Geriausias metų filmas

Ramar aldaron: kinas.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Starlin » 29 Gru 2004, 12:33

"Kill Bill": būtent, aš tą ir sakau - stilius yra stilius.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#42 Standartinė Aiquen » 29 Gru 2004, 12:33

"Kill Bill' irgi mačiau ne kinoteatre (kaip žinia, man tokia prabanga nepasiekiama), bet tai įspūdžio nesugadino. "Kinu kinui" irgi nepavadinčiau. O dėl tų gilių išvedžiojimų... Mano kukliu supratimu, labai gerai, kad nėra išvedžiojimų, bet nesutinku, kad nėra gilumo. Tik reikia žinoti, kur kapstyti. Vienžo, visi mano balsai eina už šį filmą.

"Paskutinis samurajus"- hm. Kadangi nesigilinau į detales, tai man jokie nindzės neužklivo. O va pati mintis, nors ir ne super nauja, užkliuvo už širdies kaip reikiant. Tiesiog patiko, ir tiek. Duočiau antrąją vietą.

Su visomis giliausiomis simpatijomis- trečias Šrekas. Nors šiaip čia atskira kalba- vienas iš tų filmų, kurie net ir po 10 metų atrodys geri :) Juokas universalus. :wink:

Taip ir ne kitaip, nes iš naujų filmų mačiau labai nedaug. Mažai. Labai mažai. Beveik nieko. Ką mačiau- užrašiau...
:oops:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Starlin » 08 Sau 2005, 10:19

Oi, kokį filmą pamiršau: "Dievo miestas". Labai labai gilų įspūdį paliko. Dar vakar per TV pasižiūrėjau "Baseiną", kuris irgi šiemet kino teatruose rodytas. Irgi įdomiai žiūrimas.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#44 Standartinė woodberry » 09 Sau 2005, 00:59

Man "Baseinas" pasirodė reikalaujantis dėmesio (nesakau, kad tai man nepatiko). O filmo pabaigoje pagalvojau "Ar čia aš viena taip giliai kapstau, ar čia taip ir reikia?" :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#45 Standartinė Starlin » 09 Sau 2005, 01:02

Leisk paklausti, ką įdomaus atkapstei? Aš tai taip iki galo ir nesupratau, kaip ten su Julie buvo. Tokiais atvejais visada pasijuntu idiotiškai. Bet gal ir gerai: reikia dviprasmiškų pabaigų... Šiaip ar taip, man patiko labiau nei "8 moterys" ir turbūt mažiau nei "Po smėliu" (visi Ozono, bet pastarąjį labai jau seniai mačiau; slegiantis, labai slegiantis filmas).

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#46 Standartinė woodberry » 09 Sau 2005, 01:09

GADIKLIS Radau keletą argumentų, kodėl Julie galėtų būti tos rašytojos dukra... (kad ir - rašytoja labai klausinėjo apie Julie motiną, +dėl svetimo žmogaus nerizikuotum slėpdamas nusikaltimą, ir dar Julie motina ir buvo parašiusi knygą; be to - ta rašytojs paklausė Julie "Ką jūs veikiate MANO namuose?" ir pan., jau neminint paskutinės scenos...)

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#47 Standartinė Ore » 09 Sau 2005, 14:16

Nzn, ar i temą, but.. :roll:

Wakar žiūrėjau~16wal kažkokius mtw apdowanojimus kinui ar ten kažkaip pns("geriausias2004m. aktorius","geriausias2004m. užsienio filmas" etc) ir RotK gawo apdowanojimą "Geriausias 2004m. filmas" :D

Vartotojo avataras
Mitrilo Plunksna
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 08 Sau 2005, 22:04
MiestasCOLON elfo rašalinė
CONTACTCOLON

#48 Standartinė Mitrilo Plunksna » 09 Sau 2005, 15:01

Pardon, kad spraudžiuos, bet mano nuomone, geri filmai yra 'Žiedų Valdovas' (visos trys dalys), 'Vilko Brolija', 'Bevardis' ir 'Van Helsingas'...
Kokia būtų jūsų nuomonė konkrečiai apie šiuos filmus?
Visos pasakos, svajonės, sapnai buvo sutverti tam, kad išsipildytu...

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#49 Standartinė Darla_Jr » 09 Sau 2005, 16:33

Mitrilo Plunksna, sutinku tik dėl "LOTR" visų trijų filmų, bet jie ne visi šių metų gamybos.Tik šiaip labai geri :)

"Van Helsingas" gal būtų ir neblogas, bet kodėl į jį sukrovė visus galimus monstrus, paimtus iš skirtingų kūrinių?Kas per daug, tas nesveika :D

Kruvinais siaubikais nesižaviu, taigi "Vilko brolijos" nemačiau ir neketinu kada nors pažiūrėti.O "Bevardžio" irgi nemačiau, kad ir kas tai bebūtų.

Manau, šių metų geriausiu filmu tapti yra vertas "Degantis žmogus".

TAISA:nors gerų filmų šiemet tikrai nemažai būta.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#50 Standartinė shlykshtukas » 09 Sau 2005, 17:34

"Vilko Brolija": gražūs kostiumai, graži aplinka, l. geras operatoriaus darbas, l. graži Monika Beluči - bet ką rūkė scenaristas?!

Darla, ten nelabai siaubiakas. Toks greičiau detektyvas 'a la senovė' su pretenzijom į mistiką.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Starfire
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 03 Kov 2005, 17:50
MiestasCOLON kazkur uz anapus upes ir uz anapus kalvos

#51 Standartinė Starfire » 03 Kov 2005, 18:39

Neseniai matytas ,,Svetimas prieš Grobuoni'' labai patiko ir ,,Diena po rytojaus''

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#52 Standartinė Aiquen » 03 Kov 2005, 18:44

shlykshtukas rašėCOLONbet ką rūkė scenaristas?!
Oi... *nuslysta po stalu ir ten vartaliojasi žvengdama* Tiksliau turbūt jau neįmanoma apibūdinti. :mrgreen:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#53 Standartinė Folkas » 06 Kov 2005, 01:26

Na va. Keturis Oskarus pasiėmęs "Mergina verta milijono". Ak, kaip norėčiau pamatyt. Gal kas turi? Aviatorius dar neblogai pasirodė. Turiu, bet vis nepasižiūrių. Buvau pradėjęs gal du kartus, bet vis užmiegu po 5 minučiu. :oops:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#54 Standartinė Alatar » 06 Kov 2005, 03:46

siandien pasiemiau DVD Million $ baby..ziuresma,kas per stebuklas 8)

BUTTON_TOPIC_LOCKED