Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 18 Spa 2018, 19:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 499 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kino sandėliukas
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 17:15 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Gal yra senų filmų, kuriuos norėtumėte prisiminti? Prašom čia!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 12:30 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Vienas labiausiai man patikusių filmų vadinosi "Koyaanisqatsi", na, toks minimalistinis. tiesiog kai žiūrėjau laaaabai užvežė, muzika šauni, ir nors gana ilgas kažkaip nenusibodo. kažin ar matėt kas nors?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:33 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Taip, prisijungiu prie Elfhild ir noriu dar priminti vieną lietuvišką filmą - "Vilko dantų karoliai". Visai neseniai nuėjau į "Trispalvį kiną" ir užtaikiau... Tie, kas sako, kad lietuviai nemoka kurti gero kino, oi kaip klysta! Filmas gal ir nėr Auksinės šakelės vertas, bet tikrai puikiai susuktas ir priverčiantis pamąstyti...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:55 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Kadangi mano plaukai dar pašiaušti iš siaubo po "Vienui vieni", tai man turbūt teks vėl iš naujo sau įteigti, kad gerų lietuviškų filmų tikrai YRA... :cry: :evil:

Elfhild - tu pirmas žmogus kurį sutinku, kuris irgi matė "Koyaanisqatsi" :D Man jis irgi labai labai patiko. Nors liūdnas... ypač kadangi esu tokia angažuota gamtos gynėja ir technikos nemėgėja. Muzika Philip Glass, turiu garso takelį :) Gėris.

Ir dar, kadangi mane šiom dienom vėl užpuolė lygiai 10 metų ramiai miegojusi tvinpyksomanija, turiu jūsų visų paklausinėti, ar kas neturit namie įsirašę nors kelių serijų, nes aš turiu tik šešias... :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 19:00 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

'Tvinpyksomanija' - jėga... :lol: Juk žinai, mieliausioji, niekuo negaliu padėti :cry: Tik pasiūlyti suvažiavimą :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 19:30 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Lothlorien, garso takelį turi? :shock: oi prašau prašau prašau paskolink! (kartu su oskarais...) Nes muzika nereali, ir šį bei tą bandžiau per kazaa siųstis, bet nelabai kas išėjo :cry: ten Glasso visa trilogija yra: Koyaanisqatsi, Naqoyqatsi ir dar kažkoks qatsi.

Paskutinis mano matytas lietuviškas filmas - vienui vieni. priėmiau jį kaip istorijos pamoką (kaip tik pagal temą buvo), tai per daug ir nekritikuoju...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 19:34 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Mielai paskolinsiu, tai ir buvo užuomina ta linkme :D

Geras, dar yra ir KITŲ "qatsi"? :shock: Ne tik muzikos, bet ir filmų?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 20:00 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Filmų - nežinau, turbūt ne :roll: kalbėjau apie muzikinę "trilogiją". Philip Glasso. nežinau, simfonija ten, ne simfonija... šiuolaikinėje muzikoje nesigaudau. žodžiu, toks keistas minimalizmas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2004, 14:27 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Tvinpyksomanija ir mane kadaise buvo apsėdusi. O ir dabar neatsisakyčiau pasižiūrėti. Turėjau ir audio įrašą.... Bet vieną kartą beklausant, ant galvos vos nepataikė didžiulis vazonas nukritęs nuo viršutinės lentynos... O kristi jam visai nebuvo ko... Nes stovėjo tai tvirtai, visu pagrindu, nė trupuliuką neišsikišęs... O juosta tai sutrūko... Būūū... :snakeman:

Dabar tai juokinga atrodo, bet tada tikrai nebuvo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2004, 12:51 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Aš Linčą aplamai DIEVINU [-o< . Ir "Tvyn Piksą", ir kitus filmus, tik ne vieno neturiu :(

Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:06 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Ar matėt kas nors "Migruojantys paukščiai" ir "Microcosmos"? Pirmąjį mačiau kine. laabai gražus, mielas, ir žiūrint sunku įsivaizduoti, kiek ten darbo filmuojant įdėta :shock: antras (o šiaip jis turbūt senesnis) irgi nepakartojamas. vienas iš tų, kurie netinka žiūrėjimui ant kompo, nes reikia ramybės ir tamsos ;) be to, labai graži muzika.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:36 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

O taip!!! Taip!!! Taip!!! "Mikrokosmosas" ir "Migruojantys paukščiai" man kelia pagarbią baimę (pagal tai, kiek ten darbo įdėta). Ir dar dėl to, kad pradedi žiūrėti filmą apie paukščius, o maždaug antrojoj filmo daly pagauni save mąstant apie žmones -- kaip tuos paukščius.

Maja, ojoj!!! :shock: Po šito aš dar gerai pagalvosiu, ar man žiūrėti šiąnakt Tvinpyksą... :shock: :o :D

O taip -- man žiauriai patinka visi Lyncho filmai... 1 vietoje - Tvinpyksas, 2 - Mėlynas aksomas, 3 - Mulholland Drive. O dar aukštesnėje už pirmąją būtų toks senas senutėlis jo filmas "Elephant man"... Rašau jį atskirai, nes nuo kitų Lyncho filmų stiliaus jis labai labai skiriasi. Gal kas nors matėt?... Šedevras.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:39 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Cituoti:
Ir dar dėl to, kad pradedi žiūrėti filmą apie paukščius, o maždaug antrojoj filmo daly pagauni save mąstant apie žmones -- kaip tuos paukščius.

Kaip pirštu į akį! Manau, kad tai autoriai ir norėjo pabrėžti. nelabai prisimenu, bet, atrodo, panašiausias į žmogų buvo pelėdžiukas. o pingvinų kolonijoje toks labai gražus spalvų žaismas, kai jie atsisuka ir sublyksi raudoni pilvai :shock: pasaka, ne filmas! :heart:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:46 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

Keista, bet nebuvau dar sutikęs žmogausm, kuris blogai būtų atsiliepęs apie "Migruojančius paukščius", visąlaik tik gerai. Kai pats pažiūrėjau irgi patiko, nors šiaip dokumentika visiškai neveža, visiškai.... [-(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:51 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Aš "Migruojančių paukščių" nepavadinčiau vien dokumentika :roll: O jeigu jau dokumentika, tai kokia jos kokybė! Tokio per TV kiekvieną dieną nepamatysi...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2004, 21:57 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Aišku, juk filmas apie paukščius - kaip ir apie tave, Bird of Prey... :wink: :D

Kai jį kažkada rodė kinoteatruose, mano režisūros dėstytoja pareiškė, kad kas per semestrą nepažiūrės 3 jos mėgstamų filmų, negaus įskaitos. Pirmasis buvo "Stalkeris". Antras - "Koyaanisqatsi". :D O trečias - "Migruojantys paukščiai". :lol: Elfhild, jau net DU iš jų sutampa su tuo, apie ką mes čia šnekam :D Atsitiktinumas? Mistika? :lol:

Deja, daugelio detalių nebeprisimenu (seniai mačiau), bet labai įstrigo ta scena, kur dangumi skrenda laukiniai paukščiai, o žemėje, aptvare, neramiai malasi... naminiai paukščiai, kurie turbūt apskritai nebemoka skraidyt. Štai per šią sceną intensyviausiai galvojau apie žmonių ir paukščių likimų panašumus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 08:52 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Du??? "Stalkeris" - mano Nr.1, ir turbūt dar ilgai bus. Va čia - tikroji fantastika...

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 10:16 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Deja Stalkerio nemačiau. Bet jeigu jau taip, tai reiks pažiūrėti :) bus visi trys :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 20:19 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Būtent. Stalkeris - be žodžių...

Bet dar labiau man patinka "Andrejus Rubliovas". Visą jį įveikiau tik iš trečio karto (kaltas gal ne tiek filmo ilgumas, kiek kalbos barjeras - o juk ten dialogai giliai filosofiški :P ...tad "kablį" pagavau tik tada, kai pamačiau "Rubliovą" su angliškais titrais.) Ir nuo tada patapo vienu iš mano garbinamiausių filmų. :prayer:

P.S. Išsinuomojau "Twin Peaks: Fire Walk With Me" ir šianąkt žiūrėsiu :tonqe: Gėris. Siurrealistiniai gliukai + siaubo žanro elementai + "S" ženklelis + nereali muzika + ... + ... - nerealus derinys :) Tik prieš tai gal patrauksiu į šalį visus vazonėlius, kad nestovėtų virš galvos... :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bal 2004, 13:13 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

"Rubliovą" būtinai žiūrėsiu... :oops:
Vakar labai kultūringu būdu (be lietuviško užkalbėjimo) rodė paskutinį Kubriko filmą "Plačiai užmerktos akys". Nežinau, ar europietišką, ar amerikonišką versiją. Tikiuosi, kad pirmąją. Nors pabaigoje akys pasidaro tiesiog užmerktos (kalti televizininkai, visus gerus dalykus rodantys kuo vėliau) ir proto analitiniai mechanizmai visai išsijungia, įspūdis - puikus ir sunkiai nusakomas. Patinka tokie filmai, kurie yra ne apie vieną dalyką, kuriuose kiekvienas gali rasti kažką kita. Atrodo, šis toks ir yra. Gal dar kas matė? P.S. sąvoka "plačiai užmerktos akys" paaiškėja kitą dieną po 4 val. miego :lol:

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 499 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007