaip ten turėjo būti - bet visgi daugiausia dėmesio skirta ne tam (ne Tam!) - nėra tobula įtampos auginimo, pasakojimo tėkmės prasme. Bet iš mano matytųjų (pirmų dviejų(?) tvarkingai nemačiau) šiame filme labiausiai patiko atmosfera, vietiškumas. Gal režisierius pamąstė, kad reikėtų parodyti tai, ko neliks, ir todėl pavyko, kuklia nuomone, tikrai subtiliai? Pirmąkart po HP filmo norėtųsi dar sugrįžti į jį. Ir blogiukai nesukarikatūrinti, asmenybės ir vidiniai konfliktai, ir visa kita ten, kur turi matytis, tikrai matėsi.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#176 Standartinė Folkas » 20 Lie 2009, 13:39

Starlin rašėCOLONPažiūrėjau HP6.

Vis dar nesu tikra, kad Seamus Finniganą vaidina tikrai ne Folkas :-k
Hah :D Einu gūglint
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#177 Standartinė Exon » 04 Rgp 2009, 01:52

Mano manymu, "Harry Potter and the Half-Blood Prince" išejo silpnam penketukui (iš dešimties). Apart chaltūrinio režisieriaus darbo, pagrindinis vaizdą gadinantis dalykas – akmeninis D. Redklifo veidas. „Haris“, deja, faktiškai nebevaidina. Simpatiškas berniukas išaugo į ne itin žavų ambalą. Užtat kitas jaunimas vaidina gerai: Ronas, Drako, Luna, Lavanda – Yep, ji baisi, baisi! – užtat kokia asmenybė! Net Rikmanas, kuris yra šaunus, bet nesneipiškas, šį kartą labai laiku, vietoje ir charakteryje išlįsdavo.
Kaip savarankiškas filmas silpnokas, bet iliustracijos knygai visai smagios.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#178 Standartinė Indraja » 05 Rgs 2009, 16:21

"Negarbingi šunsnukiai". Prisibijojau per didelio tarantiniško išsidirbinėjimo, bet be reikalo - nudžiugino santūrumas 8) . Gana simpatiškas filmas. Alternatyvi istorija, atsišakojanti nuo tikrosios 1944m. birželį, irgi gana gundanti (aha, aš visus tokius filmus žiūriu iš čia-tada). Labai sunku patikėti, kad tam tikrų motyvų šaknys visgi ne "17PA".
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#179 Standartinė Gedeonas » 10 Rgs 2009, 09:07

Indraja rašėCOLON"Negarbingi šunsnukiai". Prisibijojau per didelio tarantiniško išsidirbinėjimo, bet be reikalo - nudžiugino santūrumas 8) . Gana simpatiškas filmas. Alternatyvi istorija, atsišakojanti nuo tikrosios 1944m. birželį, irgi gana gundanti (aha, aš visus tokius filmus žiūriu iš čia-tada). Labai sunku patikėti, kad tam tikrų motyvų šaknys visgi ne "17PA".
Sudominai :). Reiks parsisiūst :).

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#180 Standartinė King ov Isengard » 14 Rgs 2009, 14:40

Lars von Trier "Antikristas". Įvadinė scena - nuostabi. Ir mitologiškai:)
Šiaip dar tik apie pusę peržiūrėjau, nenoriu su šituo filmu "skubėt"... Šiaip yra nerealių kadrų, o atmosfera... be žodžių, čia jau reikia žiūrėt ir pajaust
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

BUTTON_POST_REPLY