Kino salėse (ir dar ne)

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Kino salėse (ir dar ne)

#1 Standartinė Starlin » 23 Kov 2004, 17:09

Kas dabar vyksta kino salėse?

Be abejo, yra filmų 8) , yra tokių, kuriuos pamačius tik :( norisi, galbūt net :evil: režisierių arba tik :shock: ir nieko nesakyti...

Šiaip ar taip, ši gija - jūsų paslaugoms!

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Lothlorien Leaf » 23 Kov 2004, 23:54

"Cold Mountain" man yra vienas geriausių filmų, matytu per pastaruosius kelis metus :shock: Va, ko nesitikėjau, to nesitikėjau. Tikejausi pamatyti graudžią melodramą su daug daug daaaaug štampų, įprastų Holivude. O pamačiau gėrį. :D :shock: Ačiū Minghellai (režisierui), kad pagarbiai elgėsi su manim kaip su žiūrovu, nemanipuliavo mano jausmais ir nemėgino manęs paversti šlapiu nuo ašarų skudurėliu. O Rene Zelveger - neįtikėtina :mrgreen: Neįtikėtina!!! :finga: :D :D

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#3 Standartinė Elva » 24 Kov 2004, 17:26

Lothlorien Leaf.. suintrigavai.. :) teks eit :roll: nors ir taip jau mane stengsis kai kurie į tą filmą nusitempt :)
The Last Samurai man labai gerą įspūdį paliko...tikrai geras filmas..gaila žinoma kad Oscar'o negavo :) manau vertas visgi buvo
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Lothlorien Leaf » 24 Kov 2004, 18:33

Oi ne, kas dėl šiemetinio Oskaro už geriausią filmą, mano politinė orientacija (tolkienizmas) įpareigoja nieko nesigailėti ir nieko nenorėti pakeisti :lol: :D ...nors jei būtų mano valia, aš šįmet būčiau įteikusi 3 Oskarus už geriausią filmą: "Return of the King", "Cold Mountain" ir "Master and Commander". :P

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#5 Standartinė gilthoniel » 24 Kov 2004, 18:56

Koks skirtumas tie Oskarai? iš tikrųjų smagu, kai mėgiamas filmas laimi, tačiau tai yra tokia bjauri apgavystė iš tikrųjų... Kai pagalvoji, tai jie labai retai objektyviai vertina, ir pyktis ima :x
Apie Last Samurai nieko doro negaliu pasakyti. Nes žodžių trūksta. O dabar susigulėjo įspūdžiai iš 'Big Fish'. Ir va, ką pasakysiu: noriu vėl! Starlin, senam forume užsiminei apie 'Sleepy Hollow' ir Edvardą. Tau patiko? 'Sleepy Hollow' mačiau kartą, iš pradžių labai nervino, bet baigus žiūrėt supratau, kas per gėris tai buvo :) *sniff* Tas raitelis... jėga :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 25 Kov 2004, 13:25

Atsiprašau Tror'o, per klaidą ištryniau jo pranešimą, norėdama perkelti jį į šią giją... :cry: Ten buvo parašyta, kad jis dievina Paskutinį samurajų. Dar sykį atsiprašau, mieliausiasis...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Indraja » 31 Kov 2004, 13:52

Kino sandėliukas persikraustė į kino sales: Nebyliojo kino festivalis „Tylos garsai“ 04 01-04 "Lietuvoj" (12 Lt, studentams (ir moksleiviams???) - 10 Lt už filmą) ir "Skalvijoj" (turbūt 8 Lt, 5 Lt).

http://www.kinaslietuva.lt/index.php?ha ... vents_id=8
http://www.skalvija.lt/process/page.inf ... ;news_id.8

Esu mačius tik "Potiomkiną" - puikus filmas. Kai reikia rinktis iš labai gerų filmų, renkuosi tą, kuris fantastinis, taigi, "Nosferatu" ir "Metropolį" ("Kaligario kabinetas" - labiau "psichinė" fantastika). Iki susitikimo ("Lietuvoje").
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Starlin » 31 Kov 2004, 16:21

Hm... galvojau rytoj eiti į "Nosferatu" Lietuvoje, tačiau "Skalvijoj" turbūt pigiau, todėl, ko gero, eisiu penktadienį 20:00. Kas nors su manim? Beje, siūlyčiau pasižiūrėti ir "Paskutinį žmogų", sako, geras. Pati irgi mačiau tik "Potiomkiną".

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Lothlorien Leaf » 31 Kov 2004, 20:14

Starlin, ir aš, ir aš į "Nosferatu" penktadienį! :D =D>

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 01 Bal 2004, 13:10

Tai gal susitinkam 19:50 Skalvijoje?

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Lothlorien Leaf » 01 Bal 2004, 23:54

O tu tikra, kad bus vietų taip vėlai? Salė mažytė, o vilniečiai festivalius mėgsta... ir senus siaubiakus turbūt taip pat :wink:

Susitikt tai galim ir 10-15 minučių prieš filmą, bet bilietus, mano manymu, derėtų nusipirkt anksčiau. Aš galiu nupirkti dieną mums abiems. Tinka? :)

TAISA: Ooops. Motina išėjo anksti ryte ir paliko pinigų tik vienam bilietui. Taigi planas atkrenta :(

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Starlin » 02 Bal 2004, 18:35

Tu teisi. :? Gal aš ateisiu minimum 20min prieš filmą, bus dar bilietėlis?.. Jeigu ne - ką gi, laimėsiu dar vieną valandą anglų kalbos mokymosi.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Indraja » 03 Bal 2004, 01:13

"Nosferatu" buvo labai simpatiškas, bet "Metropolis"... Kaip čia mandagiai pasakyt? *Balsas vidurnaktį: Žmonės ir kiti! Eikit žiūrėt Metropoliooo!!!"*

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 4 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Lothlorien Leaf » 03 Bal 2004, 01:27

Kas ? Kur ? Kada? O jį dar rodys per šį festivaliuką??? :shock:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Starlin » 03 Bal 2004, 13:30

Taip, LothLe, ir aš į jį eisiu. :) Sekmadienį 16:00 Skalvijoje. Jau seniai norėjau pamatyti, kažkada praradau galimybę, nes važiavau į gastroles, tai dabar jos nepraleisiu...

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Lothlorien Leaf » 04 Bal 2004, 15:04

Neisiu. Man pavasarinė depresija. :cry:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Starlin » 06 Bal 2004, 15:43

Hm. Ką daryti? Noriu pamatyti: "Monstrę", "Lost in Translation", "Smėlio ir rūko namus", jei dar rodo... ir dar sutaupyti lėšų "Pavasariams". Gal kas turi šiuos filmus kompaktuose?

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Exon » 21 Bal 2004, 14:43

Pasiryžau pagaliau pasižiūrėti “Kristaus kančią”. Iškart nuraminsiu, kad jokios psichologinės traumos nepatyriau, iš salės per filmo vidurį nepabėgau ir į krykščionybę neatsiverčiau 8) ; nieko naujo apie krykščionybę iš jo irgi nesužinojau.. Žiaurumo, sure, nemažai, bet ne tiek, kiek gasdino ir šiaip, nesupratau, kur ten galima buvo apalpti ar pulti į isteriją, per daug, sakyčiau, dėmesio skyriama fizinei kančios pusei… Prokrykščioniškos propagandos ne per daug, šnekos apie antisemitizmą – grynos nesamonės, būta ten ir gerų žydų ir blogų romėnų. Pastatytas filmas labai gražiai, šneka originalo kalbomis :supz: , labai, mano supratimu, net per daug, išryškino ryšį su motiną (naga, nagi, o kas sakė: “atsižadėk savo motinos ir tėvo?” ).
Žodžiu, IMHO, pasižiūrėti filmą verta, bet kažko TOOKIO, apie ką šaukia reklamos ir antireklamos nesitikėkit.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2004, 15:50

O man pasirodė (nors dar nemačius to filmo), kad apie pačią biblijinę istoriją galima sužinoti kad ir iš pačios Biblijos, arba iš daugybės kitų filmų apie Jėzaus gyvenimą ir mirtį. O vien dėl visų žiaurumų, kankinimų ir 'kraujų bei mėsų' eiti į šį filmą nenoriu... galit kaltinti tyrą elfišką dūšią, bet manęs visiškai netraukia tokie dalykai ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Elfhild » 21 Bal 2004, 16:12

Manęs irgi netraukia. vien iš principo neisiu, nes nenoriu tam filmui uždirbti DAR pinigų. jei kada po ranka paklius koks CD su tuo filmu, gal akį ir užmesiu.
Jie ten skelbiasi, kad labai "realiai" filmą pastatė, kad viskas atrodo taip, kaip turėjo būti. bet manęs tos mėsos ir kraujai nežavi. tokie imho tik "kruvinajai zonai" ir kitoms laidoms tinka, o filmui - ne. filme estetikos turi būti. kaip ir televizijoj turėtų, bet nėra :roll: vis tik esmė Kristaus mite ne pralieto kraujo tūryje, o pačioje filosofijoje.
Hrrrr

BUTTON_TOPIC_LOCKED