Kino salėse (ir dar ne)

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#441 Standartinė Starlin » 11 Rgs 2005, 14:38

Taip, "Mergaitė" Šarpnickių. Man atrodo, ne visi filmai jau baigti. Beje, iš visų reklamukų, kuriuos mačiau, truputį nusivyliau mūsų, lietuvių, supratimu apie tai, kas yra "geismas ir grožis"... O pačių filmų turbūt palauksiu, kol LNK parodys.

Ang Lee - bent jau į Kino Pavasarį tai turėtų atvežt.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#442 Standartinė Alatar » 11 Rgs 2005, 15:09

ahm,
mano komentarai apie AXX>
Gadikliai,N-18(?)
pati festivalio ideja kaip lietuviskam kinui tikrai gana drasi ir savalaike-gesimas ir grozis.Galima tiketis ir smagumo,ir erotikos ir tradicines lyrikos,snobizmo,ar to persotinto siurealizmo budingu lietuviskajam kinui(kaip pvz. buvo Skrydis per Lietuva)atrinkti 12 filmu nera vienodi nei savo lygiu,nei,reiketu pasakyti,idejomis..jau tas lietuviskas interpretavimas ir uzsizaidimas su simbolizmu tai... :lol: tad apie kiekv filma atskirai:
1.Ponas pimpis:
visai smagus filmukas,geri aktoriai ir nebloga vaidyba.Matosi,jog kurejai anksciau turejo darbo su reklamomis,tad ir siuzetas-gana greitas,smagus,itraukiantis. Galbut noretusi kazko ir ilgiau,mat filmo ideja visai smagi,bet jei tai toks trumpas filmukas,tai ok.
2.Cenzura.
is filmo labiausiai isimine muzika :? humoro beveik nerasta,bet tas rimtumas irgi kazkoks nei i tvora nei i mieta. na stebi tas apsauginis kalines ir lankytojo sekso scena,so what? atseit pamastykime apie Didiji broli,tad uzdekime balta popieriaus lapa ir nieko nematysime..gal ir neblogai,bet realiai ziurint siek tiek absurdiska. Ir man labai nepatinka,jog filme beveik nekalbama. na atsilieka lietuviu kurejai,begarsio kino laikai jau praejo,kodel jie juo taip zavisi?Gal todel,kad nemoka istarti zodziu?(vieninteliai istarti aktoriaus zodziai nuskambejo taaaaaip nenaturaliai..fee :? )
3.Tevai ir vaikai
visai mielas filmas,itikinama vaidyba,grazus vaizdas,teko matyti kaip filmavo scenas Narutyje 8) kurinio ideja smagi,o pabaiga-dar smagesne :lol: tik jei jau rimbais botagais plaka,tai gal nereikia taip artistiskai :? -sniokit tep,kad tie sadomazo kaleuses pajustu malonuma :lol:
4.Pasaukimai
graziausias-operatoriaus darbas,taciau be neispletotos ir pernelyg lyriskai-geismiskos kurinio idejos jis nedaug ka gali pakeisti..filmas gana tamsus,velgi-be zodziu,neispletotas. Taciau kaip vaizdui,tai yra neblogas produktas.
5.Erotomoto
kartais smagus,o kartais pernelyg..hmm..narkomaniskas :? Pieno lazeriai man niekada pernelyg nedare ispudzio,o cionais,zaidimai su animacija irgi atrodo lyg pritempimas. Visgi Rafikas valdo :supz: daugiau butu idejos ir vaizdo troleibuse,maziau tu narkimanisku haliucinaciju-butu smagiau.
6.Food family
pradzia gal ir grazi,bet pasakotojos balsas jau toks neuztikrintas ir nenaturalus(lyg skubeta igarsinti is vieno karto),kad siek tiek gadina visa filma. Smagu,tiesa isvysti Lauriuka :sm10: ,zinoma ir Sakalauska(kurio galimybes neatskleistos..gydytojo vaidmenyje jis nekaip jauciasi,nes nelabai ka turi pasakyti..),bet pernelyg buitiskas nudailinimas.
7.Dovana
oooo taaaaip-Valiulis valdo :prayer: Zurfako studenciokes ir studentai(ypac pirmakursiai) turetu krykstauti is malonumo 8) Ir kur nekrykstausi-vaidyba isties itaigi :shock: Valinskas kaip Valinskas,lyg vestu dar viena savo zaidima,bet Valiulis viska daro graksciai komiskai. Prostitute atrodo neprofesionaliausiai,o C.Grauzinis inesa sodraus dumo kvapo 8)
8.Perspektyvi pora.
puiki aktoriu pora,istempianti,matyt visa smagu filma! kai kuriose vietose gal ir persudyta keiksmazodziu,bet siaip-tai vienas geriausiu,jei ne geriausias filmas. puikiai dera ir Marukas ir milziniskas Uzpakalis ir visa kita!Tiesiog butina pamatyti!
9.Aistros kvapas
ee..khem.. 8) prisipazinsiu-nemaciau praktiskai nieko :oops: 8)
10.Matvaju
kultinis...festivalio filmas 8) daug keiksmazodziu,gatvines,buduliu,A.Greitai komisaru leksikos,siek tiek ziaurios poornografijos,daug ziaurumo. Galbut noretusi isvysti kazkokia tasa,tuomet gautusi isties kultinis lietuviskas "Lock,Stock and two smoking barrels"I filma tiesiog prasyte prasosi koks Samuelis L. Jacksonas ar pan. kalibro tarantinscikas :twisted:
11.Zevango
vienas is prasciausiu filmu...kai kurie,girdejau,ji giria,bet nelabai suprantu kodel? galbut del visiskai nekokybiskos Hoksilos vaidybos?o gal del dar nekokybiskesnes sekso scenos?o gal tik todel,kad pasirodo keli vyrukai su ilgais vamzdziais(ypac juokingai/parodiskai,matyt ne pats to nezinodamas atrodo tipas su mauzeriu :lol: )?jokios minties,daug nenaturalumo,nesurisimo,saudanti mergiote isvis-nei i tvora nei i mieta..pati ideja gal ir butu nebloga,primena viena Lino Krutulytes apsakyma,bet jau vizualine realizacija tai...fee :x
12.Mergaite,raudona suknaite
arba nemateme,arba mus isdure,bet sito filmo nemateme :? tiesiog nerode ir tiek..nesuprantu kodel?

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#443 Standartinė Elentari » 11 Rgs 2005, 17:56

12.Mergaite,raudona suknaite
arba nemateme,arba mus isdure,bet sito filmo nemateme tiesiog nerode ir tiek..nesuprantu kodel?

Žinok, man atrodo, kad vietoj jo rodė "Gimę nekalti", kur apie oro uostą...
Nesuprantu programėlių, vienoj vietoj įrašyta "Mergaitė", kurios nematėm, bei "Perspektyvi pora", kurį matėm, kitoj "Aistra Eau De Parfum" (tai ne tas pats "Aistros kvapas", nes irgi įrašytas, arba įrašytas du kartus skirtingai... :roll: ) ir "Gimę nekalti" (pastarajį matėm)... Kažkokia nesąmonė... :evil:

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#444 Standartinė Coranar » 12 Rgs 2005, 06:42

vakar ziurrjau "Carli sokolado fabrke".Patiko vaizdeliai, fabrikas ir pats Vilis Vonka.Taip pat patiko, kad pries filma rode "Liuto, raganos ir drabuziu spintos' treileri.Super :p .Nors nedaug maciau, bet ispudinga-musis, Narnija, Baltoji Burtininke poliariniais lokiais kinkytame vezime, liuto aukojimas...Sake, kad bus mazdaug tada, kada ir HP4-gruodi.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#445 Standartinė Astaldor » 12 Rgs 2005, 22:05

Ghem ghem...

Buvau tame AXX festivaliuke ir jokių man N-18 nebuvo :twisted: Liežuvėlis mano ilgas,sukas sukas ir prisuko ;]

~Gadikliai~

Ponas Pimpis-šlykščiausias iš visų matytų.Jokio meno nepačiau,atgijo pimpaliukas pasidarė bosiukas ir viskas.

Matvaju-Tie keiksmai,forsylos,visokie buduliai sunervino.Nejaugi lietuviai tokie degradavę,kad net filmuose tokie pasirodom ;./

Zavengo-O tas Hokšila išvis moka vaidinti?Palakstė po vandenėlį,tipo pasimylėjo ir viskas.O pistoletai :lol: Net 5-metis iš juoko mirtų :lol:

Aistros kvapas-Prisipažįstų esmės nepagavau,bet darau tokį spėjimą,kad mergina uosdama ir matydama gėles jaučia malonumą,o dar pracūziškai kalba,išvis tikra kvapo vergė 8)

Tėvai ir vaikai-Griuk iš juoko ir voliokis,visą filmą vienas salėje juokiausi,nužiūrėjo kaip durnių,bet ką darysi...O pabaiga,ghem perdaug ten bandyta vaidinti :lol:

Perspektyvi pora-ir vėl parodomas lietuvių degradavimas,keiksmai,statula išvis kažkokia,bet mintis gera,jė man patiko :weedman:

Pašaukimai-Geriausias filmukas iš visų kurie buvo.Menas menas,nors imk ir šok į ekraną xD Smurtas pagyvino visą niūrumą,mmm myliu šitą filmuką ;*~

Erotomotto-blogiausias cartoonas.Autobuse visokios nuogyvės,nu jo dar autobuso stotelėj pastatykit nuogą prostitutę...

Food family-Neįdomus,pergražus,narkomano epizodas išvis juoką kelią,o "sekso" scena su Jurgiu tragiška.Gal pasakotojas sirgo angina...

Cenzūra-O kam tuos kūnus dengti?Jug gimstam nuogi.Popierėliu pavedžiosiu ir viskas.Aš ir taip moku,jokio mokslo nereikia...

Dovana-Va va,Valinskas su savo šešiais milijonais xD Neužteko jam dar.Tas diedukas prajuokino.Toks klaunas iš cirko...

Mergaitė raudona suknaite-Nerodė ;/ O taip norėjau dar teatre patupėt ech..

* * *
Visgi kas nematėt,nueikit nepasigailėsit
:wink:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#446 Standartinė Alatar » 12 Rgs 2005, 23:23

Buvau tame AXX festivaliuke ir jokių man N-18 nebuvo Liežuvėlis mano ilgas,sukas sukas ir prisuko ;]

dar ir kaip buvo. Jei tamstos pamineti keiksmai,riebios scenos ir pan. yra skirti vaikams,tai...ka ten tamsta apie lietuviu degradavima snekejot? :twisted: (cia ne najezdas,cia pagavimas ant zodziu)
Ponas Pimpis-šlykščiausias iš visų matytų.Jokio meno nepačiau,atgijo pimpaliukas pasidarė bosiukas ir viskas.

yra toksai zanras,kaip komedija...
Matvaju-Tie keiksmai,forsylos,visokie buduliai sunervino.Nejaugi lietuviai tokie degradavę,kad net filmuose tokie pasirodom ;./

tai toks kureju pasirinkimas..kam kritikuoti uz kitoki pasirinkima?Juk nebutina vien tik inteligentisku doru ukininku bei geltonkasiu lietuvaiciu su rutu vainikeliais rodyti,norint perteikt savo idejas,mintis.. :wink:
Zavengo-O tas Hokšila išvis moka vaidinti?Palakstė po vandenėlį,tipo pasimylėjo ir viskas.O pistoletai Net 5-metis iš juoko mirtų

del hoksilos sutinku,bet kur ten pistoletai buvo,tai nepamenu.. :shock:
Perspektyvi pora-ir vėl parodomas lietuvių degradavimas,keiksmai,statula išvis kažkokia,bet mintis gera,jė man patiko

na ir kur izvelgete degradavima? :shock:
Pašaukimai-Geriausias filmukas iš visų kurie buvo.Menas menas,nors imk ir šok į ekraną xD Smurtas pagyvino visą niūrumą,mmm myliu šitą filmuką ;*~

IMHO meno apraiskos(ir tai del Miko),bet ne menas...
Erotomotto-blogiausias cartoonas.Autobuse visokios nuogyvės,nu jo dar autobuso stotelėj pastatykit nuogą prostitutę...

taip taip..nuogybes, so what?juk tai nera n-18,ar ne preciouss? :twisted:
Cenzūra-O kam tuos kūnus dengti?Jug gimstam nuogi.Popierėliu pavedžiosiu ir viskas.Aš ir taip moku,jokio mokslo nereikia...

kunus dengti-tai tokia alia filiosiofine mintis pasvarstymui-ar moralu zvelgti pro kameras i kameras 8) kalbeti visi mokam,bet tai nereiskia,jog visi esam oratoriai 8)
Dovana-Va va,Valinskas su savo šešiais milijonais xD Neužteko jam dar.Tas diedukas prajuokino.Toks klaunas iš cirko...

tas diedukas yra gerb. dedule Skirmantas Valiulis,ne tas,kas prajuokina daznai vertas cirko klouno etiketes,bet tas,kuris pravirkdo is nevilties.
Mergaitė raudona suknaite-Nerodė ;/ O taip norėjau dar teatre patupėt ech..

vat man irgi idomu,nors reklama tai vis sukasi... :?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#447 Standartinė Aredhel » 13 Rgs 2005, 11:15

Maniau neisiu tų filmų žiūrėt, bet apsigalvojau. Atrodo neblogai turėtų būt :lol: ir sudomino toks nuomonių išsiskyrimas, būtinai reikia savo susidaryt :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#448 Standartinė Astaldor » 13 Rgs 2005, 18:32

Alatarai> dėl komedijos pridėjimo viską suprantu,nesu jau toks mažutis vaikutis,kad nepagaučiau kame esmė.Bet visgi festivalio tema buvo "Geismas ir grožis",o ne komedija ir geismas su trupučiu grožio...
Perspektyvioje poroje įžvelgiu degradavimą statuloje,jų keiksmuose.Dabar turėčiau sulaukti atsakymo,kad statula yra menas,nu bet man toks sexy menas ne prie širdies.Keiksmai taipogi,nejaugi visi pamiršo savo gimtąją kalbą :roll:
Matvaju supratau esmę,bet man ji nepatiko.

Vartotojo avataras
SNOWCOW
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 205
UžsiregistravoCOLON 01 Rgs 2004, 00:16
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#449 Standartinė SNOWCOW » 16 Rgs 2005, 20:29

AXX. Gadikliai

Reiktu pasidziaukti, kad Lietuvoje pamazu sulaukiam ir KOMERCINIO kino apraisku. Tik va 15lt kaina gal ir didoka sitam geriui. kurejams savo idejas suspausti i 10 minuciu etiudus turejo but nelengva uzduotis ir matyt butent tai ir padare filmus gana sabloniskus - komedija [lengviausias zanras], netiketa atomazga [beveik visuose filmuose] ir pan. Filmuose nemazai geru ideju is kuriu galima jau ir produkcija kepti. Ziurim ka turim

Ponas Pimpis - vienas geriausiu. Visais atzvilgiais. Profesionalus aktoriai daro savo. Ar ne, kale? :)

Cenzura, ErotoMoto, Pasaukimai, Aistros kvapas - va cia ir buvo didziosios klaidos. Pseudofilosofijai sutilpti i 10 minuciu - niekaip :p . Cia jau subjektyvi nuomone, bet negaliu pakest sitokiu pseudofilosofiniu kuriniu. Kam apsiimt, jei visvien nepavyks?

Tevai ir Vaikai - kadangi si filma statr buves mano teatro mokytojas, tai jis man pasirode kazkur jau matytas. Geras. Linksmas. Operatoriaus darbas irgi labai patiko. Tik va pabaiga galejo but ir geresne.

Food Family - o pradzia tiek daug zadejo. Daktaro ir narkushos pokalbis - bene geriausias festivalio dialogas. O va toliau - nieko gero. Tik blogo.

Dovana - pritarsiu, kad Valiulis pasirode gerai. Ir gliukai [sriubyte ] :D labai tiko. Ir juros episodas. Bet velgi - pabaiga silpnoka.

Zevango - festivalio looseris. Visiskas slamstas. Kas ji i programa itrauke? Galeciau apie ji daug blogo parasyt, tad geriau patylesiu. Su juo gali lygintis tik Gime nekalti

Perspektyvi pora - mano Nr1. Nepersudytas, nuotaikingas, gerai atliktas. Vinies scena - :prayer: .

Matvaju - irgi geras. Cia prie Alataro ner ka ir pridurti.

O kad paskutiniuose 2 filmuose keikiasi - tai labai gerai. As irgi keikiuosi. Simtas nustipusiu kaciu!

PS: o mergaites nerode del to, kad nespejo uzbaigti.
Netrukdyk priešui, kai jis daro klaida. Tai - blogos manieros.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#450 Standartinė Indraja » 02 Spa 2005, 17:05

Star Wreck: in the Pirkinning“. Tai – pirmasis tikras filmas „Star Trek“ gerbėjų suomių seriale. Jis sukurtas praktiškai namų sąlygomis (ir todėl mūsų režisieriai su milijoniniais biudžetais turėtų smarkiai, smarkiai susigėsti). Filmas parodijuoja „Star Trek“ ir „Babylon 5“, bet suprantamas ir su jais labai paviršutiniškai susipažinusiam žiūrovui (kokia ir esu). Užtenka žinoti, kad abu serialai – apie kosminių laivų įgulas. Laivai gali skraidyti erdvėlaikio kirmgraužomis, įgulas sudaro ne tik žmonės, bet ir kitų planetų atstovai (šiame filme toks yra Dvorfas) bei androidai (Info), ir, aišku, tų laivų misija neretai yra išgelbėti kokią nors dar didesnę už žmoniją protingų civilizacijų grupę. Pravartu žinoti apie fendomo sklimą po „Babilono“ pasirodymo. „Pirkinime“ abi pusi gauna progą savo akimis išvysti, kurio serialo herojų komanda pasirodytų „kietesnė“, jei joms tektų susidurti akis į akį.

Kaip ir tikėjausi, gavau nemažai man juokingo (bei įvairaus) humoro, nors nesudėtingą, bet įdomų siužetą, išvydau įsimenančius veikėjus. Itin malonu pažiūrėti į politinius juokelius, kuriuos kūrė žmonės iš šiokių tokių istorinių ir geopolitinių panašumų į Lietuvą (na, ir pranašumų...) turinčios valstybės. Vaizdelis, efektai ir pan. tik sukelia norą žemai nusilenkti. Vaidyba galbūt dažnai nėra gera, bet visada yra žavinga. Maloniai nustebau, kad filmas nebuvo vien tik proga pasijuokti, kaip pora ankstesnių matytų serijų. Bent jau kukliu mano atveju, nepaisant viso ironiškumo, spėjo išdygti ir sulapoti širdingesni jausmai, užuojauta veikėjams. Paprastas, tačiau išmintingas moralas nuskambėjo nebe humoristinėje tonacijoje. Galbūt tokį filmą mums reikėjo parodyti prieš prasidedant lietuviškai istorijai apie „tvirtos rankos“ vadovą, kaip ir kapitonas Pirkas tam tikru būdu susijusį su skraidymu, fašistiniais ereliais bei tualetiniu popieriumi?...

„It is my right to give speeches, and I swear that no-one, but no-one, will deny me that right.“. Yea.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#451 Standartinė Elfhild » 02 Spa 2005, 18:12

[quote]±K-JdćL|DYćē¼qņ]-CķZb ŹÓ˛
Hrrrr

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#452 Standartinė Exon » 02 Spa 2005, 19:10

Bandai pakrauti su Bittorrent, ano neturėdama. Žemiau yra nuoroda normaliam pasikrovimui :)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#453 Standartinė Indraja » 07 Spa 2005, 10:38

Už nekomercinius pagal populiarumą ir turinį filmus neretai tenka mokėti visai komerciškai ("(ne)komercinis" šiuo atveju pavartotas plačiai, nesvarstant, ar tai tik gerai, ar ne tik). O kartais būna ir atvirkščiai. Suprantama, tai išimtis, bet būtų neblogai ir daugiau tokių :)

shlykshtukas rašėColonNa, galima ir be rimavimo pavadinimą apžaisti -- "Žvaigždžių šunkeliai", "Žvaigždžių klystkeliai"... 8)
Visgi bus "Žvaigždžių vargai" - man patinka etimologija paremti sprendimai (kai nėra geresnių). Abu žodžiai iš protoindoeu werg- (kaip ir mūsų vergas).

Rodos, abiejuose fantastų forumuose sufanatėjau kol kas tik aš viena... Net iki originalų aprašų nagrinėjimo būsimiems titrams - juk šeimai irgi norisi parodyt.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#454 Standartinė ari13 » 18 Spa 2005, 02:53

Indraja rašėColonStar Wreck: in the Pirkinning“ ~...~ Filmas parodijuoja „Star Trek“ ir „Babylon 5“, bet suprantamas ir su jais labai paviršutiniškai susipažinusiam žiūrovui (kokia ir esu). Užtenka žinoti, kad abu serialai – apie kosminių laivų įgulas.

Babylon5 buvo stotis, kabanti virš labai idomios planetos. Kurioje buvo senovine mašina. O ta mašina valdė Draalas... Nors? Apie ka aš čia? Ou, tiksliai, gi turiu titrus, einu siustis pati filma ir žiurėt. Ačiu!!!
Jūsų parašas yra per ilgas.

ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
CONTACTCOLON

#455 Standartinė ari13 » 26 Spa 2005, 13:32

Peržiurėjau. Kolkas tik su [en] subais. Šendiena žiurėsiu su [lt]...

Iš esmės - jėga, labai neblogai padarytas. Aktoriu vaidyba tokia komiška, efektai super, siužetas skystokas, ale ko norėt...

O dabar iš rimtosios pusės, tai B5(13) yra > už Star Treko komanda. Nes:
B5 kabo virš didelės planetos orbitos, kurioje yra didžiulė senovine mašina, ta mašina turi nerealia griaunamaja galia. Jeigu ka Šeridanas galėjo duot zvana savo draugeliui i ta planeta... Neveltui Šeridano žmona yra to draugelio mokinė:) Dar Šeridanas galėjo išsikviest keleta Sharlin'o klasės Minbari War Cruiser'ius... O prieš Sharlin cass Cruiser'ius kovot tai ten vieni vartai... Nepamirškim state of art defence sistema kuria sumontavo ant B5 antrojo(berots) sezono pabaigoje...

Vienžo butu Star Treko chebra PWNED kad turi but. Pareiškiu tai kaip tikras B5 fanas:)))

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#456 Standartinė Indraja » 26 Spa 2005, 14:23

AČIŪ už pirmą skaitytą (ne mano) nuomonę. Net fantastika.lt randa ką paplepėti apie bet kurį serialą, kurį dabar rodo, ir apie bet kokios kokybės kine rodomus filmus, o apie šį unikalų ir nuostabų reiškinį - nė žodžio. "Star Wreck" net mano tėvui, kuris jau senokai iš paauglystės išaugo, padarė teigiamą įspūdį.

Ryšio sistemos sugedo - tai Sherrypie niekam paskambinti ir negalėjo... O su super laivais matai kaip būna - ginklai galingi, o kompai įnoringi kaip ir šiais laikais. Bet už tai B13 komanda buvo teigiami veikėjai :) Beje, gražu pažiūrėt sustabdytam kadre į "Ekskavatoriaus" persikraunančio kompo ekraną, kur visi diskai ir atmintys su didelėm talpom kruopščiai atspausdinti :) . Filme iš vis labai daug foninių mielų detalių, tarkim, "Waretus on syntiä" plakatas (tai tokie suomiški klipukai "warez is sin" tema *), disketės Rusijos atominėse...

*
ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2002/as ... y_taat.avi
ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2000/as ... atsia2.mpg
ftp://ftp.scene.org/pub/demos/groups/taat/ratsia3.mpg
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
CONTACTCOLON

#457 Standartinė ari13 » 28 Spa 2005, 01:16

Dar vienas argumentas, kad B5 krūūūūčiau už Star Treck, dėl to, kad jie teigiami...

O jeigu rimtai, tai ryšio sistema buvo pažeista antroje filmo dalyje, tai praktiškai Šeridanas galėjo 3 kartus išsikviest TOKI pastiprinima, kad visas Star Trekas butu sunešiotas i šipulius...(fanatizmas duoda savo)

O jeigu dar rimčiau, tai kažkodėl tikėjausi kažko daugiau, maždaug Monty Paitono stiliaus, tik futuristiniame pasaulyje:)

P.S.Gal kas nori pasižiurėti visa B5? Tik 10 DVD-R'u, ~40gb... 5 sezonai po 22 serijas...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#458 Standartinė Alatar » 28 Spa 2005, 03:42

me kelia ranka i virsu! B5 ziuredavau per LNK,bet visuomet sugebedavau nepamatyti lemiamu seriju (pvz Vorlunu ir Seseliu razborkiu,kai Seridanas juos visus pasiuncia...i kita galaktika zaisti :)). Tikrai ne visos serijos yra vertingos..kai kurios is ju-nuobodzios muilo operos,bet yra ir nepamirstamu epizodu. Kadanors tai bus "klasika",IMHO pranoksianti Star Treka. Galeciau perduoti(ne savo rankomis) DVD RW, arba DVD R. <10>.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#459 Standartinė Indraja » 28 Spa 2005, 13:43

SW bent jau man (kaip nė B5, nė ST praktiškai nemačiusiai, bet mačiusiai du ankstesnius SW) labai patiko "sirgti" už abi puses. Vieni - teigiami ir šiaip kilnūs, o kiti - pašėlę ir smagūs.

Hm, lyg sandėliuke apie senus serialus reiktų kalbėt. Jei būtų laiko, tai turbūt norėčiau - visgi jau pakankamai apie jį perskaičiau. Be pasiruošimo, bijau, visos tos telepatijos ir pranašystės SF kūrinyje mane būtų erzinusios, bet dabar suprantu, kad ten ir su prasme, ir su mitologiškumu...

O niekas neturi pirmo "Kalniečio" sezono? :oops:

Ariui kaip titrų testuotojui pranešu, jog visgi bus ne Gidiapas, o Bidonas (rimuojasi su Gideonas), bei Pūlinys Besteris (visgi Uncle Fester taip verčiamas). Susivaldžiau, bet buvo kilęs noras Fakovo kvietimo scenoje vietoj kurio nors "Sergiejaus" įrašyti "Nafania" :D Labai laukiu pastabų, ypač karinių ir navigacinių terminų atžvilgiu (rimtų terminų, ten kur išsidirbinėjimai - taip ir turi būti).

Vakar rankomis finalinės dainos laikus titrams surašinėjau... Suomiai fanai labai stengiasi, ją versdami į anglų, tad įdėsiu žodžius ir aš. Kad žiūrovas geriau pajustų situacijos svarbą.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
CONTACTCOLON

#460 Standartinė ari13 » 28 Spa 2005, 19:26

Alatar rašėColonme kelia ranka i virsu! B5 ziuredavau per LNK,bet visuomet sugebedavau nepamatyti lemiamu seriju (pvz Vorlunu ir Seseliu razborkiu,kai Seridanas juos visus pasiuncia...i kita galaktika zaisti :)). Tikrai ne visos serijos yra vertingos..kai kurios is ju-nuobodzios muilo operos,bet yra ir nepamirstamu epizodu. Kadanors tai bus "klasika",IMHO pranoksianti Star Treka. Galeciau perduoti(ne savo rankomis) DVD RW, arba DVD R. <10>.

Ui, tai tu praleidai visus idomumus:) Aš va vakar iš nostalgijos pažiurėjau 3 epus... Delenn yra kažkas nerealaus... :)
Al, kreipkis pas Elv, ji žino žmogeli turinti visus B5 sezonus, Vilniuje(tiesa pasakius tas žmogelis man juos ir sušelpė:)) Manau Jus kaipnors susitarsit... O šiaip tai ne klasika, čia super klasika, turbo klasika.

P.S.Idomu kaip butu suregave Star Treko chebra išgirde(citata):
*...virš B5 susiformuoja 4 šuolio taškai, Šeridanas galvoja, kad tai dar daugiau žmoniu alianso laivu kuriems isakyta užimti B5 ir pašalinti visa vadovaujanti personala... Iš šuolio tašku pasirodo 3 Sharlin class Cruiser'iai ir viena White Star.*
---
Delenn: This is Ambassador Delenn of the Minbari. Babylon 5 is under our protection, withdraw or be destroyed!
Captain: Negative. We have authority here. Do not force us to engage your ship.
Delenn: Why not?! Only one human captain has ever survived battle with a Minbari fleet. He is behind me. You are in front of me. If you value your lives, be somewhere else.
---

BUTTON_TOPIC_LOCKED