Kino sandėliukas

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#81 Standartinė Senasis Gollumas » 29 Bal 2004, 18:23

[quote="BirdOfPrey"]Neee... dar ne :D bet turbūt reiks pažiūrėt :wink: ten geras šiurpuliokas?
"Glory" ne šiurpuliukas, bet filmas apie menų koledžą. Veikėjai - moksleiviai, studijuojantys jame. Filmui specialiai buvo parinkti neprofesionalūs aktoriai (kai kurie vėliau tapo žvaigždėmis). Ir kas svarbiausia - nera pagrindinio veikėjo: filmas sudarytas iš atskirų gijų, kurias gale apjungia bendras koncertas.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#82 Standartinė Izengardas » 09 Geg 2004, 02:02

Gal kas este mate " Mazaja ispazinti"? Man sis filmas labai patiko , jame gvildenamos aktualios jaunimo problemos ( manau tos problemos aktualios ir siandien) ir siaip filmas pastatytas gana meistriskai ir gerai ...
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Starlin » 09 Geg 2004, 11:35

Benai, plaukiam į Nidą...

Atspėjau? Ne, nemačiau. Bet kaip visada: žinau, girdėjau, noriu pamatyti.

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#84 Standartinė gilthoniel » 09 Geg 2004, 15:35

:roll: Vakar antrą kartą pažiūrėjau "Mulholland drive". Ir tiek susižavėjau kažkur angliškame saite perskaityta diskusija, kad pasidarė labai įdomu jūsų nuomonės :roll: Hehe, toks jau Lynčo stilius (už tai aš jį ir mėgstu) - nieko neužbaigti ir nepaaiškinti, ir diskusija gaunasi begalinė, tačiau vis teik įdomu: kaip suvokėt šį filmą? Kol kas man priimtiniausi du variantai - pirmasis, kad visas pasakojimas - užburtas ratas (šviesiaplaukė pasamdo nužudyti tamsiaplaukę, toji išsigelbėja ir patenka pas analogišką šviesiaplaukę, jos abi lovoje randa negyvą pirmąją šviesiaplaukę, paskui tamsiaplaukei atidarius dėžutę viskas tarsi atsisuka atgal ir prasideda iš naujo), o antrasis variantas - kad filmas yra dvi istorijos - pirmoji - išgalvota, antra - tikroji. Ta prasme, kad iš tikrųjų šviesiaplaukė buvo gabesnė aktorė, tačiau kažkaip atsitinka, kad tamsiaplaukė ją visapusiškai apstato, išduoda, ir šviesiaplaukė pasamdo vaikiną ją nužudyti. O besėdėdama "Winkies" už stalo, ji visą istoriją persuka atvirkščiai, ji įsivaizduoja, kaip viskas galėjo būti ar kaip ji norėjo, kad būtų buvę. Ir šias istorijas skiria ta vieta, kur tamsiaplaukė atidaro mėlyną dėžutę. Šiuo atveju galbūt Lynčas norėjo pasakyti, kad nevisada nulemia gabumai, ir režisierius nevisada turi savo žodį, kartais jo sprendimą gali įtakoti, tarkim, mafija (aš taip supratau to neūžaugos rolę), arbe net aukštesnės instancijos (Cowboy). :roll:
Mano akimis, filme yra detalių, prieštaraujančių abiems variantams :roll:
Taigi, kiek žmonių, tiek nuomonių, tiek traktatų, bet vis tiek įdomi jūsų nuomonė apie šį filmą. Juk kas nors jį matėt? :roll:
Šiaip ar taip, man filmas labai patiko, dabar labai gailiuosi, kad beveik nieko neatsimenu iš Tvin Pykso :cry:
O "silencio" koncertas man labai patiko, kažkodėl priminė kažką tarp "Bram Stoker's Dracula" ir "Interviu su vampyru" :lol:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#85 Standartinė woodberry » 09 Geg 2004, 22:16

"Mažąją išpažintį" per kažkokį tūsą pažiūrėjau 3 kartus iš eilės ir neatsibodo. Vienas geriausių LKS filmų. Kernagis ten išvis nerealus :D
O kalbant apie problemas, tai tikrai tos pačios, kaip ir šiais laikais, tik šiais laikais jų dar daugiau...

Ir dar.. Kai žiūrėjau kelis kartus, bandžiau surasti tą frazę "Benai, plaukiam į Nidą", bet ten jos nėra:) Yra tik "Plaukiam, Benai, plaukiam" ir "Nuplauktume į Nidą"

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#86 Standartinė Maja » 09 Geg 2004, 22:22

Mullholand drive mane šiek tiek nuvylė. Toks jausmas, kad ten tiesiog sudėti į krūvą keli galimi istorijos variantai, lyg režisierius neapsispręstų kuris geresnis. Daug šokiruojančių detalių, kurios man pasirodė per daug komercinės.
O Twin Peaks'as - nerealus filmas. Kaip ir Blue Velvet.
:)

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#87 Standartinė woodberry » 09 Geg 2004, 22:25

"Mulholland drive" man irgi patiko. Jau vien dėl to, kad šyza :twisted: Ypač žavūs epizodai, kur iš pradžių parodoma, kaip aktorė repetuoja vieną sceną namie su drauge, o paskui kontrasto principu - kaip aktorė vaidina per peržiūrą:)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#88 Standartinė Indraja » 10 Geg 2004, 17:34

He, man ir patiko, ir nuvylė :D Patiko tie painiojimai, operatoriaus darbas neblogas. Bet kažko trūksta (čia tik kukli diletanto nuomonė). Kai ima painioti siužetą, tai norisi kokio stipresnio nuprotėjimo (ne tik siužeto, bet ir vaizdo prasme). Pvz. man patiko "Prarastų vaikų miesto", "Brazilijos" siurrealizmas, "Metropolis", žiūrimas po 80 metų nuo pastatymo, tarantiniško (tik geresnio nei T) "Pirmadienio" absurdas, Kusturica ("Pogrindis" ir "Juoda katė, baltas katinas"), "Užmušti drakoną", "Kin-dza-dza", "Pi"... O čia to kažko neradau.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#89 Standartinė Senasis Gollumas » 10 Geg 2004, 18:27

Taip - "Kin dza dza" - bene geriausias fantastinis groteskas. Po šio filmo aš atradau iš naujo aktorių Liubšiną, kuris nuo "Skydo ir kalavijo" pastatimo laikų man buvo "miręs" aktorius.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#90 Standartinė Indraja » 18 Geg 2004, 13:59

Jau aname forume kalbėjom apie "Pusiausvyrą" (Equilibrium), bet vakar pažiūrėjau iš naujo ir vėl užsimaniau pakalbėt. Atrodo, kažkada rodys TV. Filme - krūva citatų ir lyg nieko yyypač meniško, bet "vežė" ir antrąkart. Gera vaidyba, gera architektūra, geros kovos 8) Gal kas nors irgi dar ką nors apie jį galvoja? Pvz. kodėl tokie tvarkingi fantastiniai filmai šiais laikais tokie reti? (Tokiu tvarkingu nauju laikyčiau, pvz., "Gattaca").
Paskutinį kartą redagavo 2 Indraja. Iš viso redaguota 18 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#91 Standartinė BirdOfPrey » 18 Geg 2004, 15:58

aha, man ir "Gattaca", ir "Equilibrium" yra 'faini' filmai, galbūt Gattaca pastatyčiau aukštesnėj savo mind lentynėlėj, nes originalesnis atrodo ir man arčiau dūšios toks ramus pasakojimas, nors ir įtampos netrūksta. Na, o Equilibrium, vieną kartą žiūrėjau, antras bus dar tikrai negreit, nes dar yra kai kas, ko jau nuo "naujų metų" negaliu pažiūrėt :oops:
O kas yra "tvarkingas fantastinis filmas"? Mano manymu tai yra toks filmas, kuriame viskas suderinta, neperspausta, neperkrauta, truputį šio, truputį ano, vaidyba normali, spec.efektų su saiku, filosofijos irgi proto ribose (nereik niekam juk antros "M:reloaded")... na ir t.t. Vienu žodžiu filmas aukso viduriukas, tik kad tokių reta :( Nežinau kodėl... tokie filmai juk atsiperka?
O "Minority report" galima priskaičiuoti prie tokių filmų? Aš jo nematęs, man svarbu :)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#92 Standartinė Indraja » 18 Geg 2004, 18:45

"Matrix Reloaded" tikrai nėra tvarkingas filmas, bet patiko. Buvo proga prisiminti biofizikos ir biokibernetikos kursus, bei pamąstyti apie pasaulio modelius :)
"Minority report" - pakankamai tvarkingas. Vaidyba visai gera (beje, Kruzą ten mačiau pirmą kartą gyvenime), yra atmosfera, koloritas. Istorijos pagrindas - ateities numatymas - primena ne tiek normalią SF, kiek mistiką, tačiau tai reikalo smarkiai negadina: svarbiau principas, ne metodai. Daug kas skundėsi, kad pabaiga banali, bet man pasirodė, jog scenaristai mane šauniai apgavo, ir todėl buvo smagu. Kaip raktą (ir geresnį filmą) nurodinėja "Braziliją" (nors sakyčiau, kad pabaigos raktas taip pat gali būti Tarkovskio "Soliario" paskutinieji kadrai).
"Braziliją"pamačiau vėliau - įspūdinga, bet antro karto nebus laaabai ilgai (per daug įtaigiai "šyzova", t.y., siurrealistinė, tarsi naktinis košmaras).
O pilna citatų "Pusiausvyra" rodo, kad reikėtų naujo vėjo antiutopijų karalystėje. (Nori "451 Farenheito" perdirbt... O toks ramus, minimalistinis filmukas buvo...) Sakyčiau, toks vėjas galėtų būti adekvati Jefremovo "Jaučio valandos" ekranizacija. Tik bijau, kad rusai dar neturi tokių biudžetų, o vakariečiai - tokio mentaliteto, kokio prireiktų... Pvz. ar įsivaizduojate normaliai pastatytą sceną, kurioje kaip Žemės kultūros ambasadorė svetimoje planetoje šoka nuoga moteris? Scena turi būti ne erotinė...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#93 Standartinė Senasis Gollumas » 22 Geg 2004, 10:42

"Minority Report" man kažkuo priminė "Bėglį" (gal dėl siužeto linijos - "pakištas" nekaltasis). Ir Kruzo vaidyba jame ne ypatinga. Bet filmas tikrai tvarkingai padarytas techine prasme (patiko montažas). Beje, toje pat kasetėje buvo ir "Skorpionų karaliai". Va šitas filmas - tai visiškas fentezi profanavimas. Beje ne viename tokios rūšies filme režisieriai joja ant mėsingų-raumeningų kultūristų arkliuko (turbūt jiems neduoda ramybės Švarco suvaidintas "Konanas").
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#94 Standartinė Laiqualasse » 22 Geg 2004, 11:41

'Equilibrium' mačiau, bet ne kine, o tik iš monitoriaus... Bet man jis patiko, nors tas įspūdis daugiau emocinis, ta prasme, negaliu išskirti jokių konkrečių patikusių elementų. Gal tikrai tai nulėmė tas jo 'tvarkingumas'?
Turbūt labiausiai įsiminęs (nors nesakau, kad tikrai patikęs) elementas - klierikai - antžmogiai. Kažkaip mane visada traukia tokie nebanalūs superžmonės.
Dar, žinoma, patiko pati idėja, nors iš dalies ir 'pasiskolinta' iš Orvelo kūrybos.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#95 Standartinė Senasis Gollumas » 22 Geg 2004, 14:09

TV4 jau reklamuoja, kad jį rodys. Ir "Čikagą" taip pat. Tikiuosi, kad šis miuziklas nebus įgarsintas lietuviškai, kaip tai padarė rusai (R.Geer'as _ KIrkorovas :twisted: :twisted: :twisted: )
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#96 Standartinė Starlin » 04 Bir 2004, 10:53

Va, pagaliau pasižiūrėjau "Trainspottingą". Originalo kalba (spėkit, ar viską supratau. Spėkit, ar supratau bent tris ketvirčius!). Na, vieno nesuprantu: kaip jį galėjo žiūrėti mano bendraamžiai tada, kai jis buvo išleistas, t.y. ankstyvoooj paauglystėj. Kaip prevencinis filmas yra tiesiog super. Kaip meno kūrinys taip pat. Aktoriniai darbai stulbinantys. Bet vis tik jau kokiems 16-18 metų vaikams (kaip, beje, and DVD ir parašyta: suitable for persons of 18 and over...).

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#97 Standartinė Laiqualasse » 04 Bir 2004, 12:15

Kažkada mums rodė 'Trainspotting', tik nepamenu, ar visą, kai mokykloj kažką aiškino apie narkotikus ir t.t. Bet man tas filmas pasirodė šlykštus. Dabar, kiek prisimenu, jis man atrodo lygiai toks pat. Greičiausiai dėl to, kad negaliu pakęsti visų 'prevencinių' filmų ir šiaip filmų apie 'gyvenimo bjaurastį'.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#98 Standartinė Maja » 04 Bir 2004, 16:03

O knygos skaityti nebandei? Filmas lyginant su ja - tikras estetikos šedevras. Arba mano vaizduotė perspjauna visus bjaurasčių kūrėjus :wink:
:)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#99 Standartinė Laiqualasse » 04 Bir 2004, 17:14

Nebandžiau, ir kažkodėl nenoriu :wink:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#100 Standartinė Starlin » 04 Bir 2004, 21:20

Ne, klausykit, "Žagsėjimas" man buvo daug neestetiškesnis negu "Trainspottingas". Čia turite omeny GADIKLIAIklozeto sceną? Na, pakanka prisiminti, kad turi reikalą su narkomano vizija, ir jokio šleikštulio nekelia :) Kiek suprantu, "Dozė" buvo trigubai klaikiau.

BUTTON_POST_REPLY