Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 20 Sau 2018, 02:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 525 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2005, 13:50 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Agha, pamačiau ir aš, dabar gadikliuosiu... Nieko naujo nepasakysiu, ko nebūtų Ore ir Aredhel parašiusios- viskas taip sukramtyta ir apkarpyta, kad neskaičiusieji tikriausiai nė velnio nesuprastų... Voldis apsusęs, Haris apglušęs, Dumbldoras nupušęs, Sneipo tragiškai per mažai. Nepaisant to- visai nenusivyliau. Rita- nereali, broliukai Vizliai- kaip visada; "O vaikeli, kas ten per grožybė"- pasirašau po šitais žodžiais, tiesiog saldainukų dėžutė :D O Krumas, nors ir mulas standartinis, man sukėlė tik mintis apie šieno kaugę. (specialiai pažiūrėjau- aktorius pilnametis, khe khe...). :twisted: Beje, o tas jo atvirtimas po antros užduoties- vienas smagiausių vaizdelių filme.
Vienžo- viskas daugmaž liuks, bet sekanti dalis turės būti visiškai nereali, kad perspjautų šitą. :)

P.S. Vat užmečiau imdb akį į tą, kuri Martą vaidina... Eeeeru.... :mrgreen:

P.P.S. Zae komentarai: apie Čo- "Ne tik kad čiukčia, bet dar ir negraži"; apie kalėdinį balių- "Jei jau šitoj serijoj tiek hormonų, tai kas bus vėliau?"; apie Voldemortą- "E?"; apie Hogvartą- "Kiekvienam filme vis kitokia arcitektūra"; apie palapines- "Ėėėėėė, aš irgi tokios noooooriu..."; apie filmą apskritai- "Joooo, geras. Linksmas."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2005, 18:04 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Aiquen rašė:
apie Hogvartą- "Kiekvienam filme vis kitokia arcitektūra"

Taigi aišku - viskas evoliucionuoja: pirmame filme Hogwartsas buvo romaninė pilis, antrame - gotikinė katedra, trečiame nepamenu, bet turbūt priminė barokinę puošnybę, tai visai nenustebsiu, jei šeštas filmas bus filmuojamas Pompidou meno centre :D

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2005, 18:22 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Ir aš ir aš pagaliau prisiverčiau VIENAS (stebūklas) nueiti į filmą ir pažiūrėti;>

Gadikliai:Haris,ko toks suaugęs;O (žinau,žinau,kad jam daugiau metelių,nei filme turi būti,bet vistiek ;>),gerai,kad dar ūsų neužsiaugino... Pasigedau dviejų pirmųju dalyvių kovos su drakonais,kaip ir Ore;> O Nepasėdos nekenčiu ;F višta su plunksna ;F siaubz.
Ir kodėl taip TAMSU? Visame filme tamsios šiurpios vietos ;> ojoj,tuoj į kelnes pridėsiu ;>/me baigia. Taipogi,man žiūrėti filmą trukdė iš šonų sėdintys vaikučiai,klykiantys "Haris JĖGA",kuriuos prižiurėtojai bandė nutildyti,todėl garsą girdėjau su puse ausies O_o and,man patiko garso takelis,bet scena Kalėdų baliuje ;F shit.Ypač antrasis šokis,su rokeliu,kas gi tokį sukūrė? O_o

Bet vistiek,filmas jėga.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2005, 19:06 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kodėl rungtyse rodė tik Poterį ir praleido kitų trijų pasirodymus? Fantazijos trūkumas ar kas?

Greičiau laiko trūkumas. :wink: Ir taip stipriai viską apkarpė, kad į 2,30 val sutilptu, tačiau apkarpymas IMO neblogs. Po 3 dalies dauguma nusivylusių fanų šaukė, kad Worner Bros nebestato HP filmų fanams, mat 3 filmas labai jau nutolęs nuo knygos, tai va ėmė ir pastatė dabar fanams, užtat tie kurie neskaitė knygų nieko nepariša... visiems, taip sakant, neįtiksi.
Įsivaizduoju kaip 5ą pastatys, knygelė (jei neklystu) dar didesnės apimties nei 4).

Cituoti:
O vaikeli, kas ten per grožybė

Eeeeee...., reiškia aš grožio nesuprantu :lol: Bet va prisistaymas neblogs.

O vaidyba, jei lyginti su kitais HP, man niekuo neužkliuvo. Danielio sakyčiau pagerėjusi. :-k
Mirties valgytojų apranga išties nekokia. Na gal nenorėjo, kad būtų panašūs į nazgulus, bet kam tie bokštai nat galvu....

Cituoti:
Viktoras Krumas-toks kažkoks bušido čempionas. Skusta galva, vienintelė pasakyta 3 žodžių frazė ir intelekto nežalojamas veidas..

Šis veikėjas iš knygos perteiktas tiksliausiai. Ten jis taip pat vos vieną eilutę teišstena, tokie jau tie šiaulieč... tfu, "šiauriečiai".

Tuo tarpu UK forumuose visi šaukia apie visiškai sugadintą Dumbldoro personažą, antrą vietą tarp linčiuojamų dalinasi Hermiona ir Bartis Susitraukėlis Jaunesnysis. Pritarčiau tokiam pasiskirstymui.

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2005, 17:38 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Taigi ką tik grizau iš King Kongo. So... "ne visai" Gadikliai: pirmą pusvalandį filmo atkakliai kovojau su miegu, po to tiesiog "atsėdėjau". Galbūt čia kaltas neišsimiegojimas naktimis, bet.... daug stambių planų, kurie visiškai neefektingi, emocinės scenos nekeliančios jokių emocijų, monologai ar dialogai turintys skambėti baugiai kartais kelia juoką. Endy Serkis vaidmuo trumpas, baigiasi apgailėtinai: jį užčiulpė kažkoks šliužas! Tačiau jūreivio Papajaus išraiška jo veide išliko iki galo "...aaaaaghrrrrr...koks aš piktas" :twisted:
Išvada: jei PJ norėjo pastatyti šį filmą dėl efektų, galima sakyti, kad jam pavyko, nes visa kita....

No offense PJ fanai, man patinka PJ, bet geriau jis tą King Kongą būtų palikęs ramybėj.

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Gru 2005, 22:59 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Visi tarimaisi išmesti (bet dar neištrinti, jeigu ką...)

Tai va, buvau HP ir aš, ir turėjau progos susipažinti su le_golas :p Gaila, neišėjo nueiti į kiną su dviem legolasais iš karto :twisted:

Žodžiu, filmas man visai patiko. A, khem, gadikliai, beje. Pačioj pradžioj, pamačiusi gyvatę, o tuomet - kvidičo čemponatą, sprogimus ir visa kita, man labai patiko. O tuomet atskrido tos Biobetonso mergiūkštės ir viską sugadino savo alpėjimais :evil: Galėjo padaryti ir geriau. Taip, ir visi tie Durmstrango gražuoliai skustom galvom ir kailinėm kepurėm. Ne-a. I don't buy it. Gerai, kad po kurio laiko visa šita nesąmonė užsimiršo ir buvo galima vėl mėgautis filmu. O buvo kuo mėgautis. Tai geras pramoginis filmas: pritraukiantis, šiek tiek gąsdinantis, beveik išspaudžiantis ašarą, vietomis smagus... Praeitame buvo daugiau meninio polėkio, čia - daugiau į ką žiūrėti. Ne, kalbu ne tik apie aaaaaalpėjimo objektus Digorį, Vizlius, Voldemortą (atleiskit, nesusilaikiau :mrgreen:), Nevėkšlą (:supz:) ir dar gal porą. Filmas pakankamai įdomus ir su kabliukais tiems, kurie neskaitė knygos ir nežino, kas nutiks. Manau, kad darbas atliktas pakankamai gerai.

Įspūdį paliko Puotos scenos, jaunieji aktoriukai visai neblogai su jomis susitvarkė (o jau "diskonas"... :partyman:). Pačios turnyro užduotys irgi įdomios. Voldemorto balsas galėjo būti ir išraiškingesnis, tačiau pati scena nors ir ne "baisi", bet stipri.

Visai sutikčiau tą filmą pamatyti dar kartą, tik šiuo metu gaila pinigų. Bet sutikčiau. Pavyzdžiui, antrasis HP man buvo atvirai nuobodus. O šitas - ne. Jau laukiu šeštos dalies...

Beje, vienas iš Poterio draugų mirtinai panašus į Folką :weedman:

TAISA: niekaip nesuprantu, kuo žmonėm nepatinka Dumblis ir Hermiona. Viskas su jais gerai. Ir su Roniu gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Gru 2005, 23:52 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Jap aš irgi mačiau. :wink: už 2 dalį tai daaaaaug geresnis
šiaip viskas patiko.
tie alpėjimai buvo ... tokia keistoki iš pat pradžių bet vėliau pripratau. iš tiesų tai ta visa scena kai atkeliavo užsieniečiai šiek tiek šokiravo nes visai to nesitikėjau.

daug veiksmo, vienas po kito. kai išėjau biški galvą skaudėjo... :roll: bet patiko viskas. dar naujos kėdės "Saulėj"... minkštos

iš tikrųjų jei nebūčiau skaitęs knygos tai nežinau ar būčiau viską supratęs. kaip jau minėjau visko labai daug. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 00:23 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Na, tokiu atveju, aš irg parašysiu... :wink:

Pagrindiniai pastebėjimai panašūs kaip ir visų: kvidičo čempionatas - labai įspūdingas, bet gaila, kad toks trumpas reginys. Sneipo, žinoma, - per mažai (juk Sneipo niekada nebūna per daug! :D ), trikovės turnyras - tikrai gerai padarytas, bet kalėdų balius nė kiek tam nenusileidžia. Biobetonso merginos - be ryšio :?

Šiaip man, asmeniškai, nepatiko Susitraukelio (vyresniojo) vaidmuo... Krumas primena etatinį lietuvos forsą , o Sedrikas - kaip nuo mados žurnalo viršelio - fe (tegu jo gerbėjai neįsižeidžia :wink: )

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 13:58 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Na taip, nuo viršelio - tik tas viršelis orientuotas į merginas, taip kad, kaip čia pasakius, tu nesuprasi :D

O kuomi tau Susitraukėlis nepatiko? Man visai normalus tipas... Toks šerlokiškas...

P.S. Pagaliau sužinojau, kad orginale Biobetonsas yra Beauxbatons :supz:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 16:25 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Galbūt gadikliai, bet skaičiusiems – abejoju.

Mačiau tik trečiąjį ir šį filmus. Anas vientisesnis, nuoseklesnis. Bet šis, ketvirtasis, labiau ėmė "kabinti" nuo pat pradžių. (Iš dalies dėl mūsų tarimųsi bei pastangų, įdėtų, kad spėčiau ateiti - po to ir 'Teletubbies: The Movie' užkabintų, jei egzistuotų). Trečiojo filmo atmosfera buvo kažkuo magiška, antra vertus - trūko kažkokio stebuklingo trupinėlio, kad, bent jau man, ji imtų atrodyti visai įtikinama. O ketvirtajame filme ši kruopelytė yra, tai - nacionalinis britiškas koloritas (režisierius pirmąkart britas, rodos?). Tada subjektyviai viskas įtikinama: atrodo ir kalba jie ir taip britiškai, britiškai serga už mėgstamas komandas, na, tai gal toj Britanijoj vyksta ir viskas kitkas, kas žino? O trečiajame filme – „niekur“, „išgalvota“.

Humoras apie lyčių santykius patiko kur kas labiau už atvirą amerikoniškų komedijų paaugliams išsidirbinėjimą (Mirta - jėga!). Bet sakyčiau, reikėta skirti kiek daugiau dėmesio detektyvinei istorijos pusei – knygą skaičiau seniai, lietuviškai ir po pirmos, tad, tik kai namie į failiuką pasižiūrėjau, viskas galutinai sustojo į savo vietas. Aišku, gaila, kad jie dar nebuvo spėję ir šeštos paskaityti, būtų galėję parodyti Dambldoro ir Sneipo pokalbį pabaigoje.

Krumą vaidina tikras bulgaras, tad galim nebesiaiškint, iš kurio jis rajono :) Bet man kaip reikiant įdomu, kur pats Durmštrangas (ar kaip jį ten) – pavadinimas vokiškas, pavardės slaviškos, filme rūbų stilistika irgi, sakyčiau, slaviška. Ir dar šiaurėje. Ar tik nebus Karaliaučiaus krašte (prie Peterburgo sunkiau paaiškinti vokišką pavadinimą?). Arba, jei Vokietijoj – prie sienos su Lenkija ir pan. :D Filme labai graži buvo epizodo choreografija.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 16:30 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Indraja rašė:
[Aišku, gaila, kad jie dar nebuvo spėję ir šeštos paskaityti, būtų galėję parodyti Dambldoro ir Sneipo pokalbį pabaigoje.

Kadangi JKR tikrina visus scenarijus, manau, ji būtų liepusi įdėt tą sceną, jegu būtų laikiusi ją gyvybiškai rekalinga.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 18:36 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
Beje, vienas iš Poterio draugų mirtinai panašus į Folką

Aha, to veikėjo vardas Tomas Dinas, atrodo...

Cituoti:
bet patiko viskas. dar naujos kėdės "Saulėj"... minkštos

Jep dabar daug patogiau, po poros valandų sėdėjimo atitinkamų kūno vietų nebeskauda...

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 20:29 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

užpakalio nebeskauda, bet sprandą skaudą nes atlošo nėra. nu kvailai labai...

be to dar tikriausiai į kėdes įtaisė kažkokį kvapų efektą, nes visada kai pasirodydavo Rita Nepasėda pakvipdavo tokiais skaniais skaniais moteriškais kvepalais... tikriausiai dėl to ji man patiko :twisted: nors kai skaičiau tai nesukėlė man ji jokių simpatijų :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 22:33 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Ellorion rašė:
tikriausiai dėl to ji man patiko :twisted:
Juk čia Miranda Ričardson!!! Būtum panandęs pasakyt, kad nepatiko... :twisted: :axe: (taikoma visiems)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Gru 2005, 23:30 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

... pastaruoju metu aš viską įsimyliu. :roll: ją irgi.
8-[ :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2005, 19:21 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Beje, patiko sriuba iš Voldermorto. Skaitydama gal skubėjau, kad taip smagiai neįsivaizdavau. Atsigavęs Voldis tikrai kažkuo patrauklus - man ne tiek iš veido, kiek iš kūno :lol:

Į King Kongą, sprendžiant iš ilgojo treilerio, visgi nelabai... O į Narniją gal ir verta - nustebau, kad atrodo ganėtinai skoningai, o ir geros nuomonės girdisi.

Arthoron-Volochonskij-BG

Paskutinį kartą redagavo Indraja 20 Gru 2005, 09:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2005, 19:25 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Aredhel rašė:
Cituoti:

Oba. :D Gal Screenshot'ą kasnors turi? :lol:

Aha Narnijos treileris neblogas. Pažiūrėt pasiutuliškai norisi. Bet kažkaip bevartydamas laikraiščius, matau, kad k/c repertuaras nežada atvežti Narnijos...

Jeigu kasnors, kadanors turės jį, tegul pamirksi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2005, 22:51 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Folkas rašė:
Aredhel rašė:
Cituoti:

Oba. :D Gal Screenshot'ą kasnors turi? :lol:

Jeigu kasnors, kadanors turės jį, tegul pamirksi.

Tai kad tasai lyg ir negriukas... :shock: Bet jau per google paziurejus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2005, 22:57 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Geriau patikrinkit Seamus Finnighan :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Gru 2005, 23:06 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Toma rašė:
Geriau patikrinkit Seamus Finnighan :wink:

Tikiuosi ne į šį žmogelį panašus aš kažkam pasirodžiau :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 525 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007