Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Sau 2018, 13:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 525 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kino salėse (ir dar ne)
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 17:09 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Kas dabar vyksta kino salėse?

Be abejo, yra filmų 8) , yra tokių, kuriuos pamačius tik :( norisi, galbūt net :evil: režisierių arba tik :shock: ir nieko nesakyti...

Šiaip ar taip, ši gija - jūsų paslaugoms!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 23:54 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

"Cold Mountain" man yra vienas geriausių filmų, matytu per pastaruosius kelis metus :shock: Va, ko nesitikėjau, to nesitikėjau. Tikejausi pamatyti graudžią melodramą su daug daug daaaaug štampų, įprastų Holivude. O pamačiau gėrį. :D :shock: Ačiū Minghellai (režisierui), kad pagarbiai elgėsi su manim kaip su žiūrovu, nemanipuliavo mano jausmais ir nemėgino manęs paversti šlapiu nuo ašarų skudurėliu. O Rene Zelveger - neįtikėtina :mrgreen: Neįtikėtina!!! :finga: :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 17:26 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Lothlorien Leaf.. suintrigavai.. :) teks eit :roll: nors ir taip jau mane stengsis kai kurie į tą filmą nusitempt :)
The Last Samurai man labai gerą įspūdį paliko...tikrai geras filmas..gaila žinoma kad Oscar'o negavo :) manau vertas visgi buvo

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:33 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Oi ne, kas dėl šiemetinio Oskaro už geriausią filmą, mano politinė orientacija (tolkienizmas) įpareigoja nieko nesigailėti ir nieko nenorėti pakeisti :lol: :D ...nors jei būtų mano valia, aš šįmet būčiau įteikusi 3 Oskarus už geriausią filmą: "Return of the King", "Cold Mountain" ir "Master and Commander". :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:56 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Koks skirtumas tie Oskarai? iš tikrųjų smagu, kai mėgiamas filmas laimi, tačiau tai yra tokia bjauri apgavystė iš tikrųjų... Kai pagalvoji, tai jie labai retai objektyviai vertina, ir pyktis ima :x
Apie Last Samurai nieko doro negaliu pasakyti. Nes žodžių trūksta. O dabar susigulėjo įspūdžiai iš 'Big Fish'. Ir va, ką pasakysiu: noriu vėl! Starlin, senam forume užsiminei apie 'Sleepy Hollow' ir Edvardą. Tau patiko? 'Sleepy Hollow' mačiau kartą, iš pradžių labai nervino, bet baigus žiūrėt supratau, kas per gėris tai buvo :) *sniff* Tas raitelis... jėga :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2004, 13:25 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Atsiprašau Tror'o, per klaidą ištryniau jo pranešimą, norėdama perkelti jį į šią giją... :cry: Ten buvo parašyta, kad jis dievina Paskutinį samurajų. Dar sykį atsiprašau, mieliausiasis...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 13:52 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Kino sandėliukas persikraustė į kino sales: Nebyliojo kino festivalis „Tylos garsai“ 04 01-04 "Lietuvoj" (12 Lt, studentams (ir moksleiviams???) - 10 Lt už filmą) ir "Skalvijoj" (turbūt 8 Lt, 5 Lt).

http://www.kinaslietuva.lt/index.php?ha ... vents_id=8
http://www.skalvija.lt/process/page.inf ... ;news_id.8

Esu mačius tik "Potiomkiną" - puikus filmas. Kai reikia rinktis iš labai gerų filmų, renkuosi tą, kuris fantastinis, taigi, "Nosferatu" ir "Metropolį" ("Kaligario kabinetas" - labiau "psichinė" fantastika). Iki susitikimo ("Lietuvoje").

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 16:21 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Hm... galvojau rytoj eiti į "Nosferatu" Lietuvoje, tačiau "Skalvijoj" turbūt pigiau, todėl, ko gero, eisiu penktadienį 20:00. Kas nors su manim? Beje, siūlyčiau pasižiūrėti ir "Paskutinį žmogų", sako, geras. Pati irgi mačiau tik "Potiomkiną".

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 20:14 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Starlin, ir aš, ir aš į "Nosferatu" penktadienį! :D =D>

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2004, 13:10 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Tai gal susitinkam 19:50 Skalvijoje?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2004, 23:54 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

O tu tikra, kad bus vietų taip vėlai? Salė mažytė, o vilniečiai festivalius mėgsta... ir senus siaubiakus turbūt taip pat :wink:

Susitikt tai galim ir 10-15 minučių prieš filmą, bet bilietus, mano manymu, derėtų nusipirkt anksčiau. Aš galiu nupirkti dieną mums abiems. Tinka? :)

TAISA: Ooops. Motina išėjo anksti ryte ir paliko pinigų tik vienam bilietui. Taigi planas atkrenta :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bal 2004, 18:35 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Tu teisi. :? Gal aš ateisiu minimum 20min prieš filmą, bus dar bilietėlis?.. Jeigu ne - ką gi, laimėsiu dar vieną valandą anglų kalbos mokymosi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2004, 01:13 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

"Nosferatu" buvo labai simpatiškas, bet "Metropolis"... Kaip čia mandagiai pasakyt? *Balsas vidurnaktį: Žmonės ir kiti! Eikit žiūrėt Metropoliooo!!!"*

Paveikslėlis

Arthoron-Volochonskij-BG

Paskutinį kartą redagavo Indraja 04 Bal 2004, 15:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2004, 01:27 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Kas ? Kur ? Kada? O jį dar rodys per šį festivaliuką??? :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2004, 13:30 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Taip, LothLe, ir aš į jį eisiu. :) Sekmadienį 16:00 Skalvijoje. Jau seniai norėjau pamatyti, kažkada praradau galimybę, nes važiavau į gastroles, tai dabar jos nepraleisiu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2004, 15:04 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Neisiu. Man pavasarinė depresija. :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bal 2004, 15:43 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Hm. Ką daryti? Noriu pamatyti: "Monstrę", "Lost in Translation", "Smėlio ir rūko namus", jei dar rodo... ir dar sutaupyti lėšų "Pavasariams". Gal kas turi šiuos filmus kompaktuose?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bal 2004, 14:43 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Pasiryžau pagaliau pasižiūrėti “Kristaus kančią”. Iškart nuraminsiu, kad jokios psichologinės traumos nepatyriau, iš salės per filmo vidurį nepabėgau ir į krykščionybę neatsiverčiau 8) ; nieko naujo apie krykščionybę iš jo irgi nesužinojau.. Žiaurumo, sure, nemažai, bet ne tiek, kiek gasdino ir šiaip, nesupratau, kur ten galima buvo apalpti ar pulti į isteriją, per daug, sakyčiau, dėmesio skyriama fizinei kančios pusei… Prokrykščioniškos propagandos ne per daug, šnekos apie antisemitizmą – grynos nesamonės, būta ten ir gerų žydų ir blogų romėnų. Pastatytas filmas labai gražiai, šneka originalo kalbomis :supz: , labai, mano supratimu, net per daug, išryškino ryšį su motiną (naga, nagi, o kas sakė: “atsižadėk savo motinos ir tėvo?” ).
Žodžiu, IMHO, pasižiūrėti filmą verta, bet kažko TOOKIO, apie ką šaukia reklamos ir antireklamos nesitikėkit.

Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bal 2004, 15:50 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

O man pasirodė (nors dar nemačius to filmo), kad apie pačią biblijinę istoriją galima sužinoti kad ir iš pačios Biblijos, arba iš daugybės kitų filmų apie Jėzaus gyvenimą ir mirtį. O vien dėl visų žiaurumų, kankinimų ir 'kraujų bei mėsų' eiti į šį filmą nenoriu... galit kaltinti tyrą elfišką dūšią, bet manęs visiškai netraukia tokie dalykai ;)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bal 2004, 16:12 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Manęs irgi netraukia. vien iš principo neisiu, nes nenoriu tam filmui uždirbti DAR pinigų. jei kada po ranka paklius koks CD su tuo filmu, gal akį ir užmesiu.
Jie ten skelbiasi, kad labai "realiai" filmą pastatė, kad viskas atrodo taip, kaip turėjo būti. bet manęs tos mėsos ir kraujai nežavi. tokie imho tik "kruvinajai zonai" ir kitoms laidoms tinka, o filmui - ne. filme estetikos turi būti. kaip ir televizijoj turėtų, bet nėra :roll: vis tik esmė Kristaus mite ne pralieto kraujo tūryje, o pačioje filosofijoje.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 525 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007