Animacija

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#141 Standartinė ari13 » 19 Rgs 2005, 03:12

Peržiurėjau: "Final.Fantasy.VII.DVDRip.XviD-BiEN"

Gerai: vizualiai - super, garsas taip pat geras, bet...(žiurėti "blogai")
Blogai: aš kaip FF serijos žaidimu nežaidžiau tai taip ir neikirtau kas, kur, kada, kaip ir kodėl... Labai neaiškus ir sumaltas scenarijus...
Neutralu(kaip sakoma "na liubitelia"): Dideli kardai ir savotiško stiliaus kovos.
Išvada: jeigu žaidėt FF - must see. Jeigu ne - galima pasižiurėti vien tik dėl kompiuterinės grafikos.
Jūsų parašas yra per ilgas.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#142 Standartinė shlykshtukas » 19 Rgs 2005, 23:09

Pasižiūrėjau to FF paveiksliukus. Oi mama, kokių baisių zombių armija. Drąsiai galima sakyti, kad prie dabartinės technikos kompiuteriniai personažai žmonių aktorių nepakeis.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

ari13
Girdėjo apie Žiedą +++
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#143 Standartinė ari13 » 20 Rgs 2005, 01:25

Šiuo atvėju mes man atrodo kalbame apie animacija, o ne apie žmoniu aktoriu keitima kažkuom, nesvarbu kas tai bebutu, kompiuteriniai maketai ar vaškinės lėlės. Kompiuterine grafika tam filmuke - superinė. Vaizdo rodymo budas vietomis taip pat visai goody.
Jūsų parašas yra per ilgas.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#144 Standartinė shlykshtukas » 20 Rgs 2005, 10:42

Šiuo atveju mes kalbam apie animaciją, kuri nėra tradicinė ir stilizuota, bet bando imituoti žmones "kaip jie iš tikrųjų atrodo". (Tuo dar prieš tai buvęs FF filmukas gyrėsi). Nežinau (ir neįdomu), kaip ten realizuoti CG spec. efektai, bet realiai atrodančio žmogaus efektas yra total failure.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#145 Standartinė Indraja » 30 Rgs 2005, 11:42

Neseniai kažkuri TV rodė šitą. Sudomino užrašas programoje - "fantastinis animacinis filmas". Peržiūrėjau turbūt pusę, nors ir ne iš eilės. IMDB turi savų keistenybių, na bet 7,6 balo tokiam daiktui - kažkas už mano suvokimo ribų. Filmas susideda iš greitakalbe beriamų samprotavimų ir teorijų, kurios iš pradžių buvo gana įdomios (visgi man net antros Matricos "filosofijos" patiko), tačiau vėliau pajutau, jog pamažu ši dj gerbiamo DK paskaitos parodija įgauna vis daugiau mūsų dorovės mokytojos išminties {moteriškė tikėjo visais įmanomais ne... atsipr, paranormalumais}. Vaizdas gal ir įdomus 10 min., bet po to lieka tik mirgėjimas akyse. O komentatoriai, žiū, ten mato kažką labai gilaus...

Gal kas matė? Ką manote?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#146 Standartinė Indraja » 23 Kov 2006, 10:20

ari13 rašėCOLONPirmasis Ghost In The Shell nebuvo toks efektingas kaip antrasis
Pritariu. Ačiū nassa'i - pagaliau pamačiau antrąją dalį. Ir dargi itin gerai nukopijuotą, kvadratukai matės tik ten, kur jie tinka pagal siužetą. (Įspėju, žiūrėjau naktį, t.y. kritiniai mechanizmai buvo atsijungę, o gebėjimas pasinerti į rodomą pasaulį - dar labiau sustiprėjęs). Tuose gražiuosiuose titruose aiškiai trūko teksto, IMDB citatose radau visai naujų dalykų :) Pirmąją seriją buvau pamiršusi, bet, kai pasiskaitinėjau ir prisiminiau - siužetas visai tvarkoj. (Galima žiūrėt ir nemačius pirmosios, tik naudinga žinot, jog vieno veikėjo minimas "angelas sargas" anoje serijoje buvo jo bendradarbė kyborgė, mėgusi nardyti jūroje ir [gadiklis]galiausiai susiliejusi su kažkokia "internetine" sąmonės forma Projektu 2501[/gadiklis] - ar bent jau taip supratau). Vaizdai - kaip jau minėta, puiku. Atvirai kalbant, jie man nepasirodė esą itin gražūs/genialūs/tobuli/... dailės požiūriu, tačiau atmosfera iš jų kartu su pasakojimu ir muzika atmosfera gavos nu tooookia :!: Sakyčiau, "Č?ihira" įtaką padariusi :wink: Taigis, rekomenduoju tiesiog kaip filmą, net ne kaip anime ir kiberpanką.

<hr>
O čia - visa tiesa apie scientologiją. Seniai taip nežvengiau.

2500-oji žinutė :D
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#147 Standartinė nassa » 24 Kov 2006, 05:20

your welcome :wink: ...
mano anime patirtis prasidejo su Sailormoon, dar 6 klasėj trubūt..dabar, kai vėl ją rodo, tokia nostalgija...
šiaip nieko prieš Princes Mononoke, bet yra geresnių anime, už jūsų įvardytus :D man už GITS net Apleseed'as geresnis :) ka jau kalbėti apie Vampire Hunter..
Fullm Metal Panic - yra absoliutus gėris, tokių bajerių ir būdingų japonų animacijai veido išraiškų vargu ar kur kitur pamatyti galima.. beje labai neblogas yra " My godess".. jei norit žiauriaus - Gungrave, jei ištvirkėliško - Grenadier :D
na o per VIVA tai tik "angel sanctuary". tik gaila kad keletą serijų teparodė :cry: ... Hellsingas - IMO yra neblogas filmukas, su patologiniu polėkiu, tačiau labai gerai jį suvirškinau.dragonball'as irgi nemirtingas, ypač dėl Songoko charakterio, nugi tikras gerietis, ir tas vėžlys su savo kraujosrūvom :D viskas juk dėl fun... nesigilinu į nupiešimą, jei siužetas geras...
anime man geriau už rusiškus tuom, kad juose mažiau moralų.. žinant kokias vertybes akcentuoja Rusija dabar, man tiesiog nesiriša.... nors šiaip jie nemirtingi, klasika, to niekas nepakeis..
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#148 Standartinė Indraja » 24 Kov 2006, 10:12

nassa rašėCOLONsu patologiniu polėkiu, tačiau labai gerai jį suvirškinau
Būtent, tiesiog nemokėjau taip gerai suformuluoti :supz:

Hm... Man turbūt labiausiai patinka anime be nenormalių veido išraiškų, ir, kategoriškai, be cypavimų. ("Turbūt", nes sekasi - nei vieno, nei kito žymesnėmis dozėmis dar neteko matyt).

nassa, prašau, įrašyk tą Full Metal Alchemist, kur 10 CD :wink:

Vampire Hunter D. "Ačiū nassai" ir "žiūrėjau be kritinių mechanizmų" galioja. Vampyrinė romantika. Kam Kopolos "Drakuloje" buvo per daug erotikos, turėtų patikti labiau, nes jos čia daug mažiau. Siužetas gal ir nėra kažkoks stebuklas, bet visiškai OK. Tačiau vaizdelis, kuklia nuomone, šįkart tegu ne kiekviename, bet turbūt daugumoje kadrų buvo kažkas nepaprasto. Yoshiaki Kawajiri stilius - gėris, grožis, žavuma (c).

<hr>
AAA!!!:heart: Kawajiri, :heart: Highlander'ius... (būtent Abramovičiaus...) [-o<
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#149 Standartinė shlykshtukas » 24 Kov 2006, 13:45

Indraja, pagaliau prisikasei iki Alchemist? Gerai, gerai. Geriau vėliau, negu niekad. Kaip reta gilus, mąstymą mankštinantis serialas. Ir - bent jau anime ribose - originalus. Jei multikams dalintų Hugo ir Nebulas, šitas eitų be konkurencijos.

Dar pabandžiau žiūrėti šituos gi, "FF Advent Children". Nieko ten suprast nereikėjo, filmuko pradžioj trumpai istoriją paaiškino, bet nuo to geriau žiūrimas ans nepasidarė. Pirmas įspūdis - "aš jau visą tai kažkur mačiau. Bet kur?" Paskui topt galvon, aš gi pastarųjų keletą mėnesių ant "The Sims 2" užsikabinusi, tai tie filmo personažai atrodo grynai kaip Simsai - kerėpliški, netikri ir su neadekvačiom veido išraiškom. :mrgreen: Muštynės nieko ypatingo, dekoracijos va neblogos, bet jei esi daug ką žaidęs, baisingo įspūdžio irgi nedaro. Pridėkim tai, kad siužeto, kaip bežiūrėtum, nėra...žo, nedažiūrėjau.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#150 Standartinė nassa » 24 Kov 2006, 22:04

Indraja rašėCOLON nassa, prašau, įrašyk tą Full Metal Alchemist, kur 10 CD :wink:
ok, no problemo....

sakot gilus? Alchemist? na, šiaip ....jo, bet ten tie du veikėjai pagrindiniai nemirtingi :D idėja pati irgi nieko..
bet full metal panic yra THE GREATEST :wink:
don't read my AURA!!!

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#151 Standartinė shlykshtukas » 24 Kov 2006, 23:27

nassa rašėCOLON
Indraja rašėCOLON nassa, prašau, įrašyk tą Full Metal Alchemist, kur 10 CD :wink:
ok, no problemo....

sakot gilus? Alchemist? na, šiaip ....jo, bet ten tie du veikėjai pagrindiniai nemirtingi :D idėja pati irgi nieko..
bet full metal panic yra THE GREATEST :wink:
Čia kuri idėja? Bo be pagrindinės, ten yra visa krūva kitų iškeltų klausimų. O su FMP nėr kaip lyginti, bo anas yra, kiek žinau, kiaura "spoof" komedija, o Alchemist, nepaisant išorinio humorėlio, drama. Ir ne su vienu dugnu.

Dėl humoro, man šiam žanre neprilygstamas "Excel Saga". Bet ten reikia būt mačius tonas anime ir žinot ką ne ką iš Japonijos pop-kultūros, kad suprast daugumą klišių, kurios parodijuojamos ir fenomenų, iš kurių tyčiojamasi. :mrgreen:

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#152 Standartinė nassa » 25 Kov 2006, 00:50

aš apie pagrindinę :wink:
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#153 Standartinė Coranar » 25 Kov 2006, 04:34

Giii, o aš labai apsidžiaugiau, kai sužinojau paie Sailormoon. Kaip niekaip anime ir klasika. Nors bendrai mane iš viso serialo domina tiktai Kunsito ir Zoisito(grr, lietuviai išvertė kaip.... nu labai jau mano neigiama nuomone apie "lyties keitimo operacija".... Zoisitė, bl***!) meilės istorija. Radau nuoroda kur galima anime žiūrėti online ir nekliudo tai, kad kompas neiko persisiust neleidžia ir pražiūrėjau 35 epizodą... :roll: :cry: *lydosi į balutę ant kilimo*

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#154 Standartinė shlykshtukas » 25 Kov 2006, 10:19

O, pasirodo turim forume yaoi fangirl? ;)

Sailor Moon kažkada seniai mačiau per rusus, Zoisite buvo, kaip ir priklauso, diedas (rusų vertimas buvo toks, kad girdėjosi ir originalūs balsai, ir jei paaiškinti tai, kad Zoi vienintelė iš serialo mergų buvo visiškai plokščia krūtine, galima buvo uniforma, vyrišką balsą paaiškint būtų sunkiau). Lietuviai, įtariu, pirko amerikonišką versiją, kuri yra šiaip gerokai pakarpyta. Beje, kiek žinau, švedai irgi padarė iš jo mergaitę, tik jų motyvacija buvo politkorektiška: negalima gėjų visur vaizduoti kaip blogiukų.

Man šiaip kiti du blogiečiai patiko labiau. Tą klastingą žiurkės ir žebenkšties hibridą Zoisitą išvis norėjosi ištrinti iš ekrano. Arba bent jau paspausti "mute", kai jis imdavo cypauti savo isterišku balseliu.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#155 Standartinė Indraja » 25 Kov 2006, 12:14

Šly, aš apie yaoi egzistavimą iš vis tik Coros dėka sužinojau. Po to dar sužinojau, kad būna ne tik yaoi, bet ir filmai, kurie tiesiog pasižymi 'yaoi appeal', ir kad visas preciousss X irgi prie jų :oops:
anime patirtis prasidejo su Sailormoon
Tikrai nieko panašaus nesu mačiusi, bet, jei jį Lietuvoj rodė - tai kaip pavadinimas skambėjo?

Hm, o gal kas galėtų apšviesti, kurios anime yra išskirtinės būtent piešinio meniškumo požiūriu? (Na, ir kad siužetas nebūtų visiškai kvailas). Ir jei turit ne tik informacijos, bet ir failus, būsiu dėkinga už AŽ :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#156 Standartinė nassa » 25 Kov 2006, 19:50

Indraja:Tikrai nieko panašaus nesu mačiusi, bet, jei jį Lietuvoj rodė - tai kaip pavadinimas skambėjo?

Sailormoon šiuo metu rodo per lnk :wink: o vertimas tai ... be komentarų - Mėnulio Jūreivė... jokios logikos
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#157 Standartinė Coranar » 26 Kov 2006, 19:41

Indraja, primink, kada aš tau sakiau? :shock:
Šlykštuk-man norėjosi ištrinti iš ekrano tupą savimylą furiją-isterikę Zoisitę ir normaliai pažiūrėti į fainą bišouneną-uke! :wink:

Indraja- "Vilkų lietus", pagal mane, gerai pieštas.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#158 Standartinė shlykshtukas » 27 Kov 2006, 00:37

Coranar, absoliuč visi ukiai žadina manyje žvėrį - įtariu, pasiutusį arklį, bo taip ir norisi tuos bekiaušius mėmes suspardyti - nu nepatinka man blogiausios babskos savybės vyruose, net ir paišytuose. ;). A šiaip, jei kada nors kaip nors netyčia susitiksim kokiam konvente, pas mane SM didžioji dauguma videokasetėse, taigi jei bus baisi treba necenzūruotą versiją pamatyt, sakyk.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#159 Standartinė Aiquen » 29 Kov 2006, 21:26

*pasilenkia, praleisdama praskrendantį plytgalį*

... o aš galų gale Tonari no Totoro gavau. Komentuot nekomentuosiu, ibo ir taip aišku, kad :heart:

:oops:

*išsisuka nuo vazonėlio ir neria po krūmais*
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#160 Standartinė Senasis Gollumas » 02 Bal 2006, 19:12

Parsipučiau ir šianden pasižiūrėja "Visą teisybę apie Raudonkepuraitę"
VEŽ :!: :!: :!:
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.