Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Sau 2018, 13:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kino pavasariai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2004, 18:19 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

... kur eisite? Rinksitės Lietuvą ar Vingį? Kokius filmus verta pamatyti šiemet?

Pradžiai - trupinėlis informacijos. Sklinda gandai, kad Lietuvoje, t.y. Kino pavasaryje, bilietai kainuos 4Lt iki 15val ir 6Lt vėliau.

O čia - šis tas iš Vilniaus pavasario (Vingis):

DĖMESIO - TIK BALANDŽIO 16 DIENĄ KINO CENTRE "COCA-COLA PLAZA" BUS
IŠPARDUOTAS RIBOTAS KIEKIS FESTIVALIO ABONEMENTŲ UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ - 10
BILIETŲ KAINUOS 40 Lt (vieno bilieto kaina tik 4 Lt) TEIRAUKITĖS KASOSE.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2004, 16:25 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Hm... girdėjau per TV "Vilniaus pavasario" reklamą. Tekstas maždaug toks:

Vilniaus pavasaris - tai tikrasis Lietuvos kino pavasaris.

Ar nekvepia aršiu konfliktu?..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2004, 20:12 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Gal bus šaltojo karo tipo konfliktas. Ir arši konkurencija. :roll:

O kiek kainuos pavieniai filmai (ne abonementas) Vingyje? Turbūt brangiau. o apskritai iš principo eisiu į Lietuvą, ne į Vingį. Gal kas jau turi programą?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2004, 21:38 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Pirmoji kregždė iš mano fronto. (GADIKLIAI)

Buvau turkų filme ,,Vienišius". Ėjau todėl, kad tiko seanso laikas, o grįžusi perskaičiau 7MD net du palankius atsiliepimus, taigi turbūt pataikiau į kritikų neblogai vertinamą kūrinį. Jis netiesiogiai lyginamas su Tarkovskiu! Na, aš to nedarysiu dėl suprantamų priežasčių, tik pasakysiu, kad įvertinau (vertinimo lapelius dalija kino salėje) jį 2 balais iš 3 (galėjau ir 2.5, bet tokio nebuvo). T.y. filmas tikrai geras ir vertas pažiūrėti, bet IMHO pernai "Du draugai" buvo labiau... "touching"... Na, nieko neturiu prieš, labai gerai sukonstruota istorija, aktoriai nepakartojami, tačiau kad atsiminsiu visą gyvenimą (kaip E.Olmi "Kario amatą") negalėčiau pasakyti. Nueikit, kai turėsite laiko, dar bus vienas ar du seansai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2004, 18:42 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Buvom "Sakmėje apie raudantį kupranugarį". Dokumentinė drama. nerealus filmas! :) Na, dokumentinis jis, bet su mintim ir šiaip už širdies griebia. Apie mongolus, dykumėlėje gyvenančius ir kupranugarius auginančius. Viena kupranugarė atsivedė albinosą jauniklį ir atsisakė jo - nedavė valgyti, neprižiūrėjo. Tai tie šeimininkai visokias apeigas atlikinėjo, kol galų gale sutaikė. Įdomu žiūrėti jau vien dėl unikalios mongolų kultūros: kaip jie dainuoja, kokiu smuiku groja, kaip buityje verčiasi. ir kaip į jų namus braunasi toks bjaurus civilizacijos daiktas kaip televizorius - visiška priešingybė ramioms minutėms, kai ant kupranugario kupros pakabintas smuikas pats vėjyje groja ir gaudžia.

Reikės dar į porą filmų nueiti, vis tik tekainuoja 6lt, o filmai geri :tonqe:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2004, 19:59 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Pritariu Elfhild. Dėl meninės išliekamosios vertės galima ir pasiginčyti, bet filmukas tikrai mielas. Studentiškas, žinoma (Miuncheno kino mokyklos), bet žavus. Nueikite, rekomenduoju.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2004, 16:49 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Dar vienas filmas mano sąskaitoje: "Žagsėjimas". Iš pradžių pasirodė, kad nuobodus, nes tik rodė visokius kaimo vaizdelius iš kasdienio gyvenimo, gamtą (gražiai nufilmuota, bet tokių prisižiūrėjau "microcosmos" ir pan.). Bet paskui, filmui įsibėgėjus, pradedi pastebėti, kad ten vis tik kažkas vyksta. Kažkas kažkur nuodus pila, kažkas miršta. bet vaizdai vis tiek rodomi, ir viskas be žodžių, todėl neatidžiai ar pusiau miegodamas žiūrėdamas žmogus ir nepastebėtų ots kriminalinės dramos.
Ot kaip. šaunus filmas :)

Nagi, nejau daugiau niekas į pavasarius neina? nei vieno mažo filmelio nematėt?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2004, 21:06 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas

Žiūrėjau savaitgalį "Vingy" filmą "Bobulia". Paliko įspūdį - labai neholivudiškas, kažkiek atsispindi rusiška dvasia. Teisingai parodo neteisinga pasauli. Tik kad ta "bobulia" nelabai gali priešintis. Labai "duševnas" filmas..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2004, 22:07 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Cituoju:
Nagi, nejau daugiau niekas į pavasarius neina? nei vieno mažo filmelio nematėt?

Kad į Šiaulius kino pavasaris neatėjo :( :cry: :cry: :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2004, 00:51 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

>Nagi, nejau daugiau niekas į pavasarius neina? nei vieno mažo filmelio nematėt?
Pinigų duok - nueisiu :( į lituaniconą irgi dėl tos pačios priežasties neinu :(
Užtat sau pasidarysiu kino pavasarines naktis, uhūhū ten tai bus, gyvenime tiek daug gerų filmų kišenėj neturėjau :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2004, 13:09 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

BoP, užjaučiu. Lietuvoj bilietas, beje, 6Lt po 3val, 4Lt iki 3val. Nesikandžioja...

Trumpai:

"Magdalietės" - jeigu neturit ką veikti, eikit. Bet šiaip geriau pažiūrėkit "Žagsėjimą". Arba "Barbarų įsiveržimus", irgi nieko (tik labai jau su titrais rodytojams nesisekė...)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2004, 16:42 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Užjaučiu tuos, kuriems galimybės neleidžia :goodman: pabandykit vieną kitą filmą iš neto parsisiųsti ;)
kainos tikrai nesikandžioja (ypač 4lt). aš tai mokykloj pietų nevalgau, pabadauju, paskui į kiną galiu eiti 8)

Šeštadienį eisim į "Banginių vadeliotoją" - tą filmą, kur per Oskarus šiek tiek parodė, ir kurio 13-ametė pagrindinę aktorė Oskarui buvo nominuota.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2004, 22:56 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

:shock: :shock: :shock: Aš pa-si-bai-sė-ju-si Kauno kinu :shock: :shock: :shock: Tipo, festivalis "Trispalvis kinas". Iš viso galėjom pamatyt 5 filmus. Šiandien išsiruošiau pažiūrėt keturis iš jų (trumpametražius), atėjus į kiną paaiškėjo, jog demonstruojami tik trys, o kadangi per mažai asmenų, išvis galim eit sau :shock: :shock: :shock: Taip ir nepamačiau (nors verk) :cry: Bet negalėjau juk nepapult į nė vieną festivalio filmą - suorganizavau komandą ir ėjom į vakarinį seansą :twisted: Gaila tik, kad ne tai, ko norėjau, rodė. bet pamačiau "Aš esu", ir visai nesigailiu, nes man patiko.
Bet į kiną neisiu dar ilgai :evil: :evil: :evil:

O "Banginių vadeliotojas" (ar -a? ;)) kartais ne NZ filmuotas? Nes kažkas panašiu pavadinimu tai tikrai ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2004, 23:26 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Buvau nuėjęs į "Smulkius nesusipratimus" Vingy(daniškas filmas) Man patiko, kad ne viskas parodoma tiesiogiai, išlaikomas paslaptingumas. Panašaus filmo dar neteko matyt..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Geg 2004, 16:40 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Taip, Banginių vadeliotoją (kiek žinau, -a) NZ filmavo.

Kažin, kur paklausesnis pavasaris - Forum Cinemas ar Lietuvoj? bent aš tik į Lietuvą ėjau, Vingis kažkur kitam miesto gale. ir Lietuvoj net ne visada bilietus lengvai gausi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Geg 2004, 12:30 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

VP nebuvau, o štai KP kelias problemas pastebėjau: nėra prieš filmą kas jį trumpai pristatytų (bent jau prieš dvejus metus buvo, ir pernai plazoj taip pat), truputį strigo titrai vienam filme. Bet šiaip viskas kaip visada...

Karaliau, to filmo, deja, nemačiau... Ką gi :) O "Vadeliotoja" - NZ filmas, apie maorius, beje. Na, kai pamatysiu, galėsiu geriau sakyti. Būsiu ištempus 7 festivalio filmus. Vienu daugiau nei pernai ir vienu mažiau nei užpernai. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Geg 2004, 13:06 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Star, būtinai turėsi papasakoti! Pas mus Kaune juk nerodo! :cry: :cry: :cry: O tą filmą NZ reklamavo, kai RotKą žiūrėjau :cry: :cry: :cry: *šniurkšt*

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2004, 11:38 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

,,Banginių vadeliotoja": nieko, gražus toks filmukas, gal kiek naivokas, bet Keisha Castle-Hughes tikrai labai jautriai vaidina, kaip ir jos senelį vaidinantis aktorius. Viskas labai žavu, yra nepakartojamų kadrų su banginiais ir kūdikiais, bet... kažko man pritrūko. Kažko stipraus, ko buvo "Vienišiuje". Net nežinau... Bet paprastumas irgi turi savo privalumų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2004, 13:14 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Gražus filmukas :) Bet pabaiga man nepatiko. jei būtų ji taip ir numirusi, būtų tapusi labai gražia legenda. o dabar - kažkaip dar sugebėjo iš vidurio jūros išsigelbėti, ir pabaiga išėjo toks tipiškas happy endas, kokio ir reikėjo tikėtis :( o galvojau, kad bus kas nor netikėto.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2004, 17:52 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Baigėsi pavasariai, baigėsi katino dienos (t.y. dienos kai bilietai pigūs ir filmai geri). laimėjo, t.y. daugiausia balsų surinko (kažkur girdėjau) "Pavasaris, vasara, ruduo ir žiema" ir dabar jį Lietuvoje rodys kurį laiką. ir gerai, kad rodys, nes norėjau nueiti, o taip ir nespėjau :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007