Animacija

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#121 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 12:20

Laba diena, Senute Eropa... :p Filmas at tik ne kanadiečių... Ir įspūdį ne švaros, o priplėkusių puodų palieka.
Bet prie rekomendacijos prisidedu- pamatyti verta. Sąvotiškas šedevras visgi. :D

Taisa:- visgi bendras Kanados- Prancūzijo- Belgijos ir dar kažko... Pagal imdb. Bet titruose mačiau tik Kanadą... kažkodėl.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#122 Standartinė Indraja » 07 Sau 2005, 12:25

Atsimenu, būdavo labai simpatiški filmukai apie kurmiuką - turbūt čekų. Kažkas pastatė ir "Skruzdėliuką Ferdą" - mačiau jau šiais laikais, todėl tinkamai įvertint negaliu, bet pasirodė, kad knyga (kurią man skaitydavo, kai dar pati nemokėjau) yra daug smagesnė.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#123 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 12:27

Kurmiukas čekų :D Mielas iki pasiutimo, kaip ir lankų Reksas.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#124 Standartinė shlykshtukas » 07 Sau 2005, 12:31

O aš kaip tik - tik Prancūziją ir Belgiją mačiau. ;) Režisierius lyg ir prancūzas, taip kad ir filmas prancūziškas. Kanados dalis pagrinde turbūt finansavimas.

O Bruno yra pats mieliausias šuo iš visų kada nors ekrane matytų šunų :mrgreen:

[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#125 Standartinė Toma » 07 Sau 2005, 12:35

Man Kanada visiškai atmintin neįstrigo. Bet kieno "Trijulė..." bebūtų, pamatyti verta. O Bruno manija pravažiuojantiems traukiniams net graudi nuo to, kokia miela :mrgreen:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#126 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 12:37

shlykshtukas rašėCOLONO aš kaip tik - tik Prancūziją ir Belgiją mačiau.
Niu, neesmė, kieno filmas- svarbu, kad geras ;)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#127 Standartinė Indraja » 09 Bir 2005, 17:19

Toma rašėCOLONTiesa, prisiminiau, kad gana neseniai mačiau "Šihira dvasių pasaulyje" (už tai turiu dėkoti Alytaus kabelinei TV, kuri palepina gerais filmais). Turiu prisipažinti, kad žiūrėjau labai susidomėjusi. Vaizdelis buvo toks, kaip čia geriau pasakius, turtingas. Tikrai, visas pasaulis sukurtas. Bet čia jau, ko gero, gijos apie animaciją tema.
Hm... Sakiau, jog Miyazaki turėtų patikti net anime skeptikams :sm9: (Gal kas nors sakys, jog ten jau ne anime, bet dėl neišprusimo sakyčiau, jog anime, nes 1. japonas kūrė, 2. atsiskleidžia aiškiai ne modernioji-vakarietiška pasaulėjauta, 3. piešinyje yra kažkas, ko vakariečiai niekaip nepagauna).

Pažiūrėjau (deja, ne itin kokybiškai nukopijuotą) kitą jo filmą - "Mano kaimynas Totoro". Nuo Č?Šihiros ir Mononokės jis skiriasi paprastumu (iš pirmo žvilgsnio), buitiškumu (labai tikrovišku, subtiliu). Tikrai gera žiūrėti į tokią nepiktybinę pagonišką pasaulėjautą, kai dvasių (?) niekas nebijo, o atvirkščiai - draugauja su jomis. Kažką Beresnevičius rašė apie japonų ir lietuvių pasaulėjautos giminingumą. Žiūrint šį filmuką, tikrai galima rasti kažką labai labai saavo (čia a ilgoji) :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#128 Standartinė Toma » 10 Bir 2005, 19:42

Sakiau, jog Miyazaki turėtų patikti net anime skeptikams
Man sunkoka būtų pasakyti, kas būtent taip patiko Šihiroj. Čia tiktų Starlin mintys, išdėstytos Kino sandėliuko gijoje, apie filmo efektą. Mano nuomonė apie Šihirą dabar - tai filmas, į kurį pasineriama, kuris įtraukia.
Beje, visai neseniai pažiūrėjau ir japonų Batuotą katiną. Vaikystėje šis animacinis filmas mane buvo tiesiog užbūręs. Turbūt ir vėl kaltę reikia versti atmosferai bei efektui :)

Tiesa, prisiminiau, kad turiu lenkišką filmuką "Katedra" (gavau dovanų iš Lenkijos). Tai kompiuterinė animacija. Vyrauja gana niūri, gotikinė atmosfera. Filmas buvo nominuotas Oskarui Short Film Animated kategorijoje 2003 metais. Jei kam nors įdomu, galiu paskolinti DVD. Verta pamatyti.

Gandalf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 14 Bir 2005, 21:26

#129 Standartinė Gandalf » 15 Bir 2005, 21:20

Laiqualasse rašėCOLONNeturiu nieko prieš japonišką animaciją, bet čia - trumpas komentaras apie ją (ne mano):

"Patys japonai yra mažo ūgio, mažų akių, dažnai akiniuoti ir apkūnūs, todėl jų animacijoje visi veikėjai aukšti, liekni ir su DIDŽIULĖM akim." :)
Gal tikrai sena pacituosiu,bet. Japonai akis piešia dideles,dėlto jog jie mano,kad akys tai sielos veidrodis. Ir anime skiriasi tuom,jog dažniausia kojos sudaro 3/4 kūno...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#130 Standartinė Indraja » 24 Bir 2005, 18:23

Ačiū už "Katedrą" :)

Filmukas sukelia labai prieštaringus jausmus. Pirmiausia - susižavėjimas ir nuostaba: štai kam skirta trimatė animacija! Būtent - naujos tikrovės kūrimui, ne kopijavimui. Puiki Taur-nu-Fuin dvasia. Ir mintis yra :wink: Antriausia - pasipiktinimas, jog taip nupieštos 6,5 minutės. Gal pinigų nebuvo - bet reikėtų gauti ir šitaip statyti normalius filmus. Eikit ir pieškit :!:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Erendis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 255
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:05
MiestasCOLON Far over the misty mountains cold

#131 Standartinė Erendis » 09 Rgp 2005, 22:22

One bean to rule them all: Lord of the Beans
:arrow:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#132 Standartinė Indraja » 10 Rgs 2005, 12:42

O šiaip kas yra nekvailas anime? Gal GITS?
Šlykštukas paaiškins, o aš kol kas pasakysiu, kas man patinka/ne Ghost'e ir Hellsing.

Hellsing nupieštas nekokybiškai, intelektualumu neblizga. Bet neblogas žiūralas po ilgų darbo dienų, kai protas visai "apsineša" ir man net "Ragai" neretai ima patikti iki isteriško žvengimo (nors jų kokybė dar prastesnė. Ar jau pakankamai orkiškumo taškų surinkau? :lol: ). Veikėjai, bent jau dauguma, įdomūs ir kaip asmenys, ir kaip vaizdeliai. Jų santykiai irgi. Giliai po uoliai besimokoma tolerancija paslėptą satyrinio antiklerikalizmo stygelę suvirpino krikščioniškų motyvų naudojimas ne pagal paskirtį (kaip ir "Konstantine"). O kadangi žiūrėjau vokiškai, kokį trečdalį malonumo sudarė bandymas suprasti (kai kam taip būna...).

Ghost in the Shell buvo turbūt pirma mano pamatyta anime (kalbu apie pirmą seriją, jei duosit antrą, padėkosiu :D ). Man ją labai išgyrė, tad tikėjausi daugiau, nei radau. Trūko veiksmo eigos subalansavimo. Vaizdas, mintys - visai nieko. Atmosfera yra: iki šiol prieš akis nėrimo jūron epizodas, nors, logiškai mąstant, nieko ypatingo. Aišku, mintys - tiesiog iš kiberpanko operos, bet skųstis neketinu, man atrodo, svarbiau, kaip idėjos pateikiamos kūrinyje, o ne naujumas. Gi žiūrovas nebūtinai viską matys ir skaitys sukūrimo tvarka: "Matricą" mačiau prieš GIST, o "Neuromantą" perskaičiau po GIST.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#133 Standartinė Astaldor » 10 Rgs 2005, 19:02

Jeigu jau apie GITS prisipažįstu nesu matęs nė vienos serijos.Ir tikrai nenoriu.Perdaug jį man išgyrė,sukūrė lyg anime dievą. Pažiūrėsiu ir viskas sugrius.

ari13> Jeigu jau nori pradėti žiūrėti anime(nežinau ar pradėjai),tai siūlyčiau pradėti nuo Trigun.Dvilypis anime.Nors piešimas nėra iš pačių geriausių ir pačių prasčiausių,bet viską atperka mintis.Pagrindinis veikėjas dvilypis.Kvailelis+protinguolis in one.Šitau mane sužavėjo,kaip toks kvailelis(kokį vaizduoja) gali būti genijus. Nuo čia prasidėjo anime ir Japan manija.

Hellsing perdaug supopsintas.Bandyta padaryti kažką bibliško,nuostabaus ,bet iš to niekas neišėjo.Toks anime tik 13mečiams(aš pats 14 :lol: ).Piešimas baisus,man primena cartooną.Bet kaip jau minėjo Indraja ,daug ką atperka(nors ir nelabai ką),veikėjai.Jų charakteristika gera,nėra panašių veikėju,nu supratot ką turėjau omenyyje.

Kadangi mano anime pažiūrėtų anime yra labai mažai iš savo matytų siūlyčiau :Trigun,Princess Mononoke.
Iš mangos pasiūlyčiau komedišką Boku no Futasu no Tsubasa (My Two Wings),tik gaila,kad nežinau kiek volumų išleista....

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#134 Standartinė Indraja » 10 Rgs 2005, 19:18

Na, man atrodytų, jog Hellsing kurtas ne bibliškai monumentaliai, o atvirkščiai - nerimtai. Nors dar ne taip kaip "Nakties sargyba". Visgi absoliutūs blogiečiai "katalikai" ir "Amen" prieš kas antras skerdynes - gana linksma.

Bibliškai - X. Tik begėdė VIVA nustojo rodyt, kai ėmiau žiūrėt iš eilės :( Sakyčiau, ten paaugliams, bet man irgi gerai buvo. Ten jau panašu į kilniosios fantazės požanrį. Ir nupiešta gerai.

O šiaip visi norintys pasidalinti savosiomis - prašom AŽ.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2005, 21:35
CONTACTCOLON

#135 Standartinė ari13 » 10 Rgs 2005, 21:59

Na kiek žinau GITS ir yra anime viršunė. Nežinau ant kiek tai tiesa, bet galiu pasakyt tik tiek, kad vaizdas-garsas-tekstai ten SUPER.(ipatingai Inosence) Kitu anime nežiurėjau ir kolkas nenoriu. Turiu labai super nuomone apie GITS ir nenoriu jos gadinti su kuomnors kitu.

P.S.Kanu kinofestivalyje šudini filmai nedalyvauja...:)
Jūsų parašas yra per ilgas.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#136 Standartinė Aiquen » 10 Rgs 2005, 22:13

ari13 rašėCOLONNa kiek žinau GITS ir yra anime viršunė. Nežinau ant kiek tai tiesa, bet galiu pasakyt tik tiek, kad vaizdas-garsas-tekstai ten SUPER.(ipatingai Inosence)
Pasirašau, t.y, pritariu.
*pamerkia kanopą į mėšlagrybių rašalą ir prispaudžia prie monitoriaus*
Nors visgi GITS2 dalijasi pirmą vietą su Studio Ghibli, t.y, Šihira, Mononoke ir Howlu, ir visu kitu gėriu. (Tiesa, išsinuomavom DVD su Šihira lietuviškai... Keista girdėti ją, įgarsintą to paties aktoriaus, kaip ir senelis Kamazi... Nors kitas moteriškes įskaitė kažkokia beviltiškai netalentinga "ji". :roll: Hm. Baisu kažkaip.)

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#137 Standartinė shlykshtukas » 10 Rgs 2005, 22:44

O man GITS pasirodė nuobodus, todėl serialo net nebandžiau žiūrėti. :roll: Iš paskutinių matytų daugiausia komplimentūų būtų Grafui Montekristui ir "FullMetal Alchemist".
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
CONTACTCOLON

#138 Standartinė ari13 » 10 Rgs 2005, 22:55

Na aš GITS Inosence žiurėjau visu pirma dėl vizualines dalies. Bet scenarijus, istorija ir taip kaip ji susukta yr labai good. Priedo žiurėjau labai gražu ripa, su labai gerais sub'ais, tai buvo gryna lafa... Serialo dar nemačiau, tingiu iš draugelio tystis tiek daug duomenu. Reikės kada DVD isikept su serialu.

Nežinau apie kitus anime, bet GITS yra vienintelis anime dalyvaves Kanu kinofestivalyje.

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#139 Standartinė Astaldor » 10 Rgs 2005, 23:15

Kad jau festivalyje dalyvavo tai jau ir gerulis.pff... Žinau muzikos grupę pogrindinę kuri man daug geresnė nei kokie nors The Beatles(biki ne į temą).

Nereikia spręsti pagal ką dalyvavo,ką laimėjo,svarbu esmė. Aš vien GITS:I nežiūrėčiau vien dėl citatų,visokių konfucijų ir kitokių išminčių.Mane tas užknistų,pradėčiau mosikuoti rankomis,svaidyti hashi į katiną ir...

ari13
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 286
CONTACTCOLON

#140 Standartinė ari13 » 11 Rgs 2005, 00:00

Pirmajam GITS kameros judėjimas ir pats vaizdas truputi priminė A.Tarkovski.

Aš sutinku, kad galbut dalyvavymas Kanuose nieko pačiam filmui nepriduoda. Bet kaip sakė viena labai protinga mergina - diplomas duoda labai daug. Čia ta pati situacija.

Pirmasis Ghost In The Shell nebuvo toks efektingas kaip antrasis(bent jau man, bet gal tai dėl to, kad žiurėjau iš pradžiu antraji, paskui pirma) Ir dar antrasis patiko todėl, kad techniškai jis nepriekaištingas...

P.S.Garso takeliai mega-super-l33t(bet čia kaip pasakys atėjusi I. reikia kalbėti muzikos temoje:))

BUTTON_POST_REPLY