Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 16 Sau 2018, 12:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 285 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bir 2012, 21:26 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Įdomi diskusija apie aktorių porūšius (žr. ilgą Aldo žinutę aname puslapyje!). Hm, man patinka tie, kurie gerai moka persikūnyti. Tačiau nesakyčiau, jog kitas porūšis niekam tikęs. Tarkim, Harisonas Fordas visada pirmiausia yra Harisonas Fordas, bet man tai kažkaip visai nekliudo :)

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Bir 2012, 12:14 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Ne, tokio ilgio žinutės šitoj gijoj ne mano jėgoms, vis tik pora pastraipų permečiau akimis :D
Cituoti:
drįsčiau daryti išvadą, jog mums patinka tokio paties stiliaus aktorės: personifikuojančios gana panašius, retai linksmus, ne barbiškus personažus

nežiūrėjai Constantine ir Narnijos kronikų? :D

Pabaigoje akys užkliuvo už "Thor" ir paskutinę pastraipą perskaičiau. :) Ne, man tiek iš filmo "Thor'as", tiek iš "Avengers" kur kas labiau patiko Lokis (tiek aktorius, tiek personažas). Svarstau netgi marškinėlius pasigaminti su Lokio "monograma" ir užrašu "U mad? I do what I want." :D

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Rgs 2012, 21:25 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Nors tu ką, negaliu susilaikyti dar kartą nepasidžiaugęs Snieguolės ir Medžiotojo filmu: grįžęs į civilizaciją įsigijau jo išplėstą versiją ir jau spėjau peržiūrėti 4 kartus - nereali pasakos interpretacija! Oh, and Kristen - can't even began to tell you how mesmerizing I thought she was, tiek grožiu, tiek vaidyba! [-o< And again, Tomai94, "Who‘s the fairest of them all?" Po šito (HD and full interview on US site) pradėjau netgi abejoti "kiekvieno skonio reikalu", definitely She is :p. Ir dar komentaras apie tikrai kietą įkvepiančiąją kalbą. Uh, štai taip :). Laukiu nesulaukiu Snow White and the Huntsman tęsinio!!!

Beje, peržiūrėjau ir Mirror Mirror :) Hmm, visai linksma komedija, patiko ir keli juokeliai, kaip pavyzdžiui nykštukų pokalbis prie vakarienės stalo:
    - Potatoes, please?
    - What was that all about?
    - Idiot. Can't you see she loves him?
    - Loves him? He tried to kill her today.
    - Exactly. What do you think love is?
    - Love is someone passing the potatoes.
    - I love you, Grub.
    - That was meant for him.
    - Good aim.
    - Does he look like he needs more potatoes?
Bet šiaip, visą laiką truputį akį erzino ta dirbtina, "plastikinė" aplinka, tad šiuo atžvilgiu negaliu atsigerėti Snow White and the Huntsman (SWATH) vizualizacija bei pačiu filmavimo principu - visos scenos (išskyrus tas kelias CGI) filmuotos realioje aplinkoje, aktoriai brido į realias pelkes, šalo ir pan. Taip pat nykštukai, Mirror Mirror vaidino realūs liliputai, o SWATH, kaip ir ŽV bei Hobite, normalūs žmonės, sumažinti įvairiomis filmavimo technologijomis, kas man kur kas gražiau žiūrisi (realiai filmuose man patinka matyti tik vieną liliputą - Peter Dinklage iš Game of Thrones). Kaip jau sakiau pradžioje, visai patiko, bet antrą kartą nežiūrėsiu, ką jau kalbėti apie penktą, ką darysiu šįvakar su SWATH :)

Aredhel rašė:
Ne, man tiek iš filmo "Thor'as", tiek iš "Avengers" kur kas labiau patiko Lokis (tiek aktorius, tiek personažas). Svarstau netgi marškinėlius pasigaminti su Lokio "monograma" ir užrašu "U mad? I do what I want."
"I do what I want" turi savo kainą: toje trečiojoje mano nuorodoje (She is) filmuką Kristen irgi pradeda sakiniu "I do whatever I want" (ne, parinkau tikrai ne specialiai, šiaip mėgstamiausias mano inspiracinis klipukas), bet pažiūrėk kuo jai tai baigėsi šią vasarą :?. It sounds kinda cool, but it isn't, žmonės dažniau turėtų save tikrinti ir klausinėti, nes puikybė - didžiausia nuodėmė, kuri gana greit nuleidžia juos ant žemės :). Šiuo klausimu man kaip tik patiko Thor'o pavyzdys, kuris dėl puikybės tėvo buvo nusviestas į Žemę, ir tik gale filmo suvokė, jog nuolankumas ir pasiaukojimas yra stiprybės požymis. Neatrodo, jog Lokis tą suvokė net po Avenger'ių. O jo aktorius, tarp kitko, man labai priminė sielagaudį, nežinau kodėl :). Visai nieko, geras aktorius.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Rgs 2012, 14:48 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Nors tu ką, negaliu susilaikyti dar kartą nepasidžiaugęs Snieguolės ir Medžiotojo filmu: grįžęs į civilizaciją įsigijau jo išplėstą versiją ir jau spėjau peržiūrėti 4 kartus - nereali pasakos interpretacija! Oh, and Kristen - can't even began to tell you how mesmerizing I thought she was, tiek grožiu, tiek vaidyba! [-o<

Ooukėėėjjj... traukiuos iš "diskusijos", pys... :D

Cituoti:
"I do what I want" turi savo kainą

Cha, žinoma turi, bet kaip kažkas sakė "It's better to ask forgiveness than permission." :D

Kas dėl "moralės", kad jau palietei tą temą, tai ji kiekvieno asmeninis reikalas. Kristen kaip matyti ji labai žema, good/bad for her, I guess. :)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Rgs 2012, 00:41 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Ne kokia čia diskusija ir buvo, greičiau varymas ant Kristen pagal default'ą. Spėju, net nelabai esi su ja kokį kitą filmą ir mačius...

Beje, nelabai aš čia diskusijos ir siekiau, labiau bendraminčių ieškojau, nes Snow White and the Huntsman man pasirodė bene panašiausias filmas į Žiedų valdovą iš išleistų po Žiedų valdovo. Na, bet matomai čia tik man vienam taip pasirodė :) Ne bėda, susiradau krūvą bendraminčių on imdb message board, kur dabar ir praleidžiu nemažai laiko... :sm12:

O dėl Kristen moralės - tu bent kiek pažįsti tą merginą? Viena klaida nepadaro žmogaus amoraliu, ypač jei atgailauji! Esu matęs su ja tikriausiai jau kokius 100+ interviu ir tikrai galiu pasakyti, jog nuoširdumo ir sąžiningumo jei tikrai nestinga. Vien ko vertas jos viešas atsiprašymas - visi pripažino, tikrai retas, jei ne nykstamai retas pareiškimas holivude. Paminėjau ją tik kaip pavyzdį, jog "I do whatever I want" neveikia (ir ne vien žmonių santykiuose) - po šitos klaidos ji matomai persidėlios savo vertybių skalę. Bet kokiu atveju, aš ja tikrai esu susižavėjęs iki įsimylėjimo lygio, tad mano nuomonė čia irgi gali būti šališka, kaip tavo defaultinė. Tad baigiu ir aš... na, bent jau iki On the Road ir Twilight BD Pt2 premjerų :sm4: pys

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 20 Rgs 2012, 08:27 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Spėju, net nelabai esi su ja kokį kitą filmą ir mačius...

Tvailaitas skaitosi? :D

Visai būtų įdomu "padiskutuoti" ir apie moralę, šiaip for fun... Tam greičiausiai turėtume išsikelti į kažkurią kitą giją. Bet kol kas...

Cituoti:
O dėl Kristen moralės - tu bent kiek pažįsti tą merginą? Viena klaida nepadaro žmogaus amoraliu,

Taip, padaro. Tai žinoma yra mano požiūris. Ir mano požiūris į klaidas yra toks: klaida gali būti, kai ne tą mygtuką klavoj paspaudi, kai baltus skalbinius rūžavai netyčia nudažai, kai duris užrenki su raktu viduje... Na žinai, vienas "pražiūrėtas" veiksmas yra klaida.
O tokie dalykai apie kuriuos čia kalbi nėra klaidos - tai yra pasirinkimai. Elementarūs paprasti pasirinkimai, kurie 'apibrėžia" žmogų. Gink negynęs tą mergelę, bet ji smirdi... ;) Mano nuomone. 8)

Cituoti:
Paminėjau ją tik kaip pavyzdį, jog "I do whatever I want" neveikia

Šiaip tai matau, kad nepagavai apie ką tas "I do whatever I want" Avengerių atžvilgiu. ;) Bet čia jau visai kita tema. :D

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Rgs 2012, 20:39 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Hmm, vadinasi nebaigiam? :) Šaunu, man patinka!

Priklausomai nuo to, kiek Twilight'o dalių matei? Jei ketvirtos nematei, tuomet nesiskaito! :) Ir apskritai, varyti ant aktorės asmenybės ir jos aktorinių sugebėjimų mačius vos vieną Twilight'o seriją (Snieguolę, matomai, jau vertinai pagal iš anksto susidarytą nuomonę) yra pakankamai vaikiška, sakyčiau net nesąžininga. Bet net ir tokiu atveju: jei Bellos personažas yra tylaus tipo, nesimaivančios merginos, tai ją tokią ir pavaizdavusią Kristen iš tiesų reikėtų tik pagirti (ji gi jos tokios neišsigalvojo, pagal knygas įvaidino), o ne sutapatinti su personažu ir kaltinti prasta vaidyba! Jei ji būtų ją pagyvinus, ką tikrai būtų sugebėjus padaryti, tuomet TAI jau būtų buvusi prasta vaidyba, ne atvirkščiai. O jei tau nepatinka Bellos tipo merginos (kuriam atvirai prisipažino priklausanti ir Kristen), čia jau visai kitas reikalas, su vaidybos vertinimu neturintis nieko bendro! Mačiau su ja 24 filmus, tad rimtai, sorry, tavo kritinė nuomonė apie jos aktorinius sugebėjimus skamba labai jau nerimtai. Tiesa, spėju, jog tikrai esi su ja mačiusi "Into the Wild" - taip gerai vaidino, jog net nepagalvojai, jog tai galėjo būti Bella S... sorry, Kristen Stewart? :lol: Žinau, greičiausiai iš užsispyrimo nežiūrėsi, bet dėl visa ko nuoširdžiai rekomenduoju: Speak. :)

Aredhel rašė:
Taip, padaro. Tai žinoma yra mano požiūris. Ir mano požiūris į klaidas yra toks: klaida gali būti, kai ne tą mygtuką klavoj paspaudi, ...
Pasižiūrėjau į žodyną ir ten radau tokį klaidos apibrėžimą: bastūnas, perėjūnas, klajūnas... oi, sorry, čia su kirčiu ant pirmos "a" (čia rimtai) :lol:. Klaida - nesąmoningas nukrypimas nuo taisyklės, nuo tiesos. Gerai, tu teisi, pasitaisau: Vienas blogas pasirinkimas nepadaro žmogaus amoraliu, ypač jei už jį atgailaujama! Man, asmeniškai, skirtumo nedaug :). Jei padarytų, tada mes visi amoralūs, aš - pirmoj vietoj. Taip, labai svarbu yra blogai nesirinkti, bet dar svarbiau, ką tu darai blogai pasirinkęs. Mano nuomone, būtent nesigailėjimas dėl blogų pasirinkimų ir neprašymas už juos atleidimo yra pirmas žmogaus amoralumo požymis, kaip ir jų kartotinis darymas. Kas teisus, sunku pasakyti. Bet kokiu atveju: “If you judge people, you have no time to love them.” Mother Teresa. Apie moralę toliau diskutuoti galim keltis į kitą giją Umbaro uoste, pradėsiu aš ;).

Aredhel rašė:
Šiaip tai matau, kad nepagavai apie ką tas "I do whatever I want" Avengerių atžvilgiu. ;) Bet čia jau visai kita tema. :D
Matomai nepagavau :). Maniau, jog tai kažkaip susiję su valdžios siekimu bet kokiomis priemonėmis. Būtų tikrai įdomu sužinoti, apie ką jis iš tiesų, google negelbėja.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Rgs 2012, 22:56 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Priklausomai nuo to, kiek Twilight'o dalių matei? Jei ketvirtos nematei, tuomet nesiskaito! :) Ir apskritai, varyti ant aktorės asmenybės ir jos aktorinių sugebėjimų mačius vos vieną Twilight'o seriją (Snieguolę, matomai, jau vertinai pagal iš anksto susidarytą nuomonę) yra pakankamai vaikiška, sakyčiau net nesąžininga.

Kaip bebūtų gėda, mačiau visus Tvailaitus, smalsu buvo. Manau pažiūrėsiu ir paskutinę... vis tik smalsu ar kažkas pasikeis. Mačiau Into the Wild kur ji lyg irgi pasitrynė ir dar kažkokį kurio neatsimenu... visur identiška fizionomija su išraiška lyg nuo vidurių užkietėjimo kentėtų. :D
Kas dėl "smirdėjimo", neįsižeisk, nevarau ant jos asmenybės, nepažįstu jos. Tai ką išsakiau yra mano požiūris į tam tikras moralės normas, apie visus "kairinius/-es" taip galvoju. :)

Tikrai nežinau kuo ji ten prisipažino ir man nerūpi, neturiu nieko prieš tylias merginas, prieš Kristen irgi nieko neturiu. Tiesiog manau, kad jai vaidint nereikėtų ir tiek.

O kam mažiausiai kalbėti apie objektyvumą šiuo atžvilgiu reikėtų tai tamstelei. ;) Akytės taip užpiltos, kad dėl bet ko tą panelytę pateisintum ir susižavėjęs plotum jei ji telefonų knygą skaitytų pusantros valandos. :D

Dėl moralės galim diskutuot, dėl Bell... tfu Kristen pakalbėsim kai išsiblaivysi. :)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Rgs 2012, 17:44 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Pagaliau paziurejau Snow White.. visiskas grybas... Kovos gal ir neblogos, nors ir tai jau tokios cheesy... paprasciausiai veltui praleidau laika... o jau apie jos "ikvepiancia" kalba pries musi tai isvis zodziu ner. Nusivalkiojimo virsune. vis del to pastebejau ja pakeiciant veido israiska pora kart. turbut tada uzmirso kad ja filmuoja :D nes is tikruju, ar ji liudi, ar ji pyksta veidas toks pats... ir jau taip matosi kad vaidina... tas huntsmenas istikruju isijautes i savo veikeja, o ji pastoviai kaip su lenta prie nugaros prirista... sorry jeigu tiem kam ji patinka nepriimtina ka as sakau, bet cia tik mano nuomone :) nekreipkite demesio jeigu negerai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Rgs 2012, 08:49 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Ufff...na ir diskusijos čia verda... :D

Tai gi apie filmus. Snow White and the Huntsmen laukiau seniai ir džiaugiuosi, kad pavyko pasižiūrėti kine. Nors filmas ir netobulas, mažai tokių esu mačiusi, bet reginiu mėgavausi ir man patiko, tokių filmų yra labai mažai, o jų labiausiai ir laukiu. Snieguolės aktorė man apskritai nėra simpatiška, tai gal būt norėjosi matyti ką nors kitą šiame vaidmenyje, bet juk visiems neįtiksi, čia jau skonio reikalas (o ką jūs čia apie moralę ar vaidybos sugebėjimus diskutavot, tai nežinau nei tų istorijų, tų filmų nemačiau). Vieno dalyko man pritrūko, tai Charlize Theron balso jėgos šiame filme. Nu jau taip slabnai tas balselis, visai neatitiko pačios raganos esybės, emocijų ir t.t. Žiūrėjau ir galvojau, gal filmavimo metu peršalus buvo, ar kas yra. O pati ši aktorė man tai nesvietiškai graži, ypač su tinkamu meikapu ir kostiumais.
Apibendrinant, filmą reikia žiūrėt ir įsijausti į istoriją, mėgautis, o ne šiknoj agrastų ieškot. Man dzin visokios klišės, neklišės, nukopijuota, nenukopijuota, jei mane filmas įtraukia, sukelia emocijas, tai jis jau pasiekė savo tikslą, o pasiknisinėti, pasikabinėti prie kiekvieno filmo galima. O rasti sąsajų su kitais mėgiamais filmais visai net smagu, kad ir su ŽV.
Aldarion, užkliuvo tau, kad Aredhel apie Medžiotojo aktorių nieko nepasakė, tai jei galiu, aš pasisakysiu, nu baisiai fainas jis man :D Ir čia, ir Thor'e, ir kur ten dar aš jį mačiau, saldainiukas :D
Beje, On the road irgi laukiau, tik dėl kito aktoriaus, nei tu ;)

Mirror Mirro
r irgi mačiau, tai tikrai po treilerio tikėjausi daug daugiau iš šito filmo. Buvo fainų, juokingų momentų, bet visumoje tai gal duočiau 5 iš 10, antrą kartą vargu ar žiūrėčiau, na, bet nesigailiu ir kad pasižiūrėjau. Ir aš pasakas mėgstu :D

Ką čia dar pastaruoju metu žiūrėjau... #-o Kiek anksčiau matytas Sherlock Holmes: A Game of Shadows labai patiko, dar fainesnis negu pirmas, pilnas bajerių, rekomenduoju. Keršytojai irgi patiko, ai, dar kine žiūrėjau Battleship, kas mėgsta tokio žanro filmus, turėtų patikti. Efektai tokie pat įspūdingi, kaip Transformeriuose, įtampa kaip reikalas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Rgs 2012, 21:21 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Ir čia, ir Thor'e, ir kur ten dar aš jį mačiau, saldainiukas :D

Koks dar Thor'as? Lokis ten fainiausias ir kaip charas ir kaip "saldainiukas", Avengeriuose juo labiau. Loki's army rulezzz. :supz: ;)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Spa 2012, 05:47 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Elentari rašė:
Apibendrinant, filmą reikia žiūrėt ir įsijausti į istoriją, mėgautis, o ne šiknoj agrastų ieškot.
Yesss, ačiū Elentari, ir aš būtent taip mąstau! (:)) O daugelis, rodos, tiesiog ir mėgsta ieškoti tų agrastų, lyg jiems iš tikrųjų patiktų būti nepatenkintais filmais, žmonėmis, gyvenimu apskritai... Vargšai tokie žmonės :lol:. Gerai, bet apsilankiau čia dėl ko kito, tad nuo to ir pradėsiu: sudalyvavau vakar "On the Road" ("Kelyje") premjeroje.

Super! Rimtai. Visas ištisas 2 val. 17 min. su nesenkančiu įdomumu išsėdėjau sekdamas pagrindinių veikėjų dramą bei žavėdamasis to gyvenimo kelyje detalėmis. Net nemaniau, kad bus taip įdomu! :) Žinoma, tam greičiausiai šiek tiek įtakos turėjo faktas, jog mane vienintelį klasėje (dešimtoje) sužavėjo ir pats Jack'o Kerouac'o romanas "Kelyje", pagal kurį filmas ir pastatytas. Jei atvirai, nelabai galiu paaiškinti šio žavėjimosi pagrindo, nes pats bytnikų (XX a. 5-ojo dešimtmečio New York'o jaunimo (pagrinde rašytojų) antikomformistinio judėjimo narių) propaguotas gyvenimo stilius (neskaitant keliavimo): alkoholis, narkotikai, gana laisvas seksas (ne, tikrai ne hipių stiliaus "visi su visais", bet šiokia tokia to užuomazga) - nelabai buvo priimtinas. Sakyčiau, galbūt susidėjo ta pati antikomformizmo idėja su siekiu keliauti taip, kaip stovi, išpešant iš to kiek įmanoma daugiau patirties, patirties to laisvo gyvenimo, įmanomo tik kelyje (be namų ir visų kitų pririšančių civilizacijos atributų). Taip, būtent tai mane ir užkabino, ta bastūniškoji judėjimo pusė :). Bet nesakyčiau, kad ir kita pusė nebuvo įdomi stebėti. Tai vistiek buvo fenomenas. Ir pačio filmo pabaigoje labai gražiai išsiriša išvada, jog galų gale vistiek reikia sustoti, kaip viena veikėja pasakė: "no more road for me", nes jei nesustosi, tiesiog tapsi prasigėrusiu bomžu.

Vaidyba irgi buvo puiki. Kristen Stewart "nunešė" šią savo rolę visais atžvilgiais :). Girdėjau, jog net galimai bus už ją nominuota oskarui, nors, taip pat girdėjau, jog Akademija nelabai mėgsta rizikuoti nominuodama tokios maištingos prigimties filmų ir jų aktorių. Tas jos personažės Naujųjų metų šokis su Deanu Moriarčiu - nerealus! Tokio gyvo šokio ir su žiburiu kitur nerasi (net Step Up'e)! Taip ir pajutau, kas yra tikroji jaunystė. Viggo Mortensen'as - bet jis toks laisvamanis - rimtai! :lol: Smagu buvo jį pamatyti, nors ir labai trumpai. Šis filmas jam, rimtai - tikrieji namai! Ką jis pats sakė ir per Kanų kino festivalio konferenciją. Na, o kiti aktoriai irgi labai gerai vaidino, bet aš ne jų gerbėjas, tad nesiplėsiu. Pabaigai dar paminėsiu, jog net titrams prasidėjus, bet kartu prasidėjus ir pagrindinio personažo Selo (aka, Keruako) rimuoto teksto "dainai" "Tai ne mano namai", nė vienas žiūrovas nepakilo iš savo vietos, taip buvo įdomu dar ir ją išklausyti. Kaip jau minėjau, filmas mane prikaustė nuo pirmos iki paskutinės minutės. Visgi, nerekomenduočiau į jį eiti vaikams (nemažai sekso scenų, nors, vėlgi, gana santūrių) ir šiaip visiems, kuriems neartima bei nesava gyvenimo kelyje idėja. Kam ji sava, iš to ir susidaro visas filmo įdomumas. Va taip vat :).

O dabar grįžtant prie ankstesnių žinučių.
tomas94 rašė:
Pagaliau paziurejau Snow White.. visiskas grybas...<...> sorry jeigu tiem kam ji patinka nepriimtina ka as sakau, bet cia tik mano nuomone :) nekreipkite demesio jeigu negerai :)
Nu jo, matosi, jog labai įdėmiai ir "teisingai" nusiteikęs žiūrėjai filmą, jeigu jau viskas pasirodė beesant grybu :lol:. Ir net nemėginsiu aiškintis, kas būtent pasirodė grybiška, nes matomai net nemėginai gilintis į esmę... O nuomonės išsakomos tam, kad būtų išgirstos, tad sorry... damage is taken. Nekenčiu tokių "informatyvių" "hate" stiliaus nuomonių, nes tokių pats asmeniškai niekad nerašyčiau. Jei man filmas nepatinka (o tai ir šiaip labai retai nutinka, nes visuose dažniausiai įžvelgiu kažkokią prasmę arba bent jau pramogą :)), nesivarginu visam pasauliui apie tai pranešti... O net jeigu ir netingėčiau, tai suprasdamas, jog kažkam jis greičiausiai patiko, sąmoningai neskleisčiau savo nepasitenkinimo, nes neigimas gadina nuotaiką ir šiaip nuodija džiaugsmą ;) Pavyzdžiui, Haris Poteris. Merginos prašymu kartu nuėjome į, berods, trečią dalį. Filmas pasirodė tikrai vaikiškas, niekuo nekabinantis, tad paskui net ir nebebandžiau žiūrėti pirmesnių ar tolimesnių dalių. Bet niekad nesu netgi čia reiškęsis su savo neigiama patirtimi, nes: 1) matomai vaikams jis patinka; 2) fantastams apkritai jis patinka; 3) galbūt su savo vaikais jį žiūrint kada nors ateityje ir man jis patiks. Whatever... no quick peace, tho'. :sm13:
Aredhel rašė:
O kam mažiausiai kalbėti apie objektyvumą šiuo atžvilgiu reikėtų tai tamstelei. :) Akytės taip užpiltos, kad dėl bet ko tą panelytę pateisintum ir susižavėjęs plotum jei ji telefonų knygą skaitytų pusantros valandos. :)
Nežinau, ką reiškia liaudies posakis "Akytės taip užpiltos", bet spėju, jog gal: "Įsimylėjęs iki ausų". Na, žinodamas savo svajoklinę prigimtį, galėčiau sutikti, jog tai įmanoma svajonių pasaulyje, bet, net ir ten, nemanau. Prieš tai aš ne šiaip sau rašiau: "susižavėjęs iki įsimylėjimo lygio". Tikriausiai nederėtų, bet visgi išsiplėsiu. Romantinių jausmų vystymąsi aš skirstau į tris etapus: susižavėjimą; įsimyjimą; mylėjimą. Susižavėjimo stadijoje dominuoja vienpusis, platoniškas gėrėjimasis kitu asmeniu. Įsimylėjimo stadijoje pereinama prie romantiškų veiksmų: meilės laiškų rašymo, pasimatymų ir pan. - dominuoja aklas kito žmogaus garbinimas. Galutinai pamilus žmogų (meilės stadija), žmogus jau sąmoningai, po įsimylėjimo "gaisro", pradeda matyti kitame žmoguje dalelę savęs, taip sakant, jausmai tokie, lyg: tu be jo - kaip ne tu. Tai mano asmeninė sistema, paremta dalinai Ericho Fromo filosofija, pagal kurią, kaip matom, aš neturiu galimybių pereiti į įsimylėjimo stadiją Kristen Stewart atveju (kaip ir bet kurios kitos žvaigždės) ir dėl jos prarasti proto, ką tu greičiausiai ir turėjai galvoje. Taip, aš šališkas jos atžvilgiu, nes esu ja susižavėjęs, bet ne beprotiškai, kas, beje, būtų fun :p. Tiesiog ji mane užkabino savo nuoširdžia asmenybe, ir matomai ne mane vieną. Kiek testavau youtubės paiešką, suvedus "Kristen Stewart" išmetama apie 347 000 rezultatų ir tai yra apie dešimtis kartų daugiau nei suvedus bet kurią kitą didelę žvaigždę (gerai, Emma Watson iš Poterio dar turi apie 252 000 susijusių vaizdo įrašų, bet tai vistiek 100 000 mažiau :lol:). Ir dar, pažiūrėkim kokie tie rezultatai. Tūkstančiai belekiek fanų darbo kainavusių įspūdingų klipukų. Nė viena kita aktorė neturi nei tokių filmukų, nei tokių fanų. Vadinasi ji kažką tikrai TOKIO turiu. Ir ją ginti dar skatina tas faktas, jog ant jos tiesiog varoma šiaip sau, vien dėl to, kad ji suvaidino intravertę Bellą Swan. Man patiko viena analizė, kuri parodė, kaip niekam nekliuvo, netgi buvo giriamos, jos veido išraiškos iki Twilight'o ir kaip tų pačių (iki Twilight'o pastatytų) filmų atsiliepimai po Twilight'o pradėjo neigiamai koncentruotis būtent į veido išraiškas. Galu gale, jei jau taip nepatinka aktorės veido išraiškos, nebūtina žiūrėti filmų su ja.

Fact checking. Nori pasakyti, jog "Breaking Dawn Pt1" Bellos veido išraiškos buvo visur vienodos? Tikriausiai juokauji!
Aredhel rašė:
Dėl moralės galim diskutuot, dėl Bell... tfu Kristen pakalbėsim kai išsiblaivysi.
Kaip jau minėjau, nemanau, jog esu visiškai pametęs protą, bet kiek esu jo pametęs dėl Kristen Stewart, nebeatgausiu, tai neįmanoma. Čia kaip su Avril Lavigne, kuria taip pat be galo susižavėjau 2002-aisiais ir iki šiol tas susižavėjimas nė kiek nesumažėjo. Kristen Stewart's fan forever, it's done! 8)
Elentari rašė:
Aldarion, užkliuvo tau, kad Aredhel apie Medžiotojo aktorių nieko nepasakė, tai jei galiu, aš pasisakysiu, nu baisiai fainas jis man :D Ir čia, ir Thor'e, ir kur ten dar aš jį mačiau, saldainiukas :D
Mano mamai ir sesei jis irgi žiauriai patiko, mama sekančią dieną po Snieguolės net užsiprašė Thor'o vien dėl jo! :D Jo, jis fainas, kietas! Ir jo jaunėlis brolis man patinka, iš "The Last Song", "The Hunger Games" bei "The Expendables 2", Miley Cyrus sužadėtinis, Liam'as. :)
Aredhel rašė:
Koks dar Thor'as? Lokis ten fainiausias ir kaip charas ir kaip "saldainiukas", Avengeriuose juo labiau. Loki's army rulezzz. :supz: :)
Nieko nesakau, good for you! ;)
Elentari rašė:
Ką čia dar pastaruoju metu žiūrėjau... #-o Kiek anksčiau matytas Sherlock Holmes: A Game of Shadows labai patiko, dar fainesnis negu pirmas, pilnas bajerių, rekomenduoju. Keršytojai irgi patiko, ai, dar kine žiūrėjau Battleship, kas mėgsta tokio žanro filmus, turėtų patikti. Efektai tokie pat įspūdingi, kaip Transformeriuose, įtampa kaip reikalas.
O taip, Battleship'as rulz, įspūdingi efektai! O Šerloko 2 iki šiol dar nepažiūrėjau, pirmas geras buvo, antras sako dar geresnis. Man patinka jo aktorius, Robert Downey Jr., tas pats Iron Man'as :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lap 2012, 18:20 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Gan senokai žiūrėjau The Dark Knight Rises, bet įspūdį paliko - išties režisierius iš komikso sukūrė puikų meninį filmą, su charakteringu blogiuku, ir, kaip visada, siurprizų nestokojančiu Betmenu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Lap 2012, 19:04 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

sitas Bale'o Betmenas man asmeniskai vienintelis padorus ir vertas ziurejimo :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Sau 2013, 00:33 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Tai va, visi, kas turit 18+ marš į artimiausius kino teatrus žiūrėt Auroros, aka Vanishing Waves. Pirmasis lietuvių sci-fi filmas, lengvai tarkovskiškas, nagrinėja absoliučiai ne fantastines, o ribines situacijas, kada žmogus žvėrėja, kada išsitrina riba tarp pasąmonės ir tikro gyvenimo. Dar kokį mėnesį svaigsiu matyt, nes sluoksnių tikrai DAUG, puikiai padirbėta. Už režisierės praeitą darbą (K. Buožytės "Kolekcionierę") filmas brandesnis, nors tematika gana panaši. Šizos daug, nuogumo bei vulgarumo irgi. Nepaisant to, kai tai pateikta estetiškai, arba per daug gyvenimiškai, į kontekstą puikiai įsipiešia. Nevertinsiu balais, bet liuuuks, staigiai visi žiūrėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 22 Kov 2013, 17:41 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Perkelta iš "Hobitas" jau kalnuose

Aredhel, Kovo 15 d., 2013, 20:25

Pažiūrėjau oskaro už geriausią filmą laimėtoją - Argo. Nu supratau už ką amerikiečiai jam oskarą davė, bet pati turiu prisipažint, kad tą dviejų valandų trukmės filmą pažiūrėjau per pusvalandį. Didžiai amerikietiškai patriotiškas, and that's all there is. Jei reikėtų recenziją parašyti, nežinau ar išspausčiau ką daugiau. :D

Aldarion, Kovo 22 d., 2013, 15:07

Aredhel rašė:
Pažiūrėjau oskaro už geriausią filmą laimėtoją - Argo. Nu supratau už ką amerikiečiai jam oskarą davė, bet pati turiu prisipažint, kad tą dviejų valandų trukmės filmą pažiūrėjau per pusvalandį. Didžiai amerikietiškai patriotiškas, and that's all there is. Jei reikėtų recenziją parašyti, nežinau ar išspausčiau ką daugiau. :D

Šiaip tai neverta viešai taip kritikuoti geriausio filmo laimėtojo, nes yra nemaža tikimybė pasirodyti elementariu neišmanėliu kino kritikoje... Sakyk, kas labiau tikėtina: a) tau tiesiog asmeniškai nepatinka tokio žanro filmai, tų jų net nežiūri, o jei žiūri, visiškai nesuprati; ar b) 5783 Akademijos narių, turinčių balsavimo oskarų apdovanojimuose teisę buvo šališki ir nubalsavo už tik grynai amerikietiškai patriotišką "Argo"? Aš neabejotinai statyčiau už variantą a)... Iš visų devynių nominuotųjų nemačiau tik Amour, Beasts of the Southern Wild ir Django Unchained (pastarojo tiesiog laukiu, nes dar neišėjo normalus DVD), ir turiu pasakyti, jog savo balsą išties būčiau atidavęs "Argo". Šiuo metu net nelabai esu Amerikos fanas (kai reikia kovoti su valdininkus papirkinėjančia Chevron (visai panašiai, kaip parodyta "Argo" - jau vienas pliusas jam už nešališkumą ir ne aklą patriotizmą) ir numanant visus juodus CIA darbus, įskaitant 9/11 Inside job), bet filmas buvo tikrai geras, prikaustęs savo įtampa nuo pirmųjų minučių. Nežinau, gal tiesiog į recenziją vertėtų dar įdėti tokius elementarius dalykus kaip puiki vaidyba, istorija, subalansuotas veiksmo tempas, montažas? Just saying :).

Aredhel, Kovo 22 d., 2013, 15:15

O kas tokio blogo mano kritikoje? Patriotinis filmas su visais patriotiniais dalykais, kurie būdingi labai didelei tautai ir kuri visiškai nerūpi man. What's wrong about that? Būtų tai Lietuviškas filmas, žinoma, kad rinkčiau jį geriausiu, nors įvykis filme patriotizmui atspindėti tikrai galėtų būti pasirinktas... geresnis. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2013, 03:55 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Aredhel rašė:
O kas tokio blogo mano kritikoje? Patriotinis filmas su visais patriotiniais dalykais, kurie būdingi labai didelei tautai ir kuri visiškai nerūpi man. What's wrong about that? Būtų tai Lietuviškas filmas, žinoma, kad rinkčiau jį geriausiu, nors įvykis filme patriotizmui atspindėti tikrai galėtų būti pasirinktas... geresnis. :D
Tiesiog užkliuvo: "tą dviejų valandų trukmės filmą pažiūrėjau per pusvalandį" ir maždaug nusprendžiau, jog apart amerikietiško patriotizmo jame niekuo daugiau nerasta. Tikrai ne visai taip, tad trūkstamus elementus ir pavardinau aukščiau esančioje žinutėje. Peace ;).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 23 Kov 2013, 13:48 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Tiesiog užkliuvo: "tą dviejų valandų trukmės filmą pažiūrėjau per pusvalandį" ir maždaug nusprendžiau, jog apart amerikietiško patriotizmo jame niekuo daugiau nerasta.

Klausimas tas pats "What's wrong about that?" :D

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 25 Kov 2013, 00:10 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Šiaip tikrai nesižaviu tuo JAV istorijos periodu, per daug ten jie po purvą pribraidžiojo, bet po Aldariono gerų atsiliepimų visgi pasižiūrėjau Argo. Sudomino :).
Taigi, pliusas, kad nors kiek visgi jau pripažįstama, kad JAV prieš Iraną tikrai smarkiai prasikaltus su savo ekonominiais interesais palaikiusi valdovą kuris tik apiplėšinėjo didžiulę šalį ir padarė ją tikra JAV marionete. Gerai, kad jau užsimenama, kad prie to nagus prikišo tikrai daug JAV organizacijų su prezidentu priešaky. Taip pat ir tai, kad Dž. Karteris nieko nesugebėjo padaryt. O ginkluota išlaisvinimo operacija apie kurią kalbama filme žlugo.
Tačiau nutylima kaip gi buvo išspręstas visas tas reikalas. Žinoma, su konkrečiu siužetu tai nesusiję, bet jei jau darė filmo pabaigą su pasigyrimais kokie jie šaunūs ir t.t. galėjo pridurt, kad atėjus prezidento rinkimams, norėdami laimėt prie Dž. Karterį, kito kandidato R. Reigano žmonės susisiekė su Irano tuometine valdžia ir pasiūlė sandorį. Iranas nepaleidžia įkaitų ir eskaluoja konfliktą. O kai dėl Karterio nekompetencijos, kuria rodys tiek R. Reigano kalbos ir priekaištai, bei Irano prikišamas užsispyrimas, laimės tas pats R. Reiganas, Iranas paleidžia belaisvius, o naujoji valdžia nebelenda (bent oficialiai) į Irano reikalus. Tai jau oficialiai įrodyta.. Taigi purvinas reikalas, dėl kurio nėra kuo JAV didžiuotis, o tik lyst iš gėdos po lapais. Kitas niuansas, kad dabartinis Irano vadas, būdamas paprastas studentas, dalyvavo visame tame ambasados reikale..
Taigi. Vertinčiau filmą, kaip bandymą nedrąsiai pakalbėt, jog buvo prisidirbta iki ausų bei bandymą visame tame rast nors ką gero ir šviesaus, bei pateikt taip, kad eilinis amerikietis, nieko apie tuos laikus per daug nežinantis ir nebaisiai besidomintis didžiuotusi savo šalimi, kuri kažką darė dėl savo piliečių pakliuvusių bėdon. Aišku, kaip visada kai ką nutylint, kai ką išpučiant, ir daug patriotizmo primaišant..
Vaidyba ir t.t. Čia jau neturiu prie ko prisikabint. Normalus filmas. Ar jis jau toks TOP ir t.t.? Nemanau. Tiesiog geras filmas verčiantis pagalvot ir protingesnį žiūrovą pabandyt paskaityt tarp eilučių, o kitiems tiesiog primint jog jie gyvena tikrai didžioje šalyje.
Ar jis jau taip geresnis už Hobitą? Na jau ne. Kodėl taip aplenkė? Politika plius bandymas dar kartą žiūrovus pabaksnot reikiama kryptim, ką akademija visada ir daro. Jų šalis, jų taisyklės ir kažkoks fantastinis filmas, kuris daugiau skirtas fantazija apdovanotiems svajokliams, o ne šiaip prijaučiantiems ar besidomintiems aišku, kad "Argo" fone blanksta. Juk reikia pirmiausia žiūrovą auklėt sau naudinga kryptim, ypač jei bandoma pripažint viešai, kad ir JAV gali klyst. Bandoma savotiškai, Holivudiškai, bet.. Tai yra JAV :).

Ar žiūrėsiu jį dar? Taip, ramesnėje aplinkoje, nusiteikęs pagalvojimams, plius dar kartu ir informacijos internete papildomai "pažvejosiu".

Aldarionas minėjo nematęs Džango. Jau du kart žiūrėjau ir nemanau, kad tai geriausias Tarantino darbas :). Daugiau tik manau pasidomėt garso takeliu reiks :). Ką manau parašysiu kitą kartą, dabar tik pridursiu, kad šis filmas kaip ir visi Tarantino darbai.. Savotiškas :). Gilios prasmės siūlyčiau neieškot jį žiūrint pirmą kartą :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 17 Bal 2013, 16:40 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

O, dėkui už tokią detalę recenziją Gedeonai, buvo įdomu skaityti :). Su kai kuo sutinku, bet turiu ir keletą pastabų (žr. žemiau).

Rašau čia, nes norėjau pasidalinti rastu treileriu filmo Elysium, režisuoto Neill Blomkampo, kūrėjo, sukūrusio ir District 9 (prisimenat, filmą, prodiusuotą ir Peterio Jacksono). Vienu žodžiu, kaip tik prieš Didįjį vasaros Žygį dar į kiną bus galima nueiti, nes ir aktoriai nerealūs (Matt Damon, Jodie Foster), ir istorija nereali turėtų būtį, nekalbu jau apie vaizdo efektus. Super! 8)

Gedeonas rašė:
norėdami laimėt prie Dž. Karterį, kito kandidato R. Reigano žmonės susisiekė su Irano tuometine valdžia ir pasiūlė sandorį. Iranas nepaleidžia įkaitų ir eskaluoja konfliktą. O kai dėl Karterio nekompetencijos, kuria rodys tiek R. Reigano kalbos ir priekaištai, bei Irano prikišamas užsispyrimas, laimės tas pats R. Reiganas, Iranas paleidžia belaisvius, o naujoji valdžia nebelenda (bent oficialiai) į Irano reikalus. Tai jau oficialiai įrodyta.. Taigi purvinas reikalas, dėl kurio nėra kuo JAV didžiuotis, o tik lyst iš gėdos po lapais.
Nepasakyčiau, kad tai labai gėdinga, užtai skamba labai gudriai ir protingai. Mano žiniomis, R. Reiganas buvo vienas kiečiausių JAV prezidentų, taip kad svarbu, jog tuos įkaitus paleido, o kaip ten jau kas su kuo tarėsi... neklysta, nieko nedarantys. Beje, kaip ir minėjai, filmas ne visai apie tai. :)

Gedeonas rašė:
Normalus filmas. Ar jis jau toks TOP ir t.t.? Nemanau. Tiesiog geras filmas verčiantis pagalvot ir protingesnį žiūrovą pabandyt paskaityt tarp eilučių, o kitiems tiesiog primint jog jie gyvena tikrai didžioje šalyje.
Ar jis jau taip geresnis už Hobitą? Na jau ne. Kodėl taip aplenkė? Politika plius bandymas dar kartą žiūrovus pabaksnot reikiama kryptim, ką akademija visada ir daro. Jų šalis, jų taisyklės ir kažkoks fantastinis filmas, kuris daugiau skirtas fantazija apdovanotiems svajokliams, o ne šiaip prijaučiantiems ar besidomintiems aišku, kad "Argo" fone blanksta.
Sakai tai dabar :). Turėk galvoje, kad žmonių teikiamos pirmenybės ir apskritai vertybės su amžiumi keičiasi, ir žinant, jog iš 5783 akademijos narių, 94% yra baltieji, 77% - vyrai, 33% - oskarų laureatai, tik 14% jaunesni nei 50 ir bendras visų narių vidutinis amžius 62, balsavimo rezultatas tampa kur kas lengviau paaiškinamas, nei vien tik gryna patriotiškumo propaganda, kuri ir pati savaime yra netgi labai gera, kad daugiau tokios mūsų šalyje, o tai dabar vien tik bet kokioms moralės normoms nusikalstama "tolerancija" ir ir nužmoginantis kosmopolitizmas. Jei jūs pažiūrėję tokį filmą matot didžiąją dalimi tik melagingą gyrimąsi šalimi, aš matau įdomią istoriją, gerą įtampos balansavimą ir galų gale moralą - tikėk savo šalimi, būk išradingas, kūrybingas ir gudrus, žinok/turėk sąjunginingų. Tai gana universalus pamokymas, sakyčiau :). O kaip jau sakiau ir aukščiau, :Hobitas" yra vaikams ir fanams, ir aš jo tikrai neįsiūlyčiau savo tėvams.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 285 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007