Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 23 Spa 2018, 04:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Gru 2006, 12:10 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

O man visai patinka vieno balso (ar kelių) dubliažas, kuris neužgožia originalių balsų, kuriuos mėgstu girdėti. Profesionaliai dubliuoti, kiek žinau, yra bais' sunkus darbas, ir tikrai net ne visos Europos v-bės tam turi resursų, net jei turi noro. Bet apsaugok Dieve nuo lietuviško dubliažo galimybės! Taip ir įsivaizduoju "Pulp Fiction" dubliažą:

*robotiškom-negyvom-bet-užtat-teisingai-sukirčiuotom-intonacijom*:

"Jei bent vienas iš jūsų, netikusių mulkių, sujudėsite, prisiekiu, įvykdysiu mirties bausmę kiekvienam, po perkūnais!"

(Frazės originalas: "Any of you fucking pricks move, and I'll execute every motherfucking last one of ya!" ) :weedman:

Kas dėl Hario Poterio, tai čia filmas vaikams, o jie prastai skaito titrus, todėl visų vaikiškų filmų atveju prastas dubliažas geriau nei jokio.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Gru 2006, 21:54 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Mano nuomone, aktorių balsai gerame filme yra neatsiejama vaidybos dalis. Kai (gerai, gerai – “tais retais atvejais, jei” :roll: ) moku už filmą, noriu gauti kokybišką produkciją. Net filmus visiškai nesuprantama kalba, pvz., kinų, esu linkusi žiūrėti originale. Abiem ranko esu už titrus. Pvz., “Imperatoriuje ir žudike” veikėjai taip šauniai klykauja “Pizzja!” – kad man tą nuobodžiai verstų “Jūsų didenybę” :sm10: ? O antrą-trečią kartą ir visai be titrų žiūrėjau, kad netrukdytų…

Dėl vaikų filmų – sutinku, čia yra sunkiau. Bet istorija su HP per LNK, bijau, gerai iliustuoja, kuo tas gresia. Kol dubliuoja vieną kitą filmuką ir tas dar yra egzotika, tai yra vienas reklamos triukų, filmus dubliuos daugmaž gerai. Tačiau kai tas taps įprastu reiškiniu, neabejotinai ims chaltūrinti ir versti kaip papuola, tik kad greičiau ir pigiau. Todėl bendru atveju esu prieš dubliavimą. Bet kokiu atveju, seansai originalo kalba yra būtini.

Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 09:55 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Khm, piratiniais filmais nereikėtų skųstis, tačiau šis berods iš gana gero šaltinio pagamintas, t.y. jį kažkur taip ir legaliai galima pamatyt. Kraunu ryškesnę už mano jau turimą originalaus (itališko-rusiško) garso "Nostalgiją", ir šioje kraunamojoje ant itališkos kalbos visai negyvu kažkieno balsu užkalbėta rusiškai - ir tai padaryta pačiam aktoriui, Jankovskiui, esant gyvų gyviausiam! Ne, šitaip išsidirbinėti su nuosavu kultūriniu palikimu :(

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2009, 09:08 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Exon rašė:
Net filmus visiškai nesuprantama kalba, pvz., kinų, esu linkusi žiūrėti originale. Abiem rankom esu už titrus.

Visada pritariu:) Angliškiems retai titrus užsidedu, nes ir taip viskas ganėtinai suprantama, o šiaip ir kokius tarkim Argento darbus žiūriu originalo kalba, itališkai šiuo atveju - tik su angl. titrais. Visai kita nuotaika, kitas pajautimas, kai matai, kad kalba pats aktorius, žodžiai sklinda būtent tokie iš jo lūpų.
Apibendrinant galima pasakyti, kad smagu, jog šiais laikais yra galimybė tiek daug filmų - na, veik kokį tik nori - peržiūrėt originalo kalba.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007