Raganiaus serialas

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Shienpjovys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 30
UžsiregistravoCOLON 21 Spa 2006, 12:36

Raganiaus serialas

#1 Standartinė Shienpjovys » 30 Sau 2020, 16:55

Dabar neslūgūs dramai ir emocijoms po serialo išleidimo, praūžus diskusijoms fantastų grupėje galima ramiai aptarti kaip Netflix pavyko ekranizuoti (pasirodo) beveik mėgstamiausią Lietuvių fantasy knygų seriją.

Dabar atrodo, kad serialas labai vidutinis, bet jaučiu, kad pagerės kai pirmą sezoną papildys antras ir dalykai kurie atrodo labiau WTF atsistos į savo kontekstą. Gal paaiškins kam reikalingos mokinės-unguriai?

Ką jūs manot? Ar televizinė adaptacija taps tokia pačia savo žanro klasika kaip žaidybinė?

Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

Re: Raganiaus serialas

#2 Standartinė Mistress of All Evil » 30 Sau 2020, 22:58

Įtariu, kad televizinė bus didesnė nei žaidybinė, nes net aš, kuri nesuprato tutorialo ir išjungė žaidimą po antros kovos (ir šiaip, baisu ten), serialą sužiūrėjau pusantro karto (vieną kartą namie, pusę - tūse).

Man vidutinis serialas yra toks kaip "The 70s Show" arba "8 Simple Rules", arba "Paslaptingas Aleks Mek pasaulis". Šitas tikrai geresnis negu vidutinis.

Vis dėlto, sutinku su tavo kritika, kad yra WTF momentų, kuriuos pats gali išsiinterpretuot, bet reikia prisikurt tam dalykų, kurie nebuvo niekaip paaiškinti seriale. Tarkim, su unguriais tai jo, išmąstai, kad čia Yennefer yra ypatingai talentinga ir ta rektorė su ja dėl to bovijasi papildomai ir visokių mind games ir rites of passage prigalvoja, biškį gal groomina būt rektore kada nors. O tie unguriai reikalingi... pakraut magiją? Nu ir kad nebėgtų jos nebaigusios mokyt kitų žmonių magijos, toks žinojimo monopolis kuriamas. Bet tą reikia išmąstyt ir ne viena tokia vieta buvo (ten gale, kur Geraltas sapnavo (?) kažkokią jį gydančią moterį tai man išvis buvo wtf, ten jo mama? Ar ji iš tiesų jį gydė?).

Bet šiaip man patiko, laukiu kito sezono.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 942
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

Re: Raganiaus serialas

#3 Standartinė Nimrodel » 25 Kov 2020, 23:45

Ar žiūrėsiu antrą sezoną? Taip.
Ar pirmas sezonas buvo geras? Ne.
Kita vertus, ar geros raganiaus knygos? Na, ne, tai nėra kokybiška literatūra. Nė per kur. Visi veikėjai vienodi ir konstruojami per vienodą prizmę. Senovinių knygų imitacijos itin lėkštos, veiksmas kai kur pernelyg ištęstas, kai kur pernelyg greitas.

Žaidimai parodė, kad galima kažką visai krūto išvynioti iš to siužeto, bet serialui nelabai pavyko. Turbūt tokia nepopuliaresnė nuomonė tarp fantastų.
¯\_(ツ)_/¯

BUTTON_POST_REPLY