Animacija

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#161 Standartinė Coranar » 13 Geg 2006, 00:24

Čia ką, zoo-hentai? :lol:
:lol: bet tada cia jau butu anime... arba manga... man kokiu tik doujishi (trumpa manga fanfiction) neteko matyti apie, atrodo, visai nekaltus ir padorius dalykus...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#162 Standartinė nassa » 11 Bir 2006, 01:39

pažiūrėjau "Spirited away".. nerealus filmukas..

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2006, 13:24
CONTACTCOLON

#163 Standartinė Hitoshi » 21 Lie 2006, 01:34

nassa rašėCOLONpažiūrėjau "Spirited away".. nerealus filmukas..
ašai užvakar nusipirkau šio anime dvd.Iš tos laimės numiriau, supuvau, susitraiškiau, pasikasiau...
šiąnakt kaip tik pažiūrėjau ir negalėjau tvardyti savo isteriško džiaugsmo. galvojau,kad mano mama išsikraustys iš proto besiklausydama manęs. brangieji kolegos (kaip formalu), jeigu turėsite galimybę pamatyti šitą puikų darbą BŪTINAI pažiūrėkite,nes kitaip už savo padarytus darbus neatsakau :twisted:

/gadiklis/ kaži kodėl Yubabos sesuo dvynė neužbūrė ar kitaip nepaveikė šihiros kai ji atėjo jai grąžinti jos antspaudo?
[size=75]Being hurt inevitably breeds feelings of hatred towards your attacker. We have to deal with their hatred for us, and our own feelings of guilt. But knowing what it feels like to be hurt is exactly why we try to be kind to others. That's what makes us human.[/size]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#164 Standartinė Exon » 21 Lie 2006, 19:11

Jo, "Spirited away" šaunus filmas, nors "Mononoke-hime" man labiau prie širdies :wink:

RE: gadiklis: na, toks jau geriečių stilius: ne užkerėti, bet įtikinti.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#165 Standartinė Indraja » 24 Lie 2006, 00:05

Juodu skirtingu: Mononokė - labiau "veiksmo", Č?Šihira - "keistumų".

„Gankutsuou: The Count of Monte Cristo“. Ačiū šlykštukui. Taip, reikėtų prie ekranizacijų, bet turėjau laimės :oops: būti neskaičiusi. Tiesa, IMDB sako, jog ten ir kažkas iš Alfred Bester „The stars my destination“ yra (turbūt veiksmo laikas primiausia), bet to nė girdėjus nesu.

Vaizdelis vertas pagyrimo už savitumą, tikrai šauniai sumąstytą ir dailiai atrodančią piešimo techniką (kontūras yra tarsi langas į po juo gulintį tam tikros faktūros foną, objektui judant, kontūras ir ta faktūra juda ne visai sinchroniškai). Ir visa tai kažin kokiu būdu nevirsta spalvų koše! Japonai... Pasakojimas ramus, tvarkingas, ir kuo toliau, tuo labiau įtraukiantis – antrąją kone pusę (iš 24 serijų po ~20 min. gryno veiksmo) vienu prisėdimu peržiūrėjau. Siužetas, suprantama, buvo truputį girdėtas, ir netgi sakyčiau, ganėtinai nuspėjamas, bet nuo to nė kiek ne nuobodžiau.

Hm... Jau antras stebėtas vertinimo atvejis rodo, kad šlykštukui turbūt nepatinka tik nekokybiška romantika „pro meilę“...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#166 Standartinė shlykshtukas » 24 Lie 2006, 01:46

O! :mrgreen: Apibrėžkite plyz nekokybiška ir dar koks pirmas ten atvejis?

Ir apie kokią dar meilę? Ten tos meilės, t'sakant, tarp operinio grandiozo, keršto pompastikos ir obsession'o ne kažin kiek ir tėra.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
CONTACTCOLON

#167 Standartinė Hitoshi » 24 Lie 2006, 18:53

šiandien baigiau žiūrėti Neon Genesis Evangelion. GĖRIS :heart:
piešimas mane užbūrė ir paveikė. aplinkos, evos, veikėjai tikras grožis,grožių grožis.Siužetas nuostabus,gali žiūrėti kaip mechą ,bet ir kapstytis po veikėjus ir jų veiksmus,ką jau kalbėti apie Šinjo charakterį,jo jausmus tėvui ir meilę paskutiniajam angelui. apie Rei ir jos keistus klonavimus ir neatsakytus klausimus iškilusius žiūrint./gadiklis/ gaila,kad trečiosios pilotės(trečiojo stebuklingojo vaiko) protas buvo "išprievartautas" angelo ir ji išprotėjo.
bandau susižvejoti End of Evangelion ir pažiūrėti tikrąją NGE pabaigą, nes paskutiniai du epizodai išvis nesiriša su visu anime,turbūt kūrėjai buvo išsikvėpę...

Vartotojo avataras
Gyldin
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 23 Lie 2006, 20:32
MiestasCOLON Pasakų šalis

#168 Standartinė Gyldin » 24 Lie 2006, 19:19

Hmm... Man teko Mononokės tik dalį matyti, nes kompiuteris nusprendė sustreikuoti ir daugiau nerodyti. Bet iš to, kiek mačiau, anime nerealus. O Spirited Away iš vis šedevras.

Dar labai patinka Hellsing serialas, nors su manga nepalyginsi, kadangi labai daug kas iškarpinėta. O gaila...

Bet ze best eva yra Final Fantasy VII - Advent Children. Vien dėl Sephio blogiukų valdovo verta žiūrėti. :D
Do unto others before they do unto you.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#169 Standartinė Indraja » 24 Lie 2006, 20:59

shlykshtukas rašėCOLONO! :mrgreen: Apibrėžkite plyz nekokybiška ir dar koks pirmas ten atvejis?

Ir apie kokią dar meilę? Ten tos meilės, t'sakant, tarp operinio grandiozo, keršto pompastikos ir obsession'o ne kažin kiek ir tėra.
Hm... Nelabai domiuosi nekokybiška. Pirmas atvejis - nepasmerkti Berenas su Lūtijena, nes ten meilės irgi "beveik nebuvo", ar ne?... O šiaip jo, keršto pompastika ir viskas kitkas, kas minėta, čia svarbiausia - feanoringas paskutinėj stadijoj, ne kitaip... Siaubas, o apie pradinę stadiją dalį įsivaizdavimo dėliojausi pagal "Miuncheną". Reik man filmų :?
Gyldin rašėCOLONDar labai patinka Hellsing serialas, nors su manga nepalyginsi, kadangi labai daug kas iškarpinėta. O gaila...
Štai, mes su nassa ne vienos tą patologiją suvirškinom :mrgreen:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Gyldin
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18

#170 Standartinė Gyldin » 24 Lie 2006, 22:36

Štai, mes su nassa ne vienos tą patologiją suvirškinom
Vat vat, ypač kai viso to reikalo su naciais nebuvo... :cry:

O ką apie Escaflowne manote? Siužeto pradžia standartinė - mergaitė pateko į stebuklingą pasaulį su daug bishounenų (gražių bernų), bet pati animacija nuostabi. O jau .hack//sign (atsiprašau, jei neteisingas pavadinimas, tingiu pasitikslinti) - visos serijos kaip OVA nupieštos! :mrgreen:

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#171 Standartinė shlykshtukas » 25 Lie 2006, 10:36

Indraja rašėCOLONHm... Nelabai domiuosi nekokybiška. Pirmas atvejis - nepasmerkti Berenas su Lūtijena, nes ten meilės irgi "beveik nebuvo", ar ne?...
Matai, su Bereniu ir Liūtijiena yra ne tai kad jų istorija man nepatiko, tiesiog kitos Silmarilliono dalys - tiesą sakant, beveik visos, išsk. pradžių pradžią - patiko labiau.

Hey, o Turino istorija - irgi romantiška! Ir nesakyk, kad nekokybiška - labai kokybiška! Ir dar su slibinu - o jei su slibinu, tai tokia istorija iš principo negali būti bloga, vo. 8)

Dėl animacijų - Advent Children nepatiko siaubingai, kadangi kai filme absoliučiai nėr siužeto ir prasmės, tai turi bent jau gražia grafika ir spec. efektais kompensuotis, o ten viskas buvo maždaug "The Sims 2 Fallouto dekoracijose". (Tiesa, iki Sephirotho dėl įdomumo nufastforwardinau. Pasirodė panašus į Marilyn Mansoną. :? )

Evangelionas. Dėl jo liaudis susiskirsčiusi į dvi stovyklas: "OMG šedevras!" ir "Pervertintas niekalas". Na, kad visai niekalas, nepasakyčiau, bet...na nepatiko. Ir ne vien dėl to, kad mechų nemėgstu, labiau dėl depresyvumo ir išskirtinai nesimpatiškų personažų, kuriuos (išskyrus vieną) norėjosi paskandinti gleivėse, paskui atgaivinti ir darsyk paskandinti.

Hellsingo mangos scanus turiu didžiąją dalį atsidėjus ant kieto disko - perskaitymui "kada nors", bet labai neapibrėžtam kada nors, bo mangas per kompą skaityti beveik taip pat bjauru, kaip ir knygas. Ir taip tris šiuo metu skaitau sunkiai bei lėtai.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Gyldin
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18

#172 Standartinė Gyldin » 25 Lie 2006, 12:14

Ir dar su slibinu - o jei su slibinu, tai tokia istorija iš principo negali būti bloga, vo.
O vat čia tai šventa teisybė. Iš vis, slibinai, drakonai, vyvernos ir kiti panašūs gyviai visur ir visada tinka. :wink:

Kiekvienam savo, man tai tiek animacija, tiek siužetas, kuris, nors paprastas, bet gerai apgalvotas, IMO, labai patiko. Bet taip, Sephis galėjo gražus ir iš priekio būti... :roll:

Hellsing turiu aštuonis volumus, bet perskaičiau tik šešis. Reiktų nubaigti kada nors...

Evangelion nežiūrėjau, bet man iš principo nelabai su mechom anime patinka.

Karolcikas
Girdėjo apie Žiedą ++
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 25 Rgp 2006, 14:31
MiestasCOLON Kaunas

#173 Standartinė Karolcikas » 28 Rgp 2006, 18:25

Man tai ir rusiski,ir japoniski filmukai labai patinka.:)Is japonisku tai labai labai labai labai...patinka Sailormoon.O is rusisku tai Mike Pukuotukas. :sm6:
Mano gyvenimas-mano reikalas

Vartotojo avataras
Hitoshi
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 63
CONTACTCOLON

#174 Standartinė Hitoshi » 28 Rgp 2006, 21:36

Gyldin rašėCOLON
Evangelion nežiūrėjau, bet man iš principo nelabai su mechom anime patinka.
aš laikiausi tokios pačios nuomonės,kad anime mechos stiliumi mėšlas,bet pažiūrėjus evangelioną viskas pasikeitė. geriau pažiūrėk EVA ir tada įsitikinsi,kad mechų iš principo negalima nemėgti.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#175 Standartinė Aiquen » 29 Rgp 2006, 17:05

Peržiūrėjau gabaliukais Apple Seed, bet taip ir nesugebėjau suprasti, ar patiko, ar ne. Iš vienos pusės- gražu, iš kitos... Matyt senstu, bet pati animacija pasirodė pernelyg sklandi, tvarkinga ir... hmz, na, žavinga, ar ką? Itin aukštas vaizdo realumo lygis, ir šiaip... Hm. Turbūt visgi patiko. Reikės peržiūrėti dar sykį, kad galėčiau normaliai įvertinti siužetą. :rolleyes:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#176 Standartinė Folkas » 01 Lap 2006, 11:54

Death Note! (Iki pradedant žiūrėti galvojau, kad "Note" ten reiškia "nata", o ne "užrašai" :D )

Kol kas išėjusios yra tik 4 serijos. Kiekvieną 3dienį pasirodo Japonijoje ir maždaug 5-6dienį yra išverčiamos į anglų kalbą.
Olrait. Piešimo stilius labai geras. Netoks tipinis hentai stiliaus piešimas kaip kokiam Elfen Lied (nors ir ten geras anime). Soundtrackas nelabai įsimintinas. Buvo ir geresnių. Istorija įdomi, kartais net šiurpinanti. Taip ir turi būti. Dar nevisą peržiūrėjau, tai prikibt ir neturiu prie ko. Tikiuosi, kad tendencija "Kuo toliau, tuo geriau" prisitaikys ir šį kartą.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#177 Standartinė nassa » 01 Lap 2006, 13:10

Aiqua - Apple seedas man ir tokias mintis sukėlė... bet suma sumarum, neblogas filmukas..
žiūriu dabar Full metal Panic, Fumouffu sezoną seniau žiūrėjau, ten daug prikolų ir šiaip būdingų juokingų veido išraiškų, tada The Second rade, jau kitas reikalas.. pradeda herojai TOKIOM temom mąstyt.. žiauriai užkabliuojantis filmukas apie 17metį kareivį ir jo santykius su... aplinka :)
vienas blogis tas, kad ten daugybė karinio dialogo... M9, AS1, urzu 1, koordinatės, operacijos, misijos ir t.t. aišku, nėra ko ir stebėtis, bet kai siužetas vien apie tai, sėdi ir nesupranti beveik nieko... bet žiūrai :)

Folkai - online NOTE žiūri ar kaip?
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#178 Standartinė Folkas » 01 Lap 2006, 13:29

Full Metal Panic. Fumouffu! žadėjau žiūrėti po Excel Saga (nu ten šlamštas iš tikro, bet kažkodėl noriu pabaigt :D ).

Nea, ne online. Onlinu gal tik rodytų japoniškai. Palaukiu, kol išvers, o toliau p2p ar torrentai. Gėris neišpasakytas man ten. Laukiu jau dabar šeštadienio, kol naują seriją išleis į platųjį pasaulį.
Žinoma, gali užbėgti už akių ir skaityti mangą, bet popierinės mangos man daug labiau patinka. Kompe skaityt baisiai jau neįdomu, nors esu ne vieną mangą perskaitęs.

Va ką tik baigiau Hellsing. Atrodo toks įžymus, bet niekad ir nebuvau pažiūrėjęs. Ką gi, suprantu, dėl ko liaupsinamas.

Gal kas dar kokių neblogų anime žino?

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#179 Standartinė nassa » 01 Lap 2006, 16:26

Fumouffu! (nežinojau kaip rašosi :) ) yra tikras gėris, you'll see..bet TSR man patiko labiau.. mažiau bejerių, bet šarmas kažkoks
na man gėris tai Naruto ir Full Metal Alchemist.. baisiai daug seriju, bet verta :)
o aš norėčiau sužinot, ar kas žiūrėjo Wolfs rain'... verta ar nelabai? turiu, bet nežiūrėjau...
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#180 Standartinė Folkas » 01 Lap 2006, 17:07

Bus matyt. :wink:

Naruto neištverčiau to Santa Barbaros ištempto veiksmo (kiek ten, 200 serijų? :shock: ). O FMA... Na, man mechos išvis nelabai patinka. Žiūriu dabar tik mystery/horror. Pramuuušššš.

Wof's Rain girdėjau labai prieštaringų vertinimų. Gali pažiūrėt, o tada mums papasakosi, kaip kas :D

BUTTON_POST_REPLY