Animacija

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#201 Standartinė Aiquen » 30 Sau 2007, 01:41

Užmečiau akį į tą "alchemistą". Neužkabino, tiesa sakant. :roll:

Užtat Heisei tanuki gassen pompoko dabar totaliai karaliauja mano meilių sąraše. :heart: Maškimuliai (taip juos pakrikštyjo Beatričė) valdo!
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2006, 13:24
CONTACTCOLON

#202 Standartinė Hitoshi » 20 Vas 2007, 00:46

/me daužo sau per makaulę,perdidelis filmų kiekis.

katik baigiau žiūrėti VISAS naruto serijas. amazing. gaila,kad istorija nesitęsė be fillerių,bet vistiek filmukas vertas dėmėsio. pagrindiniai jo pliusai: nindzės,veiksmas,lengvas siužetas neapkraunantis smegenų,pagrindinis veikėjas durnelis ir tai suteikia gerą į/yspūdį ir žinoma Sexy no Jutsu ;]

jeigu kas norite serijų sakykite,turiu.
* * *
pažiūrėjus pirmą gungrave epą likau sukrėstas,dar nebuvau sutikęs tokio anime kuris man taip primintų hellsing ir patiktų.jėga.siužetas lievokas,piešimas irgi ne iš tokių kurie man patinka,bet vistiek veža.

katik susimasčiau,kad nesu sutikęs anime kuris man nepatiktų... interesting,very interesting.
* * *
ir paskutinis mano pasireiškimas.pažiūrėjau final fantasy VII:advent children. I-N-C-R-E-D-I-B-L-E. nors siužetas nėra toks kokio tikėjausi (o tikėjausi tikrai kažko tokio OooOo),bet grafika,veiksmas ir kovos viską atperka,užkabino mane ff,bet gaila brangioji emulė neranda kitų ff filmų :/ pathetic... all in all, filmas tikrai vertas dėmėsio ;]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#203 Standartinė shlykshtukas » 20 Vas 2007, 09:15

Per mulą anime neoptimalu siųstis, šitas žanras geriausiai per torentus ateina. ;)

O kad patinka visi iš eilės anime, tai rodo, kad jaunas dar esi. Nesijaudink, praeis. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#204 Standartinė Aiquen » 20 Vas 2007, 12:23

Ghy, mumi tai animiams išrankūssss, taip, preciousss... Vat yr nevežančių, ir nors tu ką. Senatvinis burblekiškumas, matyt, reiškiasi.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#205 Standartinė nassa » 21 Vas 2007, 20:49

bet tada sunkiau gauti kažką gero... kai žiūri viską tai ir gauni nuolat ką nors pažiūrėt... abstinencija be pasėkmių nepraeina.. bent jau man... :roll:
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#206 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2007, 11:00

Na, man "ne zapadlo" spoksoti patikusį filmuką n+1 kartų. Plius, azartas ieškant KAŽKO TOKIO. Aišku, besiknaisiojant per ekraną praeina tonos kakų, bet vargas galų gale atsiperka 'nevienkartinio' žiūrėjimo gėriais. Ai, vienžo.

Aš Ghiblių fanė, man nesunku atsirinkti. :lol:

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#207 Standartinė shlykshtukas » 22 Vas 2007, 11:44

O aš vat bandau atsikratyti šito įpročio, kai 'geriau išmėginta sena, nei nepažįstama nauja' (ir knygų atveju taipogi), bo nusprendžiau, kad nelabai tas yr gerai. :?

Grįžtant į temą, šiuo metu vienintelis anime, kurį seku, yra "Bleach". Nupaišyta gražiai, smegenų neapkrauna, vienok nėr visiškai durna (siužetas, tiesa, nebais logiškas, ale koviniam animiui ir nepriklauso būt logiškam. Bet užtat labai įvairūs ir gerai išdevelopinti personažai bais' vež, ir jumoro daug. :mrgreen:)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#208 Standartinė Aiquen » 27 Vas 2007, 12:08

shlykshtukas rašėCOLON
O aš vat bandau atsikratyti šito įpročio, kai 'geriau išmėginta sena, nei nepažįstama nauja' (ir knygų atveju taipogi), bo nusprendžiau, kad nelabai tas yr gerai. :?
Nesiginčysiu, aš irgi bandau atsikratyti šito įpročio. Bet visgi nejaučiu mirtino poreikio ieškoti naujienų, jei senienos dar neįgriso ;) Beje, aš jų ir ieškau, bet dažniausiai būna taip- jei neužkabina viena serija, tai ir visas serialas netraukia.

Beje, gal pas ką mėtosi toks naftalinas, kaip Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion? Baisiai nervina iš youtubės gabaliukais žiūrėt.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#209 Standartinė Elentari » 27 Vas 2007, 13:35

Ar tu supranti, ką ten šneka? Nes nei titrų nėra...
---

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#210 Standartinė Aiquen » 27 Vas 2007, 13:46

Elentari rašėCOLONAr tu supranti, ką ten šneka? Nes nei titrų nėra...
Tu apie Pom Poko? Tai aš jį turiu su rusišku vertimu (gerai, kad yra alternatyvus garso takelis be vertimo)- pasiklausiau, prasmę pagavau, o dabar mėgaujuosi japonišku čirškėjimu, gražu bo. :D

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#211 Standartinė nassa » 28 Vas 2007, 12:04

genesį turiu rodos... :D bet manęs kažkodėl neužkabliavo...
ir šiaip, jau mėnesį be PC gyvenu... net alchemistą pradėjau žiūrėt.. lomkės, pasirodo, ir negaunant anime būna... bet praėjo..
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
CONTACTCOLON

#212 Standartinė Hitoshi » 28 Vas 2007, 18:44

primuškit mane ;/
pažiūrėjau 59 "Bleach" epus. fantastisimo!.jį žiūrint nereikia daug mąstyti,smegenys nepaskausta.zeba ;D
bet yra viena problema,a-š j-ų dau-giau ne-tu-riu. kol atsiųs galiu daužyti galvą į stalą ;/
p.svien ką ichigo plaukai reiškia :supz:
[size=75]Being hurt inevitably breeds feelings of hatred towards your attacker. We have to deal with their hatred for us, and our own feelings of guilt. But knowing what it feels like to be hurt is exactly why we try to be kind to others. That's what makes us human.[/size]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#213 Standartinė shlykshtukas » 28 Vas 2007, 22:43

Nu aš turiu daugiau, ale vis dar neturiu DVD writerio ir ne anksčiau kitoj savaitėj turėsiu. Taip kad arba siųsk pats, arba lauk, arba pristatyk 20 CD. ;)

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#214 Standartinė nassa » 02 Kov 2007, 00:05

apie ką tas "Bleach"?
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
CONTACTCOLON

#215 Standartinė Hitoshi » 02 Kov 2007, 01:40

Paskutinį kartą redagavo 1 Hitoshi. Iš viso redaguota 14 kartus.
[size=75]Being hurt inevitably breeds feelings of hatred towards your attacker. We have to deal with their hatred for us, and our own feelings of guilt. But knowing what it feels like to be hurt is exactly why we try to be kind to others. That's what makes us human.[/size]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#216 Standartinė nassa » 02 Kov 2007, 02:07

pažiūrėjau "Bleach" ir.. užsikabliavau :D gal dėl to kad Death Note galiu tik viena seriją per savaitę pažiūrėt, o bleach'o turiu apie 53.. įtariu reikės siųstis arba 20 CD pirkt :)
visai nieko soundtrack'as - japoniškas repas valdo :))))))

TAISA:
o, shly, DOMO ARIGATO ! :prayer: už Bleach'ą
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Tomas :P
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#217 Standartinė Tomas :P » 08 Rgs 2007, 13:31

Na bleach ir naruto (kuris dar nesibaigė, ir išgirdęs kad kažkas peržiūrėjo visa išlužau) galima susirasti per DC++ jei žinai kelis reikiamus hubus. O iš to kas yra naujo as visiems rekomenduočiau Claymore
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Oporonodžarijus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 03 Rgs 2007, 11:44

#218 Standartinė Oporonodžarijus » 08 Rgs 2007, 22:56

Gal kas žiūrėjęs Samurai Champloo? Smagus ir geras anime, netgi, drįsčiau teigti, stilingas. Galbūt ši asociacija bus netikėta, bet nuotaika kažkuo primenė rusiškus "Tris muškietininkus". Pasakojimas apie tai, kaip priešas iš principo pamašu tampa bičiuliu iš esmės, kaip trys žmonės, visiškai skirtingi ir neturintys, regis, niekuo bendra, galu gale šį bei ta bendra susiranda arba susikuria. Kaip malonu keliauti, kai mėlynam skliaute šiltai ir neįkyriai geltonuoja saulė, ramiai, tarytum pavienės mašinos kaimelio žvirkeliais, juo plaukia debesys, o aukštoj žolėl čirškia žiogai. Lengvas ir sykiu įtraukiantis filmukas. Gražios, nenusibostančios kovų scenos - ne tai kaip Noir ar DBZ. Novatoriškas stilius, bet išlaikytas japoniškumas. Įdomūs pagrindiniai veikėjai.

Rekomenduoju, slovom.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#219 Standartinė nassa » 12 Rgs 2007, 19:04

mačiau Samurai Champlo! pritariu, geras. Soundtrack'as AFIGIENAS! gaila kad mažai serijų, nors gal ir gerai.. nes dabar tai lauk Bleacho, nervuokis, vėl fileris... koks...
šiuo metu ant mangų užsikabliavau. kai nėr ką žiūrėt, labai gerai :)
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
CONTACTCOLON

#220 Standartinė Hitoshi » 14 Rgs 2007, 16:43

štai,pagaliau turiu laiko parašyti ilgą postą. so, people. per tą laiką kurį nerašiau peržiūrėjau keletą anime. pirmasis.

Eureka Seven - mecha su drama ir fantastikos požymiais. jėga. pagrindinė veikėja keistoka "mergaitė" (koralianė),įsimyli bernioką (žmogų) ir nuo tada prasideda jų kelias į tikslą. išgelbėti "Žemę" ir savo meilę. siužetas gan lėkštokas,bet to užtenka. smagios kovos,geros grafikos robotai,pilna įdomaus stuffo,so verta dėmesio.

p.s. kas nekenčiate saldžių išsireiškimų "Renton,can you hold my hand" nežiūrėkit. liksit susi...

Yakitate!! Japan - šitas geras. anime apie DUONKEPYSTĘ. smaguma,o ne anime. veikėjas Azuma Kazuma sumano iš savo gimtojo kaimelio išvykti į Japonijos sostinę ir tapti kepėju garsiausiu Japonijos kepykloje. nuo čia ir prasideda visas smagumas. jo keistos duonos,žliumbikiškas,komiškas būdas :thumbup: geriausias anime kokį galima žiūrėti po siunkios dienos mokykloje. 10 iš 10.

Fafner in the Azure: Dead Agressor - vėl mecha,vėl super duper robotai ir jų kovos prieš ateivius iš kitos planetos. siužetas primena Neon Genesis Evangelion. smagu pažiūrėti,bet po NGE įspūdžio nepalieka ;/ trūksta kažko,ką turi NGE.

Sayonara Zetsubou Sensei - FANTASTIKA. nors anime dar kuriamas,bet jėgovas. komedija po komedijos. depresiškas mokytojas gyvena savo gyvenimą ir dėl kiekvienos bėdos bando nusižudyti ;DD primena savižudžio dienoraštį. grafika nepanaši į anime,bet užveda. akys pripranta.

so,visi anime kurios spėjau pažiūrėti ;> smaguma buvo visi ;D jeigu kam reikia kurio nors anime,duokit PM ir parašysiu linką. yosh!

BUTTON_POST_REPLY