Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 17 Rgp 2018, 02:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 02:30 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

tai ką. aš vėl pasireikšiu.

Ninja Scroll : The Movie. dar vienas anime apie ninzes ir samurajus ir jų laikus. smagus filmas iš neturėjimo ką veikti,bet tikrai nerekomenduoju tiem žmonėm kurie apie ninzes susidarę gerą nuomonę ir kurie nori tikrų kovų. dar viena klaida tame filme - sexo scenos,kaip iš makšties lenda gyvatė tikrai nebuvo įdomiausia vieta...

Being hurt inevitably breeds feelings of hatred towards your attacker. We have to deal with their hatred for us, and our own feelings of guilt. But knowing what it feels like to be hurt is exactly why we try to be kind to others. That's what makes us human.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 19:03 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

o man labiausiai patinka šiaip japoniška animacija ir rusiški visai nieko - vat kaip Mikė Pūkuotukas ar nemirtingasis Na Palauk :luv: :vic:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 22:02 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

O man irgi patinka Anime :lol: :supz:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2007, 20:47 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Aš tai pats kuriu animacinius filmus :p ((čia rimtai))...
Anime man irgi gražūs filmukai, bet kartais biesina tas japoniškas vienodumas, bet jie gražiai ir ganėtinai tiksliai vaizduoja judesius, gamtą.
Šeip anime multikų gerų ir ne bukinančių yra vienetai :cry: , prisižiūrėjus kokių nors songokų tai ir smegenai atsidrofuoja....Savo kūryba yra įdomesnė.o iš anime galima pasimokyti piešimo technikos 8)

Haryan haiya-vahaiya mίrië:
Lótë loctala, súrë lindala,
Alassenya ná alat sinomë

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2007, 23:57 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

parodyk kokį vieną...

Perkelta
Legolas20 lapkričio 18, 2007, 16:34
Savo kūrybos? galiu O kur tau siųst?

Vulpecula lapkričio 18, 2007, 17:36
Čia įkelk, man irgi įdomu

Legolas20 lapkričio 18, 2007, 22:27
Galiu geriau į e-mail nusiųst (kaip čia įkelt nelabai moku )

Vulpecula lapkričio 18, 2007, 22:46
man į šitą: rutulys2000gmail.com

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lap 2007, 19:47 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

HELL GIRL

šitą lobį atradau netyčia vartydamas nuostabaus filipiniečio nuotraukos iš savo cosplay skirto šian anime. pirmas mane nustebinęs dalykas buvo,kad jis VAIKINAS ir cosplayina MERGINĄ ir atrodė tikrai gražiau negu... (bijau užbaigti mintį).

anime įdomus tuom,kad veiksmą vietomis sunku suprasti,pilnas raudonos ir juodos (kuri mano mėgstamiausia) spalvos. pagrindinė anime esmė,tai ,kad gali nužudyti žmogų,bet už tai pateksi į pragarą. o visu šiuo planu chuliganu užsiima Hell girl ;> iš esmės tai dar vienas siaubo žanro anime pasakojantis apie pragarą ir jo vingrybes. verta pažiūrėti tiems kurie mėgsta juodai raudoną atspalvį ir paistalus apie pragarą. kitaip tarent verta pamatyti.

jeigu kas norėsit galėsiu duoti cosplay nuorodą.

Being hurt inevitably breeds feelings of hatred towards your attacker. We have to deal with their hatred for us, and our own feelings of guilt. But knowing what it feels like to be hurt is exactly why we try to be kind to others. That's what makes us human.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2007, 00:11 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Vulpecula lapkričio 18, 2007, 22:46
man į šitą: rutulys2000gmail.com [/size][/quote]
Gerai, atsiųsiu,jei pavyks ;)

Haryan haiya-vahaiya mίrië:
Lótë loctala, súrë lindala,
Alassenya ná alat sinomë

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2007, 09:11 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Davai ir man atsiųsk į miskinyte4@gmail.com ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Sau 2008, 00:55 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Kimi ga Nozomu Eien

taip sakant,subobėjau. pirmą kartą savo gyvenime žiūrėdamas anime ne apie ninzes, siaubą, vampyrus, samurajus ar kitokius įdomius dalykus,o ROMANCE tipo, likau patenkintas tuom ką pamačiau. tai ne kažkoks saldus romance tipo anime,pilnas meilių seilių ir kitokių nesamonių,o normalus paaugliškos meilės ir netekties pilnas ROMANCE tipo filmukas.iš pat pradžių piešimas atrodė ne iš geriausiųjų,bet po truputį prie jo pripratau. autoavarija ir vaikino depresija (ymou į frontą.pagyvino veiksmą (YAY,kažkiek siaubo ;DD),viskas tapo įdomiau. pažiūrėkit tie kam atsibodo sunkūs,perdaug laiko mąstymams paliekantys anime,prisiminti paauglišką meilę ;D

(man tik 16,o tokias nesamones spangstu...)

Paskutinį kartą redagavo Hitoshi 30 Sau 2008, 23:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Sau 2008, 13:16 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

"Ninja scroll" – gražiai nupiešta, dinamiškas siūžetas, originalūs demonai, bet… labai jau nuvalkioti personažų tipai ir istorijos. Nedamiręs priešas, sąmokslas ant sąmokslo, senasis manipuliatorius , nepriklausomybės kompleksu kamuojama mergina…[-( Tik [SPOILER] gydymo nuo nuodų neatspiejau, maniau, kadangi tas jaunolis ir tai apnuodytas, tai vneturi kuo prarasti, ir jiedu pasimylės prieš pabaigą.
Bet už neatspėtą liniją ir Tojotomi kaip Tamsos šioguną 7/10 suteikčiau :).

Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 12:49 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Hitoshi rašė:
HELL GIRL

šitą lobį atradau netyčia vartydamas nuostabaus filipiniečio nuotraukos iš savo cosplay skirto šian anime. pirmas mane nustebinęs dalykas buvo,kad jis VAIKINAS ir cosplayina MERGINĄ ir atrodė tikrai gražiau negu... (bijau užbaigti mintį).

anime įdomus tuom,kad veiksmą vietomis sunku suprasti,pilnas raudonos ir juodos (kuri mano mėgstamiausia) spalvos. pagrindinė anime esmė,tai ,kad gali nužudyti žmogų,bet už tai pateksi į pragarą. o visu šiuo planu chuliganu užsiima Hell girl ;> iš esmės tai dar vienas siaubo žanro anime pasakojantis apie pragarą ir jo vingrybes. verta pažiūrėti tiems kurie mėgsta juodai raudoną atspalvį ir paistalus apie pragarą. kitaip tarent verta pamatyti.

jeigu kas norėsit galėsiu duoti cosplay nuorodą.

Negaliu nepasisakyti. Gan įdomu siužetas ir tikrai verta pasižiūrėti. Bet šitame animuke yra vienas labai hm.... erzinantis dalykas. Ne. Du dalykai. Siužetas prasideda tik nuo vidurio. Iki to laiko rodoma tik daug tarpusavyje ne per daugiausiai susijusių istorijų. Aišku, tai tam, kad parodytų kuo užsiima ta pragaro mergaitė, bet vis dėlto gan didelis kantrybės išbandymas. Juo labiau, kad kiekvieną kartą kai pragaro mergaitė 'žudo' yra kartojamas tas pats epizodas: tie patys kadrais su tais pačiais žodžiais. Suprantu, kad tai rutualas, bet kai per 26 serijas kartojasi tas pats epizodas... *sunkiai atsidūsta*
Ne, ten tikrai nebuvo sunkai suprantamų dalykų, tik kantrybės išbandymas. Jei kantrybės turite arba galite užsiblokuoti nuo nuolatos besikartojončių tų pačių 3 kadrų, visa kita tikrai įdomu ir smagiai susižiūri tamsoje :)

"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 17:57 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

YourBestNightmare rašė:

Negaliu nepasisakyti. Gan įdomu siužetas ir tikrai verta pasižiūrėti. Bet šitame animuke yra vienas labai hm.... erzinantis dalykas. Ne. Du dalykai. Siužetas prasideda tik nuo vidurio. Iki to laiko rodoma tik daug tarpusavyje ne per daugiausiai susijusių istorijų. Aišku, tai tam, kad parodytų kuo užsiima ta pragaro mergaitė, bet vis dėlto gan didelis kantrybės išbandymas. Juo labiau, kad kiekvieną kartą kai pragaro mergaitė 'žudo' yra kartojamas tas pats epizodas: tie patys kadrais su tais pačiais žodžiais. Suprantu, kad tai rutualas, bet kai per 26 serijas kartojasi tas pats epizodas... *sunkiai atsidūsta*
Ne, ten tikrai nebuvo sunkai suprantamų dalykų, tik kantrybės išbandymas. Jei kantrybės turite arba galite užsiblokuoti nuo nuolatos besikartojončių tų pačių 3 kadrų, visa kita tikrai įdomu ir smagiai susižiūri tamsoje :)

žinok,kad po 220 naruto epizodų,su tuom pačiu šaukimu "Kage bunshin no jutsu(jeigu gerai prisimenu)", Enmos Ai ritualas atrodo,taip dieviškai,kad gali žiūrėti ir žiūrėti ir dar kartelį žiūrėti ;>

SUZUKA

Įspėju,kad gyvenime niekas nežiūrėkite,nes tikrai išprievartaus smegenis >_< aš kaip vaikinas iškenčiau du epizodas, kiti net tiek neiškenčia...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 14:11 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Hitoshi rašė:
SUZUKA (...) aš kaip vaikinas iškenčiau du epizodus, kiti net tiek neiškenčia...
Ar čia reik suprasti, kad vaikinai ištveria ilgiau? Nes aš nė vieno epizodo nesugebėjau įveikti.

O šiaip, ką norėjau pasakyt - apturėjau gerą savaitgalį su serialais.
Trinity Blood - sugrąžino į žalią paauglystę. :mrgreen: O, Abeli. :heart: :kanape:

Fullmetal Alchemist - jei kažkada kažką negero sakiau apie šitą, tai atsiimu visus žodžius iki paskutinio. Smagus.

Pakeliui į kompą : Hell Girl, Serial Experiments Lain, Wolf's Rain (kas nors šitą matė? Galit ką nors pasakyt apie jį?)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 13:48 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Wolf's Rain kažkada seniai seniai žiūrėjau. Gerai, kad priminėt. Reikia dar kartą [kitomis akimis] pažiūrėti. Tada kai žiūrėjau man jis pasirodė labai įdomus. Gražūs vilkai [nyaa~~], įdomi istorija, gražus piešimas. Rodos, ir ateitis ir praeitis viename. Labai patiko idėja, kad vilkai apsimeta žmonėmis. Lyg ir dėl saugumo O.o ir pasibaigė įdomiai. nesakysiu, kaip, nes jums bus neįdomu, bet man patiko. Šiaip animukai paprastai būna arba nebaigti, arba pabaigti banaliausiu ir neįdomiausiu būdu, bet šito pabaiga tikrai buvo graži. Ir taip, dar garso takelis malonus paklausyti :D

"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 15:59 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

YourBestNightmare rašė:
Šiaip animukai paprastai būna arba nebaigti, arba pabaigti banaliausiu ir neįdomiausiu būdu
Dažnas nebaigtas/neišbaigtas atrodo dar ir todėl, kad dalis "užkadrinės" informacijos tupi mangoje, pagal kurią tas animukas pastatytas. Paskaitai paskui ir - "bliaaaamba, tai vaaaaa, kas čia buvo..." :D
Anyway, dėkui, kad apšvietei. Laukiu nesulaukiu, kada baigs siųstis. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 23:06 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Hoshi No Koe

hoshi no koe,arba kitaip - the voices of a distant star,tai mecha, sci-fic ir love anime kratinys. istorija paprasta, mergaitė su berniuku įsimyli,bet pasaulį reikia apginti nuo ateivių ir mergaitė išskrenda į kosmosą,kariauti su ateiviais. bet ji turi mobilųjų telefonu (kaip jis neišsikrauna per visą anime? ir kaip telefono bangos nueina nuo saturno iki žemės?), kuriuo rašo savo vaikinui, bet ją užpuola ateiviai ir jai tenka peršokti per laiką, t.y. ji išsiunčia žinutę,bet ji vaikiną pasieks tik po aštuonių metų... intrigą paliksiu jums ;)

galbūt anime nėra lb ypatingas, bet man patiko,kad beveik viską jame sukūrė vienas žmogus ir piešimo stilius įdomus,ne standartiškas anime,bet su kreivokais,iškreiptais veidais, dideliais smakrais. muzika pritampa prie visos istorijos. netgi siužeto tema MEILĖ ten įsipaišo puikiai,kad meilė gali sulaikyti bet kokį laiką ir atstumą... žodžiu, mecha su meilės motyvais nėra taip blogai,kaip gali atrodyti ;> pažiūrėkit,tas kas mėgstat naujoves, kitokį piešimą ir nebijot kvailų meilės scenų ;D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Geg 2008, 14:59 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

vien dėl keturis kartus, per dvi eilutes parašyto žodžio "meilė", galima spręst, kad šio anime tikrai nežiūrėsiu.
nejau tokia skurdi kolekcija pas tave Hitoshi? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Geg 2008, 22:22 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

nematau tikslo pasiaiškinti,kodėl aprašau tokius anime. visgi jų niekas dažniausiai nežiūri,o apie populiarius anime prirašyta daug ir visko. esu matęs beveik visus miyazakio anime,bet nejaugi apsimoka juos visus aprašyti? manau kiekvienas žino kas jis yra ir tikrai to nereikia.IMO anime žiūrėjimas priklauso ne nuo populiarių žiūrėjimo,kaip Belach ar Princess Mononoke, bet nuo tų, kurie yra nežinomi,bet perliukai ;> žodžiu, net nežinau kodėl savo "kolekciją" apgyniau,bet mano pasirinkimas kuriuos anime noriu aprašyti ir kuriuos ne ir ne tau nassa spręsti ar žiūrėsi Hoshi no koe ar ne.

Aš net nesuprantu,kodėl šiais laikais žmonės nuvertina tokius jausmus kaip meilė? Juk tai viso gyvenimo pagrindas, nesvarbu koks žmogus bebūtum,tau reikia šilumos, jausmo iš kito žmogaus. krč, tapau skystas ;DD beto man buvo įdomu pažiūrėti,kaip "A tree of Palme" kūrėjas perteikė visai kitokio stiliaus anime,negu "A tree of Palme".

kadangi užsiminiau apie "A tree of Palme" ,tai ir parašysiu šiek tiek.

pirmas įspūdis ne koks, išvis pirmas įspūdis buvo ištrinti tuoj pat iš PC,nes siuntėsi Skins SE2 ir vietos nebuvo,bet prasukau nuobodžią pradžią ir atsukau irgi nuobodų vidurį. anime esmė,kad iš medžio pagaminta lėlė,nori tapti žmogumi (neprisimenu ar buratinas ar pinokis norėjo). ir per visą anime vystosi istorija,kaip lėlė tampa bloga lėle, betkokiais veiksmais siekia savo tikslo and so on... pažiūrėjau vien dėl to,kad buvo gaila sugaištų dviejų naktų per kurias jis buvo parsiųstas ir,kad tai buvo hoshi no koe kūrėjo darbas. vertinčiau 3/10. istorija panaši į buratino(?), piešimas baisus, veiksmo kelios valandos,kurias galima sutalpinti į pusvalandį, neįdomi pabaiga. NEGADINKIT SAU DIENOS JĮ ŽIŪRĖDAMI!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Geg 2008, 01:15 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

niekas tavęs ir neaprašė nieko aiškintis... jeigu prisiminsi kaip skaityt, pamatysi, kad aš parašiau savo mintį apie tavo aprašytą anime.

kas visiems darosi, paprastą ir nekaltą postą prijama kaip didžiausią asmenybės įžeidimą ar dar kokį nors tai blogį.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Geg 2008, 17:04 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

skaityti moku, nepatiko man "kolekcijos" išsireiškimas. visi puolame gintis, tokie laikai.

gal kas buvot kaune "Anime Nights?"

vienas iš ten pažiūrėtų anime,tai "Interstella 555 - the 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem"

VISI ELEKTRONIKOS AR DAFT PUNK GERBĖJAI PRIVALO PAŽIŪRĖTI ŠITĄ GĖRĮ. anime esmė, kad žiemiečiai rado būdą nukeliauti pas ateivius ir pagrobė jų geriausią grupę, nusitempė atgal į Žemę ir pavertė žmonėmis,tada jie kovojo , lakstė, sužinojo paslaptis ir vėl tapo ateiviais ir laimingai gyveno.
siužetas gana įdomus,bet kartais galima lengvai nuspėti ,kaip vystysis toliau,manau tai kiekvieno gėrus ir blogus veikėjus turinčio anime silpnybė (ir ne tik anime). BET viską nusveria muzikos garsų ir veikėjų veiksmų susiliejimas. IMO,geresnio miuziklo (?) anime dar nesu matęs. IMOx2 tai buvo vienas iš geriausių parodytų anime per visą "anime nights", ne tik dėl to,kad su daft punk užaugau,bet ir dėl pačio anime, siužeto ir aišku muzikos ;D žodžiu,kolegos, jeigu norite patirti malonumą,tai Interstella jį suteiks ;>

nu tragiškai nemoku aprašinėti dalykų ;/

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007