Kino pavasariai

Ramar aldaron: kinas.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Starlin » 11 Geg 2004, 17:30

Valio! Sako, tikrai geras filmas. Ir, beje, sklinda gandai, kad rodys ir "Dievo miestą".

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Starlin » 29 Kov 2005, 10:21

Dar vieni metai, dar vienas "Kino pavasaris"!

Jau šiandien eisiu pirkti bilietų į šešis filmus, jei bus noro ir resursų, turėčiau pamatyti apie aštuonis.

Gal ką nors sudomins tai, kad balandžio 9d. 10val. vyks akcija "Už Lietuvą". Nežinau, kas ten bus, parašyta, kad vyks Didžiojoj salėj ir truks keturiasdešimt penkias minutes.

Rekomenduoju nueiti į Wong Kar Wai'aus "2046". Apskritai kažkaip šiemet žiūrėsiu daug Azijos kino... Sudomino "Nekaltybė", turėčiau nueiti jau šį penktadienį. A, dar pažiūrėkite "Tuščius namus". Ir šiaip - jeigu tik turit noro, viską iš eilės :p

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#23 Standartinė Alatar » 14 Bal 2005, 15:28

emmm.. bus kokie ispudziai,m? :roll:
girdejau dabar ten ciela sventove padaryta-renkasi kino maldininkai,grojant muzikai tusinasi lauke ir stovedami ilgose eilese is gyvates tai atsisveikina su "Lietuva"...
o kaip filmai? :roll:
Gdeza nasa Kinasas Pavasarisas pastovioji zritelica? :twisted:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Starlin » 14 Bal 2005, 15:54

Gaila, norėjau "Pavasarį" dar šią savaitę pribaiginėti, bet dėl mokslų taip ir nenuėjau, kur planavau (o dar ir šiandien į Barto naujausią turbūt nenueisiu... Reiks tikėtis, parodys dar).

Įspūdžiai labai geri. Daugiausia žiūrėjau Azijos kiną (skauda širdis dėl nepamatyto "Povo"...), geriausią įspūdį paliko "Tušti namai" ir "2046". Pirmasis atitinka pasakymą "genialumas paprastume". Patariama pasižiūrėti visiems, kurie ilgisi širdies šilumos ir panašių dalykų :) Antrasis - sudėtingas, bet per savo "plaukiojantį" grožį ir siužetą atskleidžia daugiau ne ypatingų proto pastangų reikalaujančią tiesą, o nuotaiką, būseną, atmosferą. Labai geras.

Taip pat "Nekaltybė" - filmas, kuriam galima rasti daug interpretacijų. Vienas iš tų paslaptingų, kuriuos reikia pasižiūrėti patiems. GADIKLIS: aš filmą supratau kaip mergaičių brendimo alegoriją. Beje, išreikštą ir tiesiogiai, ir "tiesiai per aplink".

Na, "Gražuolis boksininkas" neypatinga. A, dar šaunus filmas buvo afrikietiškas "Moolaade". Tiesiog gražu žiūrėti, o ir moralinį kazusą su herojais paspręsti neprošal... "Tropikų karštinė" pernelyg keista, kad galėčiau pasakyti ką nors konkretaus, bet filmas susuktas profesionaliai. Sakyčiau, "profesionalūs kliedesiai".

Šiaip iš viso mačiau aštuonis filmus - nei daug, nei mažai. Kaip visada, "Kino pavasaris" - man šventė. Gaila, jeigu nebebus "Lietuvos"... Pasirašiau storoj knygoj, bet į pačią akciją pavėlavau - pramiegojau po naktinėjimų forume. Bando žmonės kažką daryti - gaila, bet bijau, kad nieko neišeis. Liksim su veidmainišku "Kinu plius" :cry: Eilės - ir nervinantis, ir džiuginantis dalykas. Dar prieš prasidedant festivaliui eilėj stovėjau dvidešimt minučių. O jau kai norėjau pirkt išankstinius bilietus festivalio metu, stovėjau arti valandos. Ir nieko, pastovėjau. Gaila tik bilietų pardavėjų :p Užtat kai tokios eilės, jauti, kad čia tikrai festivalis, tikrai mėgstamas renginys, tikrai kino puota.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#25 Standartinė Alatar » 14 Bal 2005, 16:53

Bukvaliai girdejau,kad Barto premjera atidejo,bo anas ruosiasi Kanams,,rode(rodys) tik dok filma apie jo filmo kurima(mazdaug Extended eddition priedai :) ).
saltinis,tiesa,nepatikimas- DELFI.
Akcija siaip tesiasi dabar,mmm..bijau sumeluoti,bet ar tai kiekv. antradieni,ar tai kiekv. treciadieni pan. renginiai..nors siaip tai ka as zinau,tik zinias ir gandus renku :(

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#26 Standartinė woodberry » 14 Bal 2005, 22:09

Aš "Povą" žiūrėjau, bet nepasakyčiau, kad paliko gilų įspūdį. Tiesiog supratau, kad kinai paprastam europiečiui yra sunkiai suprantama tauta. Graudus, kiek ištemptas, bet su idėja filmas. O jau ta kiniška meilė... GADIKLIS.Mergina:"Vesi mane?"; Vaikinas:"Tai, kad mes beveik nepažįstami..."
Iš tų filmų, kuriuos žiūrėjau, man labiausiai patiko "Auklėtojai" - toks mielas, žmogiškas, subtiliai ironiškas filmas. Neatsisakyčiau dar kartą pažiūrėt.
Įspūdį paliko ir "Broliai", nes puikiai "sužaista" su žmogaus psichologija, o "Nesąmoningai" yra šiaip stilingas, žavus, juokingas filmukas atsipalaidavimui, kuris irgi sužavėjo ironišku požiūriu į žmogų (ir į jo pasąmonę) :wink: Na, mums dar pasisekė ir dėl to, kad po filmo į sceną užlipo Kusturica su žiūrovais pasisveikint. Salė buvo pašėlusi (teigiama prasme).

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Starlin » 15 Bal 2005, 18:30

Pastaruoju metu tik kiniškus filmus ir žiūriu, todėl pamažu jau pradedu suprasti :) Ir šiaip, jaučiu, kad man garbės reikalas pažiūrėt naują garsų kinišką filmą...

Jo, kad Bartas atidėtas irgi neseniai sužinojau. O "Vulkanovka" (Beinoriūtės) - nemačiau. Gal ir įdomu. Kiba "Skalvija" dar parodys arba LRT?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Starlin » 01 Bal 2006, 22:49

Vėl pavasaris, ir vėl kinas. Per savo žioplumą nepamatysiu taip lauktų "Trijų istorijų", "Lanko", dar poros azijietiškų filmų. Nieko, užtat jau šiandien pamatysiu "Kaprizingą debesį".

O vakar buvau pirmajame - "Kioskas Niujorke". Itin paprastas filmas, savo realizmu artėjantis į neįpareigojančią dokumentiką. Jį malonu žiūrėti todėl, kad aktoriai, nors jų personažų gyvenime vyksta tikros dramos, nepervaidina ir nesidrasko. Viskas atrodo natūraliai. Filmas turbūt įdomiausias tuo, kad galų gale herojus praranda viską - ir labiau ne todėl, kad jam būtų nepasisekę, o dėl savo paties kaltės. Šiaip piešiamas kaip "žmogus, kuriam nesiseka", gale jis atsiskleidžia kaip žmogus, kuris tiesiog nemoka sutvarkyti savo gyvenimo - juk tai jis pats atbaido merginą, praranda darbą ir kioską, pražudo katinėlį.

---

TAISA: Eee... :roll: Apie "Kaprizingą debesį" gal geriau nieko nesakysiu. Atitinka aprašymus. Jep. Šiaip tam tikra prasme panašus į labai įdomų to paties režisieriaus filmą "Skylė". Panašus, bet ir kardinaliai priešingas. Stilinga pornografija (bet atvira. nemažai žiūrovų išėjo iš salės...)

----

TAISA: "Septyni kardai" - žanro gerbėjams. Nesu baisi gerbėja, bet buvo įdomu žiūrėti kaip žanro pavyzdį. Nuo visų tų kovų akys mirga marga... Kadangi labai daug titrų, nespėji sužiūrėti veidų, tai iki šiol iki galo nesupratau kai kurių filmo peripetijų, o jų, kaip visada tokiais atvejais, buvo daug. Pramoga ir tiek... ir kinų kalbos praktika. Ypač skaičių - netgi trupmena viena buvo :twisted: Tik nesuprantu, kodėl žmogų, kurį vadino Ci Ba, titruose įvardijo Han?

----

TAISA: Niekas daugiau nesidžiaugia Kino Pavasariu, tik aš 8) Na, nesvarbu. Džiaugiuosi toliau. Šiandien žiūrėjau išties įdomų filmą įdomiu pavadinimu - "37 būdai panaudoti negyvą avį". Itin paprastai padarytas, toks "studentiškas". Niekuo baisiai neypatingas, bet malonus žiūrėti. Filme pasakojama apie kirgizus, kurie dar XX a. gyveno Pamyre, bet prasidėjus įvairioms politinėms peripetijoms, kėlėsi į Kiniją, paskui - Afganistaną, Pakistaną, galiausiai "nusėdo" Turkijoje, ir jų jaunimas dabar jau pamiršo savo tėvų tradicijas. Režisierius pasirenka įdomią formą: vaizduoja visus filmo "griaučius" - taip ir pasakoja: "Va mes atvykome į kirgizų miestelį ir čia filmuosim filmą apie jų istoriją. Šiandien filmuosime šitą sceną..." Parodo, kaip filmuoja, o tuomet parodo pačią sceną. Įdomu. Pasakojimas negraudulingas, atviras, sklandus, paįvairinamas vaizdeliais, kaip senas kirgizas nenori demonstruoti prieš kamerą vienintelio likusio danties, kaip kitas seniokas vardina nesibaigiančius pieno panaudojimo būdus ir t.t. Nors nesiekiama "iškelti kirgizų tautos tragedijos", bet pabaigoje širdį netgi labai suspaudžia - gražiai sužaista.

Kol kas šiame "Pavasaryje" turbūt geriausias matytas filmas.

----

Šiandienos derlius - net du įsimintini filmai.

"Geltonojo šuns ola" - Vokietijoje studijavusios mongolų režisierės darbas. Ji išgarsėjo filmu "Sakmė apie raudantį kupranugarį". Filmai panašūs, bet nesikartoja. Visų pirma labai įdomu žiūrėti į Mongoliją - gal dėl to, kad mane ta šalis labai traukia... Į mongolus, neprofesionalius aktorius... Itin paprasta istorija, kuri turbūt nebūtų įdomi patiems mongolams, užtat neįkyriai, nieko nepiršdama pasakoja apie mongolų kasdienį gyvenimą kitų kultūrų žmonėms. Švelniai išrutuliota kulminacija ir atomazga rodo režisierės gebėjimą valdyti filmo ritmą ir pasakojimą.

Graikų filmas "Nuotakos" - klasikinė meilės istorija, gan dažnai balansuojanti ant nusisaldinimo ribos. Tačiau gerai, iki galo išvaidinta ir būtent todėl įsimenanti. Spaudžia ašarą. Ne be trūkumų, bet gražią meilės istoriją pažiūrėti, ypač pavasarį, visada gerai.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#29 Standartinė nassa » 02 Bal 2006, 00:16

Kaip nassa tarė taip padarė.. dėl neapdairaus pavėlavimo teko žiūrėti amerikiečių "Transamerica" vietoj "Ledkalnio" ir nė kiek nesigailiu. tai filmas apie moterį, tiksliaų vyrą.. na... žodžiu vyrą, kuris elgiasi ir beveik atrodo kaip moteris bei nekantriai laukia lyties pakeitimo operacijos. Mane labiausiai sužavėjo pagrindinės herojos/-aus pedantiškumas. tiesa, filme minimas Žiedų valdovas.. cituoju "ten yra toks bokštas, ir tokia akim, panašia į moters [reprodukcinį organą], ir visos jėgos siekia jį sunaikinti.. tai filmas apie gėjus... o dar yra Frodas ir Semas, jie bando tą žiedą sunaikinti, įmesti į kunkuliuojančią lavą, tada ateina Golumas, nukanda jam pirštą.. gėjus.." :D maždaug taip.... ieškote logikos? aš irgi... :D
nors filmas iš JAV, bet tikrai be jokių, holivudui būdingų nusaldinimų.. tiesiog nuoga (tikrąją to žodžio prasme) realybė...
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Starlin » 03 Bal 2006, 19:58

Ta proga prisiminiau mintį iš vieno paskutinių 7MD Pukytės straipsnelių, pavadinto "Blogas dizainas": "...kodėl filme "Žiedų valdovas" blogio pasaulis atsiveria moters lyties organo pavidalu? Ar negalima buvo kokio nors kito dizaino parinkti?"

O aš vakar vėl ištikimai sėdėjau kino teatre. Pažiūrėjau Kim Ki-duko "Lanką" ir nusivyliau. Tikrai toli iki "Tuščių namų" ar "Pavasario, vasaros..." Idėja įdomi ir originali, bet ne iki galo padaryta, todėl, liaudiškai tariant, užknisa žiūrėti. O paskutinės scenos, galėjusios tapti visos pokeistės Kim Ki-duko simbolikos kulminacija, tik kelia juoką...

O štai kinų "Saulėgrąža" vakar padėjo turiningai užbaigti dieną. Filme kalbama apie šeimą, santykius tarp tėvų ir vaikų - o tai itin svarbios temos kinams. Na, daug nepasakysiu, gal tik tiek, kad išties įdomu žiūrėti psichologinę, socialinę šios temos plėtotę. Užtat tie, kas darė lietuviškus titrus, galėtų nors minimaliai pasidomėti kinų kalbos tarimu :evil: Tarp Guangdžou ir titrų "Guancu" yra didelis skirtumas. Kaip ir žiauriai nervina įprotis pinyin transkripcijos X lietuviškai rašyti "Ks" - po šimts balrogų, juk net ir netobulojoje VLKK transkripcijos lentelėje nurodyta "S"! Ar taip sunku atsiversti?!!

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#31 Standartinė woodberry » 03 Bal 2006, 21:43

Na, ką, aš irgi pamėginsiu pasidalinti įspūdžiais.

Ledkalnis - "fainas" mielas filmukas. Patiko, kad humoras ne lėkštas, daug visko išreiškiama judesiu, mažai kalbama. Idėja gera, siužetas kabliuojantis. Nepatiko kai kurie "spec. efektai" - labai pigiai padaryti. Na, tai turėjo kažkokį efektą, bet vis ir su "low budget" galima geriau.

37 būdai panaudoti negyvą avį - taip drąsiai nerekomenduočiau, kaip Starlin. Labai gerai išnaudotas "balsas už kadro", gražūs vaizdai, šilti mieli žmonės.

Tigras ir sniegas - rekomenduoju visiems iš eilės ir kiekvienam atskirai. Panašumas į "Gyvenimas yra gražus" neišvengiamas, bet graudumas pateikiamas su tokia didžiule doze optimizmo, kad negali ir patikėti. Labai patiko siužetas, montažas, Beninio vaidyba, ir, be abejo, humoras.

Adomo obuoliai - labai labai labai. Nežinau, kuris labiau ("Tigras ir sniegas" ar šitas). Juokas per ašaras. Žiaurokas, bet labai teisingas. Pagrindinio vaidmens atlikėjas tobulas :) , labai ryškūs personažai, puikus scenarijus.

Kioskelis Niujorke - man per lėtas. Visame filme yra tik keletas įvykių (nevardinsiu, nes nenoriu gadikliuoti), o pagr. veikėjas pusę laiko monotoniškai tampo savo kioskelį.

Kaimynai Turėjo būt erotinis, iš tikrųjų pasąmoninis "baubiakas - šlykštiakas", persisunkęs šyza ir geru montažu. Idėja nenustebino, bet pateikimas tikrai įtaigus, filmas prie ekrano prikaustė, tikrai neleido nuobodžiauti.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Starlin » 05 Bal 2006, 21:51

"Tigrą ir sniegą" rodys ir po festivalio. Kažkodėl manęs visai netraukia žiūrėt į Beninio išsidirbinėjimus, bet kas čia žino, gal ir nuvilios kada į kino teatrą... :roll:

Festivalį pabaigiau indišku filmu "Vanduo". Nieko labai įsimintino. Aišku, vizualiai gražu, bet trūksta emocinio krūvio, ir išvis aš įtariai žiūriu į filmus, turinčius panašią "teisių gynimo" potekstę.

Hm, jeigu reiktų sudėliot matytus filmus pagal patikimą, turbūt daryčiau taip:

1. "Geltonojo šuns ola"
2. ir 3. "Nuotakos" ir "Saulėgrąža"
4. "Kaprizingas debesis"
5. "37 būdai panaudoti negyvą avį"
6. "Kioskas Niujorke"
7. "Vanduo"
8. ir 9. "Lankas" ir "Septyni kardai"

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Exon » 14 Vas 2007, 18:20

Mmm, į kino pavasarį žada Aronofskio "Fountain" atvežti :)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Indraja » 14 Vas 2007, 18:53

Šaunu. Pagrindinė priežastis, kodėl dar niekad nebuvau tame festivalyje - nežinodavau, į būtent ką ten eiti, o dabar aišku kaip dieną :)

Kad tik ne 03 31...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Celduin » 02 Kov 2007, 13:38

Gal kas žino ar po to išleidžia dvd su tais filmais?

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Exon » 13 Kov 2007, 21:47

Kai kurie tikrai išeina.

O bilietus į Kino pavasarį jau parduoda! Ir perka ;).
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#37 Standartinė shlykshtukas » 14 Kov 2007, 10:03

O parduoda kur, tik toj velnio kokakoloj ar ir Skalvijoj? (Nors kol kas atradau tik 4, kuriuos norėčiau pamatyt. Iki abonemento nesurinkau dar. :( )
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Indraja » 14 Kov 2007, 15:21

Žinau tik apie kokakoloj. Mano į "Versmę" yra 22d. 21:15 8 eilė 12 vieta. Nes būtent tada ekranas bus Didelis! Visos anų jo filmų kopijos, kurias turėjau, net per visą monitorių išdidinti netiko, tad jau pats metas atitaisyti tokią neteisybę :D

O kurie tie Šly dėmesį patraukusieji?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Exon » 16 Kov 2007, 22:52

Aš irgi 22-ą eisiu, eilė 7-ta, kažkur per vidurį.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Lothlorien Leaf » 17 Kov 2007, 20:13

Masiškai pirkdama bilietus į KP, prisipirkau ir šeštadieniui, kovo 31 :lol: paskui prisiminiau, kad oi, gi Gimtadienis... :oops:

PARDUODU/ATIDUODU tiems, kurie nevažiuojat į Gimtadienį:

šeštadienis, kovo 31:

17:20 "Vieno pabėgimo kronika"
19:30 "Dešimt kanojų"
21:50 "Laisva valia"


Vieta: kino teatras coca-cola Vingis

BUTTON_POST_REPLY