Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Spa 2018, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2004, 23:58 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Nesupratau, kuriuos filmus rašyti - demonstruotus ar datuotus 2004m., taip kad parašysiu tris variantus (negaliu apsispręsti): Lost In Translation, jei demonstruotus 2004m., ir Big Fish kartu su Last Samurai, jei datuotus. Bet ne, gal Big Fish ir pralenkia Las Samurai. Negaliu apsispręsti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2004, 09:05 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Vis tiek "Metropolis" (mačiau jį, Nosferatu, HP ir KillBill2)! Galiu juo pasidalint.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2004, 00:05 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Rizikuoju atrodyti baisiai originali :D , bet manlabiausiai patiko Garfield the Movie...Dar niekada kine taaaaaaiiiiiiiiiiiip nesijuokiau

Vat. O dabar galit mane trinti į miltus

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2004, 19:17 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

as tai net nzn....nelabai einu as y tuos visus kinus o kiek maciau beveik visi nesamones buvo...na as kaip fane pasakysiu HP :lol: Edelweiss Garfildas man ir patiko :lol: taciau as nelabai megstu kaciu taigi ne pats megstamiausias buvo... :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Gru 2004, 12:31 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Taigi, šiemet kine mačiau Nosferatu, Metropolį, HP3, KillBill2, Nemirtinguosius, Gyvenimą - stebuklą ir Lėles. Pirma vieta - "Metropolis", ir būtent su gyvu garsu (faile, deja, visai ne tokia muzika). Antra - "Gyvenimas yra stebuklas" (labai smarkiai įtariu, kad reikėjo verst šitaip) bei "Nosferatu". Kiti irgi patiko.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Gru 2004, 14:36 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Aš tai jau ir nebeprisimenu... Buvo pora festivalių, retrospektyvų - kur čia viską sugaudysi. Na, žinau, kad man tikrai patiko Sakmė apie Raudantį kupranugarį, Ozu Tokijo apysaka, Didžioji žuvis... Na ir dar koks tuzinas kitų. Tiesa, mačiau ir Vilko dantų karolius, o MJR - Laisvę, Mūsų nedaug, Triero Europą (ar ne Triero? Ot sklerozė). Šitie irgi gilų įspūdį paliko.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Gru 2004, 19:26 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Shrek 2 :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Gru 2004, 22:01 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Jei teisingai paskaičiavau tai šiemet metų pradžioj taigi rodė LOTR 3 ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Gru 2004, 23:31 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Čia atskira kategorija :mrgreen: ale bet aš jo į vieną gretą kad ir su "Big Fish" nedėčiau. Ne puristė esu, betgi pusiau...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2004, 00:17 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

----
Senesniems filmams skirta gija "Kino sandėliukas", ten ir perkėliau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2004, 01:18 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

o šiaip šiais metais buvo nemažai gerų filmų, bet man Shrekas 2 tai tikrai patiko, nes kartais nutinka taip, kad filmai su naujom 'serijom' darosi vis prastesni (į šią kategoriją neįtraukiamas LOTR, juk tai vientisas filmas)...bet šis man tikrai patiko, gal net labiau nei pirmas Shrekas :)... O šiaip tiek Troja tiek Samurajus buvo irgi šaunūs :) o kur dar "Kristaus kančia"...na, dėl Lietuvėlės paminėsiu ir "Vienui vieni" :)...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Gru 2004, 10:59 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

ROTK tikrai atskiras dalykas, bet juokingiausia, kad su "Metropoliu" palyginti galiu. Gi du fantastiniai blokbasteriai, naudojantys progresyviausias savo meto technologijas, pasižymintys vietomis kvapą užgniaužiančiu vaizdeliu - ir dėl stilingumo, ir dėl mastų, perteikiantys gana gilias mintis (nors dar tokio gilumo, kad galima jas suprasti). "Metropolis" (iš šių dienų pozicijos) labiau "prie meno", bet idėja LOTR gilesnė. Be to, LOTR pabaiga geresnė - gali būti įvairiai interpretuojama, veiksmas pereina iš žemiškosios plotmės į filosofinę ar kaip ten sakoma, kai nežinoma kaip pasakyt :lol: - su transcendencija (labai tokios pabaigos "veža"... Ir 2001 tokia...). "Metropolis", įtariu, pradėjo iki šiol nenuslūgusią antiutopijų ir kitų "tamsių" filmų bangą. LOTR yra jau egzistuojančio žanro atstovas, bet, kuklia nuomone, pirmas tokio lygio visais požiūriais (ypač realistiškumo). Taigi, sunku pasakyt, kuris geresnis. Kaip tolkinistei - ROTK :D "Metropolio" lyg irgi buvo knyga, bet jos neskaičiau. O LOTR adaptuotas taip, kad iki šiol beveik netikiu, jog tai pavyko, ir beveik niekas nebuvo prarasta. Ir dargi iš Silo prigraibyta buvo (taip spėju, o ilgi pasakojimai apie Bereną ir Lūtijeną prieduose verčia dar labiau tikėti tuo spėjimu).
Nelabai supratau Starlin nuomonės, bet kad nebūtų nukryptemių, gal geriau aiškint to filmo skyriuj...

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 10:33 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

geriausias metu filmas - "Kill Bill", vienareiksmiai.
geru fantastiniu siemet nebuvo, arba as juo praziopsojau. RotK ziurejau 2003 12 31, todel tai jau pernykstis filmas, man bent jau.
"HP 3" mane maloniai nustebino, bet vis tiek tai yra pernelyg plataus vartojimo produktas, jo komercine ideja ir supereksploatacija (per palyginus trumpa laika) man automatiskai sukelia neigiamas mintis.
visokie "spidermanai", "van helsingai", "ridiku chronikos", "paskutiniai samurajai" (vaikinai, pasidomekite bent jau kas tokie is tirkuju buvo nindzes pries kurdami toki filma), "trojos" ( :shock: no comments) ir ypac "svetimi pries grobuonius" yra grynos komedijos :lol:
tiesa, dar gera ispudi paliko "Kaimas"

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 11:01 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Ką žiūrėjau metų pradžioje, jau visai neatsimenu... "28 dienos po" buvo šiais metais ar ne? :? O šiaip pritariu tiems, kurie išskiria "Kill Bill" ir Šreką 2.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 11:50 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Toma rašė:
Ką žiūrėjau metų pradžioje, jau visai neatsimenu... "28 dienos po" buvo šiais metais ar ne?

Nea, ne šiais, IMO. Neblogas fillmas, vienok. Pamenu, kai veikėjas išlindo į tuščią, be žmonių Londoną, dar taip su pavydu pagalvojau, kaip tai faina ir kaip aš irgi ten noriu. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: :0
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 11:55 
Cha! Kaip tai "Trojei" jokiu komentaru? Per visa filma maciau tik viena sena kuri tra verta komentaru. Ir tai zinoma toji vieta kaip Pari muse!!! :plojam: Ot pamenu smgei pasijuokem... :p O kad "Svetimas piers grobuoni" komedija tai visiskai pritariu :) Na nors regis as ten vienintele juokiausi beziuredama ta filma :roll: bet man patiko! Daugiau niekada jo naziuresiu :D
O kad "Kill Bill" geras filmas tai...nu...nezinau...didesnes nesamones nesu macius... Toke brechne :-s Ir jkodel as tai turejau matyti!!!?........ :vom:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 12:01 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

A, galbūt į savo sąrašėlį ir "Kill Bill" įrašyčiau, tik va mačiau ne kino teatre, o tradiciškai - kompiuterio ekrane... Tiesą pasakius, kai galų gale radau, kur parašyta apie Sergio Leone, supratau, kad Tarantino tikrai iš jo turėjo perimti šį tą - bent jau žiaurumus. Aišku, būtų smagiau pamatyti tuos pirmtakus... Tiesą pasakius, man prievartos filme buvo per daug ir nesu tikra, ar jaunosios kartos (t.y. už mane jaunesnės ;)) tokie filmai neveikia neigiamai. Bet kad stilius yra, tenka pripažinti. Tai stilingas filmas, be pernelyg gilių išvedžiojimų. Kinas kinui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 12:11 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Vis dėl to - apmąstęs, ką šiemet gero mačiau - "Paskutinis Samurajus" ir "Fantom of the Opera" (jau mačiau, nors kinoteatre rodys tik rytoj)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 12:11 
O! Prisiminiau viena "gera" filma , jis vadinasi "Rrrr" :) Filmas apie akmens amziaus zmogenus, nu bet visai nieko labai jie ten smagiai gyvenosi :lol: [sake filmas durnems, o man patiko :rolleyes: ]

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Gru 2004, 12:28 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

...Tačiau reikia pripažinti,kad "Kill Bill" žiaurumai yra meniški,t.y. sujungti su estetika(kaip kraujas fontanais trykšta?ogi visai ne taip žiauriai,kaip tarkime kokiame "Band of Brothers"),muzika(tiek katanos muzika(įsiklausykit,kaip virpa,kaip dainuoja kardas...),tiek fono,grynai tarantiniška muzika)šokiu(pati kova yra elegantiška,plastiška,tarsi kraujo baletas..). galu gale visi žiaurumai paimti tik kaip vaizdavimo priemonė,patrauklus fonas,lengvai ironizuojantis,ir kartu nusilenkiantis rytiečių bojevykams,o pati filmo esmė juk ne juose... :? Nors kita vertus,pvz. rodo,kad ne visi tą esmę gali pagauti,todėl jiems ir nepatinka :wink: Šiaip ar taip filmas yra vertas žiūrėti kelis kartus..
O vat "Samurajus" man neįstrigo :? galbūt viskas ir dailu,ir istorija yra,ir vaidyba yra,bet toks jausmas...lyg kažkur jau tai būtum matęs ne vieną kartą...jaučiama kažkokia dirbtinai kuriama pompa.Kita vertus neneigsiu-hitas šitas yra supehitinis..
Apie Opreos Fantoma skaičiau niurneklių(britų kritikų) atsiliepimus...beveik visi sutartinai peikia šį filmą...nežinau kaip ten yra,nes dar nemačiau,bet grynam,o juo labiau sentimentaliam miuziklui didelės simpatijos iš anksto nejaučiu..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007