Kur ir kaip gauti filmą

Ramar aldaron: kinas.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Kur ir kaip gauti filmą

#1 Standartinė Starlin » 09 Bir 2005, 11:29

Darla, Darla... Visada yra videonuomos :p Manau, kad jei ne dabar, tai po mėnesio kito šį filmą kas nors jau turės. O nėr Klaipėdoj ko nors panašaus į "Eliksyrą"? Tiesą pasakius, "Videofronte" prie savo namų irgi daug gero kino radau.

ari13 birželio 9, 2005, 18:09:
Darla_Jr, Kovo 4 diena išėjo piratu padarytas DVDRiP, p2p failu apsikeitimo tinkluose ta filma tikrai rasti nesunku...
http://www.nforce.nl/index.php?m=nfo&id=86032

P.S.Kokios aplamai video nuomos?(riebiai nusikeikia ir nusispjauna kaip paskutinis mužikas) Galvytes turit? Akytes turit? Interneta turit?(komentarų dar reikia?)

Darla_Jr birželio 10, 2005, 9:11:
Video nuomos... :twisted: Nieko ten gero nėra.Filmai bet kaip sudėlioti (tenka tiesiogine prasme sukioti galvą, kad perskaitytum pavadinimus), dominuoja pigiausios komedijos, kovinės nesąmonės su Seagal'u :vom: ir siaubiakai.Ieškojau norimų filmų ir tik "Pirates of the Carribean" kartą radau (ech, žiūrėčiau ir žiūrėčiau :) ) .

Starlin birželio 10, 2005, 18:26:
Nu pardon, bet jūs Eliksyre tikrai nebuvot. Visų pirma ten ne į lentynas reikia žiūrėt, o klaust tiesiai, pvz. "Turit Amarcordą"? Turi. Tik mano video aparatas pagedęs ir nerodo... Man daug paprasčiau nei terliotis ir kankinti savo kompiuterį (plius internetą, kurio kiekis man ribotas), p2p programų nemėgstu, štai ir viskas (no offence). O va nuėjau į "Videofrontą" nieko nesitikėdama, bet parsinešiau ir "Andalūzijos šunį", ir "Moteris ties nervų krizės riba". Jeigu šitose nuomose nėr, tai Ozo kino salėj turės ką nors retesnio. Taip kad nereik čia važiuoti and video nuomų... Aišku, Klaipėdoj gal ne taip gerai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Indraja » 10 Bir 2005, 18:34

O gal kas žino normalią DVD nuomą - tokią, kur galima, tarkim, gauti Bladerunner Director's cut? Mat "vidiako" niekad ir neturėjau. O p2p, deja, vartoti neleidžiama. Dabar net paprastas ftp visiems užstrigęs. O namie tai vos paštą pažiūrėt įmanoma :?

ari13 birželio 10, 2005, 18:52:
Indraja, ačiu, kad priminei, jog noriu šito filmo...:) Kažkur mačiau aš jy, ar tik ne hdd.takas.lt, kuris dėja man jau neprieinamas...:/ Pasiteikrauk pas koki nors žmogely turinti Tako interneta, tegul FTP'ke pasižiuri...

Starlin birželio 10, 2005, 18:55:
Nežinau, ar Director's cut, bet "Bladerunner"'į tikrai per DVD žiūrėjau, ir dar du kartus - abu kartus iš "Eliksyro". Žinai, kur tai yra?

hdd.takas.lt nėr Bladerunner, bent jau aš nematau.
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 11 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#3 Standartinė Izengardas » 10 Bir 2005, 20:32

TAISA: hdd.takas.lt nėr Bladerunner, bent jau aš nematau.
Užtat pas mani yra :)


Mano kuklia nuomone dabartinės video nuomos yra paskutinis š... nepalyginsi su tuo kas buvo prieš 10 metų , kai galėjai gauti tokių filmų kaip Niko , Amerikos Nindzė ar 1968 statybos beždžionių planeta...
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Elfhild » 10 Bir 2005, 21:28

Atsiprašau už dar vieną reklamą - bet negaliu nepasakyti, kas tas "Eliksyras". Tai va, nuomos punktas Vilniuje yra priešais Mykolo bažnyčią (ar kur nors kitur Lietuvoj yra, nežinau, - turbūt ne), ir jame visuomet dirba toks žmogelis. Žmogelis ne iš kelmo spirtas ir apie filmus nusimano - gali patarti ir pan. Ir turi daug ko - tiek video, tiek dvd. Nieko pačiam ieškot nereikia... gali iš viso ateiti nežinodamas, ką nori žiūrėti - paklaus, ką mėgsti, ir ištrauks kokį gerą daiktą :)
Todėl prašau nesakyti, kad videonuomos yra apgailėtinos, nes reikia žinoti, kur eiti ;)
Ir legalu, ot - nėr čia ko be saiko pirataut [-X
Hrrrr

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#5 Standartinė ari13 » 11 Bir 2005, 03:41

Elfhild rašėCOLONIr legalu, ot - nėr čia ko be saiko pirataut [-X
Kol lietuvoje LEGALIU filmų kainos ir/ar kokybė bus tokie kokie yra dabar, aš piratausiu, ir nejausiu JOKIO sažinės graužimo, nes:

1. Lietuvoje platinami diskai yra nepritaikytu musu rinkai(vien ko verta Amelija su ru, ir pranc kalbom ir estiškais bei berots rusiškais titrais, kur lt lokalizacija? Bent jau subtitrus tegul padaro, tai nera techniškai sunku, galu gale negi žmonės sėdintis ACME'je ar kur kitur nemoka demuxint .vob'u?)
2. Dažnokai tie diskai buna su labai apgailėtinu vertimu, todėl mokėti už ta vertima kažkam, kam rankos dygsta iš tos vietos kur pas Larso operatoriu buvo *alas aš nenoriu.
3. Dabartinėm salygom parsisiust kažka užtrunka tiek pat, kiek išsinuomot + pasidaryt DVDRiP, tik nereikia knistis su Gordian Knot paketu, ir visokiausiais skaičiukais(paprastam žmogui padaryt kokybiška DVDRiP yra beveik neimanoma, o va "piratai" yra šios srities profesionalai, jie naudoja geriausius irankius(iskaitant "custom build" kodavimo matricas) todėl ju padaryti RiP'ai nelabai jau skiriasi nuo originaliuju DVD(jeigu aišku imti sceninius relyzus, is patikimu rankų, o ne šiaip "baksnoti" panašaus pavadinimo failus emule'j))
4. Mano mieste normaliu nuomu nėra

Pakankamai argumentuota ir aišku, kodėl žmonės piratauja? Jeigu ne, pasakysiu dar viena stebuklinga priežasti - visi absoliučiai nori "chaliavos" :)

P.S.Norintiems pasibandyti DVDRiP'inime prašome čia, yra visi aprašymai + soft'as: http://doom9.org/guides.htm
P.S.S.Beveik visi sceniniai relyzai yra surašyti čia: http://www.nforce.nl/
Jūsų parašas yra per ilgas.

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Zaegin » 11 Bir 2005, 08:50

Indraja,

Pas mane yra neblogos kokybes BladeRunner Director's Cut, jei neklystu...
As pats kreizeju nuo to filmo.. ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 Zaegin. Iš viso redaguota 21 kartus.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Indraja » 11 Bir 2005, 10:06

Ačiū, dabar jau galiu rinktis iš:
1. "Eliksyro".
2. Paskolinto piratinio kokybiško DVD.
3. Jau turimo failiuko (ačiū už filmą, bet ne dėl siužeto noriu iš naujo žiūrėt, o norėdama pasitaisyti nuomonę apie jį, tad vaizdo kokybė itin svarbu).
4. Deja, dar nežinia ar geresnio ryškumo Zae failiuko.

Taigi, galim spręst problemą su konkrečiu pavyzdžiu :D Ir sprendžiama taip: jei būčiau dėl jo išprotėjusi, nusipirkčiau originalų DVD (bet reikėtų išprotėti iki tokio laipsnio, kaip nuo ŽV). Jei tik labai norėčiau tą filmą turėti, išsiaiškinčiau, kokios kokybės yra Zae failiukas ir persirašyčiau. Jei "Eliksyras" būtų prie mano namų ir dirbtų kasdien iki 10 val. - išsinuomočiau. Tad situacija priklauso nuo atsitiktinumo: ar anksčiau atsiras laiko aiškintis, kiek jis dirba, ar anksčiau susitiksiu su žmogum, turinčiu piratinį DVD :) Taigi, esmė dažniausiai ne piniguose, o prieinamume vietos ir laiko požiūriu. Jei "Eliksyras" - tikrai toks nuostabus dalykas, belieka džiaugtis, jog jis yra, ir laukti, kol tokių bus kuo daugiau. Tiesa, lieka Ari minėta bėda - oficialieji DVD neturi lietuviškų titrų, kartais nė rusiškų nėr (FotR Ext - gerai, kad asmuo, kuriam rodžiau, lenkiškai skaityti gali. niziolki...). Nežinau, ar CD, kuriuos pas mus legaliai po 25 Lt parduoda, yra nuomojami, bet jei ten titrai kaip kine - tai irgi ne pyragai... Beje, pirkti porą kompaktų už tokią sumą, kuklia nuomone, yra nesąmonė. Piratiniai DVD, jei kokybiški, turbūt gera alternatyva norintiems kaupti kolekciją ir nepapiktinamiems fakto, jog mokėti vis dėlto reikia. Paprasti geros kokybės divx bei xvid labai geri tiesiog pasižiūrėjimui bei žmonėms, kurie nori su filmu bendrauti kuo ilgiau, tarkim, versdami titrus :oops: , be to, labai malonu, jog už juos iš vis mokėti nebūtina - veltui gauni, veltui padaugini, ir visi džiaugiasi. O filmų kūrėjams tai yra reklama: jei tikrai geras filmas, tai ir DVD nuomoti ar net pirkti gali užsimanyti, ir į kiną nueiti.

Beje, pati stengiuosi filmus, pasižyminčius vaizdeliu, žiūrėti kine, ypač pirmąjį kartą. Yra dar ir TV, bet tai - dar baisiau už neįžiūrimą kopiją, nes kadras paprastai būna nupjautais šonais, kad būtų 3:4, originalios intonacijos vos girdisi pro užkalbėjimą, o nuo reklamų (jei TV jų neturi - nuo anonsų) kaukt norisi.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#8 Standartinė ari13 » 11 Bir 2005, 17:02

Budai gauti filmus:

1. Jau minėtos nuomos punktai(ir/ar draugai)
2. TV(aka 100 proc. blogis)
3. Internetas...

Pirmi 2 punktai visiems aiškus kaip 2x2=5, todėl pradėkime nuo 3'iojo...
Galima naudotis ivairiais FTP serveriais, puikus pavizdys yra hdd.takas.lt šiukšlynas, normalus ir tvarkingi serveriai dažnokai buna mokami ir/ar "invite only"... Galima naudotis taip vadinomis peer-to-peer(p2p) failų apsikeitimo programomis, populiariausios: emule, DC++ ir kitos. Paskutiniuoju metu labai populiarus pasidarė taip vadinamas torrentai, šiame tinkle galima rasti naujausius relyzus, jie pasirodo greičiau negu emule'je(pradedant keliomis valandomis, baigiant keliom parom) Labai gilintis i torrentu ir kitų tinklu darbo principus/ipatumus pliusus bei minusus nenoriu, pasakysiu tik tiek, jog jeigu norit naujienu, bandykit ieskotis torrentuose, jeigu kažko retesnio ir/ar senesnio tai jusu pasirinkimas butu ed2k(emule)...

Pradedantiesems rekomenduoju www.sharemanija.net lietuviškas puslapis, kur galima rasti pagalbos apie prisijungima ir naudojima, yra pakankamai didelė muzikos/filmu ir kito briedo duomenų bazė.

P.S.(specialiai nihilistams kaip Starlin) Lietuvoje p2p yra legalus dalykas, jus galit siustis ir/ar žiurėti ka tik norit, niekas per galva neduos.(tuo labiau teisėsaugai giliai dzin ant atskirų vartotoju) P2p yra pakankamai saugu, jeigu nuorodas imti iš normaliu puslapiu, o ne aklai baksnori neaiškiu pavadinimu archyvus.
P.S.S.Dėja negaliu papasakoti plačiau apie torrentus, nes didžioji dauguma torrentu puslapiu saugumo sumetimais uždarė registracija, yra filelist.org, bet šis puslapis pastoviai perpildytas...

***

Informacijos apie tai, kas išleista piratų galima pasižiurėti čia: http://www.nforce.nl/ ir http://www.vcdquality.com
Informacija apie tai ka reiškia visokiausi terminai(TC, CAM, DVDRiP ir t.t.) galima pasižiurėti čia: http://www.vcdquality.com/index.php?page=faq

***

Update: Indrajos atvėju labai patogu butu koksnors bitcomet(naujausia versija 0.58) + geras torrentu saitas, nes BT gali naudoti absoliučiai visus portus, ir sisteminiai administratoriai nelabai galės tave blokuoti :) Jeigu ir užblokuos, tai pasikeisi porta, ir gyvensi sau ramiai toliau :) Arba galima papirkti sysadmina, jeigu jis vyras :)
Jūsų parašas yra per ilgas.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Indraja » 12 Bir 2005, 18:00

BitTorrent vieną gražią dieną pabandžiau, nors turbūt negalima kaip ir kitko (na, man niekas nesakė, kad negalima Torrent, sakė, kad negalima eMule, eDonkey, Kazaa...), bet kažkaip nesisekė :lol: O administratorių į protą greitai atvedinėsim, nes ftp ir darbui reikalingas (netgi taip būna :!: ).

Taigi, ačiū, o dabar jau slėpsim šią giją, nes dar STT kur nors paskelbs.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#10 Standartinė ari13 » 12 Bir 2005, 18:39

Niekas prie šios gijos "pagal raide" prisikabint negali, nes čia nera tiesioginiu nuorodu i puslapius kurie dalina failus, sharemanija, nforce failu nehostina, o laiko tik informacija apie juos(failu hashai taip pat lietuvoje nėra nusikaltimas)... Jeigu mes butume JAV, tai butu kitas reikalas, o dabar - dzin...:)

P.S.LATGA'i manau giliai "pa barabanu" ka daro kruvele tolkinistu savo forume, ka jie žiuri, ir iš kur jie tai traukia...
P.S.S.Nelabai ivaizduoju kaip galima uzblokuot BT, tracker'io anounce eina per 81 porta(jeigu neklystu kaip ir http), o duomenis vaikšo per random porta, kuri galima keitaliot nors kiekviena diena... Idomu ar adminams neatsibos blokuoti viena is 65000+ portu? 8) :lol:
Jūsų parašas yra per ilgas.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#11 Standartinė shlykshtukas » 12 Bir 2005, 21:25

ari13 rašėCOLON P.S.S.Nelabai ivaizduoju kaip galima uzblokuot BT, tracker'io anounce eina per 81 porta(jeigu neklystu kaip ir http), o duomenis vaikšo per random porta, kuri galima keitaliot nors kiekviena diena... Idomu ar adminams neatsibos blokuoti viena is 65000+ portu? 8) :lol:
Atsibos, atsibos. Ir kai atsibos, jie užblokuos absoliuč viską, išskyrus 80, ar kuris ten http default, ir kelis sisteminius. Taip, beje, daug kas dabar daro. O torrento duomenys vaikšto ne per randomą, or per kažkokį fixed range. Didelį, bet fixed. Bent jau XP firewall juos blokuoja by default, tą patį daro ir Black Ice. Šiaip teoriškai torrentas turėtų ir taip veikti, tik žymiai lėčiau.

Indraja, tu čia apie darbą kalbi? Bo jei apie namus, tai Donkey ir Kazaa tikrai geriau apeit, bet eMule daugmaž švarus ir nepiktybinis, jei ką.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#12 Standartinė ari13 » 12 Bir 2005, 21:38

shlykshtukas, XP firewall atsidaryt konkretu porta nesunku, ICE'e taip pat. O jeigu provaideris uzblokuoja portus, tai imi sutarty kuria pasirašinėjot su savo ISP, ja perskaitot, ir einat aiškintis, nes sutartyse dažniausia nebuna nieko užsiminta apie portu blokavima...(bet čia jau ne šitos temos pokalbis)

Būtų neblogai nukryptemes rašyti mažu dydžiu... Ačiū.
Jūsų parašas yra per ilgas.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#13 Standartinė shlykshtukas » 13 Bir 2005, 11:17

Atsidarinėti portus namie taip, nesunku, jei a) išmanai tokius dalykus, b)netingi googlinti apie juos. Gal tau bus ir sunku suprasti, ari13, bet neįtikėtinai didelis kompiuterių vartotojų kiekis -- siaubas! -- nenori nieko žinoti apie portus šmortus, jiems svarbu, kad įsijungus daiktas veiktų ir darytų ko paprašytas. O darbe, joooo, įsivaizduoju kaip tu prieini prie admino -- "Yo adminas, atidaryk man tokius portus, ką? Filmus siųstis noriu." 8)

Žaliai rašančiam moderatoriui: būtų gerai, kad size tag'ai stabiliai veiktų...

[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Indraja » 13 Bir 2005, 12:31

neįtikėtinai didelis kompiuterių vartotojų kiekis -- siaubas! -- nenori nieko žinoti apie portus šmortus
He, gal 80% to, ką žinau apie kompiuterį, sužinojau tada, kai jis man nerodydavo filmo. Tad filmo nekrovimas būtų puiki paskata sužinoti ir apie portus. Tik kažkaip mūsų rajone / name itin palankių platintojų nėr... Aišku, jei darbo suteikiamų galimybių nebeužteks, teks ir namie įsivest normalų. Betgi filmų galima gauti ir kitaip, tarkim, susitinkant "gyvai" :wink:

Ei, nazgūlai ir preciousss - jei norit, tai slėpkit, neprieštarauju, bet pats dėl privačių ir visuomeninių interesų konflikto nenoriu...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Exon » 14 Bir 2005, 19:47

Prašau, dalinkites info, nuorodomis (jei jau kažkokios nuorodos egzistuoja, tai tikrai skelbti jas nėra didesnis nusikaltimas :twisted: ), techninėmis rekomendacijomis dėl p2p, ftp ir kitokio sharinimo. Mano kaip preciousss primygtinas prašymas: pavienių pranešimų, žinoma, išvengti neįmanoma, bet diskusijos ala: «Turiu tokį filmą, įrašau, mainau, parduodu», - tik private (e-mail, AŽ, ICQ ir pan.). Tai visgi yra LR įstatymų pažeidimas, ir nėr čia ko per daug skelbtis viešai.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 11 Rgs 2005, 15:07

Reklama (bet naudinga ir į temą): jau kurį laiką veikia "Eliksyro" tinklalapis. www.eliksyras.lt Ten yra visi filmai, kokiu formatu, kokia kalba, jeigu turi "Eliksyro" kortelę (t.y. esi pas juos nuomavęsis ir todėl užregistruotas), gali užsisakyti norimą filmą ir pan. Na, pažiūrėkit.

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#17 Standartinė ari13 » 12 Rgs 2005, 02:53

Starlin rašėCOLONReklama (bet naudinga ir į temą): jau kurį laiką veikia "Eliksyro" tinklalapis. www.eliksyras.lt Ten yra visi filmai, kokiu formatu, kokia kalba, jeigu turi "Eliksyro" kortelę (t.y. esi pas juos nuomavęsis ir todėl užregistruotas), gali užsisakyti norimą filmą ir pan. Na, pažiūrėkit.
Tarkovski skaitmeniniu formatu pas juos galima su žiburiu ieškot...
Jūsų parašas yra per ilgas.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Maja » 17 Rgs 2005, 16:33

Kilo man vieną kartą tokia briedova idėja pasižiūrėti "Gardemarinai, pirmyn".., bet pasirodo tokio "stebuklo" išsinuomoti nė su žiburiu negausi. Gal kas netyčia turi?..
:)

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Elentari » 17 Rgs 2005, 21:37

Maja rašėCOLONKilo man vieną kartą tokia briedova idėja pasižiūrėti "Gardemarinai, pirmyn".., bet pasirodo tokio "stebuklo" išsinuomoti nė su žiburiu negausi. Gal kas netyčia turi?..
Manau, greitai turėsiu, nes žinau, kas parsisiuntė 8)

----


Pastebėjimas:
Exon viršuje rašėCOLONdiskusijos ala: «Turiu tokį filmą, įrašau, mainau, parduodu», - tik private (e-mail, AŽ, ICQ ir pan.).


Prašom kraustytis į AŽ ;)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Indraja » 05 Spa 2006, 15:26

Ten visko yra. Rodos, net Majos laukiami "Gardemarinai".

Taisa: čia ne piratavimas, čia iš dangaus krentanti mana. Čia filmai, kurių jau nebepamiršiu, ir filmai, apie kuriuos metų metus klausiausi sekamų sakmių.

Trinti šią žinutę būtų nuodėmė. Nebent kas nors tikrai lieps... Bet nesnauskit, išsaugokit adresą, jei jis jums svarbus.
Krautis galima nuo 4 iki 10 ryto Maskvos laiku.

http://film.arjlover.net/info/17.mgnove ... 1.avi.html ir taip toliau, iki cd12. Oh my Stierlitz.
"Убить дракона" - vienas stipriausių mano matytų fantastinių filmų. Tikrosios fantastikos - tos, kuri apie pačią Tikrovės esmę. Žiūrėti būtina.
Paradžanovas. Tarkovskis.
"Бег" - iš tų nematytųjų, apie kuriuos jau ne vienus metus girdžiu.

Atleiskite, aš apie ne vieną iš jų svajojau - bet niekad nedrįsau svajoti apie juos visus iškart. Ir kraunamus paprastomis priemonėmis (nors mulinės nuorodos irgi yr).
Tikėsiuos, kad kraus :prayer:
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 6 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BUTTON_POST_REPLY